Świat jest inny

NONOCHIPY W POWIETRZU – CZY WSZYSZCY WDYCHAMY INTELIGENTNY PYŁ ?

NONOCHIPY W POWIETRZU – CZY WSZYSZCY WDYCHAMY INTELIGENTNY PYŁ ?

Historia ludzkości pełna jest przykładów społeczeństw, w których ludzie byli ostro podzieleni na 2 kategorie: władców i niewolników. W odległej przeszłości niewolnicy byli zwykle utrzymywani na miejscu, ponieważ władcy mieli dostęp i kontrolę nad zasobami, takimi jak pieniądze, żywność, woda, broń lub inne artykuły niezbędne do życia (kontrola środowiska).

W naszej nowszej historii kontrola była realizowana nie tylko poprzez monopolizowanie zasobów, ale także poprzez propagandę (kontrolę umysłu). Objawiało się to na wiele sposobów, np. system kastowy w Indiach (musisz pozostać na swojej pozycji na hierarchicznej drabinie do końca życia), królewskie rody w Rzymie, na Bliskim Wschodzie i w Europie (którzy rościli sobie przyrodzone i boskie „prawo do reguła“ ), 

Centralizacja władzy w nazistowskich Niemczech i Rosji Sowieckiej w latach 30. (gdzie o losach milionów decydował jeden autokrata lub mały komitet), a wreszcie na Zachodzie (zwłaszcza w USA) wraz z pojawieniem się wyspecjalizowanych technik PR i kontroli umysłu które zostały udoskonalone przez CIA.

Projekty takie jak MKUltra dały kontrolerom NWO niespotykaną moc zdalnego i podświadomego wpływania na ludzi bez ich wiedzy, w tym możliwość tworzenia niewolników seksualnych i uśpionych zabójców.  

Projekt MKUltra był u szczytu ponad 60 lat temu i od tego czasu wiele się zmieniło. Wkraczamy teraz w erę, w której postęp technologiczny daje konspiratorom NWO nowe narzędzia.

Mówię o mikroczipach, maleńkich urządzeniach elektronicznych, które można włożyć pod skórę i które odbierają i przekazują informacje. Chociaż mikrochipy istnieją już od jakiegoś czasu, są teraz przestarzałe. Mamy do czynienia z czymś znacznie mniejszym niż mikrochip, a zatem większym zagrożeniem: nanoczipy i inteligentny pył.

Co to jest Nanochip? 

Czym więc jest nanoprocesor? Słowo „nano” jest o 3 rzędy wielkości mniejsze niż „mikro”. Nano oznacza „miliardową”, a mikro oznacza „milionową”. Podczas gdy mikroczipy są wielkości ziarna ryżu i mierzone w milimetrach, nanoczipy są całkowicie niewidoczne dla ludzkiego oka. Niektóre nanochipy są znacznie mniejsze niż ludzki włos (np. chip μ o wymiarach 0,4 x 0,4 mm). W 2015 r. IBM ogłosił, że opracował funkcjonalne nanoczipy mierzące zaledwie 7 nm lub nanometry (7 miliardowych części 1 metra). 

Dla porównania, nić ludzkiego DNA ma około 2,5 nm, a średnica pojedynczej czerwonej krwinki to około 7500 nm! Te nanochipy zasilają się same z otoczenia (nie potrzebują baterii) i mają 100-letnią żywotność. Przewiduje się, że zostaną one wprowadzone najpierw na produktach (aby korporacja mogła mieć pełną wiedzę na temat zachowań konsumentów w czasie rzeczywistym), zanim będą mogły być wykorzystane w ciałach ludzi. 

Informatorzy twierdzą, że elity mają na celu wprowadzenie na świat 100 bilionów nanoprocesorów, aby dosłownie każda rzecz na świecie została otagowana, łącznie z tobą. Wyróżnia się tu firmę HP (Hewlett-Packard) jako wykonawcę planu budowy centralnego cybernetycznego układu łączącego wszystkie zasoby i ludzi w czasie rzeczywistym. 

