AGENDA 2030

KLAUS SCHWAB – 'SMART ULICE” I TECHNOLOGIA LED DO KONTROLI BYDŁA

KLAUS SCHWAB – 'SMART ULICE” I TECHNOLOGIA LED DO KONTROLI BYDŁA

Klaus Schwab z WEF ogłasza Chiny „wzorem do naśladowania” Kiedyś Sowieci mieli ściśle kontrolowaną sieć internacjonalistów znaną jako „KOMINTERNY”, która miała promować ich komunistyczny model w Europie i poza nią. W chwili obecnej, Czerwone Chiny poszły o krok dalej: Mają Klausa Schwaba. Według Fox News :

Założyciel i przewodniczący Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab niedawno udzielił wywiadu chińskim państwowym mediom i ogłosił, że Chiny są „wzorem do naśladowania” dla innych narodów. 84-letni Schwab wygłosił te uwagi podczas wywiadu z Tian Wei z CGTN na marginesie zeszłotygodniowego szczytu dyrektorów generalnych APEC w Bangkoku w Tajlandii.

Schwab powiedział, że szanuje „ogromne” osiągnięcia Chin w modernizacji ich gospodarki w ciągu ostatnich 40 lat.
„Myślę, że jest to wzór do naśladowania dla wielu krajów” —powiedział Schwab przed zakwalifikowaniem, że uważa, że każdy kraj powinien podejmować własne decyzje dotyczące tego, jaki system chce zaadaptować.„Myślę, że powinniśmy być bardzo ostrożni w narzucaniu systemów. Alemodel chińskijest z pewnością bardzo atrakcyjnym modelem dla wielu krajów” –powiedział Schwab.

Wzór do naśladowania? Kraj z zerową wolnością, niską mobilnością społeczną, kredytami społecznymi i ciągłą inwigilacją rządu? Kto, nawet wśród rewolucyjnego tłumu krzykaczy, otwarcie wzywa do przyjęcia chińskiego modelu dla swoich krajów? Chiny w rzeczywistości są gigantycznym więzieniem, pełnym niewolniczej pracy, obozów, niskich płac, ciągłych blokad i prawdziwych laogai, czyli gułagów. Rzuć wyzwanie rządowi w jakikolwiek sposób, a szybko zostaniesz zapakowany do jednego z nich na długie lata. W przypadku Ujgurów, samo bycie niewłaściwą narodowością wystarcza do takiej kary.

Daleko od bycia atrakcyjnym wzorem do naśladowania, Chiny są krajem, z którego ludzie uciekają. W 2019 roku, według własnych statystyk Chin, 11 milionów wyjechało i przeniosło się do innych krajów, aby uciec od tego kraju, a około jedna trzecia przybyła do Stanów Zjednoczonych. Chiny mają trzeci najwyższy wskaźnik emigracji na świecie po Indiach i Meksyku oraz wszyscy wiemy, że to, co jest obok Meksyku po jego północnej stronie, jest tym, co ich sprowadza. W dużej mierze tak samo jest z Chinami.

Schwab, który jest przebiegłym operatorem, wiedział, że jego miłość do Chin spodoba się chińskim państwowym dziennikarzom propagandowym, ale nie zabrzmi to zbyt dobrze dla nikogo innego, kto usłyszy to oświadczenie, więc zastrzegł to stwierdzeniem, że każdy naród powinien wybrać swoją ścieżkę rządzenia. To brzmi pusto, biorąc pod uwagę, że system, za którym opowiada się na Zachodzie, wyraźnie wymaga, aby elita partyjna dokonywała wszystkich wyborów dla ludzi, którymi rządzą żelazną ręką. Jeśli chodzi o same Chiny, cóż, czy Chińczycy mogli wybrać okropny system, w którym żyją?

Nie, w 1948 roku Mao Zedong, wspomagany niespodziewanie przez KOMINTERNY, wystrzelił sobie drogę do władzy i siłą narzucił brutalny reżim Chinom, gdzie rządzą one od tamtej pory. Wygląda na to, że stary KOMINTERN zawsze śmieje się ostatni. Bo kto by pomyślał, że do 2023 r. szef Światowego Forum Ekonomicznego, syn człowieka mającego przynajmniej pewne powiązania z nazistami, będzie sprzedawał chiński model jako Mr. Respectable, wykorzystując prestiż swojej międzynarodowej organizacji jako wiarygodność wpływ na Wielkie Korporacje oraz różnych aktywistów i organizacje pozarządowe, które całkowicie uległy poglądom lewicy.

