AGENDA 2030

CHIPY MÓZGOWE – BEZGOTÓWKOWA WALUTA CYFROWA POJAWI SIĘ W GRUDNIU

CHIPY MÓZGOWE – BEZGOTÓWKOWA WALUTA CYFROWA POJAWI SIĘ W GRUDNIU

Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) próbuje znormalizować ideę wszczepiania ludziom chipów śledzących za pośrednictwem „Internetu Ciał” – wysoce kontrowersyjnej technologii. Internet Ciał (IoB) to biologiczne rozszerzenie Internetu Rzeczy (IoT), które przyniosło nam autonomiczne samochody i inteligentne domy.

W ramach Wielkiego Resetu oba są częścią planów na przyszłość ludzkości opracowanych przez elity Światowego Forum Ekonomicznego. IoB potwierdza swoją wiarę w „wieczne” korzyści technologii i obiecuje „poprawę” naszego zdrowia i „przedłużenie” życia.

To dobry pomysł, prawda? Nie, znaczenie staje się jasne, kiedy je zrozumiesz. Słowem kluczowym jest tutaj dane. Dane mają być nową ropą w tej nowej erze technologicznej. Wszystkie telefony i (bezprzewodowe urządzenia do noszenia)służą do zbierania danych o naszych lokalizacjach, wzorcach wydatków, statusie edukacyjnym i ekonomicznym, poglądach politycznych, i np; krokach i poziomie tlenu. 

Ale dzięki Internetowi Ciał coraz więcej nanoczujników i robotów zostanie osadzonych w ciałach ludzkich, zmieniając ludzi w wymierną platformę informacyjną, którą można łatwo u-towar-owić, a nawet zdalnie manipulować. Gromadząc wszystkie te dane, właściciele danych będą mogli opracować bardzo szczegółowe profile ludności, które można wykorzystać do wzmocnienia nadzoru i „bezpieczeństwa” określonego przez władze. 

Klaus Schwab, założyciel WEF i zwolennik Wielkiego Resetu, uważa, że „pandemia” i blokady są okazją do rozpowszechnienia tego technologicznego wykorzystania, co „spowoduje fuzję naszych fizycznych, cyfrowych i biologicznych tożsamości” .

Promując tę ideę, że, ludzie mają być ; „rozszerzeni / połączeni z technologią”, aby wykonywać tak zwane inteligentne zadania, celem jest, aby cała populacja świata podlegała mikroczipowaniu:„ Czy zmierzamy w kierunku „nowego wspaniałego świata”? Choć implanty chipowe mogą brzmieć przerażająco, stanowią część „naturalnej ewolucji”, którą kiedyś przeszły urządzenia do noszenia”....


„Implanty mózgu prowadzą nas o krok dalej i pozwalają nam na bezpośredni dostęp do „systemu operacyjnego” organizmu (mogą zniszczyć wolną wole dopow.). Przyznaje, że „implanty mózgowe mogą nie być pierwszym wyborem w naszym rozszerzonym społeczeństwie” , to dlatego, że na początek będzie bardziej subtelna augmentacja, inteligentne urządzenia, tożsamości cyfrowe i biometria. WEF wyraźnie pokazuje, że wszczepianie czipów dzieciom może być postrzegane przez rodziców jako „solidne, racjonalne” posunięcie. 

WEF nazywa AR i podobne technologie transformujące – ale potrzebuje „właściwego wsparcia, wizji i odwagi”.„Chociaż implanty chipowe mogą brzmieć przerażająco… Są akcesoriami, a nawet uważane są za element mody. Podobnie implanty przekształcą się w towar”.– czytamy na blogu. Wszystkie te dane dotyczące zdrowia w czasie rzeczywistym i Internet Ciał prowadzą do programowalnej wolności, programowalnych pieniędzy i programowalnych ludzi lub„ludzi, których można zhakować”,jak opisuje je doradca WEF Yuval Harari.

