AGENDA 2030

PLAN KLAUSA SCHWABA WCHODZI W ŻYCIE – GLOBALNY IDENTYFIKATOR CYFROWY DLA KAŻDEJ ISTOTY NA ZIEMI

PLAN KLAUSA SCHWABA WCHODZI W ŻYCIE – GLOBALNY IDENTYFIKATOR CYFROWY DLA KAŻDEJ ISTOTY NA ZIEMI

Kongres zrobił ogromny krok w kierunku wprowadzenia cyfrowych dowodów osobistych dla obywateli USA, spełniając życzenia Światowego Forum Ekonomicznego i Billa Gatesa, a w mediach głównego nurtu prawie nie było szeptu na temat tego ważnego wydarzenia. To prawie tak, jakby elita globalistów poinstruowała swoich sługusów w mediach głównego nurtu, aby milczeli o ich planach globalnej dominacji. Od początku pandemii trwają wysiłki na rzecz rozwoju cyfrowych systemów identyfikacji, w tym mobilnych praw jazdy i paszportów szczepionkowych.

W 2020 roku Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) przedstawiło plany dotyczące swojego COVIDPass, który wymagał od użytkowników wykonania badania krwi w zatwierdzonym laboratorium COVIDPass.Teraz, w środku medialnego blackoutu, proponowany narodowy cyfrowy system identyfikacyjny dla obywateli USA szybko staje się rzeczywistością po przegłosowaniu przez Komisję Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Spraw Rządowych Senatu USA ustawy „Improving Digital Identity Act”. John Solomon’s Just the News donosi o tym w swoim raporcie:

„W prostym języku, cyfrowa tożsamość pozwala osobie udowodnić, kim jest w wirtualnym świecie. Zwolennicy twierdzą, że cyfrowe identyfikatory oferują większą prywatność niż tradycyjne formy identyfikacji i mogą pomóc zminimalizować niektóre z zagrożeń związanych z fizycznymi dokumentami, takimi jak prawa jazdy, paszporty itp. Inni jednak szybko biją na alarm, ostrzegając, że wprowadzenie cyfrowych dowodów tożsamości prawie na pewno doprowadzi do erozji swobód obywatelskich”.

„Cyfrowe są często przedstawiane jako 'przyszłość’ i wiele osób uważa takie przejście za nieuniknione”
 – pisze Jay Stanley, starszy analityk polityki w ACLU, który uważa, że cyfrowe dowody tożsamości mogą okazać się koszmarem dla prywatności. „Ale cyfrowe nie zawsze jest lepsze – zwłaszcza gdy systemy są wyłącznie cyfrowe”

„Jest powód, dla którego większość jurysdykcji odrzuciła elektroniczne głosowanie na rzecz papierowych kart do głosowania, na przykład” – pisze Stanley. Z oprogramowaniem do głosowania w niektórych stanach podatnym na ingerencję z zewnątrz, papierowe karty do głosowania coraz częściej wydają się być znacznie bezpieczniejsze. 

Podobnie, cyfrowe identyfikatory są podatne na ataki. Historie grozy związane z kradzieżą tożsamości ludzi nie są rzadkością. Pamiętajmy, że cyfrowe dowody tożsamości są synonimem danych, a jeśli jest coś, co hakerzy uwielbiają, to są to dane – zwłaszcza dane obywateli USA. Niektórzy spekulują, że wprowadzenie cyfrowych dokumentów tożsamości i paszportów szczepionkowych w Stanach Zjednoczonych tworzy infrastrukturę dla systemu kredytu społecznego podobnego do tego w Chinach.

Chiński system kredytu społecznego, masowe przedsięwzięcie rządowej inwigilacji, które ma na celu połączenie 600 milionów kamer monitorujących – mniej więcej jedna na dwóch obywateli – z technologią rozpoznawania twarzy, ma na celu umożliwienie identyfikacji każdego, gdziekolwiek, w ciągu trzech sekund.

