Skok w króliczą norę

GŁEBOKA ANALIZA RUCHU ”Q-ANON” – CO U LICHA DZIEJĘ SIĘ NA ŚWIECIE ?

GŁEBOKA ANALIZA RUCHU ”Q-ANON” – CO U LICHA DZIEJĘ SIĘ NA ŚWIECIE ?

W 2020 roku na całym świecie wybuchła wojna. Nie wojna fizyczna, ale wojna wszystkich głównych mediów głównego nurtu i gigantów mediów społecznościowych przeciwko tajemniczej istocie zwanej „Q”. 

Tysiące kont w mediach społecznościowych, które mówiły o Q, zostały usunięte, całe konta na Twitterze z milionami obserwujących zostały usunięte, grupy patriotów na Facebooku z setkami tysięcy członków zostały usunięte, a internet eksplodował artykułami atakującymi to tajemnicze Q. największa czystka internetowa wszechczasów. To było jasne: ci, którzy są właścicielami głównych mediów i całego Big Techu, chcieli uciszyć każdego, kto w jakiś sposób mówi o Q.

Pytanie brzmi: DLACZEGO? Skąd ta skandaliczna cenzura? Co próbują ukryć przed ludzkością?

Musimy zrozumieć, że wszystkie media społecznościowe, media informacyjne, Google itp. są własnością tak zwanej „kabały”. To ogólnoświatowa sieć miliarderów i trylionerów, którzy chcą zostać najwyższymi panami świata.


Cabal jest siłą stojącą za gigantami medialnymi, więc to oni zaatakowali Q. Dlaczego? Co sprawia, że ​​ci bilionerzy przestępcy tak bardzo boją się Q, że musieli uciszyć wszystkich mówiących o tym?

Czym jest Q? W 2015 roku anonimowa grupa patriotów z najwyższego szczebla wywiadu wojskowego zaczęła ujawniać powszechną korupcję w rządzie USA, wielkich mediach, wielkiej farmie, wielkich technologiach iw zasadzie w każdym aspekcie naszego społeczeństwa. To ujawnienie zostało wykonane na platformach takich jak Qalerts.pub .

Główną misją Q było przebudzenie nieświadomej opinii publicznej na to, co dzieje się za kulisami teatru medialnego. 

Q cyfrowi żołnierze

Będąc własnością lub kontrolowaną przez kabałę, wszyscy giganci medialni otrzymują ścisłą narrację , którą muszą przedstawić opinii publicznej. W ten sposób niegodziwi mogą manipulować umysłami mas. Ich największą obawą jest to, że opinia publiczna obudzi się z tego oszustwa i zacznie myśleć samodzielnie. Dlatego Q zachęcał ludzi na całym świecie do prowadzenia badań i rozpowszechniania faktów na temat tego, co się dzieje. Q nazywa tych śledczych „dziennikarzami obywatelskimi”, „cyfrowymi żołnierzami” lub „północnymi jeźdźcami”.

Q stworzył światową armię „Midnight Riders”. Według Webster Dictionary a Midnight Rider jest członkiem tajnego zespołu, który jeździ w nocy zamaskowany, dokonując aktów przemocy w celu ukarania lub zastraszenia zła. „Przemoc” w tym przypadku to prawda, która obala medialne kłamstwa. 

Q wyjaśnił, że gdy opinia publiczna osiągnie pewien poziom przebudzenia, może przejść do następnej fazy swojego planu: zlikwidowania międzynarodowej sieci korupcji, która jest obecna na każdym wysokim stanowisku w naszym świecie.

Q ujawnia czyste zło


Q ujawnił, że najbogatsze istoty na świecie, takie jak Rotszyldowie, Rockefellerowie, Gates, Soros, rodzina królewska Arabii Saudyjskiej i członkowie rodziny królewskiej w narodach na całym świecie, stały się tak bardzo złe, że trzeba je powstrzymać… albo świat zostanie przez nich zniszczony.