Ta organizacja powinna być odrzucona jako szydło brudnej dyktatury, ale jakoś, z tymi wszystkimi ładnymi górami i dobrym jedzeniem i dobrymi prywatnymi lotniskami odrzutowców tam w Szwajcarii, gdzie większość ekskluzywnych i drogich spotkań WEF wypełnionych miliarderami odbywa się w całym tym aromacie pieniędzy, czy tak nie jest.

Organizacja Schwaba zinfiltrowała przemysł, czasami z rzeczywistymi interesami finansowymi, wpłynęła na wielu innych, aby zaadaptowali „kapitalizm interesariuszy” (komunizm) , który jest ulubionym projektem Schwaba, i wpłynęła na innych, aby przystosowali się do czegoś, co nazywa się globalnym „resetem”. Naturalnie, wszyscy są pod kontrolą rządu spowodowaną „groźbą” globalnego ocieplenia, co jest całkowicie fałszywe. Masz pytania, dlaczego korporacje tak się obudziły? Wygląda na to, że chodzi o te fantazyjne bankiety i festyny w Davos w Szwajcarii… 

Schwab opowiada się teraz za korporacyjną i państwową kontrolą nad wszystkimi wolnymi narodami Zachodu, które niewiele różnią się od tego, czego naziści i ich komunistyczni sojusznicy (czytaj: KOMINTERN) szukali od dziesięcioleci dla Zachodu. Chęć zabicia wolności żyje w tej grupie.Teraz nawet nie próbują tego ukrywać — otwarcie chwalą model komunistycznych Chin i opowiadają się za jego narzuceniem, kwalifikowanym z wyboru (jakby w przypadku sfałszowanych wyborów wybór był istotny), jakby nie było w tym nic złego. Maski na tych ludziach rzeczywiście są zdjęte.
Moniki ShowalterAmerican Thinker/ZeroHedge/The Mask Is Off: WEF’s Klaus Schwab Declares China A „Role Model” – Activist Post

Czy Big Tech Cię monitoruje i kontroluje?

Era technotroniczna wiąże się ze stopniowym pojawianiem się bardziej kontrolowanego społeczeństwa. Takie społeczeństwo byłoby zdominowane przez elitę, nieskrępowaną tradycyjnymi wartościami. Wkrótce będzie można zapewnić niemal ciągłą inwigilację każdego obywatela i utrzymywać na bieżąco kompletne akta zawierające nawet najbardziej osobiste informacje o obywatelu. Te pliki będą podlegały natychmiastowemu odzyskaniu przez władze.

Innym zagrożeniem, mniej jawnym, ale nie mniej podstawowym, jest demokracja liberalna. Bardziej bezpośrednio związany z wpływem technologii, wiąże się ze stopniowym pojawianiem się bardziej kontrolowanego i kierowanego społeczeństwa. Takie społeczeństwo byłoby zdominowane przez elitę, której roszczenia do władzy politycznej opierałyby się na rzekomo wyższej naukowej wiedzy.

Nieskrępowana ograniczeniami wynikającymi z tradycyjnych wartości liberalnych, ta elita nie wahałaby się przed osiągnięciem swoich celów politycznych przy użyciu najnowszych nowoczesnych technik wpływania na zachowanie publiczne i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą obserwacją i kontrolą. W takich okolicznościach impet naukowy i technologiczny kraju nie uległby odwróceniu, ale w rzeczywistości żywiłby się sytuacją, którą wykorzystuje.

Stanie się możliwe sprawowanie praktycznie stałej kontroli nad każdym obywatelem świata. Technologia udostępni przywódcom głównych narodów techniki prowadzenia tajnej wojny, z których tylko minimalne siły bezpieczeństwa muszą być ocenione…..techniki modyfikacji pogody mogą być wykorzystane do wywołania długotrwałych okresów suszy lub burzy. Era Technotronic wiąże się ze stopniowym pojawianiem się bardziej KONTROLOWANEGO społeczeństwa. Takie społeczeństwo byłoby zdominowane przez ELITĘ, nieskrępowaną tradycyjnymi wartościami.

Eksploatacja środków masowego przekazu w celu zdobycia zaufania publicznego byłaby kamieniem milowym w stopniowej transformacji Stanów Zjednoczonych w wysoce kontrolowane społeczeństwo.

Zastąp słowo „Technotronic” z powyższego cytatu słowem najczęściej używanym dzisiaj, Technocratic , a przeczytasz opis dokładnie tego, co dzieje się dzisiaj w USA Czy zdziwiłbyś się, gdybyś się dowiedział, że zostało to napisane ponad 50 lat temu? Został napisany przez Zbigniewa Brzezińskiego, który służył zarówno w administracji prezydenta Lyndona B. Johnsona, jak i prezydenta Jimmy’ego Cartera. Cytat pochodzi z książki Between Two Ages: America’s Role in the Technetronic Era, opublikowanej w 1970 r.