Programowalne waluty cyfrowe banków centralnych (CBDC) dodają kolejną warstwę kontroli. Jako waluta fiat w formie cyfrowej, którą można zaprogramować, łatwo byłoby sprawić, by można było wydawać pieniądze tylko na określone rzeczy lub w określonych miejscach, zgodnie z życzeniem emitenta. Bill Gates Caught Admitting ‘Climate Change Is WEF Scam’ to Inner Circle

Następnie są pozornie niewinne inteligentne liczniki, które budzą poważne obawy dotyczące prywatności, nie wspominając o obawach dotyczących zdrowia związanych z ich polami elektromagnetycznymi. Zanim inteligentne liczniki stały się powszechnie dostępne, zużycie energii elektrycznej było rejestrowane przez czytnika liczników, który odwiedzał naszą nieruchomość raz w miesiącu i ręcznie zapisywał zużycie energii.

Jak donosi The Telegraph, brytyjski Crossbench Peer Lord Alton ostrzegł przed niebezpieczeństwami związanymi ze spleceniem systemów masowego nadzoru z codziennym życiem. „My po prostu nie możemy pozwolić, aby narzędzia ludobójstwa nadal były tak łatwo wykorzystywane w naszym codziennym życiu. Systemy masowej inwigilacji zawsze były służebnicą faszyzmu. Rząd powinien wystąpić z harmonogramem usunięcia tych kamer i technologii z łańcucha dostaw sektora publicznego.”

Cel końcowy

Ostatecznie, globalne supermocarstwa nie posuną się tak daleko, aby stworzyć ogólnoświatowy cyfrowy identyfikator, który można po prostu zostawić, kiedy ma się na to ochotę. Będą chcieli czegoś znacznie trwalszego, czegoś, czego nie można zostawić w domu.

Szwecja jest jednym z najwcześniejszych państw, w których zastosowano wszczepialne mikrochipy. Chip jest wszczepiany tuż pod skórą dłoni i działa za pomocą komunikacji w bliskim polu (NFC) – tej samej technologii, która jest używana w smartfonach – lub identyfikacji radiowej (RFID), która jest używana w bezstykowych kartach kredytowych. Już teraz Szwecja stała się w mniejszym lub większym stopniu społeczeństwem bezgotówkowym.

Teraz ten niewielki implant zastąpi całkowicie karty debetowe i kredytowe, a także identyfikatory i klucze. Aby zapłacić za przedmiot, wystarczy umieścić lewą rękę w pobliżu czytnika kart zbliżeniowych, a płatność zostanie zarejestrowana.

Szacuje się, że do tej pory zaczipowano od 5 do 10 tysięcy Szwedów, choć szwedzkie władze twierdzą, że nie znają dokładnej liczby, ponieważ nie ma centralnego rejestru. W końcu wszystko będzie podłączone do jednego, wszczepialnego urządzenia. WEF To Force Public To Wear ‘Brain Implants’ So the Elite Can Read Their Minds

Ten artykuł rzuca światło na zbrodnicze siły i machinacje masonerii wysokiego stopnia, i dla niepoznaki jej dobroczynna działalność w trzech podstawowych stopniach symbolicznych. Ale te stopnie ucznia i czeladnika itd., uosabiane przez braci z tak zwanych loży janczarskich; Rotarian, Lions Club itd. nie są świadomi celów masonów wysokiego stopnia. Loże te po prostu służą masonerii Wysokiego Stopnia w takim samym celu, jak na przykład kaptur i kreda służyły wilkowi w Siedmiu Małych Koziołkach.

Poniższe oświadczenia pojawiły się w wyniku krzyku udręki ze strony masonów wysokiego stopnia. Złamali swoją tajemnicę pod ogromną presją, aby wydać pilne okrzyki ostrzegawcze dla ludności świata. Przed wyjazdem przez kilka lat gromadzili tysiące wybuchowych dokumentów jako dowodów. To powinno świadczyć o tym, że to, co do tej pory było tylko tezą dla niezależnych sygnalistów, wcale nie jest tylko tezą.