Poniżej ilustruje sam poziom niegodziwości tych, którzy rządzą światem, z ich bilionami dolarów… 12 grudnia 1972 roku Marie-Hélène de Rothschild zorganizowała bal surrealistów w Château de Ferrières, jednej z gigantycznych rezydencji rodziny. Chociaż wydarzenia te są zwykle niezwykle tajne, w sieci pojawiły się zdjęcia tego konkretnego Balu.

Tutaj widzisz gospodarzy Rothschildów witających bogatą elitę. Pani nosi głowę rogatego zwierzęcia, symbol satanizmu.

rothschild zły satanizm

Stoły w jadalni były zastawione poćwiartowanymi lalkami i popękanymi dziecięcymi czaszkami …

Rytuał dla dzieci z kolacją Rotszyldów

Na innych stołach znajdowały się nagie zwłoki manekinów…

naga kobieta obiad rothschild

Ta elitarna bal reprezentowała coś nikczemnego, co jest znakiem rozpoznawczym tych złych ludzi: ofiary z ludzi. Nie był to jedyny raz, kiedy ich tajne partie zostały przypadkowo ujawnione światu. Podobne zdjęcia pojawiły się z głośnych imprez w Hollywood, gdzie celebryci ucztują na stołach ozdobionych ludzkimi ciałami.

hollywoodzki kanibalizm
zło Hollywood
impreza kanibalizmu

e ohydne pokazy na przyjęciach najbogatszych na świecie ujawniają coś przerażającego: ci ludzie celebrują ofiary z ludzi i kanibalizm. Jest jeszcze gorzej: Q i wielu innych mówców prawdy w naszych czasach ujawniło, że elita świata jest głęboko zaangażowana w rytualne składanie ofiar z dzieci. 

Transkrypcja:Patriot -Mała perspektywa…Patrioci umierają w obronie tego wspaniałego kraju i WOLNOŚCI, którą zapewnia.

Dzieci są porywane, torturowane, gwałcone i składane w ofierze w imię czystego zła.

OFIARA DZIECKA


Ofiara z dzieci jest znakiem rozpoznawczym najwyższego poziomu zła na świecie. Ta praktyka sięga tysięcy lat wstecz, do wielu starożytnych kultur.

Starożytna praktyka składania ofiar z
dzieci


W całej historii ludzkości widzimy straszną praktykę składania ofiar z dzieci na rzecz złych istot. Poniższa grafika przedstawia ofiarę pierwszego męskiego dziecka króla na Florydzie, której świadkami byli europejscy podróżnicy (rycił Theodore De Bry, „Ameryka” 1599)

ofiara z dzieci na Florydzie

Następne zdjęcie przedstawia ludność Ameryki Południowej, Azteków, którzy składają ofiary z dzieci swoim demonicznym bogom. 

ofiara z dzieci ameryka południowa

A oto przykład składania ofiar z dzieci w Indiach…

Jedna z bardziej znanych demonicznych istot domagających się ofiar z dzieci nazywa się Baal lub Moloch, „bóg” od starożytnych Kananejczyków i Fenicjan. Ta istota jest przedstawiana jako byk z ludzkim ciałem. 

Dzieci wrzucano do pieców, do wnętrza ciała Baala lub wkładano w jego rozgrzane ręce, gdzie dzieci paliły się żywcem. 

Ofiary z dzieci były nadal powszechną praktyką w średniowieczu, jak widać z tych dzieł sztuki…

ofiary z dzieci w średniowieczu

Również w Afryce jest to nadal powszechna praktyka…

ofiara z Afryki

Satanizm rozprzestrzenia się w cieniu


Postęp chrześcijaństwa zlikwidował tę praktykę ze sfery publicznej , tak jak to było otwarte przez tysiące lat na całym świecie.

Chrześcijańscy misjonarze położyli kres niewolnictwu publicznemu, kanibalizmowi i ofiarom z ludzi oraz nauczyli ludzkość służenia Bogu miłości.

