Świat jest inny

NEW YORK TIMES – ”OKAZUJE SIĘ ŻE KANIBALIZM BĘDZIE MIAŁ SWÓJ CZAS I MIEJSCE”

NEW YORK TIMES – ”OKAZUJE SIĘ ŻE KANIBALIZM BĘDZIE MIAŁ SWÓJ CZAS I MIEJSCE”

Wydaje się, że lewicowcy i globaliści nie chcą niczego więcej niż każdego człowieka obłąkanego, chorego, zboczonego, żądnego morderstwa i kanibala. Staje się to całkiem oczywiste, gdy Amerykanie są indoktrynowani przez główny nurtu mediów, które teraz dosłownie naciskają na wszystkich, aby jedli żywność wyprodukowaną w laboratorium, robaki i by czyhali na… na siebie.

New York Times normalizuje kanibalizm, po tym, jak minionej wiosny naciskali na to by ludzie w komunistycznej Ameryce, zjadali larwy i robaki. Najpierw było: „ Dlaczego nie jemy więcej owadów ?” oraz „Są bogate w białko, tanie, przyjazne dla środowiska i smaczne. I tylko na Zachodzie stawiamy im opór”. To był New York Times , zanim weszli „na całość” za pożeranie naszych rodaków.

„Radość gotowania” owadów i ludzi jest teraz powszechną lewicową mentalnością w Ameryce
przedstawia to 11-minutowy film o radości z jedzenia owadów i o tym, jak zapewnią one przyszłe „bezpieczeństwo żywnościowe”. 

Wygląda więc na to, że niszczą bezpieczeństwo żywnościowe Ameryki; z gwałtownie rosnącą inflacją i problemami z łańcuchem dostaw, do tego stopnia że planują że jedzenie ludzi i robaków ma być jedynym sposobem na przetrwanie. Innymi słowy, należy jeść albo być zjadanym, według MSM i elitarnych, obrzydliwie bogatych globalistów, którzy dekonstruują naszą republikę kawałek po kawałku.

Musimy ratować klimat, deklarują. Jedz ludzi i robaki, mówią „ekolodzy” i „naukowcy”, którzy wierzą, że jedyny zrównoważony model systemu żywieniowego polega na zabijaniu wszystkich dzieci w łonie matki, a następnie przekształcaniu ich w żywność i inne formy „poza” mięsem .

Bill Gates jest liderem w propagowaniu wszelkiej takiej żywności – jako przyrządzonej w laboratorium mięsa z probówki. To jest prawdziwy powód niedoborów żywności i nadchodzącego tsunami ekonomicznego. 

Lewica wierzy, że jedynym sposobem powstrzymania globalnego ocieplenia jest zjadanie ludzi i robaków, blokowanie słońca smugami chemicznymi i zabijanie wszystkich dzieci, jednocześnie kończąc produkcję paliw kopalnych. Wkrótce wszyscy będziemy jeździć naszymi elektrycznymi samochodami do „pracy” w fabrykach Soylent Green w ciemne dni, kiedy nie możemy już zobaczyć słońca. Brzmi świetnie.

New York Times, „Okazuje się, że kanibalizm ma swój czas i miejsce”


Według lewicy mężczyźni mogą zajść w ciążę, ziemia robi się tak gorąca, że musimy zasłonić słońce, a czasy są tak trudne, że myślą o kanibaliźmie. Fałszywy świat mediów społecznościowych ma potok nowych komentarzy, które stają się „wirusowe”, próbując usprawiedliwić i znormalizować kanibalizm. 

„Czuję, że to, co nie do pomyślenia, stało się możliwe do pomyślenia, a kanibalizm jest wprost w tej kategorii nie do pomyślenia” – napisał jeden z komentatorów. Sekcja „Styl” w New York Times opublikowała niedawno artykuł zatytułowany „A Taste for Cannibalism?” 

– sugerując, że współczesna kultura zaprowadziła nas do tego miejsca, gdzie poważnie rozważamy zjedzenie siebie nawzajem, aby ocalić świat przed pewną destrukcją, która brzmi jak pewna destrukcja sama w sobie.

Powaga artykułu w New York Times wyjaśniającego kanibalizm, mający swój „czas i miejsce” jest alarmujące, ale z drugiej strony, nieco przewidywalne, ponieważ lewica z Ameryki wciąż krążą po swoich ciemnych jamach by promować; morderstwa, chaos i zboczenia. Mimo to patrioci tego kraju nie pozwolą im zamienić kraj w socjalistyczne piekło bez jednej walki. Oto niektóre z tweetów i odpowiedzi na popęd kanibali z NYT.

Udostępnij

NEW YORK TIMES – ”OKAZUJE SIĘ ŻE KANIBALIZM BĘDZIE MIAŁ SWÓJ CZAS I MIEJSCE”

Globalna Świadomość5 sierpnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułINTERNET POD KONTROLĄ – POZNAJ NOWE FORUM INFORMACYJNE BEZ CENZURYNastępny artykułCZY LUDZKOŚĆ JEST KONTROLOWANA PRZEZ A.I – CO POKAZUJE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! WOJNY POGODOWE – ELITY ZACHODU ZAATAKOWAŁY DUBAJ ”BRONIĄ POGODOWĄ” ! TAJEMNICA ANTYCHRYSTA – O CO

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NEW YORK TIMES – ”OKAZUJE SIĘ ŻE KANIBALIZM BĘDZIE MIAŁ SWÓJ CZAS I MIEJSCE”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?