Dlatego wzywają społeczność światową, aby w porę powstrzymała ujawnione przez siebie tajne grupy, ponieważ zbyt późno zorientowały się, że pracują nad okrutną i świadomie zaaranżowaną globalną katastrofą, która nie mogłaby być bardziej krwawa. Celem tej globalnej katastrofy byłoby ustanowienie skrajnie drakońskiej globalnej dyktatury, która pożąda dla siebie resztki całkowicie pozbawionych praw i uprawnień podmiotów ludzkich.

Dopiero po ekstremalnych wewnętrznych sporach, podziałach i walkach o władzę, gdy defetystki zorientowały się, że skrzydło wyższego stopnia, skłonne do szatańskiego ekstremizmu, również posiada wszelkie środki niezbędne do realizacji tego haniebnego planu, rozpoczęły niestrudzoną pracę donosicielską.

Ci ustępujący masoni najwyższego stopnia zapewniają światową społeczność, że nie są to w żadnym wypadku zwykłe teorie spiskowe, ale twarde fakty konspiracyjne, które należy odkryć we wspólnym wysiłku, czyli niewyobrażalne, mordercze, niemal wszechobecne, światowe plany! Aby chronić swój zbiór faktów, wynik kilkuletniej pracy, kazali go zapieczętować na całym świecie pod kontrolą prawną i notarialną. Także na wypadek, gdyby zostali pozwani za swoje zeznania, co jeszcze się nie zdarzyło.

W prostym języku oznacza to, że gdyby wytatuować symbol masoński na czole każdego masona na jakimkolwiek stanowisku władzy, lub gdyby po prostu uwidocznić wszystkich masonów, którzy wkradli się na najwyższe stanowiska w naszym społeczeństwie, to ludzie byliby zszokowani odkrywając, że przejęli oni prawie wszystkie dźwignie władzy.

Nie tylko kontrolują oni cały system wywiadowczy, komunikacyjny i finansowy, nasze tajne służby, służby wojskowe i polityczne; dominują również nad światową gospodarką, światowym systemem opieki zdrowotnej, Big Pharma; agencjami regulacyjnymi wszelkiego rodzaju, absolutną większością mediów głównego nurtu, znaczną częścią kultury, zwłaszcza filmu, muzyki i telewizji, podróżami kosmicznymi, itd. itp.

Dzięki tajnym i wzajemnie korzystnym sieciom udało im się wzbogacić poza zasięgiem organów podatkowych, a tym samym osiągnąć niemal omnipotentną pozycję, tak że dziś cały cyfrowy kompleks finansowy, czyli główne nurty globalnego kapitału, znajdują się pod ich żelaznym panowaniem. Poprzez niezliczone zmanipulowane kryzysy finansowe, wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwa w atmosferze symulowanej paniki

Ogromne fałszywe projekty i tysiące obłudnych i pozornie bezinteresownych czynów, udało im się zebrać niespodziewane korzyści z kryzysu, przejąć inicjatywę we wszystkich podbojach technicznych, naukowych, militarnych itp. do tego stopnia, że są w stanie infiltrować najbardziej odległe zakątki świata. Niczym śmiertelne przerzuty raka, zdołały przeniknąć do samej głębi jurysdykcji i wszystkiego, co można nazwać systemem bezpieczeństwa, etc., aby insynuować się wszędzie, bez podejrzeń.

Infiltracja jest tak daleko posunięta, że należy przyjąć, iż wszystkie zagrożenia nakreślone ostatnio przez panikę są niczym innym jak ukartowaną przez tych braci z loży światowych, którzy w ten sposób chcą narzucić swój nowy porządek świata, czyli własną dominację nad światem. W tym celu wykorzystują m.in. znaną już broń meteorologiczną lub wyhodowane we własnych laboratoriach substancje, które są źródłem wszelkich epidemii. Pomór świń, ptasia grypa, choroba szalonych krów, choroba niebieskiego języka, dżuma nietoperzy SARS-CoV-2 (szczepienia) oraz małpia ospa itd.

