extra-terrestrial

KTO NA TYM ŚWIECIE WIE NAJWIĘCEJ O KOSMITACH ?

KTO NA TYM ŚWIECIE WIE NAJWIĘCEJ O KOSMITACH ?

Ostatnio w mediach coraz częściej pojawia się temat kosmitów i każdy z nas ma inny stosunek do tych informacji, ale faktem pozostaje, że liczba obserwacji UFO rośnie. 

Tron papieski w Watykanie ma bardzo poważny stosunek do tego tematu i dowiemy się, dlaczego ta tajemnica, a właściwie informacja, zaczęła być dziś przekazywana ludziom.

Kto na tym świecie najwięcej wie o kosmitach?

Nadszedł czas, aby ludzie poznali prawdę, a wielu twierdzi, że kontakt z kosmitami nie ustał od starożytności, ale pytanie brzmi, z jakimi kosmitami, na co i na jaką prawdę jesteśmy przygotowani? 

Co dziwne, to papież i księża katoliccy wiedzą najwięcej o kosmitach, bo robią to od dawna. Od XVII wieku pod auspicjami papiestwa działało wiele obserwatoriów, a obecnie Obserwatorium Watykańskie w Castel Gandolfo (Lazio, Włochy) jest nie tylko jednym z najstarszych, ale i jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie. 

Ich drugie obserwatorium w Arizonie na Mount Graham ma jeden z najpotężniejszych i najnowocześniejszych teleskopów na świecie o nazwie „ Lucyfer ”. Ta nazwa nie jest przypadkowa, ponieważ odzwierciedla całą istotę ich tajnego programu kosmicznego. 

Duży teleskop lornetkowy Lucyfer umożliwia obserwację narodzin gwiazd i planet w zakresie podczerwieni, a także prowadzenie badań pozagalaktycznych.
Duży teleskop lornetkowy Lucyfer umożliwia obserwację narodzin gwiazd i planet w zakresie podczerwieni, a także prowadzenie badań pozagalaktycznych.

Według historii alternatywnej 25 tysięcy lat temu byliśmy w niewoli złej, nieludzkiej rasy Apexian. Wyglądają jak szarzy mężczyźni, bezduszni, ale bardzo rozwinięci intelektualnie. Technologicznie wciąż jesteśmy z nimi nieporównywalni. 

Jeśli weźmiesz poziomy rozwoju cywilizacji, to są one na 4 poziomie rozwoju, podczas gdy my nie osiągnęliśmy nawet pierwszego. 

Posiadają darmową energię, z łatwością poruszają się w przestrzeni międzygwiezdnej, zdobywając inne planety, eksploatując je i zniewalając. Potem skolonizowali nas ludzi.

Artefakty paleokontaktów Meksyku.
Artefakty paleokontaktów Meksyku.
Kto na tym świecie najwięcej wie o kosmitach?

Ludzie, jako istoty ożywione, mają moc, o której nie wiedzą. Cząstka Boga lub Dusza jest w każdym człowieku i jest nam dana na narodziny Życia Wiecznego. Ale nawet na tym świecie emanująca z niego moc jest najcenniejszą walutą we wszechświecie, mocą Vril – mocą, którą promieniuje nasza Dusza. Im więcej Apexians są w stanie zebrać i zgromadzić tę energię, tym więcej mają możliwości. 

Jeśli człowiek cały czas jest w strachu, powodując ból i cierpienie, to z czasem przestaje się bać i być emocjonalny. Jeśli robisz masowe spektakle lub zawody sportowe, to ta siła również jest uwalniana, ale na bardzo krótki czas. 

Apexians potrzebowali stałego zaopatrzenia w moc Vril, a dla tak zacofanych cywilizacji jak nasza istnieje od dawna mechanizm – religia, za pomocą której człowiek dobrowolnie daje tę moc.

Zbudowano świątynie o specjalnym kształcie kopuły, stworzono kult ofiary, stosowano inne metody, aby zebrać więcej tej mocy od ludzi. Każdy, kto nie posłuchał Apexians, był surowo i publicznie karany. A tych, którzy byli im posłuszni i pomagali ujarzmiać innych, wywyższali. Była więc kasta kapłanów – pośredników między bogami a ludźmi. Przecież każdy z nas dąży do władzy nad swoim rodzajem, a księża mają taką możliwość. 

