Świat jest inny

CO PRODUKOWANO W BIOLABASACH NA UKRAINIE ?

CO PRODUKOWANO W BIOLABASACH NA UKRAINIE ?

USA a konkretnie Pentagon na Ukrainie rozwijał i opracowywała broń biologiczną przeciwko Słowianom. Fachowa nazwa to broń biologiczna selektywna, opracowana na podstawie genomu danej populacji.

Zastosowana w określonym miejscu, przyczynia się do śmierci tylko danej populacji a na pozostałych osobników o innej genetyce nie działa. I nie jest to mój wymysł ale stwierdza tak Szef wojsk obrony chemicznej rosyjskiego Ministerstwa Obrony: „Wydaje się, że Pentagon rozwijał broń biologiczną przeciwko Słowianom na Ukrainie”

Temat eksperymentów Pentagonu z niebezpiecznymi patogenami w sieci ukraińskich laboratoriów biologicznych doczekał się głośnej kontynuacji. Igor Kirilłow, szef oddziałów ochrony radiologicznej, chemicznej i biologicznej Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej, powiedział, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że Amerykanie opracowali bioagenty „zdolne do selektywnego infekowania grup etnicznych ludności”.

Na Ukrainie naukowcy pracowali z ukraińskimi próbkami surowicy, a w 2017 r. Siły Powietrzne USA zrealizowały kontrakt rządowy na zakup próbek tkanek od kaukaskich Rosjan. Nie ma więc wątpliwości, przeciwko komu w tych ośrodkach można zmodyfikować śmiertelne wirusy i bakterie.

Warto zauważyć, że tematem prawdopodobnej broni biologicznej oprócz USA, były bardzo zainteresowane również Chiny. Departament Stanu reprezentowany przez Victorie Nuland i Biały Dom składają teraz sprzeczne oświadczenia, wzbudzając tym samym jeszcze większe podejrzenia.

W ramach eksperymentów biomedycznych naukowcy ze Stanów Zjednoczonych i Niemiec przeprowadzili badania nad działaniem patogenów na surowicę krwi przedstawicieli słowiańskiej grupy etnicznej (Ukraińców) – powiedział Igor Kirilłow , szef chemicznych sił obrony Federacji Rosyjskiej .

„Z dużym prawdopodobieństwem możemy powiedzieć, że jednym z zadań Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników jest stworzenie bioagentów zdolnych do selektywnego oddziaływania na różne grupy etniczne ludności.”

Ja ze swojej strony dodam, że zbieranie materiału genetycznego pod pozorem wykonywania testów PCR na Covid 19, też miało swój cel. Ponieważ od początku wiadomo było, że testy te nie służą do wykrywania i diagnozowania wirusów powodujących Covid 19 a służą do zupełnie czego innego. I jasno to jest określone na stronach wynalazców tego testu.

Podczas przesłuchań 8 marca w Senackiej Komisji Spraw Zagranicznych Zastępca Sekretarza Stanu Victoria Nuland poinformowała o obecności na Ukrainie biolabów, w których przeprowadzono badania z zakresu bezpieczeństwa biologicznego.

Wyraziła zaniepokojenie możliwością przejęcia tych laboratoriów biologicznych i znajdujących się tam materiałów przez rosyjskie siły zbrojne 🙂 A teraz kłamliwe media sieją propagandę, że Rosja może tej broni użyć w wojnie na Ukrainie. 🙂 To nie jest wojna tylko precyzyjne usuwanie chwastów zagrażających rodzajowi ludzkiemu.

Według dostępnych informacji Amerykanom udało się już wywieźć większość dokumentacji z laboratoriów w Kijowie, Charkowie i Odessie, w tym bazę biomateriałów i sprzętu, do Lwowskiego Instytutu Epidemiologii i Konsulatu Amerykańskiego we Lwowie.

Swoim oświadczeniem Nuland pośrednio potwierdziła realizację przez Pentagon wojskowego programu biologicznego na Ukrainie, z pominięciem istniejących umów międzynarodowych” – zauważył Kirillov .