Ostatnio zarówno Amazon, jak i Mastercard podążają za swoimi nowymi platformami technologicznymi w środowisku detalicznym. Ponieważ teraz „Z uśmiechem lub machnięciem ręki, płacenie w sklepie stało się po prostu „bezpieczne””. Mastercard niedawno zapoczątkował nową erę płatności biometrycznych, aby poprawić wrażenia z realizacji transakcji, a wszystko, czego będzie wymagało, to szybki uśmiech lub machnięcie ręką.

technologia płatności czytanych z dłoni Amazona rozszerzy się na dziesiątki lokalizacji „Whole Foods” w całej Kalifornii. Kupujący będą mogli płacić za zakupy spożywcze, skanując dłoń w kasach, zamiast używać gotówki lub karty, ponieważ jest to kolejny dowód na pojawienie się społeczeństwa bezgotówkowego. 

Korzystając z danych biometrycznych i tożsamości cyfrowych Amazon i Mastercard mają nadzieję na przekształcenie i usprawnienie nowoczesnych środowisk detalicznych za pomocą usług biometrycznych przy kasie. twitter.com/sikhfortruth/status/1513477640895741959

Już teraz obserwujemy rozwój globalnych tożsamości cyfrowych; pierwszą fazą tego jest wprowadzenie aplikacji na telefony, ale kolejna iteracja byłaby bardziej inwazyjna, ponieważ cyfrowe portfele byłyby osadzone w ciele w formie implantu Internetu Ciał. 

Ludzie mogą na przykład użyć tego do płacenia za rzeczy i sprawdzania swojej tożsamości cyfrowej przy kasach, aby zapewnić „bardziej płynną obsługę płatności dla użytkowników”– mówią Na początku tego roku Światowe Forum Ekonomiczne opracowało 46-stronicowy raport wyjaśniający swoje plany dotyczące ogólnoświatowej ujednoliconej polityki zarządzania danymi dotyczącymi tożsamości cyfrowej. Raport WEF definiuje identyfikator cyfrowy jako „elektroniczny identyfikator (…) równoważny dowodowi osobistemu osoby, który jest sposobem dostarczenia zweryfikowanych informacji o osobie do programu w celu przetworzenia”.

Raport „Advancing Digital Agency: The Power of Data Intermediaries” , napisany przez członków grupy zadaniowej ds. pośredników danych w WEF, opisuje, w jaki sposób inicjatywa miałaby scentralizować dane o mediach społecznościowych, podatkach, głosowaniu, identyfikowalności żywności, opiece zdrowotnej, telekomunikacji i handlowe i osobiste transakcje biznesowe.„W efekcie centralne bazy danych rozmieszczone na całym świecie łączyłyby Internet rzeczy (IoT), Internet ciał (IoB) i globalne dane dotyczące handlu elektronicznego, a także inne punkty danych, ponieważ odnoszą się do informacji biznesowych i osobowych”. 

W związku z tym WEF chciałby, aby IoB (internet ciał) był regulowany jednolicie na całym świecie, a elita Davos nieustannie wzywa do etycznego zarządzania, ale to nie neguje aspektów nadzoru. Po wyrażeniu zgody na drakońskie środki zamaskowane jako służące „większemu dobru”, wszyscy byliby jednakowo szpiegowani. Według raportu WEF Global Risks 2019 IoB w dużej mierze opiera się na zbieraniu danych biometrycznych, które „umożliwią nowe formy kontroli społecznej”. W tym samym raporcie piszą, że jest to cyfrowy Panoptikon:

Ta transformacyjna technologia – rozszerzona rzeczywistość ma również odmienić nasze miejsca pracy, a nawet sposób robienia zakupów w przyszłości. „Rozszerzony handel detaliczny pojawi się wkrótce w Metaverse” – zadeklarował Mark Edward Rose na tegorocznym spotkaniu w Davos. Jest to część „Rise of the Stay-at-Home Economy”.

