AGENDA 2030

KIEDY W 2020 POWIEDZIELI ŻE ŻYCIE NIE WRÓCI DO NORMY, TO MÓWILI ŚMIERTELNIE POWAŻNIE

KIEDY W 2020 POWIEDZIELI ŻE ŻYCIE NIE WRÓCI DO NORMY, TO MÓWILI ŚMIERTELNIE POWAŻNIE

Toczy się wojna, przed którą nikt nie jest bezpieczny. To wojna inwersji i totalny atak na ludzkość. Jest wielotorowy, nieubłagany i odbywa się jednocześnie w każdej sferze życia.

Metody tej wojny wykorzystują każdą dostępną broń i technikę, w tym wyrafinowane formy propagandy i socjotechniki . Jej celem jest zmiażdżenie ludzkiego ducha i zmuszenie go do ugięcia kolan przed super klasą autorytarnych władców, którzy naprawdę wierzą, że są lepsi od reszty z nas.

Sprawcy mają zamiar podporządkować sobie masy swoim rządom, starając się nas przekonać, że to dla naszego dobra. Są mistrzami magii rzucającymi zaklęcia zagłady i mroku na świat, aby utrzymać ludzi w stanie strachu i paranoi.

Kiedy w 2020 roku powiedzieli, że życie nie wróci do normy, naprawdę to mieli na myśli.

Wszystko, czego dotykają, zostało wywrócone do góry nogami i oddane całkowicie w opozycji do natury i rzeczywistości. Ta ”dziwaczna wojna” ma na celu całkowite obalenie społecznych norm, praw, zwyczajów i tradycji. Lubi zastępować zło dobrem, a ciemność światłem.

Czarodzieje za kurtyną tworzą chaos i nieporządek na niespotykaną dotąd skalę, aby odbudować nowe, globalne i totalitarne społeczeństwo z gruzów zniszczenia. Opanowali techniki wojenne zaczerpnięte ze Sztuki Wojny starożytnego chińskiego generała Sun Tzu. Walka rasowa jest jedną z ich najbardziej cenionych taktyk, ale jest wiele innych.

Chcą Kontrolować Wszystko

Niezadowoleni z kontrolowania większości bogactwa, starają się posiadać i kontrolować wszystko , łącznie z materiałem genetycznym , zasobami naturalnymi , pożywieniem , a nawet ludzkim DNA . Mówiąc to, co oczywiste, Wojna Inwersji nosi inne nazwy, takie jak Wielki Reset , gdzie główni podżegacze wojenni twierdzą , ”że nie będziesz niczego posiadać i będziesz szczęśliwy” .

Jej zwolennicy udają życzliwych przywódców narodów, wojskowych, banków centralnych, organizacji pozarządowych i think tanków. Wykorzystują do tego jedne z najbogatszych rodzin, najpotężniejsze korporacje i najbardziej tajne organizacje, jakie znał świat, wraz z sługusami, którzy robią swoje.

Nowy Porządek Świata , który nie tak dawno temu został wyśmiany jako teoria spiskowa, ale teraz jest otwarty, prezentując swoje odwrócone zalety, aby cały świat mógł je zobaczyć. W rzeczywistości cała ta walka o kontrolę nad światem jest niczym innym jak międzynarodową przestępczością zorganizowaną, w której militarno-przemysłowy kompleks i skorumpowana policja służą jako mięsień do trzymania oporu w ryzach.

Grupa ta wierzy, że może przekształcić ludzką biologię, naturę, gospodarkę i porządek społeczny w nową i ulepszoną technokratyczną utopię. Twierdzą, że budują lepszą przyszłość dla wszystkich, ale w rzeczywistości instalują nową formę feudalizmu, technofaszyzmu lub jakiegokolwiek autorytarnego systemu, jak chcesz to nazwać.

Transhumanizm Zajmuje Centralne Miejsce

Nowi „bogowie” Czwartej Rewolucji Przemysłowej (lub Czwartej Rzeszy, w zależności od tego, jak na to patrzysz) próbują prześcignąć i zakazać wszelkiego szacunku dla Stwórcy wszystkich rzeczy. Udają, że kochają i chronią przyrodę, jednocześnie starając się ją zastąpić za pomocą technologii, takich jak edycja genetyczna i badania nad funkcjami. 

