Otwórz oczy

W IMIĘ WIELKIEGO RE:SETU – CZY CZEKA NAS MASOWY, ”FAŁSZYWY CYBER ATAK” NA ŚWIATOWĄ SKALĘ ?

W IMIĘ WIELKIEGO RE:SETU – CZY CZEKA NAS MASOWY, ”FAŁSZYWY CYBER ATAK” NA ŚWIATOWĄ SKALĘ ?

Na początku 2021 r., w szczytowym okresie medialnego strachu przed wirusem kowida, Światowe Forum Ekonomiczne opublikowało serię dyskusji panelowych i białych ksiąg opisujących „pandemię” o zupełnie innym charakterze, którą nazwano „cyberatakiem o cechach podobnych do kowida„. Program konferencji zatytułowano „Cyber Polygon”, a przewodniczył jej z zatrważającym zapałem globalista Klaus Schwab.

WEF i Schwab są znani z dwóch rzeczy:

  • Udział w grze wojennej o nazwie Event 201, która symulowała globalne rozprzestrzenianie się pandemii koronawirusa. Symulacja ta została przeprowadzona dwa miesiące PRZED prawdziwym wydarzeniem na początku 2020 roku, a większość działań przedstawionych w grze została w rzeczywistości wdrożona niemal natychmiast po wybuchu epidemii.

Wydarzenie 201 – Globalne ćwiczenie pandemiczne:

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Fakt, że WEF był tak przewidujący, jeśli chodzi o pandemię wirusa kowida, stanowił nie lada cud. Wyglądało to niemal tak, jakby wiedzieli, że to się stanie, a ich polityczni przyjaciele w różnych krajach nie tracili czasu na wdrażanie drakońskiej polityki mandatowej na całym świecie. Wydarzyło się jednak coś, co zdawało się pokrzyżować plany – Event 201 przewidywał początkowo śmierć około 65 milionów ludzi, ale tak się nie stało.

W rzeczywistości mediana śmiertelności z powodu zakażeń wywoływanych przez covid wynosiła zaledwie 0,27%. Covid nie zabijał wystarczającej liczby osób, a opinia publiczna zaczynała kwestionować skuteczność blokad, bezużytecznych zasad dotyczących masek i konieczności stosowania eksperymentalnej terapii genowej mRNA bez długotrwałych badań potwierdzających jej bezpieczeństwo.

Prawda jest taka, że globalistom z WEF i ich zagranicznym partnerom nie powiodły się próby wprowadzenia tyranii medycznej, przynajmniej w USA i w niektórych częściach Europy. Program upadł, ponieważ nauka była pod każdym względem przeciwko nim.

Nie mieli nic. Skoro 99,7% ludzi jest bezpiecznych od kowida, nie można było wzbudzić w wystarczającej liczbie ludzi strachu, który skłoniłby ich do rezygnacji z wolności.

Tak więc dla osób, które uważnie śledziły te wydarzenia, dzwonki alarmowe zaczęły naprawdę bić, gdy WEF zmieniło bieg i nagle skupiło się na narracji o cyberataku. Czy to był plan B?

Obecnie napięcia wojenne z Rosją sięgają zenitu i podejrzewam, że to tylko kwestia czasu, kiedy Chiny rozpoczną operacje przeciwko Tajwanowi. Na horyzoncie widać jednak o wiele większe zagrożenie.

Na tym etapie nie mam wątpliwości, że nieuchronny jest atak fałszywej flagi na USA lub Europę (albo na oba te kraje), a mówiąc „fałszywa flaga”, mam na myśli to, że atak będzie zaplanowany tak, by przyniósł korzyści globalistom, a niekoniecznie krajowi, który zostanie za niego obwiniony.

Jak już zauważyłem w przeszłości, Władimir Putin jest wieloletnim współpracownikiem wielu globalistów. Jego przyjaźń z ghulem Nowego Porządku Świata, Henrym Kissingerem, zaczęła się kilkadziesiąt lat temu i nadal spotykają się od czasu do czasu, ponieważ Kissinger pełni rolę doradcy wielu oddziałów Kremla.

Putin utrzymuje również stałe stosunki z WEF, a w zeszłym roku Rosja dołączyła nawet do Sieci Czwartej Rewolucji Przemysłowej Klausa Schwaba. Twierdzenie, że Putin jest antyglobalistą, jest kłamstwem – jest on głęboko zaangażowany w system globalistyczny i od zawsze tak było.

Niestety nadszedł ten czas, google zablokował nam możliwość zarabiania z reklam powołując się na nierzetelne informacje medyczne…

W tym miejscu choć nie chcemy, zwracamy się do ciebie drogi czytelniku, prosimy o dobrowolne wpłaty i pomoc materialną od której zależne jest nasze być albo nie być !

Nie poddajemy się i walczymy dalej, dziękujemy za waszą pomoc i pozdrawiamy… jeśli chcesz nam pomóc:

Nr. konta: 43 1870 1045 2078 1002 4318 0001
Tytułem: ”zwrot zaliczki”

Dla wpłacających z zagranicy:Kod BIC (Swift):NESBPLPW

IBAN: PL43 1870 1045 2078 1002 4318 0001

Przelewy blik na nr. telefonu : 666642378

Paypal :arsusrex7@gmail.com

Tu możesz wesprzeć naszą działalność kupując nam pizzę;)

https://www.buymeacoffee.com/globalna.info

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Globaliści grają obiema stronami konfliktu na Ukrainie. Taka jest rzeczywistość. Bardzo ważne jest, abyś zrozumiał i zaakceptował ten fakt, w przeciwnym razie nie będziesz w stanie pojąć wydarzeń, które nastąpią później.

