AGENDA 2030

GLOBALISTYCZNY ATAK NA ŻYCIE – $CZEPIONKI I GŁÓD

GLOBALISTYCZNY ATAK NA ŻYCIE – $CZEPIONKI I GŁÓD

Globalistyczny atak na życie nasila się i atakuje ze wszystkich stron, jak nigdy dotąd. To powinno nam podpowiedzieć, że jesteśmy w czasach ostatecznych i że wróg rozpętał swój scenariusz końca-gry. W baseballu zawsze oszczędzasz swojego najlepszego miotacza na ostatni zmianę, kiedy musisz zamknąć mecz. To właśnie robi teraz szatan. Co zadziwiające, jego sługusy faktycznie myślą, że mogą wygrać i rzucają na nas wszystko, co mają, wysyłając na pozycje swoich najlepszych graczy i oszustów. Jest późno w grze.

Trzy najważniejsze dla życia pierwiastki to tlen, węgiel i azot. Wszystkie są obfite i współpracują z energią słoneczną. Wszystko to jest masowo atakowane na całym świecie. Dwutlenek węgla został uznany za zanieczyszczenie i opracowywane są plany zakopania go w ziemi. Wojna toczy się przeciwko węglowi, ale pamiętajmy, że CO2 zawiera dwa razy więcej cząsteczek tlenu niż węgiel. Bez CO2 rośliny nie mogą ani rosnąć, ani uzupełniać tlenu, który jest im potrzebny do oddychania.

Azot jest najobficiej występującym gazem w atmosferze, ale jest też deklarowany jako zanieczyszczenie. Bez azotu rolnictwo ulega zahamowaniu i może powodować klęski głodu o epickich rozmiarach. A jednak antykultura śmierci globalnego ocieplenia próbują usunąć nawozy azotowe z gospodarstw i rancz na całym świecie. Obejrzyj i podziel się tym ważnym mini-dokumentem, który łączy wiele punktów. HHR – The Globalist WAR on the Elements of Life

Kult śmierci globalnego ocieplenia obwinia ludzi za wszystkie te problemy, które trzeba „naprawić”. Gdyby ich polityka została doprowadzona do ekstremum, ziemia skończyłaby jako zamrożona kula lodu krążąca wokół martwego słońca. Ten kult śmierci jest głównym motorem ideologii globalnej depopulacji, nie tylko ludzi, ale także zwierząt oddychających CO2, zmniejszenie populacji ludzkiej spowodowałoby również zmniejszenie populacji zwierząt i roślinności. leohmann

Globaliści terroryzują ludzkość sztucznym niedoborem wszystkiego: żywności, energii, nawozów i innych…

Zrozumcie tę wielką kosmiczną prawdę: kosmos działa w ekosystemie naturalnej zasobności, gdzie materii jest pod dostatkiem (i jest darmowa), a materia może być przekształcona w energię przy prawie zerowym koszcie (poprzez gorącą fuzję, zimną fuzję, LENR, itd.). Automatyczna obfitość jest sprytnie zaprojektowana w samych prawach fizyki (zaprojektowanych przez Stwórcę). Energia z kolei może być wykorzystana do produkcji paliw i nawozów, dwóch niezbędnych czynników produkcji żywności po przystępnej cenie. Dodatkowo słońce dostarcza światło, które daje nam ciepło, energię i fotosyntezę, wszystko za darmo.

Gdy geoinżynieria nie tworzyłaby sztucznych susz, deszcz spada z nieba za darmo, a rzeki, strumienie i oceany tętnią życiem i obfitością (oczywiście z wyjątkiem sytuacji, gdy zanieczyszczamy je pestycydami, bio-szlamem i plastikiem). Dzięki tym darom Boga, wszystkie zasoby, których ludzkość potrzebuje aby osiągnąć obfitość i zakończyć cierpienie, już istnieją wokół nas i są niemal darmowe, aby ludzkość mogła z nich skorzystać. Kiedy te zasoby są odpowiednio wykorzystywane, każdy człowiek może być zdrowy, zamożny, mieć wszystko, ubrany i nakarmiony. Nikt nie musi cierpieć z powodu niedoboru.

Wszystkie niedobory na świecie są zaprojektowane jako środek kontroli.

