AGENDA 2030

ELON MUSK – JAK ”CZEMPION DIABŁA” WPROWADZI CZYFROWY ”WIELKI RESET”

ELON MUSK – JAK ”CZEMPION DIABŁA” WPROWADZI CZYFROWY ”WIELKI RESET”

Elon Musk jest geniuszem PR. Wydaje się, że każdego dnia jest na pierwszej stronie każdej gazety na całym świecie. Buduje elektryczne samochody, wysyła rakiety na Marsa, ma dziesięcioro dzieci, jest najbogatszym człowiekiem świata, wygłasza nonsensy na Twitterze, a potem kupuje platformę. Ale kim tak naprawdę jest Elon Musk? Czy rzeczywiście przywróci on wolność słowa w internecie? I jaki jest jego program?

Najbogatszy człowiek świata został sfotografowany w satanistycznym stroju, gdy przyszedł na imprezę Halloweenową Heidi Klum ze swoją matką Maye Musk.

Łukasz Rudkowski z WeAreChange napisał:

„Elon Musk postanowił w tym roku założyć kostium na Halloween o nazwie „Devil’s Champion”. Dlaczego właśnie on?”


Czerwono-czarny strój noszony przez Muska, który w tym tygodniu sfinalizował przejęcie Twittera za 44 mld dolarów, zawierał wizerunek Baphometa wyrzeźbiony na płycie piersiowej, z odwróconym krzyżem między rogami. Maye Musk wydawała się doskonale czuć, że jej syn ma na sobie satanistyczny strój. W końcu ma swoją własną historię satanistycznych kreacji i jawnej symboliki Illuminati.


Chociaż Musk daje wskazówki, komu służy, wciąż ma legion fanów, którzy wierzą, że jest jakoś poza skorumpowanym systemem.


Według fanów Muska, jego zakup Twittera zapoczątkuje chwalebną nową erę, w której wolność słowa w internecie jest szanowana i zapisana jako prawo, tak jak powinno być w konstytucji.

Być może zauważyliście użytkowników Twittera, w tym kilka głównych kont, testujących masy zaraz po tym, jak Musk kupił platformę, tweetując bezpośrednie odniesienia do zakazanych tematów w nadziei na znalezienie dowodów na to, że nowa polityka Muska już obowiązuje. Ale ci fanboje są skazani na łamanie swoich serc i sprzedawanie swoich marzeń wzdłuż rzeki. Po sfinalizowaniu zakupu platformy i ochrzczeniu się „Chief Twit”, Elon Musk zdejmuje maskę.

Zamiast przekształcić Twittera w platformę dla wolnego słowa, Musk natychmiast ukłonił się globalistycznej elicie, podpowiadając, że rozprawi się jeszcze mocniej niż jego poprzednicy z tak zwaną „mową nienawiści” i przyjmie politykę „zero tolerancji” dla treści uznanych za obraźliwe przez wybraną grupę moderatorów.

Powiedzmy sobie szczerze, wszyscy wiemy, co oznacza „mowa nienawiści”. To każde wystąpienie, które nie jest popierane i celebrowane przez globalistyczne elity. To sposób na uciszenie niezgody i kontrolowanie stada. We wtorek Musk ogłosił, że mała grupa skrajnie lewicowych „liderów społeczeństwa obywatelskiego”, w tym Anti Defamation League, otrzyma narzędzia do blokowania użytkowników i usuwania treści, które uznają za „nienawistne”.

Dla porównania, tweety Muska otrzymują zwykle setki tysięcy, a nawet miliony polubień. Musk wycofuje się również z obietnicy odblokowania kontrowersyjnych użytkowników, takich jak Alex Jones, Donald Trump i Milo Yiannopoulos, mówiąc, że nie wierzy już, że ludzie usunięci z platformy za łamanie zasad Twittera powinni pozostać w tyle, dopóki ADL nie rozpatrzy ich sprawy.

Najwyraźniej ci, którzy zostali zdeplatformowani przez Twittera, muszą ochłonąć przez kilka kolejnych tygodni. Ale to jest ADL, o której mówimy. Dzięki nim Snopes wygląda jak paragony zdrowego rozsądku, umiaru i przyzwoitości.

Powiedzmy sobie szczerze, Musk stanął po stronie ADL i postanowił chronić swoją inwestycję wartą 44 miliardy dolarów i ukłonić się globalnej elicie.

Jeden z dyrektorów Muska odpowiedzialny za nadzorowanie moderacji na Twitterze, Yoel Roth, w przeszłości nazywał Republikanów „nazistami” i zamieszczał na platformie treści anty-Trumpowe:

Dla tych, którzy zwracali uwagę na to, co naprawdę dzieje się za kulisami, zachowanie Muska nie powinno być zaskoczeniem. W rzeczywistości Musk jest daleki od self-made, niezależnego samotnika, za którego się przedstawia.

Wiele osób nie wie, że Musk był Młodym Globalnym Liderem na Światowym Forum Ekonomicznym w 2008 roku, kłaniając się globalistycznej elicie wraz z Emmanuelem Macronem, Jacindą Ardern i Justinem Trudeau – wszyscy oni zostali później skrajnie lewicowymi autorytarystami, ministrami i prezydentami w krajach infiltrowanych przez WEF jako premierzy.

Choć Musk jest zdeterminowany, by usunąć te informacje z internetu, to fakt, że był on kiedyś związany z WEF nie powinien być zaskoczeniem. Musk podziela wiele nikczemnych celów Klausa Schwaba, w tym mikrochipowanie dzieci i wszczepianie chipów do ludzkich mózgów. W przeciwieństwie do innych miliarderów i Young Global Leaders, Musk nie pojawił się w Davos ani nie zrobił sobie zdjęcia z Schwabem. Zwolennicy Muska twierdzą, że to dowód na to, że od tego czasu odwrócił się od WEF.

Ale istnieje wiele dowodów na to, że Musk jest nadal mocno osadzony w WEF, a jego front jako swobodnie działającego kapitalistycznego technokróla jest częścią podwójnej sztuczki, aby manipulować masami w mediach społecznościowych. Obecna popularność Muska wynika z jego talentu do odgrywania klasycznego klauna w mediach społecznościowych i zabawiania mas.

Ale zarysowując powierzchnię, Musk wydaje się być wywrotowym globalistycznym frontmanem, który wstawia się do kultury popularnej jako postać pionka. Morał z tej historii? Strzeżcie się fałszywych proroków.

Udostępnij

ELON MUSK – JAK ”CZEMPION DIABŁA” WPROWADZI CZYFROWY ”WIELKI RESET”

Globalna Świadomość11 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułANALIZA ”BOHEMIAN GROVE” – MROCZNY KULT SOWY GDZIE CO ROKU SPOTYKAJĄ SIĘ ELITY ŚWIATA NA TAJEMNICZYCH RYTUAŁACHNastępny artykułMASAKRA NA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE OSTATECZNY BUNT PRZECIW AGENDZIE 2030 – LISTA POLSKICH FIRM

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ELON MUSK – JAK ”CZEMPION DIABŁA” WPROWADZI CZYFROWY ”WIELKI RESET”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?