Otwórz oczy

COV1DOWY ”FANATYK” – 60-LATEK PRZYJĄŁ 90 DAWEK ELIXIRU

COV1DOWY ”FANATYK” – 60-LATEK PRZYJĄŁ 90 DAWEK ELIXIRU

Policja w Niemczech aresztowała 61-latka z Magdeburga. Wszystko przez to, że mężczyzna „heroicznie” walczył z mniemaną pandemią, poddając się ok. 90-krotnej wakcynacji – zdaniem śledczych. Później sprzedawał certyfikaty covidowe.

Z doniesień agencji DPA wynika, że mężczyzna, którego nazwiska nie ujawniono, od miesięcy odwiedzał różne szprycpunkty w Saksonii. Jednego dnia przyjmował nawet trzy dawki preparatu w trzech różnych miejscach.

Mężczyzna został zatrzymany w centrum medycznym w Eilenburgu pod Lipskiem. Zjawił się tam, by przyjąć kolejny zastrzyk – drugi dzień z rzędu. Funkcjonariusze skonfiskowali 61-latkowi kilka czystych szpryckart i wszczęli postępowanie.

proceder

Jak wyglądał korona-proceder w wykonaniu 61-latka? Mężczyzna przychodził do szprycpunktu z czystą kartą szczepień. Prawdopodobne jest, że sprzedawał fałszywe dokumenty, w których wpisywał prawdziwe numery partii preparatów. Według policji klientami 61-latka mogli być ludzie, którzy chcieli uniknąć szprycowania i ominąć koronarestrykcje.

Jednak mieszkaniec Magdeburga ściągnął na siebie uwagę po raz pierwszy w szprycpunkcie w Dreźnie. Jeden z pracowników bowiem zorientował się, że widział już tę twarz kilkukrotnie. Następnie Niemiecki Czerwony Krzyż przestrzegł inne placówki przed „nadgorliwym” pacjentem.

Na razie nie wiadomo, jaki wpływ na zdrowie 61-latka wywarło około 90-krotne zaszprycowanie. Wiadomo natomiast, że może ponieść karę za oszukiwanie systemu.

Niemcy znoszą koronarestrykcje

Po dwóch latach mniemanej pandemii, z początkiem kwietnia w dużej części Niemiec zniesiono większość koronarestrykcji. W wielu miejscach zniesiony został nakaz noszenia masek.

Po wprowadzeniu zmian w ustawie o ochronie przed infekcjami w ostatni weekend wygasły w Niemczech liczne ograniczenia związane z mniemaną pandemią – w tym wstęp do wielu miejsc tylko dla osób zaszprycowanych, wyleczonych i przetestowanych (tzw. zasada 3G) lub zaszprycowanych i ozdrowieńców (zasada 2G). W większości przypadków obowiązywać przestały również ogólne wymagania dotyczące noszenia masek podczas zakupów lub w szkołach.

Ustawa nadal przewiduje kilka sytuacji, w których nakaz maskowania będzie nadal obowiązywał w życiu codziennym. W całym kraju dotyczy to przejazdów pociągami dalekobieżnymi i podróży samolotami. Maski są również obowiązkowe w lokalnym transporcie autobusowym i kolejowym.

Niemieckie kraje związkowe mogą ponadto nakładać obowiązki związane z maskami na placówki, w których mieszkają lub przebywają osoby z grup ryzyka, na przykład gabinety lekarskie, kliniki, domy opieki i obiekty komunalne dla osób ubiegających się o azyl.

Udostępnij

COV1DOWY ”FANATYK” – 60-LATEK PRZYJĄŁ 90 DAWEK ELIXIRU

Globalna Świadomość10 kwietnia 202210 kwietnia 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”ZŁOTY RUBEL” – CZY PUTIN TWORZY NAJPOTĘŻNIEJSZĄ WALUTĘ NA ŚWIECIE ?Następny artykułRZĄD ”ZAMROZI” TWÓJ MAJĄTEK JEŚLI TWOJE POGLĄDY NIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ROSJA, NATO POLSKA I USA – KTO JEST PANEM KTO SŁUGĄ ? JAK ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 ZMIENIĄ NASZ ŚWIAT ?

O czym myślisz?

  • COV1DOWY ”FANATYK” – 60-LATEK PRZYJĄŁ 90 DAWEK ELIXIRU
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • O czym myślisz?