Jednak w cieniu naszych społeczeństw te okropne praktyki czaiły się, a nawet zaczęły się rozprzestrzeniać. Ludzie, którzy potajemnie pozostawali uwikłani w starożytną ciemność, skupili się na zdobyciu kontroli nad światowym systemem finansowym, światową edukacją, światową opieką zdrowotną i światowymi rządami. W końcu cały świat został kontrolowany przez te nikczemne istoty, które stworzyły ogólnoświatową pajęczynę szatańskiego maltretowania dzieci i poświęcenia. 


Q otworzył oczy milionom na całym świecie na to intensywne zło i wezwał cyfrowych wojowników do przeprowadzenia badań i ujawnienia tej głębokiej ciemności.


To, że w te krwiożercze rytuały wciąż uczestniczą najbogatsi naszego świata, potwierdza dzielny demaskator z elity bankowej Ronald Bernard. 

Bernard wyjaśnia, że ​​aby dołączyć do najwyższych poziomów bogactwa i władzy w naszym świecie, trzeba brać udział w składaniu ofiar z dzieci. To DNA złej elity. 

Poniżej znajdują się dwa filmy, w których można usłyszeć, jak Ronald Bernard wyjaśnia, w jaki sposób najwyższe królestwa naszych społeczeństw zostały zaatakowane przez tę starożytną, ale wciąż bardzo żywą praktykę…

Na całym świecie pojawiają się łamiące serce świadectwa ludzi, którzy są naocznymi świadkami lub ofiarami tego i próbowali to zdemaskować. W Holandii istnieje na przykład zeznanie Annemarie van Bleijenburgh , żony czołowego polityka. Została odurzona przez męża i zabrana do teatrów, gdzie obecna była holenderska rodzina królewska wraz z prezydentem ministrem Markiem Rutte, przywódcą opozycji Geertem Wildersem, najwyższym sędzią, ministrem sprawiedliwości i wieloma innymi przywódcami narodowymi .  Na scenie dzieci były gwałcone, torturowane i mordowane.

Van Bleijenburgh próbował to ujawnić przez dziesięciolecia, ale ani jeden szef policji, sędzia ani prawnik nie chciał nic z tym zrobić. 

Tony Podesta był jednym z najpotężniejszych lobbystów i fundraiserów w Waszyngtonie, który wspierał Hillary Clinton w staraniach o wybranie jej na prezydenta w 2016 roku. Wśród jego klientów byli Google, Wells Fargo, Boeing, Egipt itd. Naprawdę człowiek na szczycie świat. Zgadnij, jakie dzieła sztuki ten mężczyzna zbiera w swoim domu? 

tony podesta sztuka dzieci jaskinie demony

Tego rodzaju sztukę można znaleźć w domach elity na całym świecie. Uwierz mi, to nie jest nawet najgorsze, co tam jest… Ale pokazuje ci wierzchołek góry lodowej tego, co się dzieje i co Q ujawnia światu.

Jak niegodziwi kontrolują świat


Rotszyldowie zastosowali prostą strategię, aby przejąć kontrolę nad światem: wieki temu zaczęli pożyczać pieniądze rodzinom królewskim na ich wojny. 

W rezultacie te rodziny królewskie zostały podporządkowane Rotszyldom, ponieważ byli im winni duże sumy pieniędzy.

Na tym zdjęciu widać Evelyn de Rothschild przebijającą klatkę piersiową księcia Karola, co jest wyraźną oznaką tego, kto jest szefem.  

Następnie zaczęli przejmować kontrolę nad międzynarodowym handlem złotem i srebrem, co dało im jeszcze większą władzę. Rothschildowie zaczęli wtedy wpływać na pieniądze całych narodów, dopóki nie byli właścicielami banków centralnych (= ponad bankami komercyjnymi) w nie mniej niż 165 krajach!

Bez wiedzy opinii publicznej – która myśli, że rządzą nimi „wybrani” politycy – Rotszyldowie w rzeczywistości zarządzają prawie całym światem, przez wieki strategicznego zwiększania kontroli nad światowymi przepływami finansowymi. Rozpoczęli wojny światowe i finansowali obie strony, aby się wzbogacić.

