Przekraczając Rubikon

FAŁASZYWI PROROCY – POLSKI WIZJONER PRZEPOWIADA ZWYCIESTWO ROSJI I ”PŁONĄCĄ WARSZAWĘ”

Fałszywym prorokiem może być każdy w pozycji duchowego autorytetu lub taki, który twierdzi, że ma taki autorytet.

Wilki nie atakują często wilków. Szukają raczej owiec. Wnoszą szkodliwe nauki i kłamstwa do Kościoła, często mówiąc ludziom to, co chcą usłyszeć (Jer. 23). Przekazują prawdę w pomieszaniu z błędem. Nawet zepsuty zegarek ma słuszność dwa razy w ciągu dnia.

Jezus powiedział: „Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi! Po ich owocach poznacie ich” (Mt. 7,15-16).

„Strzeżcie się” znaczy bądźcie czujni, by baczyć na to, co jest mówione.

Fałszywi nauczyciele korzystają z tego, że wielu ludzi nie jest odpowiednio zapoznanych z fundamentalnymi biblijnymi prawdami.

Aby rozpoznać podróbkę, najpierw musisz wiedzieć, jak wygląda oryginał. Nie da się uzyskać jasnego obrazu absolutnej prawdy bez zwrócenia się do Słowa Bożego. Bez ugruntowania w Bożym Słowie i prowadzenia Jego Ducha można łatwo zbłądzić.

Płonąca Warszawa i zwycięstwo Rosji

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiedział atak Rosji na Polskę? Wróżbita w swojej wizji zobaczył płonącą Warszawę i podał przybliżoną datę tragedii. Czy jesteśmy w stanie uniknąć okropnej wizji przyszłości?

Wojciech Glanc to jeden z najpopularniejszych obecnie jasnowidzów obok Krzysztofa Jackowskiego. Obaj panowie cieszą się ogromną popularnością w serwisie YouTube, w którym publikują swoje nagrania, zawierając w nich rozmowy z fanami, przemyślenia, a przede wszystkim wizje.

Przepowiednie w ostatnich latach mocno zainteresowały Polaków, którzy w dobie pandemii koronawirusa i wojny w Ukrainie chcą wiedzieć, co czeka ich w niepewnej przyszłości. Niestety, próżno szukać pozytywnych przesłań, Wojciech Glanc, który miał przewidzieć między innymi epidemię, regularnie dzieli się swoimi mrocznymi wizjami.

Jasnowidz znany z programu „Big Brother” bardzo mocno nawiązuje do rosyjskiej agresji na naszych wschodnich sąsiadów, a każda jego kolejna przepowiednia wtłacza strach w serca wiernych fanów. Opowiadał już między innymi o atomowym ataku Władimira Putina, kryzysie w Polsce, a nawet mordzie na naszym narodzie.

Wiele osób chciałoby usłyszeć w końcu z jego ust słowa pociechy. Niestety, opowiedział między innymi o wielkiej tragedii, płonącym centrum Warszawy, a nawet „nadejściu królestwa zła”. Czy Władimir Putin użyje wszelkich środków, by zniszczyć Europę?

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada zwycięstwo Rosji? Zobaczył płonącą Warszawę
Wojciech Glanc kilkukrotnie zapowiadał, że wolałby, żeby jego wizje się nie sprawdziły. Tym razem także nie krył swojego zaniepokojenia. Zwłaszcza że zobaczył płonącą Warszawę, co skojarzył jednoznacznie z rosyjską agresją.

Oby to było wielką, ogromną pomyłką, ok, ale ja widzę rakiety jednak lecące w kierunku Europy (…) po prostu pojawia się takie jakieś słowa: królestwo zła nadchodzi (…) koniec i taka chmura popiołu, dymu (…) Ja Wam powiem jedną rzecz, to jest koniec, moim zdaniem świata, jaki znamy. To jest eskalacja terroryzmu, to jest eskalacja przemocy. Widzę  płonące centrum Warszawy, widzę też rodzaj jakiegoś wybuchu czy czegokolwiek. Nawet u siebie w Berlinie gdzie mieszkam – opowiadał.

Co więcej, jasnowidz nie widzi wyjścia z tej tragicznej sytuacji. Jego zdaniem wiele osób umrze, nie mając szansy na ucieczkę.

I ja Wam powiem jedną rzecz, ta eskalacja nastąpi jednak, mimo wszystko, już zaraz. Nie będzie, gdzie uciekać to nie będzie też miało sensu, żeby uciekać (…)  To będzie dla wielu ludzi koniec. Tak przynajmniej to widzę – ocenił.

 Najgorsze jest to, że przerażająca wizja ma ziścić się jeszcze w maju 2022 roku.

Wiecie co, jest jeszcze jedna rzecz, widzę też rakietę, która zostaje jednak zestrzelona do morza. I będzie jakiś moim zdaniem rodzaj katastrofy z tym związany. (…) Ten maj przejdzie do historii jako już nie radosny, niezwiązany z pierwszym maja, czy z majówką. Po prostu będzie maj wspominany jako po prostu czarny czarna niedziela (…) Oby to była straszna pomyłka.

Także mamy nadzieję, że wizja jasnowidza Wojciecha Glanca się nie sprawdzi.

Ostatnie wpisy

Kategorie

FAŁASZYWI PROROCY – POLSKI WIZJONER PRZEPOWIADA ZWYCIESTWO ROSJI I ”PŁONĄCĄ WARSZAWĘ”

11 maja 2022 / Możliwość komentowania FAŁASZYWI PROROCY – POLSKI WIZJONER PRZEPOWIADA ZWYCIESTWO ROSJI I ”PŁONĄCĄ WARSZAWĘ” została wyłączona

Może Ci się spodobać

GIGANTYCZNA CYWILIZACJA MEGALITYCZNA – ELITY ZNAJĄ PRAWDĘ CO BYŁO PRZED NAMI 20 września 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • FAŁASZYWI PROROCY – POLSKI WIZJONER PRZEPOWIADA ZWYCIESTWO ROSJI I ”PŁONĄCĄ WARSZAWĘ”
  • Może Ci się spodobać