Otwórz oczy

EUROPEJSKIE RZĄDY ZAPOWIADAJĄ BLACKOUTY NIE BEZ POWODU

EUROPEJSKIE RZĄDY ZAPOWIADAJĄ BLACKOUTY NIE BEZ POWODU

Kim jest człowiek który uważa się za tego, który tworzy prezydentów, premierów, rządy i wspiera finansowo każdego ucznia swej szkoły ekonomii? To Klaus Schwab. Pewnie słyszałeś już słowa Wielki Reset, Nowy Ład, które zastąpiły juz słowa Nowy Porządek Świata. Ich autorem jest nie kto inny jak ten podstarzały już, ale ogromnie niebezpieczny człowiek.

W 2021 r. Klaus Schwab, prezes Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), wywołał konsternację, ogłaszając inicjatywę „Wielkiego Resetu” z przyświecającym mu wiodącym hasłem: „Nie będziesz nic posiadał i będziesz szczęśliwy”.

Jawne plany okazały się zuchwalsze od szalonej teorii spiskowej, a wywołany szok spowodował, że wzięto pod lupę coraz śmielsze poglądy sławnego i poważanego ekonomisty, witanego na świecie z honorami właściwymi głowom państw.

Wyłonił się z nich zatrważający ideał nowej ludzkości do stworzenia, z zatraconym poczuciem tożsamości etnicznej, narodowej, religijnej, ideał masowego, lecz bezpodmiotowego proletariatu. Klaus Schwab w swoich książkach i wypowiedziach rozmarza się o „rewolucji”, która ma zmienić sposób i zasady życia oraz widzi ją jako „niepodobną do wszystkiego, czego ludzkość doświadczyła wcześniej”.

Lista osób popierających jego wizje jest ogromna od polityków Rady Europejskiej, poprzez rosyjskich oligarchów, na prezydencie Joe Bidenie kończąc.

 • Ogłoś zamiar reformy wszystkich aspektów życia społeczeństw przez wprowadzenie globalnego zarządzania i przesłanie powtarzaj.
 • Jeśli to nie przekonuje, symuluj fałszywe scenariusze pandemii, które pokażą, dlaczego świat potrzebuje WIELKIEGO RESETU.
 • Jeśli fałszywe scenariusze pandemii nie są wystarczająco przekonujące, poczekaj, na prawdziwy globalny kryzys i powtórz krok pierwszy”.

Po wybuchu pandemii COVID-19 Prezes Wykonawczy Forum Klaus Schwab zauważył, że „pandemia stanowi rzadkie, ale wąskie okno okazji do refleksji, nowego wyobrażenia i zresetowania naszego świata, by stworzyć zdrowszą, bardziej sprawiedliwą i dostatnią przyszłość”.

3 czerwca ubiegłego roku, podczas Światowego Forum Ekonomicznego, Klaus Schwab i brytyjski książę Karol uroczyście zapowiedzieli rozpoczęcie WIELKIEGO RESETU. Stąd inicjatywy rządów takie jak Polski Nowy Ład.

Ten kryzys po pandemii, o którym Klaus się lubi wypowiadać właśnie trwa i pięknie rozgrywają to Ci Panowie. Dobry i zły. Codzienna nowela w TV i Radiu, codziennie kolejne kraje wspierają, kolejni się oburzają, ale amunicje i broń do podsycania wydawać się by moglo bezsensownej wojny obie strony dostają. Jeden bohater, drugi antybohater. Ludzie mają swoich faworytów w grze, którą już przegrali.

NASZE PRZETRWANIE W SIECI ZALEŻY OD WAS !

W Polityce juz dawno zaszły zmiany takie, że politycy są tylko aktorami w rękach takich ludzi jak Klaus Schwab. Wizja jest jedna całkowity upadek systemu Ekonomicznego i powstanie jednej waluty, jednego rządu, jednej wizji, jeden naród, jedna przyszłość jak to mówił w orędziu Putin czy kiedyś Hitler.

Myślisz, że wszystkie europejskie rządy zapowiadają energetyczny Blackout bez powodu ? Nagle zaczyna brakować żywności na świecie i ceny windują w górę bez powodu ?Cały świat się zbroi, wszędzie rozstawianie wojsk jak figur na szachownicy. Ile jeszcze trzeba , aby plan ZARAZA ,WOJNA , GŁÓD w końcu do Ciebie dotarł ? „

Tak jak pandemia na grubo zaczęła się od Włoch tak Blackout idzie znów na grubo od Włoch. Skrócenie sezonu grzewczego we Włoszech o 15 dni! Dzienna redukcja czasu włączenia kaloryferów o godzinę i obniżenie temperatury w pomieszczeniach – to plan włoskiego Ministerstwa Transformacji Ekologicznej. Jestem absolutnie pewien , że to dopiero początek.

Taka wersja demonstracyjna tego co dopiero nadejdzie. Myślę, że na przełomie października i listopada w Polsce również będziemy marznąć w własnych mieszkaniach, nacieszyć się ciepłą wodą kochani ja naprawdę już rozważam zakup agregatu, powerbankow solarnych i tworzenie spiżarni i chciałbym żeby to był żart.

Bo może przyjdzie dzień , że policja będzie jeździć po osiedlu i sprawdzać czy macie światło wyłączone , a wiecie że po domach ostatnio jeździli sprawdzać ludzi czy siedzą grzecznie na dupach w domu ,a może to było specjalnie.

Tymczasem rząd Wielkiej Brytanii rozważa na serio dłuższe przerwy w dostawie prądu.

Pod tym linkiem znajdziesz wszystkie nasze media internetowe

Udostępnij

Zaloguj się, aby skomentować.

EUROPEJSKIE RZĄDY ZAPOWIADAJĄ BLACKOUTY NIE BEZ POWODU

Globalna Świadomość7 września 20227 września 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJEŚLI COVID POWSTAŁ W LABORATORIUM TO KTO NA TYM ZYSKAŁ ?Następny artykuł50 POWODÓW DLA KTÓRYCH $ZCZEPIĄ NAJMŁODSZYCH NA COVID

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? DLACZEGO GATES W 2010 POWIEDZIAŁ ŻE $ZCZEPIONKI

Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.

Zaloguj się, aby skomentować. setTimeout(function(){var ct_input_name = "ct_checkjs_9b04d152845ec0a378394003c96da594";if (document.getElementById(ct_input_name) !== null) {var ct_input_value = document.getElementById(ct_input_name).value;document.getElementById(ct_input_name).value = document.getElementById(ct_input_name).value.replace(ct_input_value, 'a2a505ffb07853cadaf19bce058b2791cc7295f4a06174c0415d04ad6a6f498e');}}, 1000);

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • EUROPEJSKIE RZĄDY ZAPOWIADAJĄ BLACKOUTY NIE BEZ POWODU
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?