Agresywnie dążą do całkowitego przepisania historii, łącząc człowieka z maszyną, tworząc żywność z syntetycznych (i często toksycznych) materiałów oraz zmieniając i patentując kody genetyczne dla każdego gatunku życia na planecie. Tak, są tak bezczelni, a ich pycha sięga poza stratosferę.

Jednym z ich najbardziej cenionych filozofów jest gej, futurystyczny zwolennik transhumanizmu , Yuval Noah Harari , który uważa, że:

 • Zmartwychwstanie Chrystusa to fałszywa wiadomość
 • biedni będą nadal umierać, ale za 50 czy 100 lat bogaci osiągną zwolnienie od śmierci
 • przyszły nadzór musi być „pod skórą”
 • era wolnej woli się skończyła
 • masy są bezużyteczne, a ich życie jest bezsensowne i bezwartościowe
 • masy nie mają wielkich szans w obliczu tego, co nadchodzi, nawet jeśli są zorganizowane
 • „historia zaczęła się, gdy ludzie wymyślili bogów, a skończy się, gdy ludzie staną się bogami”.

Harari jest doradcą karykatury złoczyńcy z Bonda i przewodniczącym Światowego Forum Ekonomicznego Klausem Schwabem . Wiesz, to ten ”człowiek”, który otwarcie stwierdził , że Czwarta Rewolucja Przemysłowa podważy „idee o tym, co to znaczy być człowiekiem”. 

Schwab chwalił się również, że jego kadra młodych światowych liderów przeniknęła do gabinetów rządowych w wielu krajach na całym świecie. Wiele ostatnio napisano o tych bliźniaczych terrorach, co jeszcze bardziej ujawnia, co planują elity.

Całkowicie gardzą oni twoją wolnością, indywidualnością i niezależnością. Nienawidzą prawa i porządku i starają się ominąć wszystkie obowiązujące zasady, które stoją na ich drodze, w tym Konstytucję Stanów Zjednoczonych i Kartę Praw. Chcą ograniczyć twoją mowę, ruch, myśli, a nawet to, co jesz. Pragną unicestwić twoją indywidualność i połączyć cię z kolektywistycznym umysłem roju, podobnym do The Borg z serii Star Trek:

Urodzeni jako humanoidy, niemal natychmiast otrzymują biochipy, które łączą ich mózgi ze zbiorową świadomością poprzez unikalną częstotliwość podprzestrzenną emitowaną przez każdy dron.

Ta zbiorowa świadomość jest doświadczana przez Borg jako „tysiące” głosów – są oni zbiorowo świadomi, ale nie są świadomi siebie jako oddzielnych jednostek. 

Agenda RTVAGD+

Starają się osiągnąć swoje cele wszelkimi niezbędnymi środkami. Nie ma znaczenia, ilu niewinnych ludzi umiera, ile zadaje się bólu i cierpienia, ani ile życia dzieci zostaje trwale zniszczonych w wyniku ich ideologii, polityki i technologii.

Promują nieuporządkowany pogląd na rzeczywistość, który głosi, że mężczyźni mogą mieć cykle miesiączkowe, zajść w ciążę i rodzić dzieci, podczas gdy pompują szkodliwe leki i wykonują niebezpieczne, często nieodwracalne operacje na nieletnich, aby mogli stać się transpłciowymi. Mówią kobietom, że obcinanie sobie piersi, usuwanie pochwy, branie testosteronu i chirurgiczne tworzenie sztucznych penisów jest w porządku.

Biden’s USDA ogłosiło niedawno , że uczniom identyfikującym się z osobami transpłciowymi należy zezwolić na wejście do wybranych przez siebie łazienek, w przeciwnym razie zostaną pozbawieni funduszy federalnych przeznaczonych na opłacenie obiadów w szkole. 

Tak, Biden chce zagłodzić twoje dzieci, jeśli administratorzy szkoły nie zastosują się do programu. Jeśli nie wyciągnąłeś swojego dziecka z tych rządowych ośrodków indoktrynacyjnych znanych jako szkoły publiczne, teraz jest świetny czas, aby to zrobić!