Prawie każda wojna ma za sobą tych samych ludzi, którzy tworzą te wojny, aby niszczyć ludzi i powiększać własne bogactwo.

„Czyste zło”, jak powiedział Q. 

Te złe istoty (trudno można je nazwać „ludźmi”) manipulują prezydentami, ministrami i zasadniczo wyznaczają obie strony wielu rządów: rząd siedzący i opozycję. Społeczeństwo nie ma pojęcia, że ​​to wszystko jest przedstawieniem rozgrywanym na ich oczach, aby dać im złudzenie, że mają głos, poprzez partie polityczne. W rzeczywistości wszyscy zostali wyznaczeni przez oszustwa wyborcze, przekupstwo, morderstwo i manipulację przez złe istoty, takie jak Rotszyldowie, Rockefellerowie, Bill Gates, George Soros, Klaus Schwab i im podobne.


Dokument FALL OF CABAL wyjaśnia więcej o tym, jak ci nikczemni, bogaci ludzie od wieków niszczą ludzkość, na przykład zatruwając naszą glebę, wodę i żywność niezwykle toksycznymi chemikaliami.

To oni wpychają światu pornografię, by zniewolić ludzkość do perwersji, stoją za całym programem transpłciowym mającym na celu zniszczenie tożsamości chłopców i dziewcząt, to oni wykorzystują rozrywkę do obalania moralności ludzi, ukrywają się prawdziwą historię i zastąpić ją nonsensownymi opowieściami o małpach człekokształtnych ewoluujących w ludzi (podczas gdy prawdziwa historia pokazuje, że starożytne kultury były pod wieloma względami bardziej zaawansowane niż my!) i tak dalej.

Ich celem było i jest zniewolenie świata swoimi kłamstwami, aby je kontrolować. Oszukani ludzie to słabi ludzie.

Dlatego każde skuteczne leczenie raka zawsze było tłumione (a wynalazcy mordowani), bezpłatna energia dla ludzkości jest ukrywana, dzieci są programowane w szkołach, aby były niewolnikami bogatych, naturalne leczenie jest cenzurowane, a leki chemiczne są promowane jako jedyne. rozwiązanie dla naszego zdrowia, szczepionki są wymuszane na dzieciach, zamiast uczyć rodziców, jak wychowywać zdrowe dzieci i tak dalej.

Kiedy zrozumiemy, kto stoi za całym tym złem, zaczniemy wyraźnie widzieć na tym świecie.

Ich siła ogromnie rośnie dzięki powszechnej infiltracji organizacji zdrowotnych, przemysłu farmaceutycznego, edukacji, technologii, nauki itp.

Toczą nieustanną wojnę z prawdą. Czemu? Ponieważ prawda wyzwala ludzi, czyni ich silnymi i zdrowymi oraz wychowuje ich, by stali się królewskimi jednostkami, do których zostali stworzeni. Prawda łączy nas również z naszym boskim źródłem, celem i przeznaczeniem oraz daje nam moc do pokonania zła i niegodziwości.

Prawda to życie. Prawda to wolność. Prawda to potęga.

Q odegrało ważną rolę w przebudzeniu ludzkości do tego okrutnego systemu władzy, który tworzy obecną sieć naszego świata. Czy rozumiesz teraz, dlaczego media głównego nurtu rozpoczęły z nimi wojnę, próbując przekonać wszystkich, że Q to bzdura? To jest to, co zawsze robią z prawdą: mówią światu, aby uwierzył w ich szalone kłamstwa i uważał prawdę za głupią rzecz dla głupich maminsynków. CIA wymyśliła słowo „teoria spiskowa”, aby wyszydzić tych, którzy zaczynali odkrywać, co się dzieje, i nazwać ich idiotami, którzy wierzą w „nieudowodnione” spiski.

