Świat jest inny

KTO ZLECIŁ TĘ WO7NĘ – I CO CZEKA NAS JUŻ WKRÓTCE ?

Ukraińcy to chów radziecki, ludzie u których wykształcono mit Wielkiej Rosji, ludzie nawykli do szarego życia w szarym świecie. To fakt, z jednej strony Majdan spowodował że Ukraina przypominała Polskę z początku lat 90-tych ubiegłego wieku, totalne bezprawie, ale z drugiej ten bardak państwowy stwarzał okazję to szybkiego bogacenia i w ten sposób Ukraińcy mogli wyzwolić się z ciążącego im uniformu ruskiego człowieka.

I to Putin widział, że coraz bogatsza Ukraina była coraz dalej od Rosji, ludzie posmakowali innego systemu, jaki dawał społeczeństwu znacznie wyższy standard życia. Czy to aby nie jest jeden z głównych kierunków zaplanowanych przez Klausa Schwaba i resztę morderców i zbrodniarzy żeby zamknąć przeciętnego człowieka w chińskiej pułapce życia ?

ZAPRASZAM NA MOJĄ NOWĄ INICJATYWĘ ZOSTAWCIE LAJKA https://www.facebook.com/Altermajk/

Idźmy dalej, coraz częściej słychać że wojna na Ukrainie może zakończyć się w lipcu. Nie kojarzycie, 01 sierpnia 2022 roku na sesji „delegaci” do ONZ, czyli członkowie zbrodniczego syndykatu, będą uchwalać światowy traktat pandemiczny, chcą niewybieralnej organizacji przekazać szereg istotnych dla suwerenności państw wyłącznych uprawnień.

To jest też jeden z celów Putina, odwrócenie uwagi światowej opinii publicznej od tego co majstrują elity pod przykrywką ONZ. Według organizatorów tej ustawki poszczególne państwa nie są w stanie samodzielnie, skutecznie zarządzać zagrożeniami publicznymi, takimi jak zaraza, przezwyciężenie obecnego kryzysu zdrowotnego i odbudowa źródeł utrzymania mogą zostać osiągnięte jedynie poprzez wielostronne działania zarówno na froncie gospodarczym, jak i społecznym zarządzane przez ponadnarodową agendę.

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Chodzi o to żeby najbogatsze rodziny świata mogły narzucić każdemu państwu swoje rozwiązania i je do tego bezwzględnie przymusić. Wynika z tego że PANDEMIA dopiero przed nami, to co wydarzyło się przez ostatnie dwa lata było próbę generalną przed czekającym nas spektaklem. Elity zleciły Putinowi wywołanie wojny, by dokonać szczegółowej analizy tego co wydarzyło się od 2020 roku.

Z zebranych danych wynika , że największym problemem dla tej zgrai morderców są portale społecznościowe i internet, przede wszystkim specjaliści, lekarze, prawnicy, ekonomiści, oraz aktywiści, którzy starają się uświadomić społeczeństwa, przekazując im niewygodne informacje, ujawniając prawdę i demaskując mord, terror, kłamstwo, oszustwo i defraudacje.

Polecono służbom specjalnym państw, by potworzyły czarne listy osób niewygodnych i zlecono ich morderstwo. Dokładnie tak jak SS-mani mordowali polskie elity według listy. Potworzono specjalne jednostki wojskowe do zabijania niewygodnych, które wyposażono w najnowsze technologie, broń biologiczną, elektromagnetyczną, nanotechnologiczną, systemy PRISM i PEGASUS, systemy obserwacji, lokalizacji i śledzenia.

Każde zabójstwo jest starannie przygotowywany, tak by społeczeństwo miało świadomość mordu, co ma wywołać skutek odstraszający. Osoby z czarnej listy maja być wymordowane do czasu wdrożenia światowego traktatu pandemicznego. Scenariusz mordu się często powtarza, głęboko zakonspirowana, połączona struktura służb wojskowych i cywilnych ma na obszarze zamieszkałym przez cel wywołać infekcję.