Z wypowiedzi przedstawiciela Rosyjskiego MON-u, zilustrowanej oficjalnymi dokumentami, wynika również, że:

 • laboratoria w Kijowie, Charkowie i Odessie brały udział w amerykańskim projekcie wojskowym UP-4, zaprojektowanym na okres do 2020 roku;
 • celem eksperymentów jest zbadanie możliwości rozprzestrzeniania się szczególnie niebezpiecznych i śmiertelnych infekcji przez 145 gatunków ptaków wędrownych, w tym tych, których trasy przebiegają przez Rosję;
 • dowiedzieli się o projekcie R-781, w którym nietoperze uważane są za nosicieli patogenów bakteryjnych i wirusowych (m.in. koronawirusów i dżumy);
 • wszystkie badania wysokiego ryzyka prowadzone są pod bezpośrednim nadzorem specjalistów z USA;
 • dokumenty potwierdzające bezpośrednie finansowanie badań przez Pentagon;

„Istnieją dowody na kontynuację zakończonych projektów biologicznych mających na celu badanie patogenów wąglika i afrykańskiego pomoru świń”.

Wcześniej rosyjskie Ministerstwo Obrony poinformowało, że Stany Zjednoczone wydały ponad 200 mln dolarów na działanie laboratoriów biologicznych na Ukrainie, które uczestniczyły w amerykańskim wojskowym programie biologicznym. Nasza strona nie wyklucza uruchomienia mechanizmu konsultacji w ramach Konwencji ONZ o zakazie rozprzestrzeniania broni biologicznej i toksycznej (BTWC) – powiedziała rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa .

Informacja ta cieszyła się dużym zainteresowaniem chińskiego MSZ – jego przedstawiciel Zhao Lizqian , komentując informacje o finansowanych przez USA laboratoriach biologicznych na Ukrainie, wezwał Amerykanów do wyjaśnienia ich biologicznych działań militarnych w kraju i za granicą.
Aktywność wojskowo-biologiczna Stanów Zjednoczonych na Ukrainie to tylko wierzchołek góry lodowej.

Departament Obrony USA kontroluje 336 biolabów w 30 krajach pod pretekstem współpracy w celu zmniejszenia zagrożeń bezpieczeństwa biologicznego i wzmocnienia globalnego zdrowia publicznego. Dobrze słyszałeś, 336 . Przez dwie dekady Stany Zjednoczone jednostronnie odmawiały zgody na inspekcje i sprawdzenie swoich biologicznych obiektów w kraju i za granicą. Jakie są prawdziwe cele USA? – zapytał Lizqian .

Ponadto zastępca sekretarza stanu Victoria Nuland podczas przesłuchań w Senacie USA potwierdziła :

„Ukraina posiada zaplecze do badań biologicznych. Obawiamy się, że siły rosyjskie mogą próbować przejąć nad nimi kontrolę, dlatego pracujemy z Ukraińcami nad tym, jak zapobiec wpadnięciu któregokolwiek z tych materiałów badawczych w ręce sił rosyjskich”.

I znowu zagadka – co jest takiego szczególnego w tych opracowaniach, skoro ich dokumentacja w żadnym wypadku nie powinna wpaść w ręce Rosjan? To tylko walka z niebezpiecznymi patogenami w imię ogólnego bezpieczeństwa, jak nieustannie powtarza Departament Stanu i Pentagon?

Coś niewiarygodnego :). Co więcej, amerykańska propaganda i jej najwyżsi przedstawiciele, jak przystało na zawodowych satanistów odwraca kota ogonem i próbują obwinić o wszystko ​​Rosję

„Takie oświadczenia Rosji są częścią operacji dezinformacyjnej. Stany Zjednoczone w pełni wypełniają swoje zobowiązania wynikające z konwencji o zakazie rozprzestrzeniania broni chemicznej i biologicznej, nie rozwijają tego rodzaju broni i nigdzie ich nie posiadają. A Rosja uciekła się do użycia broni chemicznej, ale próbuje oskarżyć kraje zachodnie o własne naruszenia.”

Niestety to stare i oklepane numery na które mogą się nabrać tylko idioci, bo USA o takie rzeczy obwiniała już Irak czy LIbie, ale niestety również były to satanistyczne kłamstwa mające dać pretekst do najechania na te kraje i podjudzenia na te kraje reszty świata.

