Świat jest inny

NIEPOKOJĄCA PRZEPOWIEDNIA – 3 WOJNA ŚWIATOWA MOŻE SIĘ ROZPOCZĄĆ W NIESPODZIEWANYM MIEJSCU

NIEPOKOJĄCA PRZEPOWIEDNIA – 3 WOJNA ŚWIATOWA MOŻE SIĘ ROZPOCZĄĆ W NIESPODZIEWANYM MIEJSCU

Kiedy uwagę całego świata przykuwa Ukraina, która od ponad sześciu miesięcy opiera się inwazji sił rosyjskich, wielu wydaje się, że konflikt ten będzie podstawą ostatniej wojny. Jednak główny konflikt może wybuchnąć nie na Ukrainie czy nawet na Bliskim Wschodzie, ale gdzieś w regionie Korei Północnej.

W nocy 4 października 2022 r. Korea Północna wystrzeliła nowy pocisk balistyczny nieznanego typu, poinformował Sztab Generalny Obrony Narodowej Korei Południowej. Pocisk przeleciał nad Japonią po raz pierwszy od pięciu lat.

Jak dodał personel, start rakiety, który jest częścią wzmożonych testów rakietowych Pjongjangu w tym roku, jest skierowany na „wschodni” kierunek.

Japoński rząd uważa, że ​​był to międzykontynentalny pocisk balistyczny (ICBM).

Sądząc po odległości strzału, mówimy o testowaniu pocisku średniego zasięgu, którego Koreańczykom nie wolno było odpalać, więc dzisiaj będzie dość dużo hałasu i różnego rodzaju głośnych wypowiedzi na ten temat. 

Rzecznik japońskiego rządu Hirokazu Matsuno mówił o wystrzeleniu ICBM, które przeszło przez archipelag i wpadło do morza poza wyłączną strefą ekonomiczną Japonii.

Wcześniej rząd ostrzegał obywateli, aby „ukryli się”, zanim pocisk przeleci nad krajem, proponując natychmiastowe zejście do najbliższego schronu przeciwbombowego.

Jest to piąty test rakietowy Korei Północnej w ciągu dziesięciu dni, prawdopodobnie w odpowiedzi na pokaz siły militarnej przez USA, Koreę Południową i Japonię, które w zeszłym tygodniu przeprowadziły trójnarodowe ćwiczenia lotnictwa i zwalczania okrętów podwodnych.

Jak dotąd nie jest jasne, co skłoniło Koreańczyków do podjęcia takich działań, ale w tej sytuacji wielu nagle przypomniało sobie żydowskie proroctwa o końcu dni, w których pojawia się Korea Północna.

Najsłynniejsza przepowiednia dotycząca Korei Północnej i roli tego kraju w apokaliptycznym scenariuszu pochodzi z 1994 roku. Należy do słynnego izraelskiego kabalisty Levi Saadii Nahamani, który trafnie przewidział wojnę sześciodniową z 1967 roku i wojnę Jom Kippur z 1973 roku.

O Korei Północnej, która w 1994 roku nadal miała pociski dalekiego zasięgu i broń nuklearną, Levi Saadia Nahamani powiedział: 

„Ani Syria, ani Persja (Iran), ani Babilon (Irak), ani Kaddafi (Libia). Korea przyjedzie tutaj!”

Inna przepowiednia, która ma w rzeczywistości 1500 lat, stała się znana zaledwie kilka lat temu i była szeroko dyskutowana na stanowiskach eschatologicznych . Pochodzi z roku 4632 według kalendarza żydowskiego lub 872 ne, kiedy to starsze bezdzietne małżeństwo, rozpaczliwie pragnące mieć dziecko, nagle zostało pobłogosławione potomstwem. 

Gdy tylko dziecko przemówiło, zaczął wylewać długie cytaty po aramejsku, co zrobiło na rabinach szokujące wrażenie. Zaczęli to wszystko spisywać, a gdy tylko chłopiec przekazał cały tekst, zmarł. 

Przez następne półtora tysiąca lat rabini próbowali rozszyfrować to, co im opowiadało dziecko, a tylko w naszych czasach stuletni rabin Mosze Aaron Ha-Cohen, który poświęcił tym tekstom całe swoje życie, nieco otworzył zasłonę tajemnicy. 

Według niego teksty opowiadają o czasie i znakach nadejścia „Mesjasza”, przed którym na całym świecie zapanuje chaos i straszliwa przemoc, która zakończy się bardzo krótką wojną a ta wojna zostanie rozpętana przez kraj, który najlepiej pasuje do opisu Korei Północnej. 

Udostępnij

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NIEPOKOJĄCA PRZEPOWIEDNIA – 3 WOJNA ŚWIATOWA MOŻE SIĘ ROZPOCZĄĆ W NIESPODZIEWANYM MIEJSCU

Globalna Świadomość20 października 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułVINETA- POZNAJ HISTORIĘ ”BAŁTYCKIEJ ATLANTYDY”Następny artykuł”TABLETKI Z JODKIEM” NIEZNANEGO POCHODZENIA ? OTO NATURALNE PRODUKTY CHRONIĄCE PRZED PROMIENIOWANIEM

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA ! TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? CZYM

Jeden komentarz

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NIEPOKOJĄCA PRZEPOWIEDNIA – 3 WOJNA ŚWIATOWA MOŻE SIĘ ROZPOCZĄĆ W NIESPODZIEWANYM MIEJSCU
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Jeden komentarz
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?