Rządy wytwarzają niedobór poprzez zamykanie rurociągów, zamykanie działalności rolniczej, opodatkowanie wydajności i celowe wywoływanie niedoborów żywności i inflacji. Drukowanie pieniędzy kradnie wszystkim oszczędności, tworząc niedobory wartości nabywczej wcześniej zarobionych pieniędzy. Nadgorliwe regulacje rządowe zamykają rolnictwo i produkcję żywności, co prowadzi do sztucznych niedoborów, inflacji cen żywności i głodu na świecie. Ponadto, sankcje gospodarcze NATO wobec Rosji zdewastowały dostawy nawozów i gazu ziemnego do Europy Zachodniej, prowadząc do sztucznych niedoborów energii, które doprowadzą do zamarzania budynków, zimnej wody i druzgocących cen energii tej nadchodzącej zimy.

I znowu, wszystko to zostało celowo stworzone przez rządy i globalistów. W świecie, w którym energia może być prawie darmowa, chcą mieć pewność, że energia jest niewiarygodnie droga. W świecie, w którym jedzenie może być obfite i czyste, projektują przemysł rolniczy, aby upewnić się, że jedzenie jest zatrute pestycydami i glifosatem, a jednocześnie jest niewiarygodnie drogie w zakupie.

W świecie, w którym prawie każdy może być zdrowy dzięki odżywianiu i dzikim ziołom, siły, które są, zmuszają ludzi do korzystania z ośrodków zatruwania przez „leki” znanych jako „gabinety lekarskie” i „szpitale”, gdzie ludzie są fanatycznie zatruwani chemioterapią, lekami antydepresyjnymi, statynami i szczepionkami. .

W świecie, w którym każdy mógłby być zamożny, rządy opodatkowują pracowników, prowadzą ich w finansową niepamięć, terroryzując ich uzbrojonymi agentami podatkowymi, którzy niszczą firmy i rodziny tylko po to, by zademonstrować swoją moc niszczenia.

W świecie, w którym deszcz spada z nieba za darmo, stany USA takie jak Oregon dosłownie uznają zbieranie wody deszczowej w gospodarstwach wiejskich za przestępstwo, odmawiając ludziom ich nadanego przez Boga prawa do zbierania deszczu, który spada z nieba za darmo.

Gdyby rządy mogły znaleźć sposób na opodatkowanie słońca, to też by to zrobiły. Żylibyście w ciemności, gdybyście nie zapłacili „podatku słonecznego”. (Oczywiście, opodatkowują teraz węgiel, co oznacza, że opodatkowują wszystko, co jest wykonane z węgla w taki czy inny sposób, w tym nas wszystkich).

Zrozum, że niedobór nie jest naturalnym porządkiem rzeczy. Jest to wynik piekielnego krajobrazu zaprojektowanego przez tych co są przeciwko życiu , którzy chcą, aby ludzkość cierpiała pod ich tyranią…

Obecnie trwa masowy ubój stada

Globaliści postrzegają ludzkość jako bydło (lub owce), które ma być eksploatowane tak długo, jak jest to potrzebne, a następnie zabijane jak stada bydła, gdy nie są już przydatne. Jak mówi doradca globalistów Yuval Harari (parafrazując), era ludzi na planecie Ziemia dobiega końca, a globaliści uruchomili wieloaspektowy plan „oczyszczenia” planety ze wszystkich ludzi.

Jeśli ktoś miałby chore, pokręcone pragnienie zabicia stada bydła, mógł po prostu odciąć wodę i jedzenie. Śmierć nadejdzie w ciągu najwyżej dni lub tygodni. To samo dzieje się teraz z ludźmi. Zaopatrzenie w wodę jest odcinane dzięki geoinżynierii , powodując globalne susze i powszechne nieurodzaje.

Całe miasta, takie jak Los Angeles i Los Vegas, są zagrożone przerwaniem dostaw wody w nadchodzących latach. Zaopatrzenie w żywność jest dziesiątkowane przez odcięcie dostaw nawozów i wzrost cen oleju napędowego, a także atakowanie łańcucha dostaw, który dostarcza części do sprzętu rolniczego. Wynik? Odcinane są zarówno dostawy wody, jak i żywności. „Ludzkie stado” jest zabijane w taki sam sposób, w jaki można wyeliminować stado bydła.

