Świat jest inny

SETKI ZABITYCH, SKANDALE, TAJNA SYMBOLIKA – ROZPOCZYNAJĄ SIE OKULTYSTYCZNE MISTRZOSTWA ŚWIATA

SETKI ZABITYCH, SKANDALE, TAJNA SYMBOLIKA – ROZPOCZYNAJĄ SIE OKULTYSTYCZNE MISTRZOSTWA ŚWIATA

Ile warte jest zwycięstwo gospodarzy w pierwszym meczu mundialu? Wyceniono to przez emiraty na 7,4 miliona dolarów, kwotę, którą według bardzo poważnych zarzutów zaproponowano ośmiu zawodnikom reprezentacji Ekwadoru, aby przegrali 1: 0, po bramce w drugiej połowie, w meczu otwarcia

Gdyby to był kolejny mundial, w kraju z piłkarską edukacją, prokuratura oddaliłaby skargi, interweniowałby Sąd. Reprezentacje biorące udział w turnieju oraz miliardy kibiców oglądających mecze w telewizji byłyby pewne wiarygodności imprezy. 

Ale mówimy o mundialu w Katarze, wydarzeniu, które od lat jest naznaczone skandalami finansowymi, łapówkami i tysiącami śmiertelnych wypadków przy pracy z udziałem migrantów ekonomicznych. Przekupstwo ekwadorskich piłkarzy to tylko kolejny epizod, choć mecz odbędzie się jak zwykle w niedzielę.

Skandale finansowe

Aby odnaleźć pierwsze fragmenty korupcji związanej z rozpoczynającymi się 20 listopada mundialem, musimy cofnąć się o 12 lat. W rzeczywistości są one identyfikowane jeszcze przed rozpoczęciem imprezy w Katarze. 

W listopadzie 2010 roku ówczesny prezydent Francji Nicolas Sarkozy wydał w Pałacu Elizejskim kolację, w której uczestniczyli ówczesny prezydent UEFA Michel Platini oraz ówczesny następca tronu i obecny emir Kataru Tamir bin Hamad al-Thani, m.in. inni. 

Choć żaden z nich się do tego nie przyznał, Platini nagle zmienił swój głos na Katar, będąc wcześniej fanatycznym zwolennikiem kandydatury USA. Później półgłosem powiedział, że „otrzymał rozkaz w interesie Francji” i ostatecznie został aresztowany w 2019 r. za udział w aferze „Mundial w Katarze”.

Skandale, łapówki i setki zabitych w blasku mundialu. Aha i wiadomości podprogowe! 2

Do opowieści o korupcji finansowej i finansowaniu wyższych urzędników światowej konfederacji piłkarskiej można dodać 1,5 miliona dolarów rzekomo zebranych przez afrykańskich przedstawicieli za głosowanie na kandydaturę Kataru, 2 miliony dolarów przekazane na zakup głosów Jacka Warnera, innego członka komitet, który miał zadecydować o mistrzostwach świata w 2022 roku, a pozostałe 5 milionów zostało przekazane, zgodnie z ujawnionymi e-mailami, listami i transakcjami bankowymi, innym urzędnikom FIFA, aby przechylić szalę na korzyść Kataru.

Nawet największe światowe media zostały zmobilizowane do poparcia kandydatury Kataru wszelkimi sposobami. W 2020 roku ujawniono, że Al Jazeera zapłaciła FIFA 400 milionów dolarów za prawa telewizyjne do Mistrzostw Świata trzy tygodnie przed podjęciem ostatecznej decyzji kraju gospodarza, podczas gdy Sunday Times ujawnił wkrótce potem, że arabski nadawca zobowiązał się zdeponować 100 milionów dolarów w konto FIFA na wypadek, gdyby Katar wziął udział w turnieju.

6500 martwych robotników

Katar to nie kraj piłki nożnej. Nie miał więc nawet minimum infrastruktury piłkarskiej wymaganej do organizacji mistrzostw świata. Nowe stadiony musiały powstać w rekordowym czasie. Z tego powodu rekrutowano setki tysięcy migrantów zarobkowych, głównie z Nepalu, Pakistanu, Indii, Bangladeszu, Egiptu i Filipin.

Jeśli ktoś spodziewał się, że pracownicy organizacji o międzynarodowym prestiżu i światowym wpływie będą odpowiednio wynagradzani i będą traktowani tak, jak pracownicy w całym cywilizowanym świecie, popełnił ogromny błąd.

Skandale, łapówki i setki zabitych w blasku mundialu. Aha i wiadomości podprogowe! 3

W sierpniu 2020 roku emirowie Kataru podnieśli pensję każdego pracownika do 270 dolarów miesięcznie, z około 200 dolarów miesięcznie do tego czasu. Dla jasności, robotnikom płacono tyle za pracę znacznie dłużej niż ośmiogodzinny dzień pracy, w temperaturach powyżej 40 ° C (104 ° F), a ich praca bardziej przypominała pracę przymusową, ponieważ skonfiskowano im dokumenty identyfikacyjne.