Minęło ponad dwie dekady od napisania tego, zanim ta technologia rozwinęła się, aby móc osiągnąć ten poziom inwigilacji amerykańskiej opinii publicznej. Ale najwyraźniej globaliści, którzy kontrolują sprawy tego narodu, od dłuższego czasu wiedzieli, że technologia będzie używana do monitorowania i kontrolowania społeczeństwa.

Krótko po 11 września 2001 r., amerykańskie prawo dało rządowi podstawę prawną do rozpoczęcia monitorowania wszystkich Amerykanów poprzez ustawę Patriot Act. Dzisiaj, jeśli używasz produktów Big Tech, jak prawie wszyscy w USA, twoje działania i słowa są monitorowane. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, takiego jak telefon komórkowy i/lub laptopa lub komputera stacjonarnego podłączonego do Internetu, lub czegokolwiek innego podłączonego do Internetu, takiego jak dzwonek do drzwi wejściowych lub termostat, lub jeśli jedziesz nowym-modelem samochodu, który jest podłączony do Internetu, jesteś monitorowany .

Nie twierdzę, że z konieczności jesteś aktywnie szpiegowany i podsłuchiwany, ale twoje działania i mowa są rejestrowane i przechowywane w bazie danych gdzieś w chmurze, gdzie prawdziwa osoba może je odzyskać i przeanalizować w dowolnym momencie. W przypadku większości ludzi ich działania i komunikacja są agregowane i analizowane za pomocą kodu komputerowego, takiego jak „sztuczna inteligencja”, głównie w celu zarobienia na tobie pieniędzy poprzez reklamowanie produktów i usług dostosowanych do twoich danych osobowych, takich jak twoja płeć, wiek , Twoja lokalizacja, to, co oglądasz w telewizji, Twoje poglądy religijne i polityczne, z kim się spotykasz itp.

W ten sposób Big Tech zarabia głównie na reklamach. Ale wszystkie te dane, które o tobie zbierają, które dzisiaj mogą obejmować wszystko, co mówisz i udostępniasz w mediach społecznościowych lub urządzeniach takich jak „Alexa”, co kupujesz, w tym gdzie i kiedy to kupujesz, jakie programy i filmy oglądasz, gdzie jedź do, kiedy wyłączasz światła w nocy lub wyłączasz termostat, a nawet to, co uważałeś za „prywatną” komunikację, taką jak „prywatne” czaty w mediach społecznościowych, rozmowy przez telefon komórkowy lub korespondencję e-mailową na „Big Tech” darmowe” platformy e-mailowe – WSZYSTKIE TE DANE SĄ NA SPRZEDAŻ, za odpowiednią cenę.

Kto kupuje Twoje dane od Big Tech?

Oprócz sprzedaży Twoich danych w celach ekonomicznych, niektórymi z głównych nabywców tych danych są rządowe agencje wywiadowcze i organy ścigania, a nie tylko rządy USA. Jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu , Elon Musk rzekomo przekazał „kilku dużym zagranicznym inwestorom Twittera” poufne informacje, które mogły obejmować dane osobowe użytkowników i statystyki finansowe, w ramach swojej transakcji zakupu Twittera. Źródła te rzekomo pochodzą z Arabii Saudyjskiej i Kataru.

W „ekskluzywnym” raporcie napisanym przez Jana Winter z Yahoo News w zeszłym tygodniu Departament Stanu USA rzekomo zapewnia organom ścigania i agencjom wywiadowczym nieograniczony dostęp do danych osobowych ponad 145 milionów Amerykanów, co wciągnęło śledztwo Kongresu w tej sprawie . .

Departament Stanu zapewnia organom ścigania i agencjom wywiadowczym nieograniczony dostęp do danych osobowych ponad 145 milionów Amerykanów poprzez informacje z wniosków paszportowych, które są udostępniane bez procesu prawnego lub jakiegokolwiek widocznego nadzoru, zgodnie z listem wysłanym przez Sen. Rona Wydena do sekretarza stanu Antony’ego Blinkena i uzyskany przez Yahoo News.

Informacje zostały ujawnione przez Wydena podczas jego trwającego śledztwa w sprawie doniesień Yahoo News na temat operacji Whistle Pig, szeroko zakrojonego dochodzenia w sprawie wycieku, rozpoczętego przez agenta Straży Granicznej i jego przełożonych w Narodowym Centrum Celnym US Customs and Border Protection.

