Otwórz oczy

TRWAJĄCE, NIEWIDZIALNE ZMIANY NA ŚWIECIE

TRWAJĄCE, NIEWIDZIALNE ZMIANY NA ŚWIECIE

Wbrew temu co tu piszą niektórzy na nic nie jest za późno., wręcz przeciwnie. Nadchodzi moment kiedy powstaną optymalne warunki do ukształtowania powszechnej świadomości społecznej, i to nie tylko polskiej, bo jak ONI mówią, nic tak nie zmienia perspektywy jak bieda, głód i zimno.

Z tej sytuacji mogą urodzić się albo całkowita niewola, albo całkowita wolność. W normalnych warunkach nie byłoby szans na taką zmianę, musiałoby dojść do jakiś traumatycznych wydarzeń, jak Majdan, czy kolejny, tym razem zorganizowany przez międzynarodówkę, Katyń, jak ten z 10.04.2010 roku.

O tym że istnieje realna możliwość Wielkiej Zmiany świadczy to, że elity uruchomiły swojego psa Putina, żeby w sytuacji utraty kontroli nad procesem przemiany zaatakował Polskę. Prowokacje wobec Białorusi zostały uzgodnione, by przekonać naród Białoruski, że Polacy to wrogowie, żeby kiedy zajdzie potrzeba, nie mieli skrupułów i ruszyli na Warszawę. Białoruś w tej rozgrywce to strategiczne miejsce, z Grodna do Warszawy 300 km.

Co prawda blisko też jest ze strefy Kaliningradzkiej, ale teren północno-wschodniej Polski dobry jest do obrony a nie do ataku. Prowokacje przeciwko Białorusi otworzyły drogę Putinowi do granicy Białorusi z Polską. Także w tym celu wywołano wojnę na Ukrainie, by pod tym pretekstem przerzucić wojska rosyjskie na Białoruś. Putin nie ma najmniejszego zamiaru atakować Ukrainy ze strony Białorusi, tam, na Białoruś, przerzucane będą najlepsze jednostki na wypadek ataku na Warszawę.

Putin używa na wschodzie Ukrainy wojsk gorszego sortu, można rzec z demobilu, zużywa tam zapasy nawet z II wojny światowej, korzysta z pomocy mniejszości, w ogóle nie używa nowych technologii. Na Ukrainie mamy wojnę – teatr, jaka osłabia Polskę, by w razie czego zdolności obronne naszego kraju, na wypadek ataku Rosji i Białorusi, zniwelować do minimum.

Tak to wygląda i to nie jest nic nowego, bo taka jest historia Polski od XVIII wieku, że inni regulowali swoje stosunki między sobą na Polsce, na obcym terytorium, wykorzystując do tego mięsno podludzi z Europy Środkowo-Wschodniej. Już dawno byśmy ten węzeł rozwiązali, potrzeba jednak do tego zbiegu wielu okoliczności.

LINKI DO SKOPIOWANIA
MBANK 82 1140 2004 0000 3402 8242 3503 z dopiskiem ”darowizna”
PAYPAL: arsusrex7@gmail.com
Możesz postawić mi kawę na buycoffee.to/globalna.info.

skąd te ceny energii

 • zgoda PIS na radykalizację unijnej polityki energetycznej w 2020 roku,
 • zgoda PIS na prowadzenie przez Unię polityki skierowanej przeciwko węglu, zgoda na podniesienie poziomu redukcji energii emitującej CO2 z 40% na 55%, co oznacza likwidację tysięcy miejsc pracy,
 • zawarcie przez PIS w 2021 roku, w ramach Unii, zobowiązującej umowy o wygaszaniu wydobycia węgla kamiennego do zera, a więc likwidacja całego polskiego przemysłu związanego z węglem i jego wydobyciem, czyli likwidacji milionów miejsc pracy,
 • PIS zgodził się na najwyższe kwoty zakupu certyfikatów CO2, im ktoś więcej ma energii z węgla tym więcej musi kupić tych certyfikatów, koszt ich zakupu spowodował że najtańsza energia produkowana przez Elektrownię Bełchatów stała się najdroższą energią w Unii,
 • o pół roku wcześniej niż inne kraje Unii Europejskiej Polska zatrzymała import węgla z Rosji, do kraju nie dotarły nawet te dostawy jakie zostały już wydobyte i dostarczone na granicę oraz opłacone, PIS nie wpuścił ich do Polski,
 • przez siedem lat PIS nie podjął jakichkolwiek działań w celu poprawy sytuacji polskiej energetyki ,choć wiadomo było że to najpilniejsza sprawa, bo polska gospodarka rosła, a produkcja energii oparta była na infrastrukturze pochodzącej z PRL-u,
 • złodzieje z PIS obsiedli stołki w spółkach które miały wybudować polską elektrownie jądrową, do dziś nie ma nic, ani lokalizacji, ani technologii, po siedmiu latach taka inwestycja powinna być już na ukończeniu,
 • PIS chełpił się budowa gazociągu Baltic Pipe, po jego wykonaniu okazało się że PIS nie zakontraktował gazu jaki miał być transportowany tym gazociągiem, w 2022 roku w tej rurze nie będzie w ogóle gazu, w 2023 tylko 25% objętości,
 • od 2015 roku PIS zlikwidował 14 kopalń, : KWK „Brzeszcze-Wschód”, KWK „Anna”, KWK „Jas-Mos”, KWK Pokój I”, KWK „Makoszowy”, KWK „Krupiński”, KWK „Wieczorek I”, KWK „Śląsk”, KWK „Wieczorek II”, KWK „Mysłowice- Wesoła I”, KWK „Rydułtowy I”, KWK „Piekary I”, KWK „Jastrzębie III”, KWK „Pokój II”. W 1993 roku Polska miała 70 kopalń, w tym 7 w stanie likwidacji, dziś mamy 20.
 • PIS nie dokonał przez siedem lat jakichkolwiek inwestycji w przestarzałe sieci przesyłowe energii, skutkiem czego program wzmocnienia polskiego rynku energii o prąd z urządzeń fotowoltaicznych to jedna wielka katastrofa.

