Świat jest inny

IGRZYSKA NARODÓW 2022 – ELITY JUŻ OFICJALNIE ODDAJĄ CZEŚĆ BESTII

IGRZYSKA NARODÓW 2022 – ELITY JUŻ OFICJALNIE ODDAJĄ CZEŚĆ BESTII

Igrzyska Wspólnoty Narodów 2022 trwają, po demonicznej ceremonii otwarcia na stadionie Alexander Stadium w Birmingham. Zostały oficjalnie otwarte przez księcia Karola w imieniu królowej Elżbiety II, ponieważ wielu z 4000 sportowców paradowało przed 30 000 widzów.

Każdy zachodni rząd jest prowadzony przez satanistów, a oni teraz otwarcie przeprowadzają publiczne rytuały, aby uczcić (tymczasowe) panowanie Lucyfera nad Ziemią. Podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Brytyjskiej Wspólnoty Narodów w tym tygodniu (z udziałem 72 narodów),

rogaty byk reprezentujący Baala został rozwinięty na arenie piekielnej, wraz z obrazami płonących dołów z lawą, podczas gdy dziesiątki satanistycznych czcicieli pokłoniło się demonicznemu stworzeniu jako część publicznego rytuału. Było to publicznie transmitowane w biały dzień, co wskazuje, że sataniści nie próbują już ukrywać swoich rytuałów w ciemnych lasach i tajnych lochach… teraz powołują się na szatana na otwartej przestrzeni, dla międzynarodowej publiczności.

Poniższe fragmenty pochodzą z filmu zamieszczonego przez Amazing World Ministries, na który nałożono wskazówki z Pisma Świętego, które są istotne dla tych wydarzeń. (Zobacz 2 Księga Królewska i Objawienie rozdziały 13 i 14, aby przeczytać o tym, co widzisz). W tym pierwszym ujęciu doły z lawą piekielnego krajobrazu płoną, tworząc skorupę wokół areny, gdy sataniści ubrani w rytualne szaty kłaniają się Baalowi, rogatemu demonicznemu stworzeniu, rozwścieczonemu ogniem i oddechem:

Tutaj widzimy, jak dwie grupy ludzi, z których jedna reprezentuje globalistycznych czcicieli Szatana, podnoszą ręce w „modlitwie” przed Baalem, demonicznym stworzeniem, i adorują jego obecność na „scenie” ziemi…

Oto kolejny widok pokazujący ogromne rozmiary stworzenia Baala, oświetlonego ognistymi czerwonymi światłami i dymem, wskazującym na jego pochodzenie z piekła:

Według The Guardian 72 narody biorą udział w tym rytuale kultu demonów, któremu towarzyszyła muzyka lucyferiańskiego zespołu rockowego Black Sabbath. (Filmu lepiej nie oglądać, zdjęcia są zmniejszone…dopow)…

Oto częściowy obraz z
TheGuardian.com, fotografia Neila Halla, przedstawiająca dwugłową bestię „kościoła” (antykościół bergolian dopow.), ożywioną przez małe szkielety odziane w ciemność i śmierć. Ten obraz pokazuje, jak różne reprezentacje „kościoła” (Watykan ,”pope”), są oni w rzeczywistości marionetkami lucyferiańskiego kultu śmierci, dosłownie „trzymanymi” przez „nieumarłych”:

Ikoniczny obraz otwarcia lucyferiańskiego rytuału jest pokazany poniżej, zwróć uwagę na użycie ognia i dymu, aby wskazać „świat w ogniu”, podczas gdy demoniczna istota szatana -Baal – świeci teraz światłem, centralna scena, wskazując, że szatan rządzi ziemią i posyła narody świata na wojnę:

Objawienie , rozdział 13:

1I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza, mającą dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jej dziesięć diademów, a na jej głowach imiona bluźniercze.
2Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery, łapy jej – jakby niedźwiedzia, paszcza jej – jakby paszcza lwa. A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę.
3I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną, a rana jej śmiertelna została uleczona. A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią,
4i pokłon oddali Smokowi, bo władzę dał Bestii. I Bestii pokłon oddali, mówiąc: «Któż jest podobny do Bestii i któż potrafi rozpocząć z nią walkę?»
5A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa, i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy.
6Zatem otworzyła swe usta dla bluźnierstw przeciwko Bogu, by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi, i mieszkańcom nieba.
7Potem dano jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężyć ich, i dano jej władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem.

