Świat jest inny

SATANISTYCZNE PROGRAMOWANIE – DISNEY PREZENTUJE 'BAJKĘ’ O PRZYGODACH ANTYCHRYSTA

SATANISTYCZNE PROGRAMOWANIE – DISNEY PREZENTUJE 'BAJKĘ’ O PRZYGODACH ANTYCHRYSTA

Jak zauważył ponad sto lat temu baron John Maynard Keynes, popyt tworzy podaż. Dlatego jeśli świat jest zainteresowany tematem demonów, wampirów i tak dalej, Hollywood zrobi filmy, aby sprostać temu zapotrzebowaniu. 

Hollywood przeznacza co najmniej 25% swojej produkcji na promocje magii, czarów i demonów w swoich filmach. Ostatnio ukazało się ponad dwadzieścia przereklamowanych i drogich seriali na ten temat, co jest dość dziwne, gdyż 50 lat temu filmy o demonach czy wampirach były rzadkością, teraz jest to zdecydowanie przesada.

I tak oto teraz widzimy coś nowego – przygody Antychrysta jako serial dla dzieci, który nie do końca wpisuje się w prawo popytu i podaży. Dzieci nie mają żadnych wymagań – albo oglądają to, na co pozwalają im rodzice.

Disney wypuścił swój nowy serial animowany zatytułowany Mały demon od Danny’ego DeVito i Dana Harmona, którzy dali światu serial Rick and Morty a znając tą produkcję, serial może być co najmniej szokujący

W centrum fabuły znajdzie się samotna matka, którą 13 lat temu zapłodnił sam Szatan. Teraz wraz ze swoją córką Antychrystem stara się żyć normalnie, ale nieustannie ingerują w ich życie siły nieczyste, w tym tak naprawdę szatan, który pragnie zawładnąć duszą swojego potomka.

Szatan bardzo chce aktywnie uczestniczyć w życiu i wychowaniu swojej 13-letniej córki Chrissy, a jej matka dokłada wszelakich sił aby ojciec nie opanował dziecka. A Chrissy bezskutecznie szuka równowagi między dwojgiem rodziców z dwuch innych rzeczywistości.

Podobno w serialu znajdziemy demoniczne czary, pogańskie rytuały, oraz morze krwi i seksu...

Wszystko to wygląda bardzo dziwnie i można by pomyśleć, że dzieci są już z góry przygotowywane do współżycia z demonami na planecie Ziemia. Jak dotąd oczywiście nie jest jasne, kiedy demony zrzucą swoje maski i zabłysną łuskami i rogami w komunikatach prasowych, ale najwyraźniej ten moment nie potrwa długo. 

Udostępnij

Jeden komentarz

 1. Izajasza 40:22 PBG
  Ten, który siedzi nad okręgiem ziemi, której obywatele są jako szarańcza; ten, który rozpostarł niebiosa jako cienkie płótno, a rozciągnął je, jako namiot ku mieszkaniu…

Zaloguj się, aby skomentować.

SATANISTYCZNE PROGRAMOWANIE – DISNEY PREZENTUJE 'BAJKĘ’ O PRZYGODACH ANTYCHRYSTA

Globalna Świadomość13 września 202213 września 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułGLOBALNA.INFO NA YOUTUBENastępny artykułŚMIERĆ ELŻNIETY II I PRZEPOWIEDNIE NOSTRADAMUSA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ? BIDEN I PUTIN ”NIE ŻYJĄ” A ICH MIEJSCE ZAJMUJĄ MARIONETKI NWO ? KTO

Jeden komentarz

.comments-title

Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.

Zaloguj się, aby skomentować. setTimeout(function(){var ct_input_name = "ct_checkjs_22ac3c5a5bf0b520d281c122d1490650";if (document.getElementById(ct_input_name) !== null) {var ct_input_value = document.getElementById(ct_input_name).value;document.getElementById(ct_input_name).value = document.getElementById(ct_input_name).value.replace(ct_input_value, 'a2a505ffb07853cadaf19bce058b2791cc7295f4a06174c0415d04ad6a6f498e');}}, 1000);

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • SATANISTYCZNE PROGRAMOWANIE – DISNEY PREZENTUJE 'BAJKĘ’ O PRZYGODACH ANTYCHRYSTA
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Jeden komentarz
 • Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?