Teraz biometria jest wprowadzana do sklepów detalicznych, aby przygotować nas do Metaverse, którego podstawą jest socjotechnika. Metaverse ujrzy także ludzi zamieszkujących cyfrowe nieznane, a cyfrowe tożsamości będą odgrywać główną rolę.

Czy wiesz, kto jeszcze zagra główną rolę? WEF. Oto kto. Elity w Davos wydają się bardzo chętne do rządzenia tymi nowymi, wciągającymi wirtualnymi światami i kontrolowania danych generowanych w celu dalszego przekształcania społeczeństwa na ich własny technokratyczny obraz.

Na tegorocznym wydarzeniu WEF – Pekkę Lundmarka, prezesa i dyrektora generalnego firmy Nokia, który wyszedł, aby zadeklarować, że „Ciągłe przyspieszenie transformacji technologicznej spowoduje, że Smart Phone [taki, jaki znamy] stanie się przestarzały”. „Wszystkie technologie byłyby bezpośrednio osadzone w naszych ciałach”.

Wielki Reset i jego szersza czwarta rewolucja przemysłowa radykalnie rozszerzają stan nadzoru dzięki śledzeniu w czasie rzeczywistym danych i telefonów, tożsamości cyfrowej i portfeli wbudowanych w ciało (znak bestii). Zaczęło się od nakazów, aby ludzie otrzymywali cyfrowe certyfikaty do podróży (QR), a następnie od obecnego nacisku na globalne tożsamości cyfrowe, które połączą wszystkie nasze ślady i źródła danych.

Następnym krokiem jest rozszerzenie tej technologii, wszczepienie jej w ludzkie ciała w celu bezpośredniego ich monitorowania. Oczywiście wszystko to jest sprzedawane dla wygody, że technologia będzie nas „wspierać” i „poprawi „ogólną jakość naszego życia. Ale pod tym wszystkim kryje się tylko masowa inwigilacja, w której każdy nasz ruch może być monitorowany, szturchany i karany.WEF Pushes Augmented Tech, Brain Chips and Internet of Bodies – Activist Post

„Bezgotówkowa” cyfrowa waluta banku centralnego pojawi się w grudniu?

Mac Slavo

„Koniec gry” polega na całkowitej kontroli niewolników za pomocą systemu bezgotówkowego. Ci na szczycie będą w pełni kontrolować cyfrową walutę banku centralnego lub CBDC, a kiedy już ją wprowadzą, to koniec gry dla klasy niewolników. Nakaz wykonawczy 14067 podpisany przez Joe Bidena daje klasie rządzącej moc tworzenia CBDC, rozprowadzania ich do woli, zabierania ich, kiedy chcą, i po prostu wyłączania tego, jeśli robisz coś, co im się nie podoba. Znany autor książki Bogaty ojciec, biedny ojciec , Robert Kiyosaki, nazwał ten nakaz „komunizmem w jego najczystszej postaci”, zachęcając Amerykanów do „nie spania”.

Ale to wykracza poza komunizm. To jest stałe i jawne niewolnictwo. Już tego nie ukrywają. Nie jesteśmy wolni i zamierzają uczynić to na stałe. Byłoby konieczne, aby wszyscy słuchali i stanęli razem, aby się temu przeciwstawić i odmówić udziału. Wybór CBDC to dosłownie wybór bycia niewolnikiem. Wcześniej okłamywano nas i używano propagandy, aby upewnić się, że myśleliśmy, że jesteśmy wolni. To jest jawne, i to teraz na naszych twarzach.

„ Iluzja wolności będzie trwać tak długo, jak długo będzie opłacalne kontynuowanie iluzji”. – Frank Zappa
Kiyosaki nazwał podpisany dekret prezydenta Joe Bidena „najbardziej zdradliwym aktem w historii Stanów Zjednoczonych” i nie jest jedynym, który wypowiada się przeciwko niemu. Jim Rickards, inny ekonomista, inwestor i były urzędnik CIA, nazywa to krokiem w kierunku kresu gotówki. Rickards ma cztery dekady doświadczenia na Wall Street.