Badanie to dostarcza dramatycznych dowodów na poparcie tezy, że wyżsi urzędnicy w prawie każdym kraju na świecie są braćmi lożowymi w tej samej sieci tajnego stowarzyszenia, a zatem muszą być posłuszni dyktatowi swoich ostatecznych mistrzów przymusu. Ten dokument najpierw prowadzi nas przez wieki, aby pokazać nam, że większość tego, co do tej pory rozumiemy jako fatalną historię świata, było prawdopodobnie tylko starannie zaplanowaną kalkulacją.

W naszych czasach prowadzi to do logiki, że arabska wiosna, a także wszystkie kolorowe rewolucje, epidemie itp. aż po obecną wojnę Rosji z Ukrainą, są w ostatecznym rozrachunku jedynie strategicznym pokazem, aby za pomocą tych wszystkich wyreżyserowanych scenariuszy grozy zrealizować znacznie wyższe cele. Jakie to cele? 

Na przykład wielowiekowy plan doprowadzenia do całkowitego wywłaszczenia i podporządkowania sobie całej ludzkości. Na przykład realizacja od dawna planowanego totalnego chaosu, którego celem jest strategiczna eliminacja wszystkich narodowości. Mówimy tylko o selektywnej realizacji 300-letniego planu eliminacji wszystkich walut, religii, ideologii, wolności itp. starożytnego planu umożliwiającego ich własny nowy porządek świata lub drakońską dominację nad światem poprzez totalny kryzys.

Jednak taki plan nigdy nie zostałby zaakceptowany przez niczego nie podejrzewające narody, chyba że najbardziej śmiertelne zagrożenia, takie jak nie dający się przewidzieć w nieskończoność terror, epidemie, pandemie, katastrofy klimatyczne, globalne kryzysy finansowe, wojny światowe i tym podobne, można pokonać jedynie poprzez ustanowienie drakońskiej dominacji nad światem. 

Świat nie może się oczywiście dowiedzieć, że prawie cały ten terror został zorganizowany przez tych, którzy teraz nagle przedstawiają się jako jedyna droga wyjścia i zbawiciele świata. Pośród niezliczonych kłamstw i bezwzględnych ofiar, które są powszechne w masonerii wysokiego szczebla, ten wielki spektakl musi więc służyć wielkiemu ostatecznemu celowi: ustanowieniu dominacji nad światem przez to samo tajne stowarzyszenie, które niewidzialną ręką od dawna rządzi wszystkim.

Ta taktyka politycznego kierowania narodami przez jedną, że tak powiem, ukrytą rękę, była również symbolicznie podtrzymywana, jak zobaczymy obficie poniżej, w masonerii od czasów Napoleona I. Niezliczeni mężowie stanu i wysocy urzędnicy kazali się rysować, malować lub fotografować jako Napoleon, z jedną ręką w kieszeni na piersi.

Wydaje się, że jest tylko jeden sposób, aby na czas zapanować nad tym wielowiekowym globalnym spiskiem: oszukana i ograbiona społeczność światowa musi spisać nazwiska wszystkich swoich grabieżców, aby można było ich osądzić i pozbawić władzy przed światowym trybunałem zadekretowanym przez ludzi, taką Norymbergą 2.0, że tak powiem.

Zanim ci światowi spiskowcy będą mogli wkrótce uszczypnąć ostatnie majątki i dobra narodów, w tym ich ostatnie wolności, narody muszą potępić tych zdradzieckich sprawców ich kradzieży, aby cały ich zrabowany majątek i ziemia – nawiasem mówiąc, duża część ziemi świata już do nich należy – rzeczywiście, aby cały ich kapitał mógł zostać skonfiskowany.

Trzeba ogłosić ogólnoświatowe umorzenie długów zdefraudowanych narodów. Wszystkie długi spowodowane tą niesprawiedliwością mogą być łatwo spłacone majątkiem zrabowanym przez tych grabieżców tajnego stowarzyszenia. Jeśli ludzie nie zrobią tego przeciwko nim bardzo szybko, ci spiskowcy z pewnością zrobią to przeciwko wszystkim ludziom w naszych czasach!