W środę Wyden wysłał list do Blinken z prośbą o szczegółowe informacje na temat tego, które agencje federalne mają dostęp do informacji paszportowych Departamentu Stanu dotyczących obywateli USA.

„Piszę, aby wyrazić poważne zaniepokojenie faktem, że Departament Stanu zapewnia organom ścigania i agencjom wywiadowczym nieskrępowany dostęp do danych osobowych, pierwotnie zebranych za pośrednictwem wniosków paszportowych, ponad 145 milionów Amerykanów posiadających paszport” – czytamy w przesłanym liście do Blinken, którego kopia została uzyskana przez Yahoo News.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak jakiekolwiek negatywne publiczne oświadczenie skierowane przeciwko Izraelowi lub „Żydom” przez jakąkolwiek celebrytę lub osobistość publiczną jest natychmiast określane jako „antysemickie”, co następnie wyzwala falę ataku psów, które ścigają tę osobę? Raport śledczy opublikowany niedawno przez Mint Press News wykazał, że wielu byłych izraelskich szpiegów pracuje dla firm Big Tech, w tym Google, Facebook, Amazon.com i Microsoft.

Badanie MintPress wykazało, że setki byłych agentów cieszącej się złą sławą izraelskiej organizacji szpiegowskiej Unit 8200 osiągnęło wpływowe stanowiska w wielu największych światowych firmach technologicznych, w tym w Google, Facebook, Microsoft i Amazon.

Jednostka 8200 Sił Obronnych Izraela (IDF) słynie z inwigilacji rdzennej ludności palestyńskiej, gromadzenia
kompromatuna jednostkach w celu szantażu i wymuszeń. Szpiegując bogatych i sławnych ludzi, Jednostka 8200 trafiła na pierwsze strony gazet w zeszłym roku, po wybuchu skandalu z Pegasusem. Byli oficerowie Jednostki 8200 zaprojektowali i wdrożyli oprogramowanie, które szpiegowało dziesiątki tysięcy polityków i prawdopodobnie pomogło w zabiciu saudyjskiego dziennikarza Jamala Khashoggiego.

Dlaczego posiadanie byłych oficerów Jednostki 8200 odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, rozwój i projektowanie oprogramowania w niektórych z najważniejszych światowych firm telekomunikacyjnych stanowi problem? Zacznijmy od tego, że jedną z podstawowych funkcji jednostek wojskowych jest wykorzystywanie ich wiedzy technicznej do przeprowadzania operacji szpiegowskich na całym świecie.

Jak zauważyła izraelska gazeta Haaretz w dochodzeniu, „Izrael stał się wiodącym eksporterem narzędzi do szpiegowania ludności cywilnej”, sprzedając inwazyjne oprogramowanie inwigilacyjne dziesiątkom rządów, z których wiele należy do największych łamaczy praw człowieka na świecie. Na przykład w Indonezji oprogramowanie zostało użyte do stworzenia bazy danych osób homoseksualnych.

Jednostka 8200 szpieguje także Amerykanów. Sygnalista Edward Snowden ujawnił, że NSA regularnie przekazuje izraelskiej grupie dane i komunikaty obywateli USA. „Myślę, że to niesamowite… To jedno z największych nadużyć, jakie widzieliśmy” —
powiedział Snowden .

Kilka tygodni temuWashington Post opublikował raport stwierdzający, że Pentagon wykorzystywał Twittera i Facebooka do „tajnych operacji psychologicznych”.

Pentagon zarządził szeroko zakrojony audyt tego, w jaki sposób prowadzi tajną wojnę informacyjną po tym, jak główne firmy mediów społecznościowych zidentyfikowały i wyłączyły fałszywe konta podejrzane o prowadzenie ich przez wojsko USA z naruszeniem zasad platform.

Usunięcie w ostatnich latach przez Twittera i Facebooka ponad 150 fałszywych osób i stron medialnych utworzonych w Stanach Zjednoczonych zostało ujawnione w zeszłym miesiącu przez badaczy internetu Graphika i Stanford Internet Observatory.

Centralne Dowództwo Stanów Zjednoczonych jest jednym z tych, których działania są przedmiotem kontroli. Niektóre [usunięcia] dotyczyły postów z lata, które rozwijały antyrosyjską narrację. Jedno z fałszywych kont opublikowało podżegający tweet, w którym twierdzono, że krewni zmarłych afgańskich uchodźców donieśli o zwróceniu ciał z Iranu z brakującymi organami. Tweet zawierał link do filmu, który był częścią artykułu opublikowanego na stronie internetowej powiązanej z armią amerykańską.

