Otwórz oczy

LUDOBÓJSTWO PRZEZ ZASTRZYK – DLACZEGO MEDIA NADAL UKRYWAJĄ PRAWDĘ ?

LUDOBÓJSTWO PRZEZ ZASTRZYK – DLACZEGO MEDIA NADAL UKRYWAJĄ PRAWDĘ ?

Są dziesiątki komentarzy osób poszkodowanych przez „szczepionkę” z których prezentujemy niektóre, a z drugiej strony jest już ponad 30 zgonów młodych i zdrowych lekarzy kanadyjskich, których nie da się wytłumaczyć inaczej niż tym, że zabiła ich „szczepionka”.

Zeznanie 1

Zobacz – To samo dzieje się w Kanadzie. Mój lekarz pierwszego kontaktu i kardiolog (który był moim specjalistą pierwszego kontaktu, gdy trafiłam do szpitala i zdiagnozowano u mnie zapalenie osierdzia) nie chciał o tym rozmawiać. Mój lekarz pierwszego kontaktu powiedział nawet „to zbyt skomplikowane, za dużo dla mnie”… i to było to. Byłam 10 dni w szpitalu na oddziale kardiologicznym, przyjęta na oddział ratunkowy z powodu strasznych bólów i ledwo mogłam oddychać, miałam liczne rezonanse, tomografy, badania krwi dwa razy dziennie, dostałam diagnozę, a po wypisie żaden lekarz nie chciał o tym rozmawiać.

Znajomi z branży medycznej mówili mi, że wszystkim kazano nie mówić o szczepionkach i skutkach ubocznych. Całkiem sporo pielęgniarek i lekarzy zrezygnowało wkrótce po rozpoczęciu pandemii, a szpitale mają bardzo słabą obsadę. To nie tylko odmowa „szczepienia” czymś, co tak naprawdę nie jest szczepionką, ale nakaz knebla ze strony stowarzyszeń medycznych, który sprawił, że poddali się i odeszli. W przyszłości, patrząc wstecz, zostanie to uznane za mroczne czasy dla prawdziwych profesjonalistów medycznych. Jaka szkoda, że giganci farmaceutyczni i finansowi mają całą władzę nad ludzkością… i za co! WSZECHMOCNE PIENIĄDZE!

Zeznanie 2


Nie jestem w Niemczech, ale większość znanych mi osób, które otrzymały zastrzyk, zachorowała po jego otrzymaniu. Żaden z nich nie zgłosił tego faktu do żadnego organu. Znam też osoby, które zmarły po otrzymaniu zastrzyku. Gdy rodziny zwracały się do lekarza o znalezienie związku, na każdym kroku były zniechęcane.

Są też niezliczone historie ludzi z ciężkimi reakcjami po zastrzykach oświecanych przez pracowników medycznych na każdym kroku i często mówiono, że to jest w ich głowie, przerwa lękowa. Powszechnie sugeruje się, że WSZYSTKIE urazy po szczepionkach są poważnie zaniżone, a większość ludzi, których znam, uważa za normalne chorowanie po szczepionkach. Powiedziałbym, że te liczby są znacznie zaniżone i chociaż ten raport może być przejrzysty, bardzo wątpię, że jest bardzo dokładny.

Zeznanie 3


Znam kilka działań niepożądanych, które nie zostały zgłoszone. Ponad 10 osób, które zaprzeczały, że to może być „to jabłko”, ale dziś czują się inaczej, 1 rok później. Kilka zawałów serca (5), fizjoterapia (3) Przewlekłe objawy grypy co dwa miesiące i powiedziano mi, że to grypa (2) 1 co również zakończyło się śmiercią. Ona miała stwardnienie rozsiane i otrzymała zastrzyk tak jak jej 28-letnia córka. Matka zmarła niecałe 3 tygodnie później, a już „pokonała covid” i zapalenie płuc miesiące przed próbą „jabłka” w marcu 2021 roku.

Wiem też o kilku poszczepiennych samobójstwach i przedawkowaniach, a także potwierdzono, że szczepionka NIE POWODUJE depresji, ale JESZCZE ją pogłębia i ludzie odpadali z badań z tego powodu… Więc to wszystko też jest powiązane. A moja rodzina jest wliczona w te liczby. Matka i brat. To nie jest żart.