8Wszyscy mieszkańcy ziemi będą oddawać pokłon władcy, każdy, którego imię nie jest zapisane od założenia świata w księdze życia zabitego Baranka.
9 Jeśli kto ma uszy, niechaj posłyszy!
10 Jeśli kto do niewoli jest przeznaczony, idzie do niewoli, jeśli kto na zabicie mieczem – musi być mieczem zabity. Tu się okazuje wytrwałość i wiara świętych.
11 Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok.
12 I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelna została uleczona.
13 I czyni wielkie znaki, tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi.
14 I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła.
15 I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii.

16I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
17i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia.
18Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. (….fragment pominięty)

To, czego jesteście teraz świadkami na skalę globalną, to finansowane przez rząd i skoordynowane rytualne przywoływanie nadprzyrodzonych demonów, które zalewają ten świat, by toczyć wojnę przeciwko ludzkości i Bogu. Wyniki tego są łatwo widoczne wszędzie:
*Nauczyciele szkolni zamienili się w transseksualne demony, które żerują na niewinnych dzieciach, promując uwodzenie, pedofilię i samo okaleczanie.
*Całkowite zepsucie „kościoła” poprzez przyjęcie/uznanie homoseksualizmu, transseksualności i okaleczania dzieci.
*Krajowi przywódcy, którzy wydają się być w stanie śmierci mózgowej … lub opętani z napadami neurologicznymi … lub samo-kaleczący się, aby uniknąć bólu opętania przez demony..
*Symbolika 666 jest wszędzie, od logo Google Chrome po superzderzacz CERN. Nawet Monster Energy Drinks – „Uwolnij bestię!” – reprezentują 666 z liczbami hebrajskimi.
*Nawet NIH – który sfinansował rozwój broni biologicznej SARS-CoV-2 w Chinach – ma logo, które wyraźnie reprezentuje „666”.

Napoje energetyczne Monster:

Logo Google Chrome:

Super-zderzacz CERN-u w poszukiwaniu „boskiej cząstki”:

NIH, powiązany z bronią biologiczną mającą na celu eksterminację ludzkości:

Ustawy Kongresu, które mają na celu zniewolenie ludzkości, mają rutynowo przypisywane numery, takie jak HR 060606, a patenty związane ze szczepionkami przeciw covid, i Bill Gates również promuje numery, takie jak 2020-060606. „666” – to gwizdek satanistów. 

Jest to technika komunikacji dla grupy satanistów, która pozwala innym satanistom wiedzieć, że są w tej samej łodzi z agendą lucyferiańską. To dlatego 666 znajduje się w tak wielu instytucjach naukowych, rządowych i akademickich.

Udostępnij

IGRZYSKA NARODÓW 2022 – ELITY JUŻ OFICJALNIE ODDAJĄ CZEŚĆ BESTII

Globalna Świadomość7 sierpnia 20229 sierpnia 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułAGENDA 2030 JAK WPROWADZĄ KOLEJNE ETAPY ?Następny artykułELEKTROSMOG W POLSCE – JAK CHRONIĆ SIĘ PRZED PROMIENIOWANIEM 5G I WIFI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ? BIDEN I PUTIN ”NIE ŻYJĄ” A ICH MIEJSCE ZAJMUJĄ MARIONETKI NWO ? KTO

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • IGRZYSKA NARODÓW 2022 – ELITY JUŻ OFICJALNIE ODDAJĄ CZEŚĆ BESTII
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?