Kongres pod koniec 2019 roku uchwalił ustawę, która potwierdza, że wojsko może prowadzić działania w „środowisku informacyjnym” w celu obrony Stanów Zjednoczonych. Środek, znany jako sekcja 1631, pozwala wojsku na przeprowadzanie tajnych operacji psychologicznych.

Aby przeczytać artykuł w Washington Post potrzebna jest rejestracja, ale są inne miejsca do czytania o tym, które nie wymagają rejestracji (Washington Post jest własnością Jeffa Bezosa, właściciela Amazon.com, więc osobiście się tam nie rejestruję).RT.com jest jednym ze źródeł, które objęły ten artykuł :

Czasami Pentagon posuwał się do tego stopnia, że wykorzystywał technologię „deep fake” do tworzenia sztucznych postaci, wierząc, że „to, co wydaje się być, powiedzmy, Afganką lub irańskim studentem, może być bardziej przekonujące, niż gdyby byli otwarcie popychani przez rząd USA”.

Audyt zlecony przez Kahla jest rozległy i kompleksowy. Chce wiedzieć, „jakiego rodzaju operacje zostały przeprowadzone, kogo są celem, jakie narzędzia są używane i dlaczego dowódcy wojskowi wybrali taką taktykę i jaka była ich skuteczność”.

Post bez ironii przedstawia obawy co do taktyki wojny psychologicznej Pentagonu jako związanej przede wszystkim z tymi wysiłkami narażającymi na szwank rzekomą „wyższość moralną” Waszyngtonu na całym świecie, z cytowanym bezimiennym dyplomatą:

„Ogólnie rzecz biorąc, nie powinniśmy stosować takiej samej taktyki, jak nasi przeciwnicy… Jesteśmy społeczeństwem zbudowanym na pewnym zestawie wartości. Promujemy te wartości na całym świecie, a kiedy stosujemy takie taktyki, to po prostu podważa to naszą argumentację o tym, kim jesteśmy”.

Już latem 2020 roku
David Agranovich, dyrektor Facebooka ds. globalnych zakłóceń zagrożeń, który sam spędził sześć lat w Pentagonie, a następnie pełnił funkcję dyrektora ds. wywiadu w elitarnej Radzie Bezpieczeństwa Narodowego Białego Domu, skontaktował się ze swoimi byłymi współpracownikami, aby ich ostrzec że „skoro Facebook mógł ich wywęszyć, to mogli to zrobić również amerykańscy przeciwnicy”.

Najwyraźniej kadra kierownicza głównych sieci społecznościowych uważa, że ich platformy wykorzystywane do celów wojny informacyjnej są w pełni akceptowalne, o ile robią to amerykańscy agenci wojskowi i wywiadu, i nie zostają „spaleni” w tym procesie.

To tylko kilka ostatnich przykładów, które pojawiły się w wiadomościach o tym, jak Twoje dane osobowe są rutynowo gromadzone i wykorzystywane przez Big Tech i rządowe agencje wywiadowcze, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i za granicą. Istnieje wiele, wiele innych przykładów, takich jak egzekwowanie prawa przy użyciu danych z urządzeń Ring Video Doorbell firmy Amazon.com oraz monitorowanie Twojej mowy i połączeń na Facebooku i innych portalach społecznościowych.

W Internecie można znaleźć wiele historii, w których osoba powiedziała coś w mediach społecznościowych, a następnie niemal natychmiast została odwiedzona przez lokalne organy ścigania na podstawie tego, co powiedziała publicznie w mediach społecznościowych. Jesteś monitorowany i manipulowany przez Big Tech, niezależnie od tego, czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie.

Jak żyć w cyfrowym państwie policyjnym

Jeśli uważasz, że zalety i udogodnienia technologii znacznie przewyższają utratę prywatności, ponieważ „nie masz nic do ukrycia”, to jesteś poważnie niedoinformowany. Jeśli, na przykład, śledzenie kontaktów kiedykolwiek przyciągnie tutaj w Stanach Zjednoczonych, tak jak ma to miejsce w Chinach, możesz zostać zatrzymany i wysłany do obozu kwarantanny tylko dlatego, że przebywasz w pobliżu kogoś, kto uzyskał pozytywny wynik testu na obecność jakiegokolwiek ostatniego przerażającego „wirusa” ” jest w tym czasie. Przykład – Zachodni dziennikarz publikuje rzadki widok wewnątrz chińskiego obozu kwarantanny COVID-19

Wiele osób, które były w Waszyngtonie 6 stycznia 2021 r. i znajdowały się w pobliżu budynku Kapitolu, było śledzonych przez telefony komórkowe i aresztowanych lub przesłuchiwanych przez organy ścigania, nawet jeśli nie brały udziału w wiecu Trumpa i tłumie, który wszedł budynek Kapitolu. Samo noszenie telefonu komórkowego, który śledzi Twoją lokalizację, może narazić Cię na niebezpieczeństwo, o czym przekonało się tego dnia wiele osób w Waszyngtonie.

