Otwórz oczy

JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ PRZYSZŁOŚĆ GLOBALNA.INFO ?

JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ PRZYSZŁOŚĆ GLOBALNA.INFO ?

Po pierwsze, nie, globalna.info się nie zamyka. Wręcz przeciwnie, strona zaczyna nowe życie i podejmuje kroki, aby zabezpieczyć swoją przyszłość.

Pierwszy duży krok: koniec z reklamami w witrynie. Nigdy więcej banerów, wyskakujących okienek, „polecanych artykułów” lub śledzących plików cookie od google.

Przez lata otrzymywałem niezliczoną ilość wiadomości od czytelników o tych reklamach i ich wątpliwej treści. Niestety nie miałem władzy nad tym, co zostało pokazane. Co smutniejsze, liczyłem na to, że pokryją koszty prowadzenia tej strony.

Miałem dość tych reklam tak samo jak ty. A szczególnie nienawidziłem kontaktów z wielkimi firmami technologicznymi, które monopolizują branżę reklamową. 

Czułem się tak, jakbym był w toksycznym związku z psychopatą, który groził zrujnowaniem mojego życia za każdym razem, gdy mówiłem coś, co mu się nie podobało. 

W takim przypadku prawie każdy opublikowany przeze mnie artykuł został oznaczony jako statusem „naruszenie zasad” zdemonetyzowany…

Dam przykład pracujecie cały tydzień i zarabiacie na przykład 1000 zł. Pod koniec tygodnia przychodzi szef i mówi że zarobiłeś tylko 220zł… bo to on jest szefem, ma monopol i wolno mu wszystko…

Każdego dnia otrzymywałem ostrzeżenia z prośbą o edycję lub całkowite usunięcie artykułów w celu zachowania zgodności z zasadami. Co gorsza, okno tego, co jest uważane przez google za „zgodne z zasadami”, staje się coraz węższe…

Tak więc Będąc pod dyktatem Google nie można pisać o: pandemii, wojnie na ukrainie, LGBT, Wielkim resecie o kryzysie cieplarnianym i o poczynaniach Big Pharmy..

W dzisiejszych czasach, jeśli odważę się opublikować coś w stylu „mężczyźni nie mogą zajść w ciążę”, natychmiast otrzymuję powiadomienie o naruszeniu zasad dotyczących artykułu zawierającego „nierzetelne i szkodliwe twierdzenia”… mimo że „mężczyźni nie mogą zajść w ciążę” jest prawdopodobnie najbardziej wiarygodnym twierdzeniem w historii ludzkości...

Stwierdzanie faktów sprzecznych z obecną narracją stało się grzechem kardynalnym. 

A ci, którzy sprzeciwiają się temu, są cenzurowani w każdy możliwy sposób. Witryny takie jak globalna.info i globalnainfo.blog , które po prostu przedstawiają udokumentowane przez niezależnych badaczy fakty i teorie spiskowe które po 3 miesiącach stają się faktem nie mogą zostać całkowicie ocenzurowane.

Przez ponad 1,5 roku system naciskał na mnie na zmiany treści pod groźbą odcięcia od finansowania dzięki reklamom…

Nigdy tak naprawdę nie zastosowałem się do tego, więc pracownik Google lub bot AI, blokował reklamy najpierw na stronie głównej, potem w kategoriach miedzy artykułami, na końcu nastąpiło całkowite wyłączenie monetyzacji…

Nowa era globalna.info

Wyrzucenie wszystkich tych reklam było niezwykle wyzwalające, ponieważ mogę po raz kolejny opublikować dokładnie to, czego chcę, tak jak chcę – bez żadnej ingerencji z zewnątrz.

Jednak nowa wybrana droga prowadzi do pewnego problemu: nie ma więcej przychodów na finansowanie kosztów prowadzenia tych witryn i kanałów. Aby rozwiązać ten problem, zainspirowałem się niektórymi publikacjami internetowymi i przestawiłem się na model w 100% finansowany przez czytelników . Oznacza to, że strona teraz w pełni będzie się opierała na abonamencie od czytelników, aby pokryć koszty.

Podobnie jak inne publikacje, odwiedzający mogą przeczytać kilka bezpłatnych artykułów miesięcznie. Następnie miękki paywall oferuje opcje dalszego czytania dzięki opłacie abonamentowej

Zdaję sobie sprawę, że zapory są irytujące, ale uważam, że ten model to przyszłość i jedyna droga finansowania mediów alternatywnych.

Zapewnia dobrą równowagę między umożliwieniem nowym czytelnikom swobodnego dostępu do witryny, a jednocześnie zachęcaniem do subskrypcji wystarczającej do utrzymania witryny bez reklam.

Przejście na ten model to ogromne ryzyko. Jeśli nie ma wystarczającej liczby subskrypcji, witryna nie będzie generować przychodów . 

Czuje, że moje działania stają się realnym zagrożeniem dla systemu. Globalna.info jest teraz na rozdrożu. Albo witryna w pełni zasługuje na swoją nazwę i przynosi surową, niefiltrowaną prawdę, z której jest znana od ponad 4 lat, albo nie ma powodu, aby dalej to kontynuować.

Oczywiście chcę iść dalej. Ta strona jest najważniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiłem. A sądząc po niezliczonych wiadomościach, które otrzymywałem przez te lata, pozytywnie wpłynęło to również na życie tysięcy ludzi.

Jeśli więc wierzysz w misję projektu globalna.info, proszę rozważ zostanie subskrybentem tym samym wspierając naszą działalność !

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ PRZYSZŁOŚĆ GLOBALNA.INFO ?

Globalna Świadomość26 września 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułFUNDACJA GATESÓW I BANK ŚWIATOWY – JAK SYMULOWANO ŚWIATOWĄ KATASTROFĘ GŁODUNastępny artykułJAK STOSOWANA JEST BROŃ KLIMATYCZNA NA PRZYKŁADZIE WYDARZEŃ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC NIE JEST PRZYPADKOWE. TRANSFORMACJA ŻYWIENIOWA DO 2030 – CO BĘDZIESZ JADŁ W PRZYSZŁOŚCI ? BIZNES

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ PRZYSZŁOŚĆ GLOBALNA.INFO ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?