Otwórz oczy

PIERRE GILBERT – W 1995 ROKU PRZEWIDZIAŁ SZCZEPIENIE ŚWIATA KTÓRE ZAMIENI LUDZI W ZOMBIE

PIERRE GILBERT –  W 1995 ROKU PRZEWIDZIAŁ SZCZEPIENIE ŚWIATA KTÓRE ZAMIENI LUDZI W ZOMBIE

Dr Pierre Gilbert w 1995 roku mówił o możliwości kontrolowania zachowań ludzi za pomocą broni mikrofalowej i zmodyfikowanych „szczepionek” wytwarzających pole magnetyczne.

Dr Gilbert powiedział: „Szczepionki będą zawierały ciekłe kryształy, które zostaną umieszczone w komórkach mózgowych, które staną się mikroodbiornikami pól elektromagnetycznych, do których będą wysyłane fale o bardzo niskiej częstotliwości”. „I przez te fale o niskiej częstotliwości ludzie nie będą w stanie myśleć, zostaniesz zamieniony w zombie” – kontynuował. „Nie myślcie o tym jako o hipotezie” – dodał. „To już zostało zrobione. Pomyślcie o Rwandzie”.

Podczas tajnej operacji CIA użyto tej broni w Rwandzie, by rozpalić zbrodnię ludobójstwa, gdzie w ciągu około 100 dni od 6 kwietnia do lipca 1994 roku, jej ofiarą padło, według szacunków, od 800 000 do 1 071 000 ludzi. Ludzie w szale pozarąbywali się wzajemnie maczetami, a Izrael i USA dodatkowo dostarczyły im broń palną, moździerze, granaty itp.

Czy ktokolwiek kojarzy temat „szczepionek” wytwarzających pole magnetyczne? Według niezależnych badaczy z Hiszpanii i z Wielkiej Brytanii tlenek grafenu jest składnikiem wszystkich genetycznych zastrzyków, „szczepionki” na COVID-19. Preparaty te przed niczym nie zabezpieczają, przed niczym nie zapobiegają, ale… wytwarzają pole magnetyczne.

„Zaszczepiono” około połowy populacji ludzkości.

Poniższy film z Finlandii pokazuje eksperyment na cmentarzu. Przy świeżych grobach wykryto nietypowe emisje sygnałów IP. Eksperyment przeprowadzono instalując na smartfonie kilka aplikacji do śledzenia Bluetooth, np. Blue Radar i nRF Connect, a potem ustawiając skaner na wykrywanie technologii Bluetooth Low Power. Nie wiadomo jak nanoboty są zasilane, ale pamiętać należy, że istnieje tajna technologia wojskowa nieznana oficjalnej nauce. Eksperyment możesz powtórzyć na własną rękę. Napisz, gdy go zweryfikujesz.

Nietrudno sobie wyobrazić, co się stanie, gdy psychopaci uruchomią systemy 5G i wyemitują z nadajników odpowiednie częstotliwości. Naukowcy wojskowi prowadzą badania nad działaniem ludzkiego mózgu od dawna, że wspomnijmy np. projekt MK Ultra. W obecnych czasach posiadają już odpowiednie technologie, by poprzez wysłanie sygnału odpowiedniej częstotliwości spowodować globalne ludobójstwo.

Udostępnij

PIERRE GILBERT – W 1995 ROKU PRZEWIDZIAŁ SZCZEPIENIE ŚWIATA KTÓRE ZAMIENI LUDZI W ZOMBIE

Globalna Świadomość6 czerwca 20226 czerwca 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRAWDZIWY CEL OBECNYCH KRYZYSÓW NA ŚWIECIENastępny artykułWUHAN BIOLABS – JAK CHIŃCZYCY GRZEBALI PRZY ”MAŁPIM OBŁĘDZIE”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ROSJA, NATO POLSKA I USA – KTO JEST PANEM KTO SŁUGĄ ? JAK ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 ZMIENIĄ NASZ ŚWIAT ?

O czym myślisz?

  • PIERRE GILBERT – W 1995 ROKU PRZEWIDZIAŁ SZCZEPIENIE ŚWIATA KTÓRE ZAMIENI LUDZI W ZOMBIE
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • O czym myślisz?