Pod jej przykrywką dostarcza się ofierze specjalną przesyłkę, specjalnego wirusa niszczącego zdrowie lub zabijającego ofiarę. Operację osłaniają agenci – policjanci, lekarze, personel szpitali. Jeżeli cel trafi do szpitala wraca w zaspawanej trumnie lub w urnie. Wirus jest rozpylany podczas nieobecności ofiary w domu, umieszczany w wodzie pitnej, napojach, jedzeniu, owocach, najczęściej jednak rozpylają go w samochodzie.

Nieustanny nasłuch i podsłuch oraz śledzenia pozwalają ustalić kiedy ofiara będzie gdzieś wyjeżdżać samochodem, najlepiej rano. Do mordowania używa się często broni elektromagnetycznej wywołującej zawał, wylew, raka, uszkodzenie systemu nerwowego, ciężką chorobę.

Ofiara zostaje zaatakowana za pomocą telewizora lub monitora, albo naświetlona z mieszkania lub budynku obok, najczęściej podczas snu. W ciągu krótkiego czasu zmarło wielu mądrych, wspaniałych i uczciwych ludzi :

Prof. Montagnier, Maurizio Buratti, Andreas Noack, Fredric Sinistra, Johann Biacsics, Marcus Lamb, Robin Fransman, Cirsten Weldon, Giorgios Tragas, Zbigniew Hałat. Mamy cały przekrój świata, ludzie z Brazylii, Włoch, USA, Holandii, Niemiec, Polski, Grecji, Austrii, Francji.

https://www.rp.pl/…/art19240151-znany-holenderski…

https://www.rp.pl/…/art19264991-zwolenniczka-qanon…

https://www.rp.pl/…/art19143651-austria-czolowy…

https://wiadomosci.radiozet.pl/…/Maurizio-Buratti-nie…https://www.salon24.pl/…/1200059,dr-andreas-noack…

https://www.rp.pl/…/art19156051-antyszczepionkowy-guru…https://wiadomosci.onet.pl/…/grecja-nie-zyje…/5jqvxm0

Zwracam uwagę jak wielu z nich umarło w ciągu ostatnich dwóch miesięcy 2021 roku. Jak sami widzicie media pełne agentów, wspólników morderców, ani słowem nie raczyły opublikować treści głoszonych przez wyżej wymienionych, ale o ich śmieci, najczęściej pod przykrywką zarazy, trąbiły z całej swoje siły. III wojna światowa trwa, prowadzą ją elity i ich umundurowani, zakonspirowani wspólnicy, najemne kanalie z mediów, wymiaru sprawiedliwości, odrażająca organizacja.

Wielu, którzy zabierali głos w sprawie zarazy zostało zaatakowanych, jak choćby Janek Pospieszalski. Ostrzegałem Janka żeby uważał. Muszę to napisać, ja także znalazłem się wysoko na liście i zostałem brutalnie zaatakowany przez wojsko.

Mordercy uderzyli w moją Bogu ducha winną matkę, tylko za to że jest moją matką. Na razie WAS osaczają z każdej strony, nie miejcie złudzeń, dzień selekcji nadchodzi wielkimi krokami, jak nie będziecie mieli miliarda na koncie na członka rodziny , to WASZ los jest przesądzony.

Ostatnie wpisy

Kategorie

KTO ZLECIŁ TĘ WO7NĘ – I CO CZEKA NAS JUŻ WKRÓTCE ?

28 kwietnia 2022 / Możliwość komentowania KTO ZLECIŁ TĘ WO7NĘ – I CO CZEKA NAS JUŻ WKRÓTCE ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

SEKRETY WATYKANU – CZY RELIGIE ZATAIŁY PRZED NAMI PRAWDZIWĄ SIŁĘ MODLITWY ? 24 września 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • KTO ZLECIŁ TĘ WO7NĘ – I CO CZEKA NAS JUŻ WKRÓTCE ?
  • Może Ci się spodobać