Wypada zapytać po raz kolejny gdzie są miliardy euro z eksportu drzewa. Przypomnę że dług Polski w roku 2015, kiedy PIS przejmował władzę, wynosił 5 bilionów złotych, czyli 350% polskiego PKB. PIS tak umiejętnie rządził państwem że Polski dług sięga dziś 10 bilionów złotych i 700% PKB. Jeżeli ktoś szuka przyczyn wielkiej drożyzny i inflacji to właśnie je znalazł. Oszustom z PIS zostały tylko ruskie onuce i miraż reparacji oraz elektrowni jądrowej we mgle.

Obecne zmiany i analiza sytuacji

 • Od roku intensywne przygotowania do ceremonii pogrzebowej krolowej pod kryptonimem (Operation London Bridge) jakby wiedzieli dokładną datę kiedy umrze.
 • Film z 2016 o nazwie „London Has Fallen” (Londyn upadł) pokazuje inwazję i zniszczenie a na okladce podano, że inwazja zacznie się 1 Pazdziernika.
 • Rzekoma śmierć królowej wypada w 21 rocznicę operacji false flag i kontrolowanego wyburzenia 3 wież 9/11 (odwrotność liczb). Ciekawy „przypadek”.
 • Watykan w trybie pilnym przenosi wszystkie swoje aktywa i majatki w „bezpieczne” miejsca i ma na to czas do Wrzesnia.
 • W głównym scieku powoli oswajają z nadchodząca wojna światowa i zagrozeniem nuklearnym. Wojna na Ukrainie jakby była przedluzana celowo aż wszystkie pionki na szachownicy będą ustawione.
 • W Chinach zamordyzm i tyrania jakiej swiat jeszcze nie widział a w miedzy czasie ustawianie wszystkich mechanizmów do teatrzyku pt „Konflikt USrael vs Chiny o Tajwan”.
 • W Stanach Zjednoczonych widmo celowej recesji a w rzeczywistosci to pompa do hiperinflacji, która doprowadzi do upadku obecnego systemu finansowego na gruzach, ktorego wprowadzony zostanie, nowy, cyfrowy system, kontrolowany w duzym stopniu przez AI, cbdc, i te sprawy.
 • Banki 'drukują’ kasę z powietrza a rządy wydaja je jak poparzone bo wiedzą, że wszystkie dlugi będą celowo umorzone aby zresetować system finansowy.
 • Elity, bankierzy i bogacze uciekną ze swoimi majatkami m.in. do crypto na czas trwania transformacji. To nie przypadek, że cryptowaluty byly wprowadzone zaledwie w 2008 zaraz po celowym kryzysie finansowym.
 • Decentralizacja to systemowa fasada, dającą ludziom zludzenie tego, że system nie jest kontrolowany przez „elity”, podczas gdy elity zostana oderwane od reszty struktury i będą kompletnie niedostrzegalne przez zwyklych ludzi – wszystko widzące oko odseparowane od reszty

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TRWAJĄCE, NIEWIDZIALNE ZMIANY NA ŚWIECIE

Globalna Świadomość17 września 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNOWY WIRUS – ”ZAPALENIE PŁUC NIEZNANEGO POCHODZENIA” W ARGENTYNIENastępny artykułSANEPID NOKAUTOWANY W SĄDACH – OBOSTRZENIA BYŁY NIELEGALNE !

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY CO TAK NAPRAWDĘ WYDARZYŁO ŚIE W WUHAN W 2019 ROKU ? DLACZEGO CYWILIZACJE UPADAJĄ –

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ JUŻ WIDZIEĆ CO ROBISZ W DOMU DZIĘKI WI-FI

Kategorie

AGENDA 2030 (183) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • TRWAJĄCE, NIEWIDZIALNE ZMIANY NA ŚWIECIE
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?