Nowe „tokeny cyfrowe” można „wyłączyć”, jeśli rządowi nie podoba się to, co robisz. Bądźcie gotowi, ponieważ to niewola, o której ostrzegaliśmy, nadchodzi. Nie, że nie jesteśmy teraz niewolnikami, ale to jest całkowite porzucenie iluzji. Przygotuj się na „C-Day”, który nadchodzi 13 grudnia tego roku.Koniec gry: cyfrowa waluta banku centralnego

Rickards skrytykował CBDC i nazwał go „Złym kuzynem Bitcoina”. Ujawnił również rzekome pojedyncze wydarzenie zwane C-Day, które według niego odbędzie się 13 grudnia 2022 r. i zakłóci tradycyjne systemy finansowe w USA Powiedział, że kiedy wydarzy się to, co nazywa„C-Day”papierowe pieniądze będą bezwartościowe, a dolar amerykański załamie się. Dodał również, że wydatki konsumentów i dostęp do podstawowych potrzeb również będą ograniczone, a osoby posiadające zbyt dużo pieniędzy zostaną ukarane. –WND

„Dzięki sekcji 4 rozporządzenia wykonawczego Bidena 14067, wzywającego do pilnych badań nad rozwojem cyfrowego dolara, wierzę, że dolar amerykański, standard na świecie od 1792 r. … zostanie zastąpiony nową walutą, cyfrowym dolarem” – powiedział Rickards. Ale to było w pracach od dłuższego czasu.

To wszystko jest częścią planu. Próbowali nawet znieczulić świat na to podczas oszustwa COVID-19, twierdząc, że COVID rozprzestrzenia się na monety i gotówkę: Gotowy na społeczeństwo bezgotówkowe? WHO mówi o zanieczyszczeniu gotówki i rozprzestrzenianiu koronawirusa

To dosłownie nie jest dobre dla nikogo oprócz tych, którzy tworzą walutę i chcą władzy nad wszystkimi innymi. „Nazywam cyfrowego dolara 'Biden Bucks’, ponieważ chcę, aby wziął na siebie pełną odpowiedzialność za to, co uważam za przestępstwa” – mówi Rickards. „To nie jest jak pieniądze na twoim internetowym koncie bankowym…

Nie, to jest nowe i inne. Każdy cyfrowy dolar będzie programowalnym tokenem, takim jak bitcoin lub inne kryptowaluty. Ale jest duża różnica… Kryptowaluty to zdecentralizowane waluty cyfrowe. Zamiast tego, jeśli potoczy się tak, jak ja to widzę… Biden Bucks będzie miał pełne poparcie amerykańskiej Rezerwy Federalnej. Zastąpią gotówkę („fiat”), którą mamy teraz. I wkrótce będzie jedyną, OBOWIĄZKOWĄ walutą Stanów Zjednoczonych.”

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Wpadaj też na nasze inne media na fb, telegramie youtube i rumble!

https://www.facebook.com/globalna.info

https://www.facebook.com/Altermajk/?ref=pages_you_manage

https://t.me/globalnainfo

https://www.youtube.com/channel/UCJrk4aE4N5I0NcyRvgDA2BA

https://rumble.com/c/RESETOWIEC

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CHIPY MÓZGOWE – BEZGOTÓWKOWA WALUTA CYFROWA POJAWI SIĘ W GRUDNIU

Globalna Świadomość29 sierpnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY POJĘCIE ”DEPOPULACJA” JEST JESZCZE ”TEORIĄ SPISKOWĄ” ?Następny artykułGŁÓWNY MASON EUROPY I JEGO POWIĄZANIA Z NAZISTAMI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BLACKROCK I VANGUARD – KTO STOI ZA PROTESTAMI ROLNIKÓW ? PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CHIPY MÓZGOWE – BEZGOTÓWKOWA WALUTA CYFROWA POJAWI SIĘ W GRUDNIU
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?