Odkąd wolne media informacyjne zaczęły demaskować te masońskie sieci infiltrujące światową sieć, niezliczone istotne dowody są stale zakazane w internecie, wymazywane, cenzurowane.

W tym miejscu należy zauważyć, że wszyscy ci cenzorzy są zatem winni pomocy i podżegania do ludobójstwa. Z pewnością zostaną oskarżeni o współudział w nadchodzących procesach Norymbergi 2.0. W rzeczywistości każdego dnia tysiące istotnych informacji znika z sieci z ich powodu, a zamiast istotnych dowodów na ten prawdziwy spisek, znajdujemy teraz teksty i filmy, które systematycznie minimalizują, chronią, usprawiedliwiają, a nawet gloryfikują masonerię. Spójrzmy więc na niektóre z tych nagłówków, które pojawiają się jako pierwsze w Google. Jeśli zapytamy na przykład: „Jakie jest niebezpieczeństwo masonerii”, to co wtedy?

Nawet tak zwani eksperci religijni, którzy mają tendencję do stygmatyzacji wszystkich kultów podwórkowych, nawet tych najbardziej nieszkodliwych, usuwają swoje ostrzeżenie przed masonerią jako kultem i bagatelizują ją w tytule, a eksperci religijni powinni o tym wiedzieć. „Masoneria straciła na znaczeniu” Federalne Centrum Edukacji Politycznej również potępia wszelkie odniesienia do wpływowej sieci masońskiej jako zwykłego mitu.

„Masoni: mit wpływowej sieci Freimaurer A dzięki temu niewielkiemu wyborowi niezliczonych innych ciekawostek w sieci, teraz wprowadzamy – w rzeczywistość! W szczególności sprawdzamy, czy sieci masońskie są rzeczywiście mitem, który nie ma żadnego znaczącego wpływu.

Szczególnie interesuje nas pytanie, czy zainteresowanie masońską polityką jest rzeczywiście tak niskie, jak jest to dobitnie stwierdzane na wszelkiego rodzaju oryginalnych masońskich stronach internetowych, takich jak poniższe – również w nagłówku: „Masoneria nie jest ruchem politycznym i nie jest grupą nacisku”Die Freimaurerei – Freimaurer in Braunschweig „Loże i Wielkie Loże nie formułują programów ani nie angażują się w partyzancką awanturę”.

Ponadto, Wysocy Masoni lubią maskować prawdę czymś w rodzaju następujących słów: W rzeczywistości nie jesteśmy „wilkami w owczej skórze”, a raczej „owcami w wilczej skórze”, których niebezpieczność jest znacznie poniżej obrazu przedstawianego w literaturze i mediach. Ale wiadomo, że drzewo można poznać po owocach. W związku z tym pojawia się pytanie: Jakie są owoce masonerii? Innymi słowy, którzy masoni ucieleśniali jakie dzieła w przeszłej i obecnej historii świata? Już samo to się liczy i jest ważne.

Udostępnij

PLAN KLAUSA SCHWABA WCHODZI W ŻYCIE – GLOBALNY IDENTYFIKATOR CYFROWY DLA KAŻDEJ ISTOTY NA ZIEMI

Globalna Świadomość5 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”BLACK FOG” – CZY W CZARNOBYLU ZAMIESZKUJE NIEZNANA FORMA ŻYCIA ?Następny artykułUJAWNIAMY – TO ONI OD LAT TWORZĄ I

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CO MOŻEMY ZROBIĆ GDY NADEJDZIE ”NOWA PANDEMIA” ? CARE PODS AI – KABINY MEDYCZNE ZASTĄPIĄ LEKARZY LEGALNA PEDOFILIA – WEF

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PLAN KLAUSA SCHWABA WCHODZI W ŻYCIE – GLOBALNY IDENTYFIKATOR CYFROWY DLA KAŻDEJ ISTOTY NA ZIEMI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?