Organizacja Human Rights Watch stwierdziła w raporcie, że pracownicy „byli ofiarami systemowych nadużyć. Pracownicy nie mogli zmieniać pracy ani opuszczać kraju bez zgody sponsora”.

Skandale, łapówki i setki zabitych w blasku mundialu. Aha i wiadomości podprogowe! 4

W 2013 roku Amnesty International poinformowała, że ​​doszło do poważnego wyzysku pracowników „w tym zmuszania ich do podpisywania fałszywych dokumentów potwierdzających, że wypłacono im wynagrodzenie w celu zwrotu paszportów”.

Liczba ofiar śmiertelnych 6500 pracowników była tylko oczekiwanym skutkiem tego złego traktowania.

Skandale, łapówki i setki zabitych w blasku mundialu. Aha i wiadomości podprogowe! 5

Odrętwiali fani sportu

W niedzielę 18 grudnia poznamy mistrza świata. Ktokolwiek zwycięży w finale, splamionym krwią tysięcy robotników, Lusail Stadium będzie godnym mistrzem na trawie. Ale mundial w Katarze na zawsze pozostanie mundialem z gwiazdką. 

Skandale i śmierć robotników rzuciły na to wydarzenie czarną zasłonę. Choć kibice w przytłaczającej większości deklarują, że będą oglądać mecze, w końcu mundial odbywa się raz na cztery lata, domagają się, by zbrodnie tej imprezy zostały w jak największym stopniu rozpoznane i naprawione. 

Kiedy impreza trafiła do Kataru i zanim zaczęła się burza wiadomości o skandalach finansowych i łamaniu praw człowieka, najbardziej zaskakujące było to, że doczekaliśmy się „zimowego” mundialu. Biorąc pod uwagę to, czego nauczyliśmy się w ostatnich latach, jest to teraz mniejsze zło mistrzostw świata.

Węże zjadające ogony

Wierna swoim zasadom i demonstracji swoich symboli, elita ma zamiar ponownie pokazać nam, że kontroluje wszystko na planecie, swoją siłę i teoretyczną dominację.

Tak więc również na tym mundialu w Katarze zadbał o pokazanie nam swoich symboli i poinformowanie nas, że mundial również jest pod jego kontrolą. Nie było mowy o zmarnowaniu takiej okazji, ponieważ jej założenia założycielskie głoszą, że „wykorzystaniemy sport do umocnienia Nowego Porządku”. Jej propaganda poprzez wydarzenia o znaczeniu światowym ma ogromne znaczenie i daje jej ogromne możliwości.

Podczas Mistrzostw Świata telewizory będą zalewane wężami jedzącymi ogony, żmijami i innymi symbolami. Komunikaty podprogowe będą bombardować miliardy bezczynnych mózgów widzów telewizyjnych, ponieważ obraz ogranicza myślenie analityczne, ale mózg dosłownie pochłania każdy program, zwłaszcza gdy jest on wyświetlany setki razy.

W projekcie logo Mistrzostw Świata w Katarze przedstawiono uroboros, znak bestii oraz znak nieskończoności, czyli wieczności.

Gdzie występuje żmija uroboros? Jeśli obserwator zwróci uwagę na logo Pucharu Świata, którego ogólnym wizerunkiem jest pionowy symbol nieskończoności, dostrzeże na jego szczycie głowę węża zjadającego własny ogon. To dobrze znany symbol globalistów, wąż uroboros.

Również słowo „Qatar” jest napisane w taki sposób, że litera „Q” i dwa „a” pojawiają się jako szóstki, które oczywiście są trzema szóstkami, dobrze znanym znakiem bestii.

Ale także piłka, która będzie używana na katarskich stadionach, niesie ze sobą dodatkową symbolikę. Jego główny motyw, podstawowe kształty geometryczne na jego powierzchni, również zaczerpnięto z przedstawienia węża uroboros, dlatego małe kolorowe dzieła najwyraźniej nawiązują do łusek skóry gada. Puste trójkąty odnoszą się do przedstawienia podwójnego węża uroboros. Te same trójkąty odnoszą się do obcych oczu.

Skandale, łapówki i setki zabitych w blasku mundialu. Aha i wiadomości podprogowe! 6

Katar zostanie zalany żmijami i symbolami, te sygnały będą wszędzie, wysyłane jako przekazy podprogowe do całej planety przez telewizory.

Udostępnij

SETKI ZABITYCH, SKANDALE, TAJNA SYMBOLIKA – ROZPOCZYNAJĄ SIE OKULTYSTYCZNE MISTRZOSTWA ŚWIATA

Globalna Świadomość19 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułDYSTOPIA ”WIELKIEGO RESETU” – LIKWIDACJA WSZELKICH PALIW DO 2030 ROKUNastępny artykułTAJEMNICZY GRIMORE Z ARMADEL – TAK BRZMIĄ OKULTYSTYCZNE I

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? CZYM JEST SUPERKOPMUTER B.E.S.T.I.A W PODZIEMIACH PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO ? SOYLET GREEN

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • SETKI ZABITYCH, SKANDALE, TAJNA SYMBOLIKA – ROZPOCZYNAJĄ SIE OKULTYSTYCZNE MISTRZOSTWA ŚWIATA
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?