Są to akceptowane działania niepożądane. W Kanadzie, a podejrzewam, że na całym świecie jest tak samo, władze zdrowotne równo zaprzeczają większości zdarzeń niepożądanych. Nie zdziwiłbym się, gdyby liczby te były wielokrotnie wyższe.

Zeznanie 4


Jestem fizjoterapeutą w Wielkiej Brytanii. Z 25 stałych klientów 8 miało niepożądane reakcje na szczepionki. Wszyscy nie mieli żadnych dodatkowych chorób lub wcześniejszych przypadków tych warunków, są to wszyscy inni ludzie: udar mózgu, ciężki napad padaczkowy wymagający 2 dni w szpitalu, 3 jednoczesne epizody padaczkowe w ciągu miesiąca od każdego „jabłka”,

Uporczywe palpitacje serca trwające 2 tygodnie, a następnie kobiety w okresie okołomenopauzalnym, które zgłosiły bardzo zaburzone cykle menstruacyjne. Inny znajomy pracownik służby zdrowia miał 50 lat i był sprawny, który doznał ataku serca bez osobistej lub rodzinnej historii, co spowodowało utratę prawa jazdy, a tym samym dochodów. A jego 80-letnia babcia miała pełny termin, którego konsultant powiedział jej, że to zupełnie normalna reakcja na szczepionkę.

Dla mnie tak wysoki odsetek reakcji w tak małej grupie osób jest niespotykany, żadna z powyższych nie została zgłoszona medycznie jako reakcja na szczepionkę covid. Są to zwykli ludzie, którzy polegali na rządach mówiących im, że nie zaszczepienie się jest nieodpowiedzialne, a teraz wielu z nich ma problemy zdrowotne, które mogą trwać całe życie.

Ja nie byłam zaszczepiona, nie będę, podobnie jak mój 19-letni syn z własnej woli, otworzyły się nam oczy i tylko nasze osobiste wybory zdrowotne będą miały na nas wpływ, dlatego tylko my możemy mieć ostateczne zdanie, a nie żaden rząd. Nigdy nie widziałem reakcji na taką skalę, prawdziwe liczby są o wiele większe, niż kiedykolwiek zostaniemy poinformowani.

Ponad 30 zgonów młodych, zdrowych kanadyjskich lekarzy nie da się wytłumaczyć w żaden inny sposób niż tym, że zabiła ich szczepionka.

Jako wyjątkowa usługa dla członków CMA i ich rodzin, CMA regularnie publikuje zawiadomienia o zmarłych członkach. Ponad 100 zgonów od czasu, gdy lekarze zostali zmuszeni do zażywania własnej trucizny. In Memoriam . Stew Peters zrobił odcinek badający przypadki śmierci kanadyjskich lekarzy po wprowadzeniu nakazów szczepień.

Ale oto nowe informacje, które są jeszcze bardziej szokujące –Stew Peters. W zasadzie na śmierć kanadyjskich lekarzy można spojrzeć na stronie In Memoriam . Czas zgonu jest silnie skorelowany z podaniem szczepionki. 

Wygląda na to, że wszystkie osoby, które zmarły młodo, były niedawno zaszczepione…. Over 30 deaths of young, healthy Canadian doctors cannot be explained any other way than they were killed by the vaccine
Henry Makow/Médicos de todo el mundo abandonan a los pacientes lesionados por la «vacuna», mientras ellos mismos están muriendo/

Ludobójstwo przez zastrzyk

(…) Na początku sierpnia 2022 r. „niezależna” grupa 60 niemieckich lekarzy, biologów i naukowców, wspierana przez inne międzynarodowe grupy badawcze, ujawniła, że wszystkie bez wyjątku zastrzyki z różnych laboratoriów iniekcji zawierają nanocząsteczki metalu. Wiadomo, że wszystkie te cząstki metaliczne są niebezpieczne dla organizmu, a ponadto niektóre z nich mogą działać jako nadprzewodniki (takie jak grafen) dla fal elektromagnetycznych.

