Świat jest inny

NALOT FBI NA REZYDENCJE TRUMPA – CZY QANON TO FAKE

NALOT FBI NA REZYDENCJE TRUMPA – CZY QANON TO FAKE

Były prezydent USA Donald Trump, powiedział w poniedziałek (08-08-2022 roku) w długim oświadczeniu, że FBI prowadzi przeszukanie jego posiadłości Mar-a-Lago. Akcja ma miejsce, gdy Trump kładzie podwaliny pod kolejną kampanię prezydencką. Departament Sprawiedliwości bada urządzenia zawierające informacje niejawne, które zostały zabrane do Mar-a-Lago po zakończeniu prezydentury Trumpa.

Sprawa ta została przekazana do Departamentu Sprawiedliwości przez National Archives and Records Administration, która stwierdziła, że znalazła tajne materiały w piętnastu urządzeniach przechowywanych w rezydencji.

Szanowni Państwo, to przełomowa historia, która właśnie trafiła na „top listę”, nie mamy pojęcia o prawdziwości twierdzeń Trumpa ale będziemy aktualizować ten artykuł, gdy więcej informacji zostanie udostępnionych.

Po pracy i współpracy z odpowiednimi agencjami rządowymi ten niezapowiedziany nalot na mój dom, nie był konieczny ani odpowiedni.”

Powiedział Trump w swoim oświadczeniu.

Nieoficjalne informacje potwierdzają teorie o tym, że prowadzone są liczne (nie tylko jedno) dochodzenia związane z wysiłkami sojuszników Trumpa i samego Trumpa, w celu cofnięcia wyników wyborów prezydenckich z 2020 roku. Prowadzone jest również dochodzenie, przedmiotem którego było dążenie Trumpa i jego sojuszników do wywołania zamieszek na Kapitolu USA z 6 stycznia 2021 roku.

Przy okazji nasila się walka między Demokratami a Republikanami w Waszyngtonie. Sytuacja w USA może w najbliższym czasie (miesiące bądź lata) przerodzić się w wojnę domową, gdy niektóre Stany będą chciały po prostu odłączyć się od USA. Należy raz jeszcze podkreślić, że to nie jest przypadek iż ten nalot zaistniał w momencie gdy Donald Trump zaczyna się bardziej „uaktywniać politycznie”, na drodze ku kolejnej prezydenturze.

Donald Trump wypłynął na powierzchnię show-biznesu, na fali wywołanej milionami dolarów rodziny Rockefellerów oraz szeroko pojętego systemu bankowego. Te jawne i dające się w łatwy sposób udowodnić fakty, stawiają Trumpa w cieniu historii, powstaje jednak pytanie o to, na ile był on w stanie się ocknąć i następnie stać niezależnym by działać na rzecz ojczyzny i zwykłych obywateli USA?

My z naszej strony, mamy świadomość tego, że grał on na ludzkich emocjach, wykorzystywał to, bardzo często nie dając nic w zamian, to też dystansujemy się od Trumpa, od tego, co zamierza robić w przyszłości, ponieważ istnieje coraz większe prawdopodobieństwo, że służy on Rockefellerom.

Idąc dalej tym tropem, należy zaznaczyć, że tak zwany ruch QAnon również stanowi fikcję, mającą na celu aktywizację działań patriotów wedle scenariusza ludzi stojących za ruchem QAnon, a które to działania nigdy w realny sposób nie miały zagrozić tak zwanej elicie lub też Deep State.

To oznacza, że Donald Trump nie jest postacią zero jedynkową, to człowiek przepełniony patriotycznymi postawami, ale również w jakimś stopniu skorumpowany oraz powiązany z siłami stricte satanistycznymi, które z tylnego fotela rządzą Ameryką.

Porter psychologiczny Trumpa zamyka się w interpretacji wyżej opisanej, jednak z pewnością kolejne miesiące usystematyzują informacje o nim. Mimo to, raz jeszcze podkreślamy, że dystansujemy się od Trumpa, od jego słów i czynów, jakie będzie wykonywał, ponieważ coś wyraźnie poszło nie tak i Trump będzie musiał wykonać zdecydowane ruchy abyśmy na nowo mu zaufali.

Szanowni Państwo, nie odbieramy niczego Trumpowi, wręcz przeciwnie, nadal mu kibicujemy, trzymamy kciuki za jego poczynania, tak, aby doprowadziły one do ujawnienia tego, co zakryte. Ale równolegle nie możemy popadać w oślepienie. 

Pragnienie sprawiedliwości, pokoju, uczciwości i nastania czasów prawa, nie może przyćmić zdrowego rozsądku, ponieważ „Oni” o tym doskonale wiedzą i będą nasze pragnienia wykorzystywać przeciwko nam.

A więc jeśli masz pytania na jakikolwiek temat poruszony na naszej stronie, lub jakiekolwiek inne pytanie zapraszamy cię na naszą zaprzyjaźniona stronę: cukor.pl

Na tym nowoczesnym forum internetowym znajdziesz ludzi myślących podobnie jak ty, z którymi możesz toczyć fascynujące dyskusję na głębokie tematy dotyczące wszelakich aspektów rzeczywistości w której żyjemy 

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Udostępnij

NALOT FBI NA REZYDENCJE TRUMPA – CZY QANON TO FAKE

Globalna Świadomość14 sierpnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułW POLSCE ODKRYTO NOWE POKŁADY ZŁOTA – CZY NASZ KRAJ JEST ZAGROŻNY ?Następny artykułKIEDY W 2020 POWIEDZIELI ŻE ŻYCIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KOD MATRIXA – FAŁSZYWA ŚWIATOWA AGENDA 50 LAT GEOINŻYNIERII – CZY POGODA JEST JESZCZE PRAWDZIWA ? TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U ”CHOROBA X” – CZY WSZYSTKO PRZEBIEGNIE WEDŁUG ZNANEGO SCENARIUSZA ? MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NALOT FBI NA REZYDENCJE TRUMPA – CZY QANON TO FAKE
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?