Otwórz oczy

ZA KURTYNĄ WO7NY – WYDARZENIA O KTÓRYCH MILCZĄ MEDIA

ZA KURTYNĄ WO7NY – WYDARZENIA O KTÓRYCH MILCZĄ MEDIA

Klan Rockefellerów, który stał za całym fałszywym reżimem Bidena, próbuje teraz wynegocjować kapitulację – donoszą azjatyckie źródła z tajnych organizacji. Tymczasem w Europie ich inni panowie, Rothschildowie, próbują uzyskać ochronę od swojej byłej kolonii niewolniczej w Izraelu, twierdząc, że ujawnienie ich zbrodni jest „antysemickie”.

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Problem polega na tym, że krytyczna masa Żydów jest teraz świadoma, że ich rodziny rządzące były głęboko zaangażowane w Holokaust jako część ich mesjanistycznego projektu wypędzenia Żydów z Europy do Izraela. Chcieli zostać królami Żydów, wbrew woli narodu żydowskiego. Fakt, że Izrael odmawia wsparcia ich kampanii tworzenia większej Chazarii na Ukrainie, jest tego dowodem.

Upadek rządów na Zachodzie może być bodźcem do czegoś, co nigdy wcześniej nie zdarzyło się w naszej historii. Źródła rosyjskie, azjatyckie i z Tajnego Programu Kosmicznego twierdzą, że wkrótce może dojść do jakiegoś wstrząsającego Ziemią, zdumiewającego wydarzenia, a niektórzy przewidują, że nastąpi to już w tym tygodniu.

Jak to zwykle bywa z takimi przepowiedniami, uwierzymy, gdy zobaczymy, ale jak źródła donoszą dalej, na Antarktydzie i w innych miejscach dzieją się rzeczy związane z niezwykłym projektem niebieskiego promienia.

W tym miejscu choć nie chcemy zwracamy się do ciebie drogi czytelniku, prosimy o dobrowolne wpłaty i pomoc materialną od której zależne jest nasze być albo nie być !

Nie poddajemy się i walczymy dalej, dziękujemy za waszą pomoc i pozdrawiamy… jeśli chcesz nam pomóc.

Nr. konta: 43 1870 1045 2078 1002 4318 0001
Tytułem: ”zwrot zaliczki”

Dla wpłacających z zagranicy:

Kod BIC (Swift):NESBPLPW

IBAN: PL43 1870 1045 2078 1002 4318 0001

PAYPAL : arsusrex7@gmail.com

Możesz postawić nam pizzę na https://www.buymeacoffee.com/globalna.info

Zacznijmy od sytuacji na Ukrainie, gdzie ostatni z przywódców szukają schronienia. Według zachodnich ekspertów Ukraina już przegrała wojnę, ponieważ straciła:

 • 80% pól naftowych i gazowych
 • Wszystkie rafinerie i duże zbiorniki
 • Pola pod zasiewy
 • Kopalnie węgla
 • Cztery główne porty
 • Znaczna część elektrowni jądrowych i znaczna część elektrowni węglowych
 • Pola naftowe i gazowe na szelfie Morza Czarnego.

To dlatego Rada Bezpieczeństwa ONZ wydała jednogłośną rezolucję wzywającą do zakończenia „sporu” na Ukrainie. Zauważ, że nie użyli słowa „wojna”. Innymi słowy, przyznają, że jest to wewnętrzna sprawa Rosji. Fakt, że USA, Wielka Brytania i Francja zgadzają się z tą rezolucją, wiele mówi. To jest kapitulacja

Zniszcz mafię chazarską albo stań do wojny jądrowej – Rosja i Chiny mówią Pentagonowi

Chiny i Rosja postawiły ultimatum wojskom USA: albo zniszczą mafię chazarską, albo będą musiały stawić czoła wojnie nuklearnej, jak twierdzi wiele źródeł. W odpowiedzi USA wysłały do Rosji liczną delegację i osiągnięto porozumienie w sprawie zabicia wszystkich znanych członków mafii chazarskiej na miejscu – twierdzą źródła Pentagonu i MI6. Działania te już się rozpoczęły, a w tym tygodniu nabiorą tempa – twierdzą źródła.