Szczepionki mają zabijać naiwne miliardy, a resztę głód

Szczepionki stanowią kolejny wektor zabijania dla globalnej depopulacji. Ponieważ szczepionki są dobrowolne (/wymuszone), mają na celu łatwe zabicie naiwnych mas, które są tak źle poinformowane, że faktycznie wierzą, że Wielki Rząd i Wielka Farmacja chcą uratować im życie. W rzeczywistości oczywiście szczepionki są bronią biologiczną przeznaczoną do tworzenia bezpłodności i do depopulacji. Ogromny odsetek — nie znamy jeszcze ostatecznej liczby — tych, którzy już przyjęli szczepionki, umrze z powodu samoporządkujących się skrzepów, o których wiemy, że zawierają wysokie stężenia pierwiastków przewodzących, takich jak glin, cyna i sód.

Tych, którzy opierają się szczepionkom, trudniej jest zabić, ponieważ nie ustawiają się w kolejce i nie błagają o zastrzyki śmierci, jak robią to fanatycy szczepionek. Globaliści zamierzają zagłodzić ich na śmierć z powodu globalnego niedoboru żywności. Już teraz wiemy, że w przygotowaniu nie ma wystarczającej ilości żywności, aby wyżywić świat w 2023 roku .

Po prostu nie jest sadzone i zbierane w wystarczających ilościach, by wyżywić 8 miliardów ludzi. Nieustanne rządowe ataki na dostawy żywności – takie jak holenderskie nakazujące ranczerom zabijanie ich stad – mają na celu pogłębienie niedoboru żywności i przyspieszenie masowego głodu. Stosunkowo niewiele osób przygotowuje się na zapasowe zapasy żywności. Kiedy półki będą puste, wpadną w panikę.

Globaliści wiedzą, że masowe cywilne powstanie jest już za kilka miesięcy

W dzisiejszym podcaście wyjaśniam, że globalistyczny schemat wyludniania przez szczepionki nie zdołał zabić miliardów ludzi w tak krótkim czasie, jaki był zamierzony. Ponieważ niedobory żywności, energii i wody osiągają obecnie krytyczne poziomy, masowe powstania rozpoczną się już za kilka miesięcy.

Szczególnie w Europie Zachodniej tej nadchodzącej zimy będą bunty cywilów, kiedy miliony będą zamarzać i głodować. Globaliści wiedzą, że światowy niedobór żywności jest już pewny. Wiedzą również, że wraz z nasileniem się głodu i niedostatku rozpoczną się masowe powstania. W związku z tym w grze istnieje odliczanie czasu , którego nie można przełożyć.

W rezultacie bardzo się spieszą, aby zabić miliardy ludzi, zanim powstania wymkną się spod kontroli i „tocząca się śnieżna kula” jest poza możliwościami tych rządów. To jest prawdziwy cel; rekrutacji i uzbrojenia 87 000 nowych agentów IRS, którym mówi się, że będą musieli użyć „śmiertelnej siły” przeciwko narodowi amerykańskiemu. 

We Francji Ministerstwo Spraw Wewnętrznych zatrudnia tysiące „zielonej policji”, którzy dołączą do uzbrojonych brygad, aby rzekomo ścigać „przestępstwa przeciwko środowisku”. Jednak prawdziwym celem wszystkich tych uzbrojonych agencji rządowych w USA, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Kanadzie, Australii itd. jest przeprowadzanie masowych egzekucji cywilów, gdy rządowa wojna przeciwko ludzkości wkracza na wyższy poziom .

Celem dozbrajania nieuczciwych uzbrojonych agentów IRS, ATF itp. jest posiadanieprywatnej armii, która odpowiada przed władzą wykonawczą rządu, a to nie podlegają jurysdykcji armii amerykańskiej, która nie może legalnie prowadzić wojny na amerykańskiej ziemi. Jednak agencje federalne mogą i będą prowadzić wojnę z narodem amerykańskim.

Już to robią, aagenci ATF chodzą teraz od drzwi do drzwi, żądając na przykład od cywilów oddania części broni, które legalnie kupili. To do gubernatorów stanowych będzie należało obrona swoich mieszkańców przed tymi federalnymi tyranami, a to wywoła regionalną wojnę ze stanami dosłownie idącymi na wojnę z nieuczciwymi agencjami federalnymi prowadzonymi przez nielegalnego fałszywego „naczelnego rezydenta” Joe Bidena.

