Otwórz oczy

ONZ W OBRONIE ROTSZYLDÓW I SOROSA IDZE NA WOJNĘ ”TEORIAMI SPISKOWYMI”

ONZ W OBRONIE ROTSZYLDÓW I SOROSA IDZE NA WOJNĘ ”TEORIAMI SPISKOWYMI”

Organizacja Narodów Zjednoczonych wypowiedziała wojnę teoriom spiskowym, opisując wzrost myślenia spiskowego jako „ niepokojący i niebezpieczny” i zapewniając społeczeństwu zestaw narzędzi zwalczania każdego kto ośmieli się sugerować, że rządy światowe nie są całkowicie uczciwe i przejrzyste.

ONZ ostrzega również, że George Soros, Rotszyldowie i państwo Izrael nie mogą być wiązane z żadnymi „ domniemanymi spiskami”.

UNESCO połączyło siły z Twitterem , Komisją Europejską i Światowym Kongresem Żydów, aby rozpocząć kampanię o nazwie #ThinkBeforeSharing: Stop rozprzestrzenianiu teorii spiskowych.

ONZ chce, aby każdy z nas wiedział, że wydarzenia NIE są „ potajemnie manipulowane za kulisami przez potężne siły z negatywnymi intencjami ”, a jeśli spotkamy kogoś, kto myśli, że globalna elita spiskuje w celu konsolidacji władzy i dyktatu, musimy podjąć działania.

Według UNESCO „ jeśli masz pewność, że natrafiłeś na  teorię spiskową ” w Internecie, musisz „ zareagować ” i natychmiast zamieścić odpowiedni link do „ witryny sprawdzającej fakty ” w komentarzach.

UNESCO udziela również porad każdemu, kto natknie się na prawdziwego, teoretyka spiskowego na żywo. Według agencji ONZ pod żadnym pozorem nie można dać się zwabić w debatę na argumenty z teoretykiem spiskowym. „ Każdy argument może być traktowany jako dowód na to, że jesteś częścią spisku i wzmacniasz to przekonanie ”, a teoretyk spiskowy będzie prawdopodobnie „żarlwie dyskutował w obronie swoich przekonań”. “

Zamiast tego musisz wykazać się „ empatią ”, unikać „ wyśmiewania go”, a jeśli jesteś dziennikarzem, musisz „ zgłosić ” to w mediach społecznościowych i „ skontaktować się z lokalną/krajową radą prasową lub rzecznikiem prasowym”.

W 1998 Noam Chomsky był współautorem książki z Edwardem Hermanem pod tytułem Manufacturing Consent. Zaprzeczała ona poglądowi, że media głównego nurtu informują opinię publiczną, służą społeczeństwu, abyśmy mogli lepiej zaangażować się w proces polityczny.

W rzeczywistości media głównego nurtu wytwarzają naszą zgodę.   Demokracja jest inscenizowana za pomocą mediów głównego nurtu, które działają jak machina propagandowa.

Rządy, korporacje, globalne instytucje, takie jak ONZ… wiedzą, jak grać w medialną grę. Wiedzą, jak kontrolować narrację wiadomości. Wiedzą, jak manipulować i kontrolować masy. Sieją strach, ponieważ strach rodzi posłuszeństwo.

Jeśli chcesz rzucić wyzwanie władzy, zostaniesz zepchnięty na margines. CIA wymyśliła termin „teoretyk spiskowy” w latach pięćdziesiątych, aby oczernić tych, którzy odważyli się zadawać pytania nieszablonowe i rzucić wyzwanie skorumpowanemu systemowi.

Wojna Organizacji Narodów Zjednoczonych z teoretykami spisku jest do tego bardzo podobna. Chcą zawstydzić tych spośród nas, którzy odważą się zadawać pytania i kwestionować oficjalną narrację.

źródło: https://newspunch.com/

A więc jeśli masz pytania na jakikolwiek temat poruszony na naszej stronie, lub jakiekolwiek inne pytanie zapraszamy cię na naszą zaprzyjaźniona stronę: cukor.pl

Na tym nowoczesnym forum internetowym znajdziesz ludzi myślących podobnie jak ty, z którymi możesz toczyć fascynujące dyskusję na głębokie tematy dotyczące wszelakich aspektów rzeczywistości w której żyjemy 

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Udostępnij

ONZ W OBRONIE ROTSZYLDÓW I SOROSA IDZE NA WOJNĘ ”TEORIAMI SPISKOWYMI”

Globalna Świadomość10 sierpnia 202220 sierpnia 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułDLACZEGO ”ZWOJE WIDZĄCEGO IZAJASZA Z QUMRAN” SĄ ZAMKNIĘTE W GRANITOWYM MAUZOLEUM ?Następny artykułZWOJE Z QUMRAN I KSIĘGA HENOCHA –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? DLACZEGO GATES W 2010 POWIEDZIAŁ ŻE $ZCZEPIONKI

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ONZ W OBRONIE ROTSZYLDÓW I SOROSA IDZE NA WOJNĘ ”TEORIAMI SPISKOWYMI”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?