Wszystkie te próbki zostały przeanalizowane przy użyciu najnowocześniejszych dostępnych obecnie medycznych i fizycznych metod pomiarowych. Oprócz „tlenku grafenu”, o którym już wspominaliśmy, odkryli metale alkaliczne, takie jak „cez”, metale ziem alkalicznych, takie jak „bar”, tzw. metale przejściowe, takie jak „kobalt, żelazo, chrom, tytan”, bardzo poszukiwane metale ziem rzadkich, takie jak „cer, gadolin”, grupa zawierająca „tlenek glinu”, grupa zawierająca „węgiel-krzem”…

Metale z tych metali ziem rzadkich, które są wykorzystywane do produkcji elementów elektronicznych i chipów komputerowych, z których że Tajwan jest wiodącym producentem na świecie (60%). Ci naukowcy nadal nie do końca rozumieją, dlaczego wszystkie te wyróżnione składniki, które nie mają miejsca w szczepionce, znajdują się w tych zastrzykach. (Pamiętaj, że aluminium jest odpowiedzialne za wiele autyzmu – razem z glifosatem ). Właśnie przedstawili rządowi niemieckiemu wyniki swoich niepodważalnych ustaleń. Ich praca uzupełnia, potwierdza i wzmacnia dotychczasową pracę wielu badaczy.

Oto kilka najważniejszych faktów wymienionych powyżej, które wyraźnie dowodzą, że fakty te są niepodważalnymi dowodami:
1
.Henry Kissinger urodził się 27 maja 1923 roku i ma 99 lat. Niemiecki Żyd, którego prawdziwe nazwisko brzmiało Heinz Alfred Kissinger, bardzo ciekawie jest przeczytać jego biografię, która pokazuje dwuznaczność i przewrotność postaci. Przez ponad 60 lat był i pozostaje wybitną postacią wśród amerykańskich prezydentów…

Oto fragment jego wystąpienia na radzie WHO ds. eugeniki w dniu 25 lutego 2009 r: „Gdy stado zaakceptuje obowiązkowe szczepienia, to będzie „game over”. Przyjmą każde przymusowe oddanie krwi lub organów „dla dobra wspólnego”. Możemy genetycznie modyfikować dzieci i sterylizować je „dla większego dobra”. Kontroluj umysły owiec, a będziesz kontrolował stado. Producenci szczepionek zarabiają miliardy. A wielu z was na tej sali jest inwestorami. To wspaniała wygrana dla wszystkich. My dokonamy uboju stada, a stado zapłaci nam za usługi uboju”.

2. Jacques Attali, w 1981 roku, w czasopiśmie „L’avenir de la vie”: „Nie będziemy też mogli zmusić milionów i milionów ludzi do robienia testów na inteligencję, proszę sobie wyobrazić! Znajdziemy coś lub sprowokujemy, pandemię wymierzoną w pewnych ludzi, prawdziwy kryzys gospodarczy lub nie, wirus, który dotyka starych lub grubych, to nie ma znaczenia, słabi ulegną mu, bojaźliwi i głupi uwierzą w niego i poproszą o leczenie. My zajmiemy się zapewnieniem leczenia, leczenia, które będzie rozwiązaniem. Selekcja idiotów załatwi się sama: sami pójdą do rzeźni”. Jacques Attali powtórzył to w 2009 roku, twierdząc, że nastąpi pandemia wirusowa, która zostanie wykorzystana do ustanowienia rządu światowego i światowej policji.

3.Sarkozy, kilka lat temu, w przemówieniu: „Stworzymy rząd światowy i nikt, dobrze słyszeliście, mam na myśli nikogo, nie będzie w stanie nas powstrzymać”.

4.Klaus Schwab, ur. 30 marca 1938 r., Szwajcaria – Niemcy. Uczył go Henry Kissinger i został jego uczniem. Około 1972 roku założył Światowe Forum Ekonomiczne, WEF, i stworzył jego program szkoleniowy „Young Global Leader”. Celem było szkolenie zwłaszcza młodych polityków w jego jednostronnej, globalistycznej ideologii.