Co więc ma zrobić człowiek? Porzuć swój telefon komórkowy. Tak, wiem, niektórzy ludzie to czytają i automatycznie dostają konwulsji na samą myśl, bo są tak uzależnieni od swoich urządzeń mobilnych. Ale życie istnieje bez telefonów komórkowych. Żyłem wiele lat jako dorosły bez telefonu komórkowego, a nawet teraz wychodzę bez niego. Istnieje również kilka alternatyw, jeśli nie chcesz być śledzony przez telefon komórkowy.

Telefony komórkowe typu pay-as-you-go, które nie wymagają umowy i często można je zarejestrować na dowolną nazwę (menela) w punkcie zakupu, są powszechne u kilku niskobudżetowych operatorów. Ale pamiętaj tylko, że gdy tylko zadzwonisz do kogoś przez sieć komórkową, to połączenie zostanie nagrane i zapisane gdzieś w bazie danych, więc jeśli osoba, do której dzwonisz, ma zarejestrowany telefon na swoje nazwisko, jest teraz powiązany z twoim numerem i możliwy do namierzenia .

Istnieją aplikacje głosowe, które nie wykorzystują sieci komórkowej do wykonywania połączeń głosowych, ale zamiast tego korzystają z internetu, a także nie wymagają rejestracji numeru telefonu. Ale nawet wtedy Twoje dane mogą być zbierane przez właściciela aplikacji.

Kiedyś korzystałem z aplikacji o nazwie Wickr, ponieważ miała szyfrowanie między osobami i rzekomo nie przechowywała żadnych metadanych na swoich serwerach, ale ich technologia była najwyraźniej tak dobra, że Jeff Bezos i Amazon.com kupili je i teraz są ich właścicielami. Inną rzeczą do zrozumienia jest to, że jeśli masz telefon na kartę, który nie jest zarejestrowany na twoje nazwisko, jak tylko zalogujesz się na dowolne konto w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, właśnie połączyłeś ten telefon z Twoja tożsamość i będzie śledzona.

Od ponad roku nie korzystam z żadnej platformy mediów społecznościowych Big Tech, ponieważ większość z nich wymaga teraz zalogowania się z telefonu komórkowego. Jeśli nie chcesz, aby Twoje dane osobowe, w tym Twoja lokalizacja, były śledzone, musisz porzucić telefon komórkowy lub bardzo uważać, aby żaden telefon komórkowy, którego używasz, nie zawierał Twoich danych osobowych. Musisz PRZESTAĆ korzystać ze wszystkich platform mediów społecznościowych i ich aplikacji, i musisz zacząć jeździć starszym modelem samochodu, który nie ma usług śledzenia, które mają teraz prawie wszystkie późne modele pojazdów. 

Musisz także pozbyć się WSZYSTKIEGO w domu, co jest podłączone do Internetu, takiego jak dzwonki wideo Ring lub termostat Google Nest i inne urządzenia, takie jak Amazon Alexa. Dobrze byłoby również wyeliminować Wi-Fi na routerze, jeśli masz komputer w domu, i wrócić do starszej technologii używania kabli ethernetowych do łączenia się z routerem. Zalecane jest również korzystanie z usług VPN.

Ponadto każda z bezpłatnych usług e-mail, w tym Gmail, Yahoo i inne należące do Big Tech, przechowuje całą korespondencję e-mail na swoich serwerach, gdzie jest analizowana. Zdobądź prywatne konto e-mail, kupując własną nazwę domeny (ale unikaj Godaddy – zamiast tego użyj Epik lub Namecheap, aby kupić nazwę domeny) lub przynajmniej skorzystaj z jednego z zagranicznych dostawców poczty e-mail, którzy kładą nacisk na prywatność. Ochrona prywatności w epoce cyfrowej wymaga więcej pracy i oczywiście jeśli znajdziesz się gdzieś na liście i jesteś wynikiem dochodzenia, znajdą cię bez względu na to, jakie środki ostrożności podejmiesz, chyba że jesteś całkowicie wyłączony z sieci i poza internetem.

Każdy online ma cyfrowy ślad, ale to, co chcesz zrobić, to uniknąć masowych sposobów gromadzenia danych, których używa Big Tech, aby uzyskać twoje dane, z których większość ludzi tak chętnie się rezygnuje, ponieważ wtedy zmniejsza to twoje szanse nawet na pojawienie się na którymkolwiek z te listy.

