Otwórz oczy

W POLSCE ODKRYTO NOWE POKŁADY ZŁOTA – CZY NASZ KRAJ JEST ZAGROŻNY ?

W POLSCE ODKRYTO NOWE POKŁADY ZŁOTA – CZY NASZ KRAJ JEST ZAGROŻNY ?

Ropa, gaz, złoto, diamenty czy srebro to złoża, o które nie raz wszczynano wojny i mordowano dziesiątki a nawet setki tysięcy ludzi. Podobnie jest i dziś, wystarczy tylko wspomnieć kontynent Afrykański, który jest bogaty w wiele złóż naturalnych.

Mało tego na terenie Afryki występują kopalnie złota i innych cennych kruszców, dlaczego więc kontynent ten stanowi centrum biedy i upadku tego, co ludzkie? Stanowi centrum licznych wojen domowych i regionalnych konfliktów?

Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa (…) Znając historię łatwiej zrozumieć teraźniejszość i można lepiej przygotować się na przyszłość.”

Frederic Joliot-Curie. Francuski fizyk, laureat Nagrody Nobla.

Dzieje się tak, dlatego ponieważ Francja, USA, Niemcy czy Hiszpanie i Portugalczycy trzymają rękę na owych surowcach, eksportując je do swoich krajów i nie pozostawiając praktycznie nic rdzennym mieszkańcom Afryki. 

Oficjalnie prowadzone są składki, zbiórki charytatywne, ONZ nieustannie nawołuje do wspierania tego kontynentu, kiedy z drugiej strony wysysa się z niego ile tylko można. Jest to zwykła hipokryzja, ponieważ wystarczyłoby, aby wyżej wymienione państwa zdjęły swoją łapę z wielu krajów Afryki a ten kontynent z czasem odrodziłby się na nowo.

Piszemy o tym dziś nie bez powodu, otóż nasz kraj może w przyszłości być bogatszy niż sam Kuwejt i bardziej dostatni niż Arabia Saudyjska, dlaczego? Otóż według licznych badań, które zostały w dużej mierze utajnione okazuje się, iż na terenach Polski znajduje się nie tylko gaz łupkowy, ale i złoto, srebro, ropa czy gaz. 

To tłumaczy, dlaczego w ostatnich latach na gwałt wyprzedawano Polską ziemię za bezcen, wyganiano miliony Polaków z kraju do pracy za granicą. To wszystko miało na celu wynarodowienie naszego Państwa i tych ziem w sercu Europy.

Szanowni państwo w ostatnim czasie Polskie media obiegła bardzo dobra informacja, odkryto nowe złoża złota w Polsce. Ministerstwo Środowiska zatwierdziło dokumentację geologiczną dla złoża złota w „Mikołajowice”, którą złożyła spółka Sudeckie Kopalnie Surowców Mineralnych.

To pierwszy krok do wydobycia. Historia poszukiwania złota na tym terenie sięga aż XIV wieku. Nowe technologie pozwolą dotrzeć do złóż, których wydobycie było wcześniej nieopłacalne.

W złożu, które odkryto maksymalna głębokość odwiertów sięgała 28,5 metrów. Geolodzy podkreślają, że zasobność w złoto bilansowej części złoża wynosi od 2,05 do 15,77 gramów na metr kwadratowy.

 „Decyzja Ministra Środowiska otwiera nam możliwość produkcji płatnego koncentratu złota, szlamowanego i wybielonego kaolinitu oraz produktów pochodnych, w tym między innymi mączek kwarcowych. Zakłada się, że takie kompleksowe zagospodarowanie kopaliny sprawi, że wydobycie będzie opłacalne.” 

Zapewnia Jakub Górski, prezes spółki.

Należy również zauważyć, że prace badawcze w tym rejonie trwają nadal a sami zainteresowani uważają, że złota jest tam znacznie więcej, to tylko kwestia czasu, kiedy zostanie ono odkryte. Miejmy nadzieję, że złoto nie zostanie po cichu wyprowadzone za granicę, lecz przyczyni się do rozwoju Polski oraz dobrobytu Polaków. Kolejnym aspektem całego odkrycia jest potwierdzenie hipotezy o wielkiej zasobności terenów Polski w cenne kruszce.

A więc jeśli masz pytania na jakikolwiek temat poruszony na naszej stronie, lub jakiekolwiek inne pytanie zapraszamy cię na naszą zaprzyjaźniona stronę: cukor.pl

Na tym nowoczesnym forum internetowym znajdziesz ludzi myślących podobnie jak ty, z którymi możesz toczyć fascynujące dyskusję na głębokie tematy dotyczące wszelakich aspektów rzeczywistości w której żyjemy 

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Udostępnij

W POLSCE ODKRYTO NOWE POKŁADY ZŁOTA – CZY NASZ KRAJ JEST ZAGROŻNY ?

Globalna Świadomość14 sierpnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNASZE NIEBO JEST PEŁNE ”NIEWIDZIALNYCH UFO”Następny artykułNALOT FBI NA REZYDENCJE TRUMPA – CZY QANON TO FAKE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PAPIESKA SALA AUDIENCYJNA – KULT SMOKA, GADÓW I ŚWIATOWY SATANIZM KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY CO TAK NAPRAWDĘ WYDARZYŁO ŚIE

Ostatnie wpisy

PAPIESKA SALA AUDIENCYJNA – KULT SMOKA, GADÓW I ŚWIATOWY SATANIZM GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 – ”NIKOGO

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • W POLSCE ODKRYTO NOWE POKŁADY ZŁOTA – CZY NASZ KRAJ JEST ZAGROŻNY ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?