Jean-Pierre Raffarin, Edouard Philippe, Olivier Véran i jego partner Emmanuel Macron oraz wiele innych osób we Francji przeszło to 8-tygodniowe szkolenie i „ukończyło” je. Nie zapominajmy, że na początku 2022 roku Klaus Schwab powie podczas forum, w obecności Emmanuela Macrona: „Dziękuję Emmanuelowi Macronowi za jego pracę, jest on dla Europy „Mesjaszem”. Tak, przeczytałeś to, co zostało właśnie powiedziane [definicja słowa Mesjasz: wyzwoliciel posłany przez Boga].

Dowody na poważne skutki uboczne są wszędzie, a media nadal je ukrywają.

Jeśli po zastrzykach ludzie mają COVID Long, to co to jest COVID Long? Jest to bezustanne i upośledzające zmęczenie, na które niektóre osoby cierpią od lipca 2020 r., po pierwszych zastrzykach, i które uniemożliwia osobom poddanym zastrzykom prowadzenie normalnego życia, a nawet zdolność do pracy lub bycia niezależnym. Ich naturalny układ odpornościowy jest poważnie zaburzony lub nawet prawie zniszczony.

Dla większości z nich niemożliwe jest wykonywanie wysiłku fizycznego jak dotychczas, w szczególności z powodu mikrozakrzepów wyściełających śródbłonek naczyń. W Stanach Zjednoczonych jest ich obecnie od 15 do 20 milionów (tak, powiedzieliśmy „milionów”), w Brazylii: 13 milionów. To są oficjalne dane. Wszystkie europejskie kraje na zachodzie są dotknięte tym problemem. Liczby we Francji są ukryte. Kraje o niewielkiej ilości szczepień lub ich braku, takie jak Afryka, nie są dotknięte tym zjawiskiem. Nie będziemy się zagłębiać w inne i różne skutki uboczne, które każdy powinien już znać.

Wniosek

Akcja nie jest po stronie ludzi, jeśli nie biorą w niej udziału, nie tylko ze strachu, ale niestety i świadomie jak kolaboranci z 1939-45. To nie jest nic nowego. Profesor Perronne mówił w 2020 roku o trwającym ludobójstwie.

Ma wiele problemów. Śp. dr Vladimir Zelenko w Nowym Jorku mówił o ludobójstwie na początku 2021 roku i błagał swoich rabinicznych przyjaciół w Jerozolimie, których leczył protokołem Raoulta dodając Cynk, aby powiedzieli Izraelczykom, żeby nie robili sobie zastrzyków. Będzie też błagał rodziców, by nie wstrzykiwali swoim dzieciom zastrzyków. Mówił to jeszcze raz na kilka dni przed śmiercią. Wielu innych mówi również o trwającym ludobójstwie….

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Wpadaj też na nasze inne media na fb, telegramie youtube i rumble!

https://www.facebook.com/globalna.info

https://www.facebook.com/Altermajk/?ref=pages_you_manage

https://t.me/globalnainfo

https://www.youtube.com/channel/UCJrk4aE4N5I0NcyRvgDA2BA

https://rumble.com/c/RESETOWIEC

TIKTOK: https://www.tiktok.com/@globalna.info?

Udostępnij

Zaloguj się, aby skomentować.

LUDOBÓJSTWO PRZEZ ZASTRZYK – DLACZEGO MEDIA NADAL UKRYWAJĄ PRAWDĘ ?

Globalna Świadomość2 września 20222 września 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK BARDZO JEST SFAŁSZOWANA NASZA HISTORIA ?Następny artykułGLOBALISTYCZNY ATAK NA ŻYCIE – $CZEPIONKI I GŁÓD

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? DLACZEGO GATES W 2010 POWIEDZIAŁ ŻE $ZCZEPIONKI

Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.

Zaloguj się, aby skomentować. setTimeout(function(){var ct_input_name = "ct_checkjs_3ad7c2ebb96fcba7cda0cf54a2e802f5";if (document.getElementById(ct_input_name) !== null) {var ct_input_value = document.getElementById(ct_input_name).value;document.getElementById(ct_input_name).value = document.getElementById(ct_input_name).value.replace(ct_input_value, 'a2a505ffb07853cadaf19bce058b2791cc7295f4a06174c0415d04ad6a6f498e');}}, 1000);

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • LUDOBÓJSTWO PRZEZ ZASTRZYK – DLACZEGO MEDIA NADAL UKRYWAJĄ PRAWDĘ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?