Przekraczając Rubikon

5G ? – COŚ DZIWNEGO DZIEJE SIĘ ZE ZWIERZĘTAMI NA CAŁYM ŚWIECIE

5G ? – COŚ DZIWNEGO DZIEJE SIĘ ZE ZWIERZĘTAMI NA CAŁYM ŚWIECIE

Jaka jest logika zwierząt poruszających się w kółko w różnych regionach planety? Niektórzy uważają, że zjawiska te są związane z dużymi trzęsieniami ziemi, które miały miejsce w ostatnich dniach, ale być może będą jeszcze większe.

Wielki sekret owiec! Setki owiec spacerowało w kółko przez 10 dni w Mongolii Wewnętrznej w północnych Chinach. Owce są zdrowe, a przyczyna dziwnego zachowania pozostaje tajemnicą.

W Mongolii filmowano owce chodzące w kółko „przez 12 dni”. Więc o co chodzi? Wiadomość o tym, że owce zaczęły w Chinach chodzić w kółko, bardzo szybko rozeszła się po całym świecie, w wyniku czego wiele osób zaczęło udostępniać filmy z zaobserwowanymi podobnymi anomaliami.

25 kogutów krąży wokół martwego kota. Dlaczego poruszają się wokół martwego zwierzęcia i co próbują chronić swoją formacją?

W Meksyku grupa gąsienic trochę oszalała: Mrówki też oszalały. W kolejnym filmie o dzikich zwierzętach wyjaśniają, że krąg, w którym poruszają się zwierzęta, ma chronić małe i słabe zwierzęta przed drapieżnikami. Na zewnątrz widzimy zdrowe, silne zwierzęta, a wewnątrz małe i słabe.

Powodem poruszania się w kółko jest dosłownie ochrona gatunku przed drapieżnikami. A drapieżników jest wielu, widocznych i niewidzialnych, ale może to być też instynkt przetrwania czegoś niespotykanego.

Ogólnie rzecz biorąc, ze zwierzętami i ludźmi dzieje się coś dziwnego, aw Internecie pojawiają się różnego rodzaju wyjaśnienia. Najpopularniejsze to szczepienia i 5G

W rzeczywistości chodzenie zwierząt w kółko nie jest anomalią, ponieważ występuje w naturze i najczęściej występuje u jelenia widzącego wilka lub myśliwego. Zjawisko to obserwuje się również u ptaków dostrzegających orła. Następnie stado ustawia się w pierścień i zaczyna biegać lub latać w kółko, dezorientując drapieżnika. Jest jednak problem: żadne filmy publikowane obecnie przez użytkowników nie przedstawiają wilków, rekinów ani orłów.

Innymi słowy, zwierzęta czują się zagrożone i zaczynają się bronić jak przed drapieżnikiem, ponieważ w ich programie neuronowym nie ma innych zagrożeń. Ale co to za zagrożenie i skąd się bierze?

W przeciwieństwie do zwierząt, ludzie mają tendencję do chodzenia w kółko. Zwierzęta mają coś w rodzaju wbudowanego nawigatora. Dlatego zwykle nie chodzą w kółko nieumyślnie. Najwyraźniej „Nawigator” zawodzi. Lub odwrotnie, sygnały się zmieniły, a ich nawigator ma się dobrze.

Naukowcy badali nawet to zjawisko u ludzi. Szczególnie objawia się to, gdy człowiek gubi się w lesie, nie widzi słońca i zaczyna chodzić w kółko. Wcześniej wyjaśniano to asymetrią ciała. Ale nowe badania sugerują, że ma to związek z tym, jak działa mózg. y, które nadchodzi w wyniku zmniejszenia pola magnetycznego Ziemi, jak wiemy z samej nauki.

Udostępnij

5G ? – COŚ DZIWNEGO DZIEJE SIĘ ZE ZWIERZĘTAMI NA CAŁYM ŚWIECIE

Globalna Świadomość28 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK ”INTELIGENTNE MIASTA” ZMIENIĄ SIE W ”OTWARTE OBOZY KONCENTRACYJNE PRZYSZŁOŚCI”Następny artykuł”TRISTATE CITY” – CZY W EUROPIE POWSTAJE MEGAMIASTO ELIT

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • 5G ? – COŚ DZIWNEGO DZIEJE SIĘ ZE ZWIERZĘTAMI NA CAŁYM ŚWIECIE
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?