Inne wektory depopulacji ulegają przyspieszeniu

Jeśli zastanawiasz się, co może zabić miliardy ludzi szybciej niż masowy głód i nieurodzaje, pomyśl o scenariuszach sieci . Każdy zachodni rząd może sabotować własną krajową sieć energetyczną i obwiniać Rosjan za „cyberataki”. Kiedy sieć energetyczna nie działa, system finansowy staje w miejscu. Następuje chaos.

Masowe grabieże i przemoc na ulicach. Gliniarze się wkurzają. Pozostali cywile są mordowani, okradani i gwałceni. Stanie się to w prawie każdym niebieskim mieście w Ameryce. W ciągu zaledwie kilku miesięcy od scenariusza obniżenia siatki do 90% populacji umiera z powodu przemocy, głodu lub chorób, nie przystosowania. Zrozum, że ogrzewanie i klimatyzacja nie będą działać .

Miejskie wodociągi nie będą działać, co oznacza, że nie będzie wody wodociągowej. Wieże komórkowe nie będą działać (albo tylko one będą działać z 5G dopow.). Jeśli chcesz naładować urządzenie elektroniczne, będziesz potrzebować paneli słonecznych i generatora słonecznego. Jeśli chcesz jeść, potrzebujesz przechowywanej żywności.

Jeśli nie chcesz umrzeć z powodu odwodnienia, będziesz potrzebować filtra do wody (nawet odwrócona osmoza nie czyści nanotechnologii dopow.) i źródła wody, do którego będziesz mieć bezpieczny i stały dostęp. Będziesz także potrzebować wielu pojemników do przechowywania i transportu wody, ponieważ będziesz potrzebować znacznie więcej wody, niż myślisz. ( 10 galonów na osobę dziennie jako absolutne minimum). 

Zrozumcie, że globaliści dopiero zaczęli rozmieszczać swoją broń przeciwko ludzkości . W razie potrzeby mogą wyzwolić znacznie więcej, a jeśli nie osiągną pożądanego współczynnika zabijania, po prostu podkręcą chaos, aż zginie wystarczająca liczba miliardów. Ludzkość jest zabijana jak bydło. Ci, którzy tego nie widzą, będą jednymi z pierwszych, którzy zostaną przez nich wytępieni. Ale ci, którzy się przygotowują, mają realną szansę przebrnięcia przez ludobójstwo i uczestniczenia w odbudowie cywilizacji..

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Wpadaj też na nasze inne media na fb, telegramie youtube i rumble!

https://www.facebook.com/globalna.info

https://www.facebook.com/Altermajk/?ref=pages_you_manage

https://t.me/globalnainfo

https://www.youtube.com/channel/UCJrk4aE4N5I0NcyRvgDA2BA

https://rumble.com/c/RESETOWIEC

TIKTOK: https://www.tiktok.com/@globalna.info?

Udostępnij

Zaloguj się, aby skomentować.

GLOBALISTYCZNY ATAK NA ŻYCIE – $CZEPIONKI I GŁÓD

Globalna Świadomość2 września 20222 września 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułLUDOBÓJSTWO PRZEZ ZASTRZYK – DLACZEGO MEDIA NADAL UKRYWAJĄ PRAWDĘ ?Następny artykułPRZEPOWIEDNIE DLA LUDZKOŚCI Z KRÓLESTWA SZAMBHALI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

POLSKA PODDANA ZBIOROWEJ TERAPII OKULTYSTYCZNEJ WOJNA, ZUBOŻENIE, CHOROBY I GŁÓD – CZY GLOBALNY SYSTEM UPADNIE ? SOCJOTECHNIKA I NOWE METODY

Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.

Zaloguj się, aby skomentować. setTimeout(function(){var ct_input_name = "ct_checkjs_3636638817772e42b59d74cff571fbb3";if (document.getElementById(ct_input_name) !== null) {var ct_input_value = document.getElementById(ct_input_name).value;document.getElementById(ct_input_name).value = document.getElementById(ct_input_name).value.replace(ct_input_value, 'a2a505ffb07853cadaf19bce058b2791cc7295f4a06174c0415d04ad6a6f498e');}}, 1000);

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • GLOBALISTYCZNY ATAK NA ŻYCIE – $CZEPIONKI I GŁÓD
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?