Świat jest inny

WYDARZENIE NTI – JAK W 2021 ROKU ĆWICZONO PANDEMIĘ MAŁPIEJ OSPY.

WYDARZENIE NTI – JAK W 2021 ROKU ĆWICZONO PANDEMIĘ MAŁPIEJ OSPY.

W marcu 2021 r. grupa o nazwie Nuclear Threat Initiative (NTI) współpracowała z Monachijską Konferencją Bezpieczeństwa, angażując się w ćwiczenie symulujące reakcję świata na wybuch pandemii małpiej ospy.

W wydarzeniu NTI wzięły udział Światowa Organizacja Zdrowia, Fundacja Billa i Melindy Gatesów, chińskie i amerykańskie CDC oraz inne duże organizacje. NTI jest organizacją non-profit współzałożoną przez Teda Turnera, a Monachijska Konferencja Bezpieczeństwa to coroczne spotkanie dotyczące międzynarodowej polityki bezpieczeństwa, które odbywa się w bawarskim Monachium w Niemczech od 1963 roku.

W przerażającym filmie wyprodukowanym na potrzeby ćwiczenia reporter opisuje wirusa małpiej ospy, który został stworzony przez bioterrorystów, tak aby był odporny na szczepionki.

„Zły nadzór i luki w globalnym zarządzaniu sprawiają, że jesteśmy podatni na katastrofalne zagrożenia biologiczne” podano w fikcyjny filmie, który dalej promuje narrację gdzie narody podejmujące „wczesne i zdecydowane działania” były w stanie zminimalizować szkody wyrządzone przez wirusa. Ćwiczenia wskazują również na Światową Organizację Zdrowia (WHO) jako grupę odpowiedzialną za reakcję na wirusa podczas ćwiczeń.

Obecnie, zaledwie rok później, WHO chce przejąć kontrolę nad środkami zdrowia publicznego w wielu krajach i wezwała do zwołania nadzwyczajnego spotkania w sprawie realnej epidemii małpiej ospy.

Pierwszy przypadek małpiej ospy podczas ćwiczeń pandemicznych z 2021 r. odnotowano 15 maja 2022 r. Obecnie WHO potwierdziło rzeczywiste pierwsze przypadki małpiej ospy 13 i 15 maja 2022 roku (patrz tabela poniżej).

Odkąd po raz pierwszy odkryto małpią ospę w 1958 roku, nigdy poza Afryką nie wybuchła jej epidemia, aż do dnia przewidywanego w symulacji. Dokument pokazuje, że przedstawiciele Fundacji Billa i Melindy Gatesów, Rady Bezpieczeństwa Narodowego USA, Johnson & Johnson, chińskiego CDC, afrykańskiego CDC, WHO i innych grup byli zaangażowani w ten zainscenizowany scenariusz.

To ćwiczenie pandemiczne jest podobne do innych scenariuszy, w których globalne elity zbierały się, aby przygotować się na hipotetyczną sytuację, która w jakiś sposób stała się rzeczywistością. Jak wyjaśnił Harrison Smith, omawiając ćwiczenia małpiej ospy z 2021 r. w piątkowym wydaniu „The American Journal”, „To jest jak Event 201 lub jak plany scenariuszy z dokumentu Lockstep. Zasadniczo opisują one wydarzenia dziejące się w świecie rzeczywistym i planują koordynację reakcji”.

Według Marii Cheng z Associated Press, afrykańscy lekarze są „zadziwieni przypadkami małpiej ospy w Europie i Stanach Zjednoczonych”, ponieważ rozprzestrzenia się ona na Zachodzie inaczej niż w Afryce. Jedną z hipotez jest to, że choroba jest przenoszona drogą płciową, a brytyjska Agencja Bezpieczeństwa Zdrowia poinformowała w piątek, że „najnowsze infekcje w Wielkiej Brytanii i Europie dotyczyły młodych mężczyzn, którzy nie podróżowali do Afryki, którzy byli gejami, biseksualistami lub uprawiali seks z mężczyznami”.

Udostępnij

WYDARZENIE NTI – JAK W 2021 ROKU ĆWICZONO PANDEMIĘ MAŁPIEJ OSPY.

Globalna Świadomość23 maja 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułAPEL – NASZ NOWY PROJEKT JUŻ PRAWIE GOTOWY !Następny artykułŚWIATOWY APEL DO ”KOMIKA” O ZAKAZ HANDLU DZIEĆMI NA UKRAINIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WYDARZENIE NTI – JAK W 2021 ROKU ĆWICZONO PANDEMIĘ MAŁPIEJ OSPY.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?