Putin zagroził niedawno rządom zachodnim odwetem, jakiego jeszcze nigdy nie widziały, jeśli spróbują ingerować na Ukrainie. Problem w tym, że wiele mediów głównego nurtu i alternatywnych automatycznie założyło, że chodzi o groźbę wojny nuklearnej. Nie wydaje mi się, żeby Putin miał to na myśli. Mam inną teorię…

Globaliści raczej nie poświęcą ostatnich kilkudziesięciu lat na zbudowanie jednej z najbardziej skomplikowanych technokratycznych sieci kontroli w historii, aby śledzić i zdominować społeczeństwo, tylko po to, by potem w mgnieniu oka unicestwić ją za pomocą broni jądrowej. Środowisko po wybuchu bomby atomowej byłoby dla nich niemożliwe do opanowania.

Moim zdaniem bardziej prawdopodobny jest zmasowany atak cybernetyczny wymierzony w funkcjonalność samego Internetu, który musiałby nastąpić stosunkowo szybko. Ilość operacji gospodarczych i biznesowych powiązanych z siecią jest oszałamiająca.

Nawet gdyby Internet przestał działać zaledwie na dwa tygodnie, reperkusje dla naszych rynków i łańcucha dostaw byłyby katastrofalne. Z drugiej strony, korzyści dla globalistów byłyby ogromne.

Mogliby oni wprowadzić filtry i zapory sieciowe w każdej części Internetu, która im się nie podoba (w tym w mediach alternatywnych), i twierdzić, że ma to na celu ochronę Internetu przed ewentualnymi źródłami rozprzestrzeniania się wirusów. Mogliby ograniczyć sieć do zaledwie kilku zatwierdzonych stron korporacyjnych i rządowych, a wszystko to w imię ochrony integralności sieci.

Co więcej, taki atak byłby doskonałym kozłem ofiarnym dla już i tak załamującej się gospodarki i rosnącej inflacji. I być może Rosja będzie w to zaangażowana, ale to nie Putin wyda rozkaz, tylko jego globalistyczni partnerzy zza kurtyny.

Machina szumu wokół Ukrainy pracuje teraz na najwyższych obrotach. Dziwi mnie, jak bardzo podsycana jest panika i niepokój. Zupełnie jakby ludzie zapomnieli, że rząd USA spędził ponad dekadę na dewastowaniu kraju takiego jak Irak bez żadnego powodu.

Nikt nie wspomina o hipokryzji domagania się wojny z Rosją, podczas gdy amerykańskie kampanie w Iraku zabiły setki tysięcy cywilów, a niewiele krajów puściło na to oko. Najwyraźniej kontrolowane media starają się przekonać obywateli Zachodu do poparcia bezpośredniej konfrontacji wojskowej z Rosją.

Globaliści potrzebują kolejnego Pearl Harbor – ataku 9/11 lub czegoś jeszcze większego. Potrzebują czegoś, co oburzy Świat. Potrzebują kryzysu o epickich rozmiarach, który zwabi nas do emocjonalnej reakcji i porzucenia logiki. Potrzebują też katastrofy w postaci kozła ofiarnego, którego będą mogli użyć do zrzucenia winy za zbliżający się kryzys gospodarczy.

Przewiduję, że wydarzenie to przybierze formę zakrojonego na szeroką skalę ataku cybernetycznego, a eskalacja wydarzeń sugeruje mi, że spróbują przeprowadzić taki atak w najbliższym czasie. Być może w ciągu najbliższych kilku miesięcy, a na pewno przed końcem roku.

Tu nie chodzi o Rosję. Nie chodzi o Ukrainę. Prawdziwa wojna toczy się między wolnymi narodami a globalistami. Gdy zostaną oni usunięci, a ich marionetki pozbawione władzy, większość tych katastrof ustanie.

Dopóki pozostają u władzy, wydarzenia kryzysowe będą się nasilać i zwiększać częstotliwość, aż znajdą coś, co zadziała; coś, co sprawi, że większość ludzi będzie skłonna zrezygnować ze swoich swobód w zamian za fałszywą obietnicę bezpieczeństwa.

Udostępnij

W IMIĘ WIELKIEGO RE:SETU – CZY CZEKA NAS MASOWY, ”FAŁSZYWY CYBER ATAK” NA ŚWIATOWĄ SKALĘ ?

Globalna Świadomość23 marca 202223 marca 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”WALCZYMY NIE TYLKO O UKRAINE, ALE O NOWY PORZĄDEK ŚWIATA” – UKRAINA JAKO PIERWSZY KRAJ NA ŚWIECIE WPROWADZA WILEKI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ROSJA, NATO POLSKA I USA – KTO JEST PANEM KTO SŁUGĄ ? JAK ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 ZMIENIĄ NASZ ŚWIAT ?

O czym myślisz?

  • W IMIĘ WIELKIEGO RE:SETU – CZY CZEKA NAS MASOWY, ”FAŁSZYWY CYBER ATAK” NA ŚWIATOWĄ SKALĘ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • O czym myślisz?