extra-terrestrial

TAJNA EKSPEDYCJA KGB DO EGIPTU – CZY ROSJANIE PRZEJELI ANTYCZNE MUMIE OBCYCH ?

KGB rzekomo podjęło wyprawę do Egiptu na początku lat sześćdziesiątych, gdzie rzekomo odkryli kości starożytnego kosmity w egipskim grobowcu. Misja została zorganizowana przez sowiecki wywiad w ramach Projektu ISIS, w celu odkrycia mitologii boga „Grobowca Przybysza”. W 1998 roku amerykańska sieć Sci-Fi wyemitowała film dokumentalny zatytułowany „The Secret KGB Abduction Files”, w którym szczegółowo opisano tajemnicę.

Viktor Ivanovich, rosyjski neurolog i astrofizyk, zrekrutowany przez sowiecki wywiad jako doradca naukowy ds. rozwoju zaawansowanych systemów napędowych, ujawnił tajną inicjatywę. Iwanowicz powiedział Sci-Fi, że uzyskał dostęp do tajnych dokumentów KGB dotyczących Projektu ISIS, którego celem było odkrycie wiedzy i dowodów na obce technologie w Egipcie.

W podróży uczestniczył zespół egiptologów Radzieckiej Akademii Nauk, egiptolog z Ermitażu Herman Alekseen, wojskowi eksperci od chemii i promieniowania, niektórzy astronomowie oraz Sami Sharaf, sekretarz Gamala Abdela Nassera, drugiego prezydenta Egiptu. Kiedy planowano operację, w Egipcie znajdowało się około 20 000 sowieckich jednostek wojskowych.

Polowanie zostało wywołane nieoczekiwanym odkryciem przez dwa arabskie plemiona dziwnego grobowca w jednej z piramid w Gizie. Plemiona zachorowały wkrótce po wejściu do komnaty i zostały przewiezione do szpitala. Według egipskiego wywiadu „Bóg Gości” został przebudzony.

KGB zostało zaalarmowane tym odkryciem, a projekt ISIS stał się od tego czasu głównym priorytetem. Zespół badawczy zbadał grobowiec odkryty przez plemiona arabskie. Według Iwanowicza Sowieci odkryli w grobowcu skarbnicę antyków. Odkryto 15 pudeł z przedmiotami, 1 częściowo zmumifikowane ciało, jeden kamienny sarkofag i 8 próbek hieroglifów.

Podczas badania okolicy poczuli dziwną odstraszającą siłę wydobywającą się ze ścian, jak wynika z raportu sporządzonego przez jednego z ekspertów. Co więcej, jeden z kryptografów, który odszyfrował egipskie oznaczenia wyryte na ścianach, napisał proroctwo dotyczące powrotu skrzydlatego bóstwa, jak wynika z raportu. Najbardziej niezwykłym znaleziskiem była mumia odkryta w sarkofagu, który miał 2 metry wysokości, znacznie wyższy niż zwykle starożytny Egipcjanin.

Boris Timoyev, biolog molekularny, przeprowadził 14 różnych eksperymentów z wykorzystaniem datowania węglowego, aby ustalić, że zmumifikowane szczątki miały od 12 000 do 13 000 lat. Według mitologii egipskiej rodzina bogów wywodzi się z gwiazd, przynosząc im wiedzę i mądrość. Z wyjątkiem Boga „Ozyrysa”, wszyscy wrócili do gwiazd po wypełnieniu swoich obowiązków na Ziemi.

Był starożytnym egipskim bogiem zmarłych i bogiem wiecznego życia, a także władcą, obrońcą i sędzią zmarłego. Jego kult rozpoczął się w Abydos w Egipcie, gdzie podobno znajduje się jego grób. „Ozyrys został zabity lub utopiony przez Seta, który rozdarł zwłoki na 14 kawałków i rozrzucił je po całym Egipcie”

Isis i jej siostra Nephthys w końcu odkryły i zakopały wszystkie kawałki, z wyjątkiem fallusa, wskrzeszając Ozyrysa i spychając go do podziemi jako władcę i sędziego. Horus, syn Ozyrysa, pokonał Seta i pomścił swojego ojca, zostając nowym królem Egiptu”.

Bóg Ozyrys naprawdę przybył z gwiazd na latającej łodzi. Takie sformułowanie byłoby podobne do współczesnych spotkań z UFO, które mają miejsce regularnie na całej planecie. Ciekawość Kremla wzbudziły wówczas różne teorie obcych. Zespół naukowców, który odkrył mumię, był przekonany, że należy ona do Ozyrysa na podstawie starożytnych opowieści.

Podczas zimnej wojny Sowieci polowali na lepszą technologię, a legendy o pochodzeniu piramid wzbudziły ich zainteresowanie. Co więcej, sowieccy eksperci zaczęli kwestionować prawdziwą funkcję piramid i to, czy zostały zbudowane w określonym celu. Niektórzy wierzyli, że są silnymi maszynami zdolnymi do kierowania energią kosmiczną lub działania jako międzygalaktyczny nadawca.

W filmie dokumentalnym Sci-Fi znalazł się film z ściśle tajnej ekspedycji KGB „Projekt ISIS” do Egiptu. Według amerykańskiego nadawcy taśma została rzekomo zdobyta od anonimowego rosyjskiego gangstera. Aktualność treści czarno-białego filmu, a także zeznań wysokiej rangi personelu KGB, zagwarantowali eksperci Sci-Fi, którzy stwierdzili, że sarkofag zawiera szczątki obcego organizmu.

Można zobaczyć wielu pracowników KGB wchodzących do egipskiego grobowca bez rękawic ochronnych lub masek. Kiedy otworzyli sarkofag, wybuchły śmiertelne opary gazu, utrudniając oddychanie. Gdy chmury gazu się rozproszyły, zauważyli mumię leżącą w trumnie i zrobili kilka zdjęć. Później zespół naukowców w sprzęcie ochronnym zbadał mumię i najprawdopodobniej ocenił poziom promieniowania w pobliżu.

Ostatnie wpisy

Kategorie

TAJNA EKSPEDYCJA KGB DO EGIPTU – CZY ROSJANIE PRZEJELI ANTYCZNE MUMIE OBCYCH ?

10 maja 2022 / Możliwość komentowania TAJNA EKSPEDYCJA KGB DO EGIPTU – CZY ROSJANIE PRZEJELI ANTYCZNE MUMIE OBCYCH ? została

Może Ci się spodobać

CO BY SIĘ STAŁO GDYBY ”STAROŻYTNI KOSMICI” DZISIAJ POWRÓCILI NA ZIEMIĘ ? 30 października 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • TAJNA EKSPEDYCJA KGB DO EGIPTU – CZY ROSJANIE PRZEJELI ANTYCZNE MUMIE OBCYCH ?
  • Może Ci się spodobać