Otwórz oczy

CZEMU MA POSŁUŻYĆ ”MAŁPI OBŁĘD” ?

CZEMU MA POSŁUŻYĆ ”MAŁPI OBŁĘD” ?

Małpia ospa – to nowa, modna choroba ogarniająca świat. Podobno pojawiać się niemal jednocześnie w kilkunastu różnych krajach na czterech różnych kontynentach.

Jak pisaliśmy na początku „pandemii Covid”, jedyną rzeczą, która rozprzestrzenia się szybciej niż choroba, jest strach.

Media poinformowały o pierwszym przypadku małpiej ospy w Wielkiej Brytanii 7 maja . Niecałe dwa tygodnie później widzimy bardzo znajome nagłówki. Tak po prostu… Pandemia 2: Małpie Ospa!! zaczyna grać we wszystkich twoich ulubionych mediach.

Sky News mówi nam, że „przypadki” małpiej ospy w Wielkiej Brytanii „podwoiły się (!)” … z 10 do 20.

BBC poszło bardzo subtelnie, krzycząc : „Małpi ospa: lekarze zaniepokojeni wpływem na zdrowie seksualne”

The New Scientist faktycznie użył słowa P , pytając „Czy ospa małp może stać się nową pandemią?” , zanim odpowiem w zasadzie „chyba nie, ale też może tak!”. Utrzymywanie ich opcji otwartych.

Nauka ostrzega, że ​​„pytania o epidemie ospy małp nasilają się wraz ze wzrostem liczby przypadków”

The Mirror wpadło już w pełną paranoi, podsycając :

Rosja rozważała użycie małpiej ospy jako broni biologicznej, twierdzi były sowiecki naukowiec

To jest jeden kierunek, w którym historia może pójść.

Żeby było jasne, „ospa małp” (cokolwiek to oznacza w tym kontekście) NIE jest rosyjską bronią biologiczną. To też nie jest zachodnia broń biologiczna. Albo chińska broń biologiczna. To tylko kolejna przerażająca historia. I do tego pospieszny, bez serca.

Jednym ze znaków, które na wczesnym etapie oznaczyły „pandemię” Covida jako psy-op, była sama prędkość, z jaką rozprzestrzeniała się histeria. Daleki od uczenia się na własnych błędach, moce postanowiły tym razem działać jeszcze szybciej.

Mimo że „przypadków” jest zaledwie kilkadziesiąt, Światowa Organizacja Zdrowia zwołała nadzwyczajne spotkanie, co jest dziwną rzeczą, gdy ich coroczne zgromadzenie zaczyna się dosłownie jutro. Ale myślę, że kiedy wprowadzasz nowy produkt, musisz zrobić wszystko, co w twojej mocy, aby rozkręcić szum.

Pomimo zaledwie dwóch „przypadków” w całych Stanach Zjednoczonych (i faktu, że nadal nie działają), Nowy Jork przywraca zalecenia dotyczące masek .

Nikt nie powiedział „blokady”… jeszcze. Ale Hans Kluge, dyrektor regionalny WHO na Europę, jest „zaniepokojony”, że transmisja może przyspieszyć , jeśli ludzie będą uczestniczyć w masowych zgromadzeniach :

kiedy wchodzimy w sezon letni… z masowymi zgromadzeniami, festiwalami i imprezami, obawiam się, że transmisja może przyspieszyć”.

Ponieważ inflacja gwałtownie rośnie, a koszty życia w kryzysie tylko się pogłębiają, prawdopodobnie przyda im się nowy powód „zdrowia publicznego”, aby zakazać protestów lub stłumić niepokoje społeczne. Tylko myśl.

Są jednak dobre wieści… w każdym razie dla producentów szczepionek. Jak donosi Whitney Webb, dwie walczące z trudnościami firmy farmaceutyczne już odnotowały duży wzrost akcji po „wybuchu”:

Bez względu na to, jak potoczy się sytuacja z małpią ospą, dwie firmy już zarabiają. Wraz ze wzrostem obaw związanych z małpą ospą wzrosły też udziały Emergent Biosolutions i SIGA Technologies. Obie firmy zasadniczo mają monopole na rynku amerykańskim, a także na innych rynkach, na szczepionki i leczenie ospy. Ich główne produkty skoncentrowane na ospie są również używane do ochrony przed ospą małp lub jej leczenia. W efekcie akcje Emergent Biosolutions wzrosły w czwartek o 12%, a SIGA o 17,1%.

Podobnie jak w przypadku Covid i pomimo plotek, że odejdą ze Światowej Organizacji Zdrowia, Rosja wydaje się być w zgodzie z agendą WHO . Już teraz „zaostrzają zasady kwarantanny granicznej”, szczepią pracowników służby zdrowia i dostarczają na całym świecie szybkie testy przyłóżkowe.

Wygląda na to, że czeka nas epickie lato siania paniki i łykania mnóstwa strachu.

Czy nowe wstrzyknięcia są już przygotowane ?

Czy „nasze szpitale są przytłoczone filmami” są kręcone, gdy rozmawiamy, wraz z wyrostkiem „małpiej ospy” i płaczącymi pielęgniarkami, które okazują się mieć strony IMDB i wiele napisów?

Czy senne masy znów zostaną oszukane?

Obserwuj tą przestrzeń…

Udostępnij

CZEMU MA POSŁUŻYĆ ”MAŁPI OBŁĘD” ?

Globalna Świadomość27 maja 202227 maja 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICA ”MAŁPIEGO OBŁĘU” – CO ZAWIERAŁY ELIXIRY OD ASTRY?Następny artykułJAK POWSTANIE ”WIELKI GŁÓD” – DZIWNE POŻARY FABRYK ŻYWIENIOWYCH W

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ROSJA, NATO POLSKA I USA – KTO JEST PANEM KTO SŁUGĄ ? JAK ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 ZMIENIĄ NASZ ŚWIAT ?

O czym myślisz?

  • CZEMU MA POSŁUŻYĆ ”MAŁPI OBŁĘD” ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • O czym myślisz?