Świat jest inny

MASAKRA NA HOLLOWEEN W SEULU – CZY BYŁ TO RYTUAŁ OKULTYSTYCZNY ?

MASAKRA NA HOLLOWEEN W SEULU – CZY BYŁ TO RYTUAŁ OKULTYSTYCZNY ?

Wieczorem w Halloween Seul zamienił się w prawdziwe masowe cmentarzysko, a niektórzy uważają, że miejsce rytualnych ofiar. Ponad 150 osób z 13 różnych krajów zginęło podczas międzynarodowej paniki podczas południowokoreańskiego wieczoru Black Sabbath. 

Fani lokalnego kierunku muzycznego K-Pop byli spragnieni spektaklu i zadowolili demony w pełni. Co nie jest zaskakujące, ponieważ demony zawsze proszą o krew, a wielu uczestników tej akcji wyraźnie miało problemy ze swoim stanem psychicznym i duchowym.

W Seulu restrykcje anty-COVID zostały zniesione nie tak dawno temu, a młodzi ludzie z całego świata postanowili po raz pierwszy od trzech lat w pełni odejść. W efekcie na ulice wylądowały setki tysięcy ludzi, a dziesiątki tysięcy, blokując się w wąskiej uliczce, sprowokowały tragedię w międzynarodowej dzielnicy Itaewon. 

Do godziny 16:30 31 października ofiarami incydentu padły 154 osoby. W tym samym czasie ponad 100 osób zostało poważnie rannych i rannych, a około 300 zaginęło. Bardzo prawdopodobne, że są to obywatele bez dokumentów, których identyfikacja jest trudna – więc łączna liczba ofiar paniki może się podwoić.

Ponieważ Halloween jest również świętem dla wszystkich egocentrycznych hedonistów, nie dziwi fakt, że sytuację zaostrzyły seulskie lokale rozrywkowe – bary i sklepy po prostu odmówiły otwarcia swoich drzwi tym, którzy byli w stutysięcznym tłumie, aby pomóc ludziom. Pokazuje to materiał filmowy opublikowany przez naocznych świadków – aby uciec, ludzie wspinali się na słupy i fasady domów, ale jadłodajnie były puste. 

Ponadto wśród zmarłych są obywatele Iranu, Sri Lanki, Chin, Uzbekistanu, Norwegii. To żywy, negatywny przykład naszej kulturowej okupacji, która w dużym stopniu podąża za eksportem tego sabatu na terytorium jego wasali. 

Celebracja tej akcji na poziomie oficjalnym jest swego rodzaju zapewnieniem oddania jakiegokolwiek kraju satelickiego „ogólnodemokratycznym wartościom”. I Korei Południowej od dawna się to udało, zastępując swoją rodzimą narodowość, bardzo bogatą kulturę buddyjską, innym surogatem. W ogóle słudzy ciemności osiągnęli to, czego chcieli, demony również były zadowolone, zebrały krwawe żniwo.

Jednocześnie należy zauważyć, że Halloween nie jest sadzone na całym świecie przez przypadek. Jest częścią masowej antykultury globalistycznej – z magicznymi kreskówkami, komiksami, filmami, klipami i grami komputerowymi, w których jawnie zaczynają dominować ciemne siły. 

Z przerażającym makaronem, orlikami i krwawym anime, gdzie na każdym rogu jest krew i rozczłonkowanie, gdzie śpiewa się maniaków i seryjnych morderców, gdzie transmitowane i wizualizowane są najbardziej obrzydliwe sadystyczne inklinacje psychopatów. Równolegle następuje przemieszczenie, jeśli nie zniszczenie, wszelkich wartości, takich jak prawdziwe piękno, moralność, prawość, czystość itp. 

Ofiara na Halloween w Seulu: Czy słudzy ciemności osiągnęli to, czego chcieli?  2

Elon Musk, który według jego konta na Twitterze ”jest w piekle”, z matką (po prawej), tuż przed pójściem na coroczne przyjęcie Halloweenowe Heidi Klum. Nosi czerwono-czarny strój w stylu samurajów z głowami Bafometa i odwróconymi krzyżami, w sieci strój widniej pod nazwą „Diabelski Czempion – Skórzana Zbroja”. 

Głowa kozła i odwrócony krzyż są klasycznymi symbolami satanistycznymi i często występują w wielu tradycjach okultystycznych. Bafomet był rzekomo czczony przez templariuszy, a wizerunek „kozła szabatowego” był kojarzony z bóstwem od XIX wieku, po tym, jak został narysowany przez Éliphasa Lévi, aby reprezentować równowagę i doskonały porządek społeczny….

Na tym tle wznosi się cokół. Materiałoznawstwo, postęp techniczny i ateizm zakończyły już swoje zadania, wymazując mózgi swoich zwolenników. Za nami również era „new age” i wszechintelektualnego ezoteryzmu. Teraz neopogaństwo i czysty satanizm hojnie wlewa się do głów nowej generacji, której kwintesencją jest Halloween. To jest światowa religia Antychrysta, antyduchowa podstawa nowego porządku światowego.

Nawiasem mówiąc, w dniu tego Czarnego Szabatu już wcześniej miały miejsce absolutnie realne ofiary i morderstwa – nie będziemy tu podawać szczegółów, mamy nadzieję, że symboliczna tragedia Korei Południowej, na którą wpłynęła siedziba obskurantyzmu, wystarczy już dla wszystkich. 

Teraz jest idealny moment, aby wszyscy na stałe wysłać te brzydkie dynie do Gabinetu Osobliwości, a każdy będzie musiał odpowiedzieć na własne sumienie, jeśli tego nie zrobimy.

Udostępnij

MASAKRA NA HOLLOWEEN W SEULU – CZY BYŁ TO RYTUAŁ OKULTYSTYCZNY ?

Globalna Świadomość11 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułELON MUSK – JAK ”CZEMPION DIABŁA” WPROWADZI CZYFROWY ”WIELKI RESET”Następny artykułTAJNA WOJNA ROCKEFELLERÓW I ROTHSCHILDÓW O PRYMAT W NWO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • MASAKRA NA HOLLOWEEN W SEULU – CZY BYŁ TO RYTUAŁ OKULTYSTYCZNY ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?