Otwórz oczy

NOWY WIRUS – ”ZAPALENIE PŁUC NIEZNANEGO POCHODZENIA” W ARGENTYNIE

NOWY WIRUS – ”ZAPALENIE PŁUC NIEZNANEGO POCHODZENIA” W ARGENTYNIE

W kraju zidentyfikowano dziewięć przypadków „zapalenia płuc nieznanego pochodzenia”. Według ekspertów choroba jest podobna do COVID-19, grypy i hantawirusa, ale nie mają z tym nic wspólnego.

W Argentynie na „tajemnicze” zapalenie płuc zachorowało 9 osób. Od początku tego tygodnia trzy osoby już zmarły, a sześć osób trafiło do szpitala. 

Według Luisa Mediny Ruiza, ministra zdrowia prowincji Tucumán, we wszystkich przypadkach nieznana infekcja dróg oddechowych doprowadziła do rozwoju obustronnego zapalenia płuc, które na zdjęciu rentgenowskim przypomina krukowicę. 

Według Science Times lekarze zauważyli podobieństwo nieznanej choroby z COVID-19, grypą i hantawirusem (zazwyczaj zakażenie następuje poprzez kontakt z gryzoniami), ale testy na te wirusy dały wynik negatywny.

Testy na koronawirusa, grypę, przeziębienia A i B, hantawirusy i 25 rodzajów bakterii były negatywne.Ministerstwo Zdrowia Argentyny

Podaje się również, że 8 na 9 przypadków pracowało jako lekarze w tej samej prywatnej klinice. Wśród zmarłych jest 70-letni pacjent z tej samej kliniki, który był tam hospitalizowany z powodu operacji.

LINKI DO SKOPIOWANIA
MBANK 82 1140 2004 0000 3402 8242 3503 z dopiskiem ”darowizna”
PAYPAL: arsusrex7@gmail.com
Możesz postawić mi kawę na buycoffee.to/globalna.info.

Eksperci twierdzą, że nowa epidemia rozprzestrzenia się ze względu na zbiorową podatność ludzi na choroby zakaźne. Jednak nadal nie jest jasne, co spowodowało tajemnicze zapalenie płuc.

Na początku pandemii wirusolodzy ostrzegali, że Ameryka Południowa to ogromna populacja nietoperzy, do której COVID może migrować, mutować i powracać w niezrozumiały sposób. Testy tego nie rozpoznają, a ciężkość choroby może wzrosnąć o rzędy wielkości. 

Tak więc profesor Devi Sridhar, kierownik Departamentu Zdrowia Globalnego na Uniwersytecie w Edynburgu, zauważył, że wiadomość o nieznanym śmiertelnym wirusie jest alarmująca, ale potrzeba więcej informacji na temat sposobu jego przenoszenia i przyczyny. 

Jednocześnie profesor wirusologii Jonathan Ball z University of Nottingham zasugerował, że w rzeczywistości ta choroba może nie być nową chorobą, ale zestawem rzadkich objawów znanej już infekcji dróg oddechowych – po prostu wirusem, który spowodował „tajemnicze” zapalenie płuc, jeszcze niewykryte przez laboratoria diagnostyczne.

Ludzie padają na ulicach Salwadoru?

Dziwne rzeczy dzieją się również  w sąsiednim Salwadorze , gdzie ludzie nagle zaczęli padać na ulice i umierać bez powodu. Do połowy sierpnia było pięć spraw, które przerażały wszystkich, więc temat szybko został uciszony, a teoretycy spiskowi nie podążyli za nim. Ale równie dobrze może być tak, że ludzie są skoszeni przez tę samą infekcję – w całej Ameryce Południowej i Środkowej.  

Przypomnijmy historię pojawienia się covid. Wszystko zaczęło się właśnie od SARS, wszyscy zastanawiali się, co to jest. Dlatego wszystko stanie się jasne dopiero po kilku tygodniach, może za miesiąc, więc uważnie obserwujemy wydarzenia w Argentynie. 

Udostępnij

 1. Exxellent post. Keeep posting such kinhd oof informkation on yoour page.
  Im really impressed bby yyour blog.
  Hi there, You’ve done aan incredible job. I will certainly digg iit
  aand personally recommernd to myy friends.
  I’m confident they will bbe benefitedd fromm this website.

 2. Wrіte more, thats all I have to say. Literɑlly, it seems
  as though уοu relied on the video to mae yօur point.
  You obviously know what youre taⅼking about, why throow awaу your
  intelⅼigence oon just posting vіdeos tߋ your bⅼokg when you could bbe ɡiving us something
  enlightening to read?

 3. Do you have a spam іssue on this wеbsite;
  Ӏ also am a blogger, and I was wondering your situation;
  we have developed sⲟme nice practices and we arе looking to trade strategies
  with other folkѕ, please shoot me an e-mail if interested.

 4. youu аre truly a just right webmaster. The web sitе ⅼoading speeɗ is
  incгedible. Ιt kind of feels that you arre doing any distinctiѵe trick.
  Alѕo, The contents aree masterwork. yоu have
  performed a excellent process on tһis matter!

Zaloguj się, aby skomentować.

NOWY WIRUS – ”ZAPALENIE PŁUC NIEZNANEGO POCHODZENIA” W ARGENTYNIE

Globalna Świadomość16 września 202216 września 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWEF SUGERUJE, ŻE CHIPOWANIE DZIECI STANIE SIĘ ”NIEODŁĄCZNĄ CZĘŚCIĄ NASZEGO ŻYCIA”Następny artykułTRWAJĄCE, NIEWIDZIALNE ZMIANY NA ŚWIECIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? DLACZEGO GATES W 2010 POWIEDZIAŁ ŻE $ZCZEPIONKI

.comments-title

Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.

Zaloguj się, aby skomentować. setTimeout(function(){var ct_input_name = "ct_checkjs_c52f1bd66cc19d05628bd8bf27af3ad6";if (document.getElementById(ct_input_name) !== null) {var ct_input_value = document.getElementById(ct_input_name).value;document.getElementById(ct_input_name).value = document.getElementById(ct_input_name).value.replace(ct_input_value, 'a2a505ffb07853cadaf19bce058b2791cc7295f4a06174c0415d04ad6a6f498e');}}, 1000);

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • NOWY WIRUS – ”ZAPALENIE PŁUC NIEZNANEGO POCHODZENIA” W ARGENTYNIE
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?