Co to jest inteligentny pył? 

Inteligentny pył to inna nazwa tych drobinek, które będą działać jako minikomputery, nadające i odbierające. Są to małe bezprzewodowe czujniki mikroelektromechaniczne (MEMS).

Inteligentna agenda jest w zasadzie synonimem ONZ Agendy 21 lub Agendy 2030, a Smart grid jest synonimem IoT (Internet of Things), który również wykorzysta nową sieć 5G do osiągnięcia pożądanych poziomów nasycenia. Chociaż ten rodzaj technologii może być wykorzystany dla dobra ludzkości, jak wiele rzeczy dzisiaj. Istnienie inteligentnego pyłu stanowi ogromne zagrożenie dla suwerenności każdego żywego człowieka. 

To, przed czym stoimy, to nic innego jak próba technologicznego opętania ludzkości. Systemy dostarczania dla Nanochips i Smart DustSzczepionki, GMO, bioinżynieryjna żywność i geoinżynieria/chemtraile są ze sobą powiązane, ponieważ są to systemy dostarczania, inteligentnego pyłu do naszych ciał. 

Niektóre chemtrails zawierają drobinki inteligentnego kurzu, które z łatwością przenikają do organizmu, komunikują się z innymi drobinkami w twoim ciele, tworzą własną sieć i które, niestety, mogą być zdalnie sterowane.

Dzięki nanoczipom i drobinkom wewnątrz ciała przestępcy NWO mogą połączyć inteligentną sieć IoT z mapowaniem mózgu i innymi informacjami technologicznymi, próbując osiągnąć ostateczny efekt końcowy: zdalnie wpływać na całą populację i kontrolować ją poprzez nadpisywanie (i programowanie) myśli , uczucia i działania mas. (Królicza nora zdecydowanie nie kończy się na nanochipach i inteligentnym pyle.

Nowa technologia zawsze promowana jako fajna, wydajna i wygodna Naturalnie, pełny zakres i cel tego programu nie zostaną ujawnione opinii publicznej w miarę wdrażania technologii. Zamiast tego będziemy nadal mówić, jak to wszystko jest wspaniałe, fajne, modne i wydajne. Zwróć szczególną uwagę, jak to wszystko będzie promowane pod hasłem szybkości i wygody, podczas gdy ludzie nieświadomie spłukują swoją wolność, zdrowie i prywatność w toalecie. 

Biorąc pod uwagę wszystko, co wiemy, naiwnością byłoby sądzić, że nanoczipy będą używane tylko w dobrym celu. Jeśli nie jesteśmy tego świadomi, technologia ta zostanie wykorzystana przez żądnych władzy, aby nas zniewolić, oszukując nas obietnicami utopii. Nanoboty są już wykorzystywane w medycynie do leczenia wszelkiego rodzaju chorób. 

Po ustanowieniu inteligentnej sieci, w jaki sposób unikniesz bycia monitorowanym, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, każdego dnia w roku? 

Program ludzkiego mikroczipowania jest tak naprawdę tym samym, co program transhumanistyczny „„ przekształcenia ludzkości w maszynę, co ostatecznie oznacza stanie się nie nadczłowiekiem, ale podczłowiekiem.

Udostępnij

NONOCHIPY W POWIETRZU – CZY WSZYSZCY WDYCHAMY INTELIGENTNY PYŁ ?

Globalna Świadomość3 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNOWY ANTYCHRYST – ELON MUSK, 5G, STARLINK I ”PROJEKT MARS”Następny artykułSKRADZIONA HISTORIA – WIELKI RESET HISTORYCZNY I KULTUROWY W

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

W EUROPIE POWSTAJE NOWY CERN, KTÓRY PRZYĆMI SWOJEGO POPRZEDNIKA ! DZIWNE WYDARZENIA PO ZAĆMIENIU SŁOŃCA – TAJEMNICZA ANOMALIA ANTARKTYCZNA TAJNA

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NONOCHIPY W POWIETRZU – CZY WSZYSZCY WDYCHAMY INTELIGENTNY PYŁ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?