Ta szczególnie podstępna forma wojny powoli niszczy to, co oznacza bycie mężczyzną lub kobietą i jak obie płcie powinny się do siebie odnosić. Przy co najmniej 68 (większość nowo wymyślonych) terminach opisujących płeć i tożsamość , miliony są przygotowywane do buntu przeciwko naturze i dumnie akceptują zamęt. 

Gdyby żył dzisiaj, Karol Marks byłby zachwycony, widząc, jak jego plany zniszczenia tradycyjnej rodziny nuklearnej nabierają kształtu. Jeśli ten program będzie trwał nadal, co stanie się z ludzkością za pięćdziesiąt lat?

Okultystyczne Korzenie Zmian Społecznych

Ci zarozumiali, samozwańczy władcy reprezentują wszystko, co złe i nikczemne, jednocześnie prezentując się jako zbawiciele. W rzeczywistości są niczym innym jak wilkami w owczej skórze i ciemnymi chmurami bez deszczu. Wielu z nich sprzymierzyło się z okultyzmem i praktykowało satanistyczną doktrynę „czyń tak, jak chcesz, a będziesz całym prawem”.

Spopularyzowane przez religię Aleistera Crowleya – Telemę, Kościół Szatana Antona LaVeya i ”Świątynię Seta” Michaela Aquino, satanistyczne nauczanie zyskało szerokie wpływy w Hollywood, przemyśle muzycznym, edukacji, wojsku i wielu innych sektorach. 

Chociaż istnieją pewne odmiany, ten system przekonań pozwala praktykującym usprawiedliwiać wszystko, co robią, bez względu na to, jak odrażające, szkodliwe i przerażające może to być naprawdę. Dlatego widzisz takie gwiazdy jak Megan Fox , które przyznają się do picia ludzkiej krwi .

była armia amerykańska lt. przełęcz. michael aquino i szatańska świątynia set

Były podpułkownik armii amerykańskiej Michael Aquino i satanistyczna świątynia Seta

Choć mogą udawać, że jest inaczej, w gruncie rzeczy wszyscy z nich są narcyzami, wielu z nich to socjopaci, a coraz więcej z nich stało się psychopatami. Jednak zwykle nie są tymi, którzy popełniają okrucieństwa, takie jak masowe strzelaniny i bombardowania niewinnych cywilów „pomylonych” z terrorystami. Działają w cieniu, pozostając w ukryciu, tworząc politykę i wydając rozkazy innym żołnierzom piechoty, aby przeprowadzali te sadystyczne akty przemocy.

Depopulacja – Kolejna Broń W Arsenale

Postrzegają siebie jako sławnych mężczyzn i kobiety, specjalną, uzdolnioną klasę przeznaczoną do rządzenia światem i wszystkim, co się na nim znajduje. Niektórzy z nich wierzą nawet, że skolonizują Marsa, prześlą swoje sumienia do chmury i osiągną nieśmiertelność.

Pełni skrajnej dumy i zarozumiałości, ci tyrani widzą ciebie i mnie jako nic więcej niż „ zhakowalne zwierzęta ” tutaj, aby zaspokoić każdą ich potrzebę. W rzeczywistości, jeśli technologia będzie się rozwijać w pożądanym przez nich tempie, w najbliższej przyszłości nie będą nawet potrzebować dużej części naszych usług. Ich ostatecznym planem jest zastąpienie nas robotami, sztuczną inteligencją i inteligentną technologią Internetu Rzeczy.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, te przełomy technologiczne spowodują, że większość ludzkości będzie niepotrzebna, więc zastosowali wszelkiego rodzaju metody, aby nas zabić, w tym zmiany DNA i eksperymentalne terapie genowe znane jako wiecie co…

Węże z rozwidlonymi językami na szczycie globalnej piramidy chcą, abyś był od nich zależny we wszystkim. Dlatego chcą kontrolować wszystko pod pozorem ratowania planety przed zmianami klimatu, wiecznie mutowanymi wirusami i plagami oraz niszczycielskimi atakami cybernetycznymi, które zagrażają infrastrukturze krytycznej i ujawniają wszystkie Twoje prywatne dane.