NOWY PORZĄDEK ŚWIATA


Przez dziesięciolecia Nowy Porządek Świata był opisywany jako jedna z tych teorii spiskowych, aż ONZ otwarcie powiedziała, że ​​SĄ Nowym Porządkiem Świata.

Lub na przykład „teorię spiskową”, według której Google celowo manipuluje wynikami wyszukiwania, aby ukryć prawdę przed światem i pokazuje tylko ich wersję rzeczywistości. Kto kilka lat temu uwierzył w takie bzdury? Teraz setki milionów widzą na własne oczy, jak szalona cenzura przejmuje świat, a lekarze, naukowcy i eksperci z każdej dziedziny są usuwani przez media społecznościowe, ponieważ nie pasują do scenariusza niegodziwych .

Tak było w kółko: odważnych badaczy, którzy odkrywali niegodziwe plany stojące za scenami naszego świata, wyśmiewano jako „idiotów spiskowych”, aż… to, przed czym ostrzegali, zaczęło się rozwijać na oczach ignoranckie masy.

Celem tej kabały lub międzynarodowej sieci bogatych przestępców zawsze było upewnienie się, że ludzkość tylko ICH słucha i zdyskredytowanie tych, którzy ujawniają prawdę.

Q odniósł jednak sukces w rozpaleniu światowej rewolucji, która jest nie do powstrzymania: setki milionów ludzi zaczęło myśleć samodzielnie, prowadzić badania, zadawać pytania, rozpoznawać oszustwo w telewizji i wiadomościach oraz ponownie łączyć się z własnym wewnętrznym głosem i sumieniem . Ostatecznie ponownie łączą się ze źródłem wszelkiej miłości, prawdy i dobra. To źródło miłości i dobroci chce wykorzystać nas wszystkich, aby uzdrowić ten piękny świat.

Nie przez kontrolowaną religię, ale przez otwarte serca, które chcą, by królowała miłość.

Tam, gdzie kabała, głębokie państwo, elita, 1%, iluminaci, i jak ich nazywamy, czczą moce zła, Q wielokrotnie powtarzał, że Jezus Chrystus jest naszym zbawicielem, który walczy o wyzwolenie ludzkości poprzez swoich dzielnych wojowników. Q dlatego wielokrotnie wzywa ludzi do modlitwy i szukania u Boga ratunku.

KONFLIKT


To dosłownie epicki konflikt między dobrem a złem,
światłem a ciemnością.

Jak wskazuje Q, poziom zepsucia stał się niczym innym jak czystym złem. To, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami rządów, mediów, wielkich korporacji i tak dalej, jest dosłownie zbyt straszne, by je opisać. Jednak świat musi zdać sobie z tego sprawę, abyśmy jako ludzkość mogli zacząć go niszczyć.

Wybór ignorancji jest w rzeczywistości pozwoleniem na to, by ta okrutna niegodziwość niszczyła niewinne dzieci i ludzi na całym świecie. Czas się obudzić.

Historia pokazuje, że moce ciemności zawsze przegrywają, gdy na scenę wkracza Bóg. Gdy dwa tysiące lat temu pierwsi misjonarze zaczęli rozprzestrzeniać się po ziemi, wypędzili okrutne bestialstwo, które charakteryzowało każdą starożytną kulturę. Światło wygania ciemność! Jak powiedział Chrystus:

„Jesteś światłem świata”.

Niestety rzeczywistość miłości i dobroci była w wielu przypadkach zamieniona w martwą, opresyjną religię przez niegodziwców, powodując, że wielu ludzi odeszło od niej i powróciło do królestwa ciemności.

Ale w ciągu ostatnich dwóch tysięcy lat historii obserwujemy wzrost dobrobytu na całej ziemi, gdzie ludzie odkryli Stwórcę miłości i dobroci, który przyszedł do nich w Jezusie Chrystusie. 

Ludzie nie musieli już żyć w ufortyfikowanych miastach, nawiedzanych przez zarazy i korupcję, bo poza miastami była tylko przemoc, śmierć i okrucieństwo. Ludzie nie byli już torturowani na miejskich rynkach. Ludzie już nie jedli się nawzajem i publicznie ofiarowywali swoje dzieci demonicznym bogom.