Ten artykuł nie ma być wyczerpujący, ale po prostu ostrzec i rzucić wyzwanie, abyś zaczął poważniej myśleć o swoich danych osobowych. Nawet nie poruszyłem kwestii dokumentacji medycznej, bo jeśli nadal korzystasz z systemu medycznego „healthcare”, to Twoje dane medyczne też są na sprzedaż. Sama wizyta u lekarza lub udanie się na ostry dyżur zwykle wprowadza cię do systemu.

Nie posiadałem ubezpieczenia zdrowotnego już od ponad 30 lat przed uderzeniem COVID i nie korzystałem z systemu medycznego, ale odkąd zaczął się COVID, nie odwiedziłbym teraz nawet izby przyjęć. Wolałabym umrzeć w domu, bo śmierci się nie boję, a i tak nie mogę się doczekać opuszczenia tego ciała i przyszłego życia. Jeśli ktoś z Was pamięta, że w sierpniu tego roku był ponad tydzień, kiedy nie publikowałem żadnych artykułów, przechodziłem poważny kryzys zdrowotny, w którym życzliwi przyjaciele i członkowie rodziny radzili mi „pójść do szpitalu”, ale odmówiłem i zamiast tego zaufałem Bogu i przeszedłem przez ten kryzys.

Jeśli wystarczająca liczba osób zacznie poważnie traktować tę kwestię dotyczącą ochrony swoich danych osobowych i trzymania się z dala od systemu, stworzy to nowe możliwości rynkowe dla osób obawiających się o prywatność, w tym potencjalnie opiekę urazową, aby uniknąć szpitali, które są obecnie prawie wyłącznie prowadzone przez pro-COVIDOWY-19 kult szczepionek.

Jesteś obserwowany! Więcej kamer bezpieczeństwa na mieszkańca w USA niż w Chinach: Sygnalista z Doliny Krzemowej

Dzisiejsi Amerykanie wydają się być w większości nieświadomi i obojętni na to, że są codziennie obserwowani, słuchani i nagrywani przez „Big Tech Globalists”. Z jakiegoś powodu, chociaż większość ludzi wydaje się być świadoma, że są śledzeni przez używaną przez nich technologię, najwyraźniej nie wierzą, że ma to na nich zbyt duży negatywny wpływ. Zastanawiam się jednak, w jaki sposób ludzie, którzy byli w Waszyngtonie 6 stycznia 2021 r., a następnie zostali aresztowani i przesłuchani za to, że po prostu przebywali w miejscu, w którym odbywał się wiec Trumpa, tylko dlatego, że nosili telefon komórkowy, który śledził ich lokalizację, które następnie uzyskano od firm takich jak Google, co sądzisz o wykorzystaniu technologii, która ich szpieguje? 

Nie miało znaczenia, czy byłeś tam na wiecu Trumpa, czy nie, czy kochałeś, czy nienawidziłeś Trumpa, po prostu byłeś w miejscu i pozwalałeś Big Tech monitorować swoją lokalizację za pomocą telefonu komórkowego, nawet jeśli telefon był w trybie samolotowym w niektórych przypadkach wystarczyło to do aresztowania i przesłuchania.

Zajrzyj do środka bezprecedensowej sieci Geofence Dragnet FBI z 6 stycznia

Google dostarczył śledczym dane o lokalizacji ponad 5000 urządzeń w ramach federalnego śledztwa w sprawie ataku na Kapitol Stanów Zjednoczonych.

Jak wynika z akt sądowych, największe w historii dochodzenie FBI obejmowało największy w historii zaciąg telefonów z kontrowersyjnych nakazów geofence. Z akt sprawy jednego z podejrzanych z 6 stycznia, Davida Rhine’a, wynika, że Google początkowo zidentyfikował 5723 urządzenia znajdujące się w Kapitolu lub w jego pobliżu podczas zamieszek. Jak dotąd tylko około 900 osób zostało oskarżonych o przestępstwa związane z oblężeniem.

Dokumentacja sugeruje, że dziesiątki telefonów, które były w trybie samolotowym podczas zamieszek lub w inny sposób nie działały w sieci komórkowej, zostały złapane . Użytkownicy nie mogli też później wymazać swoich cyfrowych śladów. W rzeczywistości 37 osób, które próbowały usunąć swoje dane lokalizacyjne po atakach, zostało wybranych przez FBI do dokładniejszej kontroli.

