AGENDA 2030

ELITY NWO MAJĄ NOWEGO KRÓLA, KTÓRY KOCHA AGENDĘ 2030

ELITY NWO MAJĄ NOWEGO KRÓLA, KTÓRY KOCHA AGENDĘ 2030

Po śmierci królowej Elżbiety II, jej syn Karol został ogłoszony „królem Karolem III”. Proklamacja odbyła się w Pałacu Świętego Jakuba w londyńskiej dzielnicy Westminster. Pałac królewski jest oficjalną rezydencją brytyjskich monarchów. Jubilacja wśród zdezinformowanych, zaślepionych ludzi była wielka. Karol bowiem nie oznacza nic innego jak „Wielki Reset!”.

Królowa Elżbieta II zmarła 08.09.2022 – data szczególna

Posłuchajcie uważnie, co zapowiedział jeszcze w czerwcu 2020 roku wraz ze Światowym Forum Gospodarczym (WEF) Klausa Schwaba:

Globaliści skupieni wokół założyciela WEF Klausa Schwaba powinni się cieszyć, że oba najwyższe urzędy na wyspie zajmują teraz ludzie z ich własnego kręgu wpływów.

Były książę Walii był jedną z pierwszych osób, które otwarcie zadeklarowały swoje poparcie dla światowej transformacji w domyśle zrównoważonego rozwoju poprzez „Wielki Reset”. Kiedy Schwab opublikował swój manifest, Charles tego samego dnia na WEF przedstawił „Projekt Wielkiego Resetu”.

Mówił o „złotej szansie” z ograniczonym tylko oknem możliwości na wielkie zmiany. Mówił o „globalnym planie Marshalla” i w tym kontekście chwalił „wezwania do działania w trakcie Wielkiego Resetu”. To był ten „moment, w którym powinniśmy zrobić jak największy postęp„.

W tym filmie WEF Charles mówi o wspomnianym „globalnym planie Marshalla”, który ma uratować środowisko:

Tyle w skrócie o elitarnej roli „króla Karola” w Wielkim Resecie. Więcej będzie można powiedzieć o jego złowrogich powiązaniach z pedofilem Jimmym Savile. I o wielu innych rzeczach również!

W 2019 r. informowałem o zbliżającej się jednej światowej religii i pojawieniu się Antychrysta prowadzącego księcia Karola do Rzymu.

Insider Leo Zagami zapowiedział przyjazd księcia Karola do Rzymu ponad miesiąc temu, aby spotkać się z papieżem z okazji kanonizacji kardynała Johna Henry’ego Newmana, C.O. (1801-1890). Ten bezprecedensowy akt jest uważany za niezwykle ważny przez elity Illuminatów Nowego Porządku Świata, ponieważ jest on przeprowadzany w ramach przygotowań do zjednoczenia chrześcijaństwa i oczywiście nadchodzącego fałszywego Kościoła Jednej Światowej Religii, który będzie służył Antychrystowi. Film z tego historycznego wydarzenia można zobaczyć na stronie włoskiej gazety Corriere della Sera

Księcia Walii można zobaczyć na nagraniu podczas uścisku dłoni papieża Franciszka i komplementowania go pod koniec krótkiej rozmowy za jego „walkę o środowisko”. Dotyczy to oczywiście trwającego wciąż w Watykanie Synodu Biskupów dla regionu panamazońskiego, który jest bardzo ważnym elementem globalistycznej agendy.

Aby zrealizować szatański plan zjednoczenia wszystkich religii chrześcijańskich w jedną światową religię, papież Franciszek i jego jezuici dokonują rzeczy niemożliwych, dokonując kanonizacji pierwszego angielskiego niemęczennika od czasów reformacji, który – wierzcie lub nie – był byłym anglikańskim księdzem. Kardynał John Henry Newman był teologiem i poetą, najpierw duchownym anglikańskim, a później katolickim i kardynałem, który był ważną i kontrowersyjną postacią w religijnej historii Anglii w XIX wieku.

Po Mszy Świętej na Placu Świętego Piotra w dniu 13 października 2019 r., Książę Walii uczcił kanonizację kardynała Johna Henry’ego Newmana podczas oficjalnego przyjęcia w Kolegium Papieskim, w którym Newman studiował, aby zostać katolickim księdzem.

„Jesteśmy zachwyceni, że Jego Królewska Wysokość Książę Walii będzie przewodniczył brytyjskiej delegacji na kanonizację kardynała Newmana” – powiedział arcybiskup Westminsteru, kardynał Vincent Nichols, po ogłoszeniu 12 września. „Zgłębianie wiary przez kardynała Newmana, głębia osobistej odwagi, duchowa jasność i wrażliwość kulturowa czynią go głęboko podziwianym wyznawcą Chrystusa.

Jego praca, zwłaszcza wśród ubogich, jest nieustannym znakiem pasterskiego współczucia Kościoła dzisiaj i wyzwaniem dla nas wszystkich – powiedział Nichols. Newman był początkowo księdzem anglikańskim i w 1845 r. przeszedł na katolicyzm. Jego pisma należą do najważniejszych pism kościelnych ostatnich wieków.

