Otwórz oczy

SCHWAB I HARARI – ”BĘDZIECIE NOSIĆ CZUJNIKI BIOMETRYCZNE PODŁĄCZONE DO FACEBOOK I GOOGLE”

SCHWAB I HARARI – ”BĘDZIECIE NOSIĆ CZUJNIKI BIOMETRYCZNE PODŁĄCZONE DO FACEBOOK I GOOGLE”

Główny doradca Światowego Forum Ekonomicznego mówi, że ludzie wkrótce będą nosić „czujniki biometryczne”, aby ich każdy ruch i funkcje ciała mogły być „stale monitorowane” przez rząd i Big Tech. To tylko najnowsze wypowiedzi Yuvala Noah Harari, które budzą poważne zastrzeżenia.

Wcześniej w tym miesiącu izraelski doradca WEF publicznie ogłosił, że globalna elita „nie potrzebuje ogromnej większości populacji” i wyśmiewa ludzkość jako nieinteligentną i bezwartościową. Przy innej okazji Harari zastanawiał się, jak wykorzystać „bezużytecznych ludzi” po tym, jak zostaną zastąpieni przez AI, sugerując, by utrzymywać ich w stanie permanentnego uspokojenia na diecie złożonej z narkotyków i gier wideo.

Harari, obywatel Izraela i profesor historii na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie, stał się znany ze swoich elitarnych i antyludzkich stanowisk, w miarę jak cienisty WEF przyjmuje coraz bardziej dominującą rolę na scenie międzynarodowej.

Jeśli zrobisz zakupy z linka umieszczonego powyżej wesprzesz naszą pracę;)

Kierowana przez Klausa Schwaba, syna wielkiego przemysłowca z Trzeciej Rzeszy, WEF publicznie promuje kandydatów politycznych, którzy według niej będą „zdobywać” wybrane urzędy i „penetrować” rządy w jej imieniu, w tym w Stanach Zjednoczonych, aby realizować swoją orwellowską politykę.

„Z czasem ludzie będą chodzić z czujnikami biometrycznymi na lub nawet w swoich ciałach, pozwalając Google lub Facebookowi lub chińskiemu rządowi lub komukolwiek na ciągłe monitorowanie tego, co dzieje się w ich ciałach”, powiedział starszy doradca WEF Yuval Harari w niedawnym wywiadzie.

Parcie Harariego do naznaczenia ludzkości czujnikami biometrycznymi monitorowanymi przez globalne lewicowe reżimy autorytarne i wielkie korporacje technologiczne przypomina inne jego wypowiedzi z ostatnich lat. 

W opinii z 2020 roku Harari wezwał do stworzenia „globalnego planu” powszechnego noszenia czujników biometrycznych, wykorzystując jako katalizator wirus COVID-19 pochodzący z komunistycznych Chin. Harari odrzucił obawy o prywatność i inne podstawowe prawa człowieka, które zostałyby zniweczone przez jego plan 24-godzinnego nadzoru biometrycznego.

Jeśli zrobisz zakupy z linka umieszczonego powyżej wesprzesz naszą pracę;)

Pisał, że ludzie po prostu „muszą ufać nauce, autorytetom i mediom” i twierdził, że „politycy”, którzy zachęcali swoich zwolenników do samodzielnego myślenia, byli „autorytarni”.

Chociaż uwagi Harariego wzbudziły grozę w mediach społecznościowych, jest on daleki od osamotnienia w swoim zastraszaniu i mizantropijnej postawie na Światowym Forum Ekonomicznym.

Niedawno prymatolog Jane Goodall, która zyskała światową sławę dzięki życiu wśród małp na wolności, podczas wystąpienia na Światowym Forum Ekonomicznym stwierdziła, że wiele globalnych problemów „nie stanowiłoby problemu”, gdyby wymazano aż 94% populacji ludzkiej.

W innym przypadku niepokojące wideo rozpowszechnione przez Światowe Forum Ekonomiczne promowało plany zablokowania słońca za pomocą „kosmicznych baniek”. Choć brzmi to jak fabuła filmu science fiction o dominacji nad światem, WEF podchodzi do swojej propozycji zupełnie poważnie, twierdząc, że blokowanie słońca położy kres „zmianom klimatycznym”.

Jak wspomniano wcześniej, Światowe Forum Ekonomiczne w ostatnich latach aktywnie działało za kulisami, umieszczając Młodych Globalnych Liderów na kluczowych stanowiskach przywódczych w większości demokracji świata zachodniego.

Teraz, gdy Klaus Schwab z powodzeniem „przeniknął” do rządów na całym świecie, Światowe Forum Ekonomiczne przyjmuje coraz bardziej publiczną rolę na światowej scenie.

Jeśli zrobisz zakupy z linka umieszczonego powyżej wesprzesz naszą pracę;)

Wszyscy wiemy o Justinie Trudeau i jego penetracji WEF w kanadyjskim parlamencie oraz radykalnej lewicy Jacinie Ardern w Nowej Zelandii. Ale to nie tylko skrajna lewica pod kontrolą Klausa Schwaba. Światowe Forum Ekonomiczne coraz częściej celuje w konserwatystów gotowych sprzedać się tłumowi z Davos.

Francuska opozycja znalazła się pod kontrolą WEF, pozwalając młodemu globalnemu liderowi Emmanuelowi Macronowi wdrażać politykę WEF we Francji bez sprzeciwu. A konserwatyści w USA też są coraz bardziej pod urokiem WEF.

Wcześniej tego lata Dan Crenshaw został zatrzymany przez policjantów, gdy zapytano go o jego powiązania z WEF, która promuje „przejmowanie” urzędów publicznych przez swoich kolesiów. W Kongresie Crenshaw popierał ustawy o konfiskacie broni z czerwoną flagą i współpracował z Demokratami w celu skierowania miliardów dolarów amerykańskiego podatnika na Ukrainę.

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Wpadaj też na nasze inne media na fb, telegramie youtube i rumble!

https://www.facebook.com/globalna.info

https://www.facebook.com/Altermajk/?ref=pages_you_manage

https://t.me/globalnainfo

https://www.youtube.com/channel/UCJrk4aE4N5I0NcyRvgDA2BA

https://rumble.com/c/RESETOWIEC

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SCHWAB I HARARI – ”BĘDZIECIE NOSIĆ CZUJNIKI BIOMETRYCZNE PODŁĄCZONE DO FACEBOOK I GOOGLE”

Globalna Świadomość28 sierpnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułRASY OBCYCH KTÓRE WALCZĄ NA ZIEMI O WŁADZĘNastępny artykułCZY POJĘCIE ”DEPOPULACJA” JEST JESZCZE ”TEORIĄ SPISKOWĄ” ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG” ZMARŁ W WIEKU 100 LAT CO PRZEWIDZIAŁ DLA NAS NA PRZYSZŁY ROK

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • SCHWAB I HARARI – ”BĘDZIECIE NOSIĆ CZUJNIKI BIOMETRYCZNE PODŁĄCZONE DO FACEBOOK I GOOGLE”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?