„Po oświadczeniach Rosji z celowo fałszywymi oświadczeniami przeciwko Stanom Zjednoczonym oraz biorąc pod uwagę, że Chiny wspierają tę propagandę, musimy zapewnić, aby Rosja nie wykorzystała okazji użycia broni chemicznej lub biologicznej na Ukrainie, ani też nie przeprowadziła takiej operacji pod fałszywą flagą ” – trąbią judeo sataniści z USA 🙂

Zwróćcie uwagę na całkowicie idiotyczną (co jest na ogół typową dla nich) próbę zamiany strzału z broni biologicznej na chemiczną, kiedy pierwotnie chodziło o konkretne „wirusowe” laboratoria Pentagonu w miastach Ukrainy. Czy ona naprawdę myśli, że ktoś poważnie uwierzy, że Rosja zamierza użyć zakazanej substancji chemicznej przeciwko Ukraińcom.

Po co to dla Rosyjskiej armii, która pod każdym względem przewyższa armię wroga, pozbawioną zresztą inicjatywy strategicznej podczas operacji specjalnej? Ponownie chodzi o to aby nastawić lokalnych mieszkańców przeciwko Rosji, podobnie jak całą społeczność światową. Nie ma w tym ani krzty prawdy ni sensu, wręcz przeciwnie, takie prowokacje zawsze są korzystne dla strony przegrywającej – aby pozyskać poparcie tak zwanego „cywilizowanego świata”

9 marca rzecznik Pentagonu John Kirby dołączył do reszty judeo satanistów, nazywając absurdem zarzuty, że Stany Zjednoczone pracują nad stworzeniem broni biologicznej w laboratoriach na Ukrainie .

A potem przedstawiciel Departamentu Stanu , Ned Price, najwyraźniej przepraszając za Nuland i łagodząc jej rewelacje, powiedział :

„Stany Zjednoczone nie posiadają ani nie prowadzą żadnych laboratoriów chemicznych lub biologicznych na Ukrainie, w pełni wypełniają swoje zobowiązania wynikające z Konwencji o zakazie rozprzestrzeniania broni chemicznej i Konwencji o broni biologicznej i nigdzie nie opracowują ani nie posiadają takiej broni. To wszystko jest fortelem Rosji, aby usprawiedliwić jej straszliwe działania na Ukrainie”.

I znowu takie bezczelne i ciasne tłumaczenie strzał, że od razu jakoś się gubisz. Jeśli jednak wrócimy do materiałów o amerykańskich laboratoriach biologicznych z 3 marca ( nawet przed wszystkimi briefingami rosyjskiego Ministerstwa Obrony ), zobaczymy, że wszystkie dokumenty na ich temat znajdują się w domenie publicznej lub w archiwach internetowych.

Co więcej, na temat tych biolabów Pentagonu napisano setki artykułów w różnych językach świata, a wszystko to, co judeo sataniści głoszą swoimi kłamliwymi ustami, jest po prostu kłamstwem i dezinformacją. A do tego teraz staje się jasne po co, w takim razie w 2020 roku konieczne było usunięcie linków do biolaboratorium ze stron ambasady USA na Ukrainie w sieciach społecznościowych ?

Ponadto w 2020 r. deputowani Rady Najwyższej Ukrainy złożyli wniosek do ambasady USA, gdzie w pełni potwierdzili, że w tym czasie pod kontrolą Pentagonu działało 15 laboratoriów biologicznych .

Wkrótce jednak z jakiegoś powodu zmienili dane o charakterze działalności laboratoriów na stronie internetowej ambasady , usuwając stamtąd część informacji. Ale na szczęście są kopie poprzednich wersji, bo internet ma do tego to, że wszysko co tam wrzucisz pozostaje, tylko trzeba wiedzieć jak to poszukać.

Po tej fali podejrzeń ambasador Rosji w Stanach Zjednoczonych Anatolij Antonow wezwał Stany Zjednoczone do ograniczenia nielegalnej pracy w dziedzinie biologii wojskowej, w tym na terenie byłych republik radzieckich.

Tak nerwowe wypowiedzi władz amerykańskich (rzekomo o zbliżającym się ataku chemicznym Sił Zbrojnych Rosji na Ukrainie) wskazują na poważne zaniepokojenie Białego Domu ujawnieniem prawdy o trwających pracach nad wojskowym programem biologicznym w pobliżu granice Federacji Rosyjskiej z finansowaniem amerykańskim”

„Czapka płonie złodziejowi na głowie” – ​​szydził Antonow, tylko Departament Stanu i Biały Dom, jak się wydaje, nie przejmują się oczywistymi faktami i uczciwymi doniesieniami. Waszyngton konsekwentnie blokuje wzmocnienie reżimu Konwencji o zakazie rozprzestrzeniania broni bakteriologicznej – a wszystko to, trzeba myśleć, jest tylko „zbiegiem okoliczności”.