Gdy królestwo miłości i światła przebiło się, dzięki odważnym misjonarzom, miniony wiek stał się dosłownie najbogatszym okresem w całej historii, z płatnymi wakacjami, opieką zdrowotną, obfitym jedzeniem, bezpiecznymi podróżami, wolnym czasem, aby rzeczywiście cieszyć się życiem ( co było niespotykane w przeszłości, kiedy ludzie zawsze musieli ciężko pracować, aby przetrwać) i tak dalej.


Ten postęp miłości i dobroci został jednak sabotowany, gdy dzieci ciemności zdobyły przyczółek w naszych społeczeństwach. Kontrolując media i rozrywkę, ponownie wprowadzili starożytne pogańskie praktyki, zniszczyli zdrowe rodziny, promowali perwersję seksualną i uzależnili świat od telewizji.

Skutecznie spoganizowali ponownie niegdyś chrześcijańskie społeczeństwa, wykorzystując media, edukację, rozrywkę i fałszywą naukę.

Kluczem do powrotu zła było wprowadzenie do Kościoła ewangelickiego nowej doktryny, zwanej „zachwyceniem” i „czasami ostatecznymi”. Ta doktryna uczy dzieci światłości, aby pozwolić złu przejąć władzę nad światem i czekać, aby uciec przed inwazją ciemności przez zachwycenie. 

Biblia została strategicznie źle przetłumaczona, a pojedyncze wersety zostały wyrwane z kontekstu, aby wprowadzić ten nowy sposób myślenia. Zamiast wypchnąć ciemność z tego świata i uzdrawiać ludzkość, budować lepszy świat dla naszych dzieci, miliony chrześcijan na całym świecie nagle uwierzyły, że muszą szukać łatwej ucieczki.

UCIECZKA


To spowodowało, że Kościół wycofał się z bycia potężnym wpływem miłości i miłosierdzia na świat, a zamiast tego skupił się na „wyjściu stąd”.

Ta „doktryna eskapizmu ” została wstrzyknięta do amerykańskiego kościoła przez CI Scofielda, który był finansowany przez Iluminatów, aby publikować i swobodnie rozpowszechniać Scofield Study Bible. Tysiące pastorów ewangelickich w Ameryce otrzymało darmowy egzemplarz tej Biblii, co zmieniło całą teologię Ameryki. Była to pierwsza Biblia w historii zawierająca setki przypisów, które mówiły czytelnikowi, jak żyjemy w „czasach ostatecznych”, a ciemność ogarnie ludzkość.

Każdy wysiłek, aby uzdrowić świat, był z tego powodu bezużyteczny, a Kościołowi kazano usiąść i mieć nadzieję, że wkrótce zostanie zabrany.

Dziesiątki tysięcy fałszywych proroctw dotyczących końca świata, zachwytu i fizycznego powrotu Chrystusa zalały świat, powodując, że cały świat ewangelicki zmienił sposób myślenia o wyzwoleniu (wypędzając zło i ustanawiając królestwo miłości) na rzecz uciec od mentalności (pozwól na zło i miej nadzieję, że zostaniesz porwany).

To było bardzo strategiczne posunięcie Rotszyldów , ponieważ gdy armia światła została rozbrojona, łatwo było im wypchnąć chrześcijaństwo i przywrócić starożytną ciemność. Jak każdy świadomy obserwator zauważy, ostatnie dekady praktyki czarnoksięstwa, czarnoksięstwa i magii zostały masowo ponownie wprowadzone do naszych kultur. Filmy takie jak Harry Potter, Władca Pierścieni, Narnia i wiele innych powiedziały światu, że wszyscy powinniśmy być zaangażowani w okultyzm. Bóg nie jest już źródłem nadziei, życia i zbawienia, ale teraz ludzie są ponownie nauczani – tak jak nasi starożytni przodkowie – że powinniśmy czcić demony, praktykować magię, szukać rady u duchów, konsultować się z mediami i tak dalej.