Skończyło się na tym, że ludzie, będąc w takiej niewoli u Apexian, poprosili o ochronę inną humanoidalną rasę – Anunnaki i szybko usunęli ich z tej planety. Anunnaki są wyższą rasą obcych, a te części Apexian, które nie były im posłuszne, przestały istnieć. Ale ci pośrednicy nadal pozostają w formie kasty księży. 

Kto na tym świecie najwięcej wie o kosmitach?

Dlatego właśnie zaczyna się kampania przygotowująca ludzi do przyjęcia Apexian na planecie. Papież Franciszek i jego poprzednik Benedykt XVI wielokrotnie deklarowali, że „nie jesteśmy sami we Wszechświecie”  i obiecywali, że w niedalekiej przyszłości cała ludzkość dowie się o istnieniu obcych cywilizacji i nic nie przeszkodzi im w przyjęciu ich na łono Kościół katolicki.

Obecnie powiększa się kadra pracowników zajmujących się badaniami nad niezidentyfikowanymi zjawiskami latania. Niedawno do personelu NASA dołączyło 24 teologów , z których jeden Andrew Davison bez ogródek stwierdził, że „kontakt z pozaziemskimi formami życia staje się z roku na rok coraz bardziej realny. Misją duchownych kościoła jest przygotowanie ludzkości na to wydarzenie”. 

Oczywiście chcą przynajmniej ponownie stać się pośrednikami między prawdziwymi bogami a ludźmi. Jedyną rzeczą, która w tym przeszkadza, są Anunnaki. Przecież podczas gdy oni strzegli nas przez ostatnie 24 tysiące lat, żadna ze złych ras nas nie podbiła, a to porozumienie między nimi a ludźmi nastąpiło, gdy ludzie zjednoczyli się i wyrazili prośbę o pomoc. 

Współczesne kapłaństwo wie, że jeśli zbierze się to samo stowarzyszenie ludzi i wyrażą chęć zerwania umowy z Anunnaki, będą zmuszeni opuścić tę planetę, a wtedy na ich miejsce pojawią się Apexians.

W rzeczywistości duchowni powinni troszczyć się o Boga, a nie szukać kontaktu z kosmitami. Jeśli wcześniej przekonali nas, że kosmici nie istnieją, a faktom o paleokontaktach bezczelnie zaprzeczano, teraz starannie przygotowują się do kontaktu z nimi. I przygotują nas do symbiozy z Apexianami. Ale wybór należy do nas. Ludzie muszą zdecydować, którą drogą iść. 

Możemy stać się wolną cywilizacją, zdolną do rozwoju i kolonizacji innych planet, lub ponownie stać się niewolnikami jakiegoś rządu światowego, który chce zawrzeć porozumienie z Apexianami. I teraz każdy z nas uczestniczy w tym wyborze.

Udostępnij

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KTO NA TYM ŚWIECIE WIE NAJWIĘCEJ O KOSMITACH ?

Globalna Świadomość24 września 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTARTARIA – SKRADZIONA HISTORIANastępny artykułKIM SĄ ”PRZEBUDZENI” WŚRÓD NAS ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSIRIS-REX – NASA SPROWADZIŁA ”COŚ” DZIWNEGO NA ZIEMIĘ ZAGADAKA WODY – SNOWDEN UJAWNIA PRAWDĘ O ”WIZYTACH OBCYCH” W MEKSYKAŃSKIM PARLAMENCIE

Jeden komentarz

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

YALE SCHOOL OF ENGINEERING – NAUKOWCY OPRACOWUJĄ ”UNOSZĄCE SIE W POWIETRZU PREPARATY mRNA” CISZA PRZED BURZĄ – CO ZDARZY SIĘ

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KTO NA TYM ŚWIECIE WIE NAJWIĘCEJ O KOSMITACH ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Jeden komentarz
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?