Oto streszczenie tego, co spowodowało taki obrót spraw, przesłane nam przez członka rodziny Smoka:

Odbyło się głośne spotkanie w Radzie Bezpieczeństwa na wniosek Rosji w sprawie rozwoju amerykańskiej broni biologicznej na jej granicach wewnątrz Ukrainy:

W Radzie Bezpieczeństwa odbyło się głośne spotkanie na wniosek Rosji w sprawie rozwoju amerykańskiej broni biologicznej u jej granic na Ukrainie:

 • Delegat rosyjski przekazał dokumenty i dowody w protokole z sesji, potwierdzające co następuje:
 • Oficjalne finansowanie przez Pentagon pozornego programu broni biologicznej na Ukrainie
 • Nazwiska amerykańskich osób i firm specjalizujących się w dowodach i dokumentach związanych z tym programem.
 • Lokalizacje laboratoriów na Ukrainie i dotychczasowe próby ukrycia dowodów.
 • Lokalizacje amerykańskich laboratoriów produkujących i testujących broń biologiczną w 36 krajach świata (o 12 krajów więcej niż podczas poprzedniej sesji).
 • Choroby i epidemie, sposoby ich wywoływania, kraje, w których są testowane, oraz kiedy i gdzie przeprowadzano eksperymenty za wiedzą lub bez wiedzy rządów tych krajów.
 • Wśród eksperymentów znajduje się wirus odpowiedzialny za obecną pan_dem_ię oraz ogromna liczba nietoperzy wykorzystywanych do przenoszenia tego wir_usa.
 • Narody Ameryki, Francji i Wielkiej Brytanii, pod wpływem presji psychologicznej, poddane zostały praniu mózgu, aby uwierzyć w fikcyjną wersję tego, co się dzieje.
 • Światowa Organizacja Zdrowia zaprzecza, jakoby wiedziała o eksperymentach biologicznych na Ukrainie, mimo dowodów przedstawionych przez Rosję, że jej przedstawiciele regularnie odwiedzali podejrzane laboratoria amerykańskie na całym świecie i prowadzili z nimi korespondencję.
 • Chiny pytają, dlaczego USA i ONZ desperacko odmawiają przeprowadzenia śledztwa przez specjalistów w celu poznania prawdy, zwłaszcza biorąc pod uwagę dokumenty i niezbite dowody?

O udział w spisku Rosjanie oskarżyli również prezydenta Joe Bidena, byłego prezydenta Baracka Obamę, byłą sekretarz stanu Hillary Clinton oraz miliardera George’a Sorosa. Chińczycy i Rosjanie podkreślają, że „ktokolwiek popełnia tak niemoralne i nieludzkie czyny, musi zostać ukarany”.

Rosjanie zauważają, że skoro Amerykanie złamali traktat z 1976 r. o nieużywaniu broni biologicznej, manipulującej pogodą, wywołującej trzęsienia ziemi i innych rodzajów broni masowego rażenia, to teraz mają prawo użyć własnego arsenału takiej broni.

Szef MI6, po otrzymaniu tych dowodów obiecał: „Udzielimy Organizacji Narodów Zjednoczonych sankcji na zasadzie „strzelaj, aby zabić””. Innymi słowy, wymienieni urzędnicy, w tym pracujący w WHO i ONZ, zostaną zastrzeleni na miejscu.

Tymczasem wojsko amerykańskie zareagowało, wysyłając – wbrew reżimowi Bidena – samolot wojskowy z ponad 100 generałami reprezentującymi wszystkie jednostki wojskowe, aby uniknąć kompleksowej wojny nuklearnej, którą próbowała wywołać KM – twierdzą źródła w Pentagonie.

W wyniku tego spotkania „dni Bidena są policzone, reżimy upadną, a głowy państw uczestniczących w tym planie zostaną obalone” – zapowiadają źródła.

Z raportu Benjamina Fulforda

Udostępnij

ZA KURTYNĄ WO7NY – WYDARZENIA O KTÓRYCH MILCZĄ MEDIA

Globalna Świadomość9 czerwca 20229 czerwca 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPROJEKT ”PEGASUS” – PODRÓŻ W CZASIE DO 19 WIEKU DZIĘKI TECHNOLOGII TESLINastępny artykułNOWA PANDEMIA ”SADS” – ZESPÓŁ NAGŁEJ ŚMIERCI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ROSJA, NATO POLSKA I USA – KTO JEST PANEM KTO SŁUGĄ ? JAK ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 ZMIENIĄ NASZ ŚWIAT ?

O czym myślisz?

 • ZA KURTYNĄ WO7NY – WYDARZENIA O KTÓRYCH MILCZĄ MEDIA
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • O czym myślisz?