Świat jest inny

JAK ZAKOŃCZY SIĘ OBECNY TEATR NA UKRAINIE ?

JAK ZAKOŃCZY SIĘ OBECNY TEATR NA UKRAINIE ?

Spora grupa Polaków słucha przepowiedni pana Jackowskiego, duży ich odsetek się sprawdza, albo jest bardzo bliski potwierdzenia. Niestety istnieją nasi Rodacy, którzy nie chcą słuchać jasnowidza, bo uważają że jest niedokładny, w ich opinii przepowiednie nie są celne. Naszym zdaniem pan Jackowski w większości przypadków jest bardzo bliski celu, co wystarczy by uznać jego wizje za poprawne.

W maju pisaliśmy o jakimś wielkim wydarzeniu, które zbliża się do Polski, potwierdzał to Ks. Natanek i jego nadprzyrodzone źródło. Coś się dzieje i to coś idzie na Polskę i świat, widać to bez przepowiedni jasnowidzów. W maju 2022 mowa była o tak wielkim zagrożeniu Polski i Polaków, że ludzie będą uciekać ze swoich domów !

Od lat Jackowski ma różne wizje zbliżających się problemów, w tym rozruchów w Eurokołchozie, ale i totalne zamieszanie w naszym umęczonym państwie. Najstraszniejsze ostrzegawcze przesłanie jasnowidza było jednak to majowe, z roku 2022.

Jeśli rzeczywiście ludzie będą musieli uciekać ze swoich domów i mieszkań, a rząd musiał będzie wprowadzić trzy strefy administracyjne dla Polski, to przyczyną tak wielkiego zamieszania może być elektrownia atomowa w Zaporożu, na Ukrainie, gdzie Rosjanie prowadzą dziwne działanie wojenne.

Nie można wykluczyć jakiejś katastrofy, związanej z elektrownią atomową na Ukrainie. Komuś w Rosji zależy na destabilizacji Eurokołchozu, zwłaszcza gdyby okazało się że Rosjanie przegrywają z Ukraińcami. Jak wiemy bez pomocy USA i komunistów z eurosojuza Ukraina militarnie nie przetrwa i nie wygra z Rosją Putina. Elektrownia w Zaporożu to najbardziej prawdopodobna przyczyna tego co widział w wizji jasnowidz. Globalna duchowa sytuacja jest strasznie napięta.

Wojna duchów z Listu do Efezjan 6:12 w XXI wieku trwa na całego. W każdej chwili może nastąpić wybuch III Wojny Światowej, spowodowany Tajwanem. Osobiście uważamy, tak jak wielu Polaków katolików, że III Wojna Światowa może być szansą nie tylko na uratowanie się ze straszliwej opresji dla partii PiS, ale i dla Polski, dla dusz mieszkających w ciałach Polaków.

Raczej nie ma innej możliwości na wyjście z lucyferiańskiej okupacji Zielonego ładu i depopulacji, którą już oficjalnie głoszą enwuowcy, i innych wynalazków iluminatów – jak wojna Światowa. Widać to coraz silniej, od wielu lat narasta to odczucie, Polska katolicka jest całkiem nie kompatybilna z zachodnią cywilizacją „Nowych hitlerowców NWO”

To co się dzieje w Polsce, pod koniec lata 2022 nie napawa dobrym nastrojem, a właściwie, oglądając wiadomości telewizyjne ludzie robią sobie sami krzywdę, zwłaszcza swoim duszom. W mediach opanowanych przez iluminatów mamy totalne pranie mózgów.

Choć wielu Polaków jest coraz bardziej świadoma niewidzialnego ataku złych istot duchowych, razem z medialnymi opętańcami, zawiadywanymi przez Nachasza, to należy przekazywać wszystkim, ze nie wolno się poddawać (psychomanipulacji). Patrząc także z tej perspektywy na tajemnicze zatrucie rzeki Ordy, możemy uznać to zdarzenie za rodzaj dywersji, albo ataku terrorystycznego ukrytego zła (organizacji tajemnicy?) ! Wszystko w Polsce ma się zawalić, a winę trzeba zrzucić na znienawidzony PiS…

Sytuacja na Ukrainie może się skończyć nie tylko źle dla eurosojuza, ale przede wszystkim dla Polski, gdyby istoty duchowe zawiadujące państwami, postanowiły nas ukarać. Ktoś mógłby się zapytać dlaczego mają nas karać ? Powodów jest wiele. Przykładowo, jak słyszymy z ust dobrze poinformowanego Ks. Natanka, i innych, w Polsce po cichu wygasza się Mszę świętą jako Ofiarę !

Zamiast Mszy św. jako Ofiary ma być pseudo msza jako spotkanie modlitewne, rozrywkowe, albo jako grill i piwko, jak to się już odbywa na zachodzie, zwłaszcza u opętanych od czasów Hitlera Niemców. Do tego spora grupa katolików jest przekonana, zgodnie z przepowiednią Maryi Dziewicy z La Salette: Watykan stał się już siedzibą Antychrysta oraz antypapieża, istoty ber-GOGa krwiożerczej paczamamy, niszczącego Kościół gdzie się da i jak się da, co również wpływa na Polskę i świat !

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Wpadaj też na nasze inne media na fb, telegramie youtube i rumble!

https://www.facebook.com/globalna.info

https://www.facebook.com/Altermajk/?ref=pages_you_manage

https://t.me/globalnainfo

https://www.youtube.com/channel/UCJrk4aE4N5I0NcyRvgDA2BA

https://rumble.com/c/RESETOWIEC

Udostępnij

3 komentarze

  1. Proponujemy więc zaparzyć sobie poczwórne espresso, złapać kilka wdechów karpackiego powietrza, zasiąść do laptopa i popełnić epicki elaborat, który odmieni nam wszystkim życie 😉
   Pozdrawiamy

 1. Potwierdzam, co za art. Każdy z mózgiem wie, że „wojna” na Ukr. zakończy się przeniesieniem Is.raela do Chazarii. Po co więc wyważać otwarte drzwi?

Zaloguj się, aby skomentować.

JAK ZAKOŃCZY SIĘ OBECNY TEATR NA UKRAINIE ?

Globalna Świadomość22 sierpnia 202231 sierpnia 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRAWA RĘKA SCHWABA POTWIERDZA – DEPOPULACJA BEZUŻYTECZNYCH LUDZINastępny artykuł$CZEPIONKI, MANIPULACJE DNA , GENETYKA OBCYCH – JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ GATUNEK

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ? BIDEN I PUTIN ”NIE ŻYJĄ” A ICH MIEJSCE ZAJMUJĄ MARIONETKI NWO ? KTO

3 komentarze

.comments-title

Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.

Zaloguj się, aby skomentować. setTimeout(function(){var ct_input_name = "ct_checkjs_97e8527feaf77a97fc38f34216141515";if (document.getElementById(ct_input_name) !== null) {var ct_input_value = document.getElementById(ct_input_name).value;document.getElementById(ct_input_name).value = document.getElementById(ct_input_name).value.replace(ct_input_value, 'a2a505ffb07853cadaf19bce058b2791cc7295f4a06174c0415d04ad6a6f498e');}}, 1000);

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • JAK ZAKOŃCZY SIĘ OBECNY TEATR NA UKRAINIE ?
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • 3 komentarze
 • Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?