Ich Rządy Nie Są Przesądzone

Uwielbiają udawać, że są zjednoczonym frontem, ale często nie zgadzają się, jak wdrożyć swoje plany. Powinno to zachęcić nas do dalszego przeciwstawiania się im, ponieważ podzielony dom nie może się ostać. Poprzez programowanie przewidujące i publiczne określanie swoich celów, chcą sprawić, abyśmy myśleli, że ich rządy są nieuniknione, a opór jest daremny.

Pod wieloma względami nie udało nam się chronić naszych dzieci, społeczności, bogactwa, zdrowia i spokoju, dając biurokratom rządowym i namaszczonym ekspertom zbyt dużą kontrolę, a wszystko to ze względu na łatwość i wygodę. 

Ale nadszedł czas, aby wrócić do okopów i walczyć z tym wrogiem, ujawniając prawdę , przezwyciężając zło dobrem, tworząc własne systemy wsparcia i kontynuując życie bez strachu i paniki.

Wszyscy mamy do odegrania rolę w wydzieraniu kontroli tym, którzy chcą nas skrzywdzić. Czy to poprzez pisanie, mówienie, tworzenie, organizowanie, planowanie, wymyślanie czy nauczanie, wszyscy zostaliśmy obdarzeni w jakiejś dziedzinie, aby przyczynić się do pokonania tej bestii, która chce nas pożreć.

Teraz nadszedł czas, aby wykorzystać wszelkie talenty i dary, jakie masz, aby promować sprawę wolności i prawdy. Bądź światłem pośród całej tej ciemności. Jeśli ktoś nie odbierze twojej wiadomości, trzymaj ją w ruchu i nie marnuj czasu i energii na kłótnie z głupcami.

Zwracaj uwagę na to, co się dzieje, ale nie pozwól, by cię to pochłonęło. Znajdź czas na robienie rzeczy, które lubisz. Połącz się z Bogiem i ludźmi, którym zależy na Twoim najlepszym interesie.

Pamiętaj, dla tych, którzy wierzą, nie ma rzeczy niemożliwych! Tę wojnę mogą wygrać ci, którzy są odważni, zaangażowani, wytrwali i gotowi do poświęceń, aby zobaczyć, że wrogowie Boga, ludzkości i natury zostaną zdemaskowani i postawieni przed sądem.

Prowadzę tą walkę już 4 rok, mierząc się przy tym z wieloma przeciwnościami, robę to dla siebie dla was dla świata….

A więc jeśli masz pytania na jakikolwiek temat poruszony na naszej stronie, lub jakiekolwiek inne pytanie zapraszamy cię na naszą zaprzyjaźniona stronę: cukor.pl

Na tym nowoczesnym forum internetowym znajdziesz ludzi myślących podobnie jak ty, z którymi możesz toczyć fascynujące dyskusję na głębokie tematy dotyczące wszelakich aspektów rzeczywistości w której żyjemy 

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Udostępnij

KIEDY W 2020 POWIEDZIELI ŻE ŻYCIE NIE WRÓCI DO NORMY, TO MÓWILI ŚMIERTELNIE POWAŻNIE

Globalna Świadomość15 sierpnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNALOT FBI NA REZYDENCJE TRUMPA – CZY QANON TO FAKENastępny artykułCZY TO ABY NA PEWNO RTĘĆ ? – CO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE ZWIEDZENIE AGENDY 2030 TAJEMNICE MEDYCZNE ”OSTATNICH LAT” – CZY GIGANCI ”BIG PHAPMY” WIEDZIELI OD

Ostatnie wpisy

CZYM BĘDZIE NOWY ”JAD” – 160 LABORATORIÓW PRODUKUJE ”BROŃ BIOLOGICZNĄ” 24 GODZ. NA DOBĘ ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE

Kategorie

AGENDA 2030 (186) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • KIEDY W 2020 POWIEDZIELI ŻE ŻYCIE NIE WRÓCI DO NORMY, TO MÓWILI ŚMIERTELNIE POWAŻNIE
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?