Już we wrześniu 2010 roku dziesiątki tysięcy osób uczestniczyły w beatyfikacji Newmana w Birmingham w Anglii. Podczas mszy beatyfikacyjnej papież Benedykt XVI oświadczył, że „spostrzeżenia Newmana na temat relacji między wiarą a rozumem, na temat istotnego miejsca religii objawionej w społeczeństwie obywatelskim oraz na temat potrzeby szerokiego i dalekosiężnego podejścia do edukacji, miały nie tylko wszechstronne znaczenie dla wiktoriańskiej Anglii, ale dziś nadal inspirują i oświecają wielu na całym świecie.”

Książę Karol i jego żona Camilla, księżna Kornwalii, po raz pierwszy spotkali się z papieżem Franciszkiem w kwietniu 2017 roku podczas oficjalnej wizyty w Watykanie. Książę Walii spotkał się także z papieżem Benedyktem XVI w 2009 roku i Janem Pawłem II w 1985 roku, wraz ze swoją pierwszą żoną, księżną Dianą.

Newman został przyjęty do Kościoła rzymskokatolickiego 9 października 1845 roku przez Dominika Barberiego, włoskiego pasjonistę, w Littlemore College. Osobiste konsekwencje nawrócenia Newmana były wielkie: cierpiał z powodu zerwanych relacji z rodziną i przyjaciółmi, a stosunki w jego oksfordzkim kręgu uległy polaryzacji, ale Newman był też wspierany przez jezuitów w swojej nowej roli.

Królowa Anglii była głową Kościoła Anglikańskiego i odgrywałą kluczową rolę w planie NWO dotyczącym Jednej Światowej Religii, a kanonizacja Newmana przybliżyła nas o krok.

Papież Franciszek, który podczas rozmowy nazwał księcia Karola „Jej Wysokością”, wydaje się być bardzo zadowolony z oświadczenia Karola w sprawie kanonizacji, opublikowanego przez watykański dziennik „L’Osservatore Romano„. Mason książę Karol, który po śmierci matki jest jednym z głównych przedstawicieli powstającej Jednej Religii Światowej i przyszłej głowy Kościoła Anglii, otrzymał prezent od papieża i sprawiał wrażenie ogólnie skromnego.

Co ciekawe, uroczystość odbyła się w rocznicę Cudu Fatimskiego, który miał miejsce 13 października 1917 roku, kiedy to w Fatimie w Portugalii zebrał się wielki tłum w odpowiedzi na przepowiednię trójki dzieci-pasterzy. Steve Skojec, założyciel i redaktor OnePeterFive, po raz pierwszy opublikował kontrowersyjne słowa głównego egzorcysty Rzymu, nieżyjącego już. Gabriele Amortha, w języku angielskim o Ojcu Pio i jego wiedzy o Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej w artykule o „Sekrecie Fatimy” kilka lat temu.

Według Amortha, Ojciec Pio powiedział mu, że Trzeci Sekret dotyczył infiltracji Watykanu przez Szatana i powstania „fałszywego kościoła” – szczegóły, które nie zostały zawarte w oficjalnej publikacji Trzeciego Sekretu przez Watykan w 2000 roku.

Zrozumienie przez Franciszka prawdziwego przesłania Fatimy mówi mu, że nie zostało wiele czasu na sabotowanie Kościoła i powitanie Antychrysta. Dlatego też działa szybko. Przypomnijmy, że wielu badaczy sugerowało nawet, że książę William, syn księcia Karola, może być historycznym Antychrystem. Dom Windsor, jak cała europejska monarchia, ma hebrajskie korzenie i jest powiązany z domem Rothschildów, „zmieniaczy pieniędzy”, czołowych syjonistów i twórców państwa Izrael.

Kontrowersyjny badacz Peter Kling napisał na ten temat coś ciekawego:

Logicznym wyborem na króla rządu światowego byłby książę William, syn bogini Diany. Jest pod kontrolą Domu Rothschild i podobnie jak Jezus jest bezpośrednim potomkiem króla Dawida i króla Salomona.

Wierzcie lub nie, to mógł być główny powód, dla którego papież Franciszek ogłosił kardynała Johna Henry’ego Newmana pierwszym angielskim świętym współczesnych czasów przed bardzo szczęśliwym księciem Karolem, ojcem definitywnie wschodzącego Antychrysta.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ELITY NWO MAJĄ NOWEGO KRÓLA, KTÓRY KOCHA AGENDĘ 2030

Globalna Świadomość14 września 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułUKRYTA MOC I ZNACZENIE DŁUGICH WŁOSÓWNastępny artykułNIEZNANA HISTORIA WIRUSÓW I CHORÓB ZAKAŹNYCH

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE OSTATECZNY BUNT PRZECIW AGENDZIE 2030 – LISTA POLSKICH FIRM

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ELITY NWO MAJĄ NOWEGO KRÓLA, KTÓRY KOCHA AGENDĘ 2030
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?