Ciemne królestwo, które zostało wyrzucone przez dzieci światła, ponownie uzyskało wolny wstęp.

Dla Kościoła – któremu Rotszyldowie powiedzieli, że nastały czasy ostateczne – to tylko potwierdziło ich nowe przekonanie:

„Widzisz, to jest dowód na to, w co wierzymy: zło przejmuje władzę nad światem, to są czasy ostateczne!”

Ostateczna samospełniająca się przepowiednia…

Wielkie Przebudzenie


Q jednakże nigdy nie promował tej teologii ucieczki, wręcz przeciwnie, wzywa do ogólnoświatowej reformy i przywrócenia świata. Gdy ludzkość obudzi się spod kontroli umysłu przez media i zacznie ponownie łączyć się ze źródłem prawdy, życia i miłości, wszystkich nas czeka wspaniała przyszłość.

Z tego też powodu piszę ten post, aby pomóc wszystkim, którzy go czytają, uświadomić sobie międzynarodowy atak na ludzkość.

Widmowa pandemia i nadchodzące planowane pandemie służą zniszczeniu naszego świata i zniewoleniu nas w szpony niegodziwych. Ich strategia jest prosta: „ostrzegać” świat przed niebezpieczeństwem, powodując je, a następnie powiedzieć:

– Widzisz, ostrzegaliśmy cię. A teraz posłuchaj nas i pozwól nam przejąć kontrolę nad twoim życiem, aby cię chronić.

Walka z multimiliarderami, a nawet bilionerami, do których należy prawie każdy rząd i media na całym świecie, może wydawać się niemożliwa. Jednak Q pokazał ludzkości, że jest nadzieja. Ci najwyżsi eksperci wywiadu wojskowego nie ugięli się przed ciemnością, ale mocno trzymają się Chrystusa.

Od dziesięcioleci przygotowują plan uratowania świata przed inwazją ciemności.

W miarę realizacji planów Nowego Porządku Świata powoduje to w rzeczywistości bezprecedensowe przebudzenie świata, ponieważ coraz więcej ludzi widzi na własne oczy, o czym mówią tak zwani „teoretycy spisku”. dekady.

Czują ucisk, widzą, jak odbiera się im prawa, są świadkami niszczenia całych narodów z powodu choroby o 99,7% przeżywalności i tak dalej.

Chociaż czas, w którym się znajdujemy, jest bardzo trudny, w tym wszystkim następuje przełom. Jak mówi Biblia:

„Pan używa wszystkiego dla dobra tych, którzy Go miłują”.

Niegodziwi wpadną we własne miecze!

Udostępnij

GŁEBOKA ANALIZA RUCHU ”Q-ANON” – CO U LICHA DZIEJĘ SIĘ NA ŚWIECIE ?

Globalna Świadomość31 października 20226 sierpnia 2023

Starożytna praktyka składania ofiar zdzieci

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułUJAWNIAMY – TWÓRCY FILMÓW O PRZEKAZACH PODPROGOWYCH W MEDIACHNastępny artykułOKULTYSTYCZNA ”FARMAKIA” – TAJEMNICE ”BIG PHARMY”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

SATANISTYCZNA SIATKA PEDOFILSKA POWIĄZAZA Z ZEŁEŃSKIM HANDLUJE ORGANAMI I DZIEĆMI ! NOWE SEKRETY Z WYSPY EPSTEINA – CO CHCE UKRYĆ

Ostatnie wpisy

CZYM BĘDZIE NOWY ”JAD” – 160 LABORATORIÓW PRODUKUJE ”BROŃ BIOLOGICZNĄ” 24 GODZ. NA DOBĘ ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE

Kategorie

AGENDA 2030 (186) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • GŁEBOKA ANALIZA RUCHU ”Q-ANON” – CO U LICHA DZIEJĘ SIĘ NA ŚWIECIE ?
  • Starożytna praktyka składania ofiar zdzieci
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?