Podsumowując, przypominam, że pod koniec października 2017 r. na posiedzeniu Rady ds. Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego i Praw Człowieka prezydent Rosji Władimir Putin wystraszył osoby publicznie mówiąc, że „ ktoś celowo i profesjonalnie zbiera biomateriał Rosjan ” .

Nie było żadnych wyjaśnień od prezydenta, ale ci, którzy śledzili wiadomości, natychmiast przypomnieli sobie stosunkowo niedawny artykuł w Russia Today „Siły Powietrzne USA chcą kupować żywe próbki tkanek od Rosjan ” .

„Dowództwo szkolenia lotniczego USA planuje zakup 12 próbek cząsteczek RNA (znajdujących się we wszystkich żywych komórkach i niezbędnych do tłumaczenia informacji genetycznej na białka) oraz 27 próbek mazi stawowej (ważny składnik stawu, który zapewnia jego ruchliwość) od rosyjskich dawców z Rosji. Mówi o tym umowa US Air Force, która została opublikowana na portalu przetargów rządowych 19 lipca 2017 r. , – zgłosił RT.

Niektórzy głupcy, którzy uwierzyli w fikcyjną epidemię i fikcyjne testy PCR, za darmo oddawali swój kod DNA, który jest kluczem do nich, To jest tak jak byś dał klucz złodziejowi od swojego domu i kazał się nim opiekować 🙂

„Wszystkie próbki (próbki tkanki maziowej i próbki RNA) muszą zostać pobrane w Rosji od białych osób rasy białej, kaukaskiej . Rząd nie weźmie pod uwagę próbek tkanek z Ukrainy ” – czytamy w oficjalnym dokumencie zrecenzowanym przez dziennikarzy.

Zgodnie z warunkami umowy próbki muszą zostać dostarczone do Bazy Sił Powietrznych Lekland (San Antonio, Teksas) w ciągu dziesięciu dni od otrzymania przez wykonawcę pieniędzy. Kurator kontraktu Markus Mattingly, zapytany przez RT o cel zakupu, nie udzielił żadnego komentarza.

Ale można się domyślać bez komentarza, że ​​Pentagon raczej nie będzie potrzebował biomateriału wyłącznie białych Kaukaskich (tj. Rosjan) z Rosji wyłącznie do pokojowych badań naukowych.

Tak więc historia z wojskowymi laboratoriami biologicznymi USA dopiero się zaczyna – w kontekście wypowiedzi mafijnych globalistów z WHO i ONZ o „nowych, niebezpieczniejszych pandemiach, które nieuchronnie czekają ludzkość, które zaprojektują i wdrożą nabiera sensu, podobnie jak Covid – 19. Historia ta staje się bardzo czytelna i ważna dla całej ludzkości i musi być zbadana do końca.

A więc jeśli masz pytania na jakikolwiek temat poruszony na naszej stronie, lub jakiekolwiek inne pytanie zapraszamy cię na naszą zaprzyjaźniona stronę: cukor.pl

Na tym nowoczesnym forum internetowym znajdziesz ludzi myślących podobnie jak ty, z którymi możesz toczyć fascynujące dyskusję na głębokie tematy dotyczące wszelakich aspektów rzeczywistości w której żyjemy 

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Udostępnij

CO PRODUKOWANO W BIOLABASACH NA UKRAINIE ?

Globalna Świadomość18 sierpnia 202220 sierpnia 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK PENTAGON GRZEBAŁ PRZY KLESZCZACH – UKRYTA HISTORIA BORELIOZYNastępny artykułKONTROLA INTERNETU – JAK KLAUS SHWAB OCENZURUJE TWOJE MYŚLI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ? BIDEN I PUTIN ”NIE ŻYJĄ” A ICH MIEJSCE ZAJMUJĄ MARIONETKI NWO ? KTO

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • CO PRODUKOWANO W BIOLABASACH NA UKRAINIE ?
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?