Otwórz oczy

CZASY OSTATECZNE – W SZKOLE W USA OTWORZONO PIERWSZY ”KLUB SZATANA” DLA DZIECI

CZASY OSTATECZNE – W SZKOLE W USA OTWORZONO PIERWSZY ”KLUB SZATANA” DLA DZIECI

Nowy „Klub Szatana” został otwarty w amerykańskiej szkole dla dzieci, w taki sposób Amerykańska Świątynia Szatana rozpoczyna zwalczanie chrześcijańskich „Klubów Dobrej Nowiny”.

Termin „walka duchowa” niestety został dziś poważnie zapomniany, a dotyczy on starożytnej wojny którą demoniczne siły, wydały dobru. Po „mrocznej stronie” występują wrogie duchy i demony, które de facto wykonują dzieło diabła na Ziemi.

ZAPRASZAM NA MOJĄ NOWĄ INICJATYWĘ https://www.facebook.com/Altermajk/

Podczas gdy modlitwa i egzorcyzmy zawsze były bronią numer jeden chrześcijanina w tej odwiecznej wojnie o duchową supremację, wygląda na to, że ciemne siły właśnie wygrały poważną bitwę, albowiem dowiadujemy się o powstaniu nowej inicjatywy pozaszkolnej o nazwie „Klub Szatana”, kierowanym przez Amerykańską Świątynię Szatana.

Tak więc każdy kto uważał USA za kraj upadły i poddany satanizmowi, dziś może sobie pogratulować, gdyż miał rację… Niestety miał rację.

Według raportu w Fox News, w ramach kampanii „odparcia” chrześcijańskich „Klubów Dobrej Nowiny”, w styczniu 2022 roku, Świątynia Szatana otworzyła swój pierwszy po szkolny „Klub Szatana” dla dzieci.

Świątynia Szatana, która prowadzi i koordynuje ten „duchowy program edukacyjny”, powiedziała, że jej uczniowie otrzymają zajęcia takie jak, i tutaj cytat: „projekty naukowe i rzemieślnicze, łamigłówki i gry, oraz że dowiedzą się o życzliwości, empatii, krytycznym myśleniu, rozwiązywaniu problemów i twórczej ekspresji”.

Douglas Mesner, znany również jako Lucien Greaves, jest działaczem społecznym i współzałożycielem (wraz z Malcolmem Jarrym) Świątyni Szatana. Greaves powiedział niedawno w Fox News„Jesteśmy Świątynią Szatana, ale nie uczymy dzieci o satanizmie”.

Główny amerykański satanista powiedział również, że ma nadzieję, że ludzie zobaczą: „że dobrzy ludzie mogą mieć czasami różne perspektywy na tę samą mitologię, ale to nie oznacza, że czyni się krzywdę.”

Próbując zdystansować się od starożytnych archetypów zła, w tym czarownic i demonów, Świątynia Szatana twierdzi, że jest organizacją ateistyczną. Oznaczałoby to jednak, że organizacja ta nie wierzy w istnienie żadnego Boga lub bogów.

Niemniej jednak ta linia rozumowania jest kłamstwem, ponieważ wystarczy wziąć pod uwagę wzniesienie w 2015 roku przez tę właśnie Świątynię Szatana, rzeźby z brązu przedstawiającej Baphometa w Detroit w stanie Michigan.

Baphomet to synkretyczne bóstwo, które w demonologii określone zostało jako jeden z najpotężniejszych demonów. Baphomet to humanoidalny, skrzydlaty, koziołogłowy symbol okultyzmu i synonim współczesnych praktyk magicznych oraz mistycznych tradycji.

Dodatkowo w swojej obronie Świątynia Szatana twierdzi, że ich wyznawcy: „nie wierzą w duchowe zło ani dosłownego diabła” i że historyczny archetyp numer jeden dla wszystkiego, co złe, jest po prostu: „symbolem buntu, niezależności, mądrości i samoupodmiotowienia”.

Napiszę Wam, że dawno już takiego bełkotu nie czytałem, i jeżeli ci wyznawcy szatana ze świątyni szatana, rzeczywiście w to wierzą, w ten całkowity bełkot, to nie dość, że są niebezpieczni to do tego całkowicie głupi – nie wiedzą z czym igrają i co rozpowszechniają.

Niemniej jednak uważam, że po prostu kłamią, podobnie jak ich „patron”, który jest „ojcem kłamstwa”. Biedne dzieci, które zostaną posłane na te pozalekcyjne „duchowe rekolekcje”.

Udostępnij

CZASY OSTATECZNE – W SZKOLE W USA OTWORZONO PIERWSZY ”KLUB SZATANA” DLA DZIECI

Globalna Świadomość28 kwietnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułEKSPERYMENT ”NADZIEJA” – JAK ELITY STERUJĄ MASAMI W CZASACH KRYZYSUNastępny artykułBILL GATES – KRAJE PIERWSZEGO ŚWIATA MUSZĄ W 100%

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY CO TAK NAPRAWDĘ WYDARZYŁO ŚIE W WUHAN W 2019 ROKU ? DLACZEGO CYWILIZACJE UPADAJĄ –

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ JUŻ WIDZIEĆ CO ROBISZ W DOMU DZIĘKI WI-FI

Kategorie

AGENDA 2030 (183) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZASY OSTATECZNE – W SZKOLE W USA OTWORZONO PIERWSZY ”KLUB SZATANA” DLA DZIECI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?