Nakazy przeszukania Geofence mają na celu zlokalizowanie dowolnej osoby na danym obszarze za pomocą usług cyfrowych. Ponieważ system Historii lokalizacji Google jest zarówno potężny, jak i szeroko stosowany, firma otrzymuje każdego roku około 10 000 nakazów „geofence” w Stanach Zjednoczonych. Historia lokalizacji wykorzystuje sygnały GPS, Wi-Fi i Bluetooth do zlokalizowania telefonu w promieniu kilku metrów.

Zastanawiam się, co brytyjski dziennikarz Thomas Hale myśli o technologii, która go szpieguje, po tym, jak podróżował do Chin i wylądował w obozie kwarantanny COVID-19 wbrew swojej woli przez 10 dni, nie dlatego, że uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19, ale dlatego, że został wyśledzony przez swój telefon komórkowy jako bliskość z kimś, kto uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID. 

Niedawno wniesiono pozew przeciwko Departamentowi Zdrowia Publicznego Massachusetts za rzekomą współpracę z Google w celu zainstalowania „oprogramowania szpiegującego” na urządzeniach z Androidem miliona mieszkańców stanu bez ich wiedzy podczas pandemii COVID-19.

Tak więc technologia stosowana w Chinach do zamykania ludzi w obozach kwarantanny istnieje również w USA. W rzeczywistości, według demaskatora z Doliny Krzemowej, w Stanach Zjednoczonych jest więcej kamer bezpieczeństwa na mieszkańca niż w Chinach! Jest to z pewnością ważna kwestia, o której każdy musi się dowiedzieć, dlatego gorąco polecam poświęcenie czasu na obejrzenie ostatniego wywiadu z informatorem z Doliny Krzemowej, Amanem Jabbi.

Kiedyś zarabiałem na życie dzięki Big Tech i od lat ostrzegam ludzi, że największym zagrożeniem ze strony Big Tech NIE jest technologia, która rzekomo ma zastąpić ludzi lub wyhodować nowych „transludzi”, ale że największym zagrożeniem było używanie sztucznych inteligencji (AI), aby móc monitorować ogromne ilości danych, aby spróbować śledzić każdą osobę na powierzchni planety.

Ale będąc poza branżą technologiczną od wielu lat, nawet ja nauczyłem się wielu rzeczy z tego wywiadu z Amanem Jabbi, który od tego czasu wyprowadził się z Doliny Krzemowej, aby zamieszkać w odległej części Montany. Aman specjalizuje się w technologii kamer, a oglądanie jego prezentacji pozwoliło mi poznać nowe koncepcje, których wcześniej nie znałem, takie jak geofencing, panoptikon i obezwładniacze LED.

Jeśli nie znasz tych terminów, tak jak ja, ten film możesz obejrzeć . Został opublikowany tydzień temu iw chwili, gdy to piszę, ma już ponad 270 000 wyświetleń. Jedną z rzeczy, o których mówił Aman, był fakt, że zbieranie danych o dzieciach to „DUŻY BIZNES”, a rodzice nieświadomie dostarczają te dane do Big Tech za pomocą swoich produktów, takich jak „Talk Pedometer”. Technologia LENA to branżowy standard pomiaru rozmów z dziećmi, co jest kluczowym czynnikiem we wczesnym rozwoju mózgu. LENA używa małego urządzenia do noszenia — często określanego jako „krokomierz rozmówny” — w połączeniu z oprogramowaniem w chmurze w celu dostarczania szczegółowych informacji zwrotnych, które pomagają dorosłym w udowodnionym, trwałym wzroście liczby interaktywnych rozmów z dziećmi. (Źródło.)

To oczywiście otwiera więcej możliwości dla państwa i systemu opieki nad dziećmi, aby monitorować rodziców i móc porywać ich dzieci ze względów medycznych, jeśli nie wychowują ich zgodnie z wcześniej ustalonymi standardami, ponieważ ci rodzice używają urządzeń podłączonych do Internetu w ich własny dom, pozwalając Big Tech ich szpiegować. Aman omawia rzeczy takie jak „Prodigy Asset Groups”, w których inwestuje się w inteligentne dzieci o ogromnym potencjale. Ale jeszcze więcej pieniędzy można zarobić na dzieciach z fizycznymi lub specjalnymi potrzebami, sprzedając leki i terapie. Rodzice, którzy się nie zastosują, mogą stracić swoje dzieci na rzecz państwa.

Kolejnym tematem poruszonym przez Amana w jego prezentacji były „Kondensatory LED” i „inteligentne słupy oświetleniowe”.

Kolorowy kondensator LED, który jest pokazany na słupie oświetleniowym na powyższym obrazku, został rzekomo wysłany do niego przez kogoś z Kanady i nie wie jeszcze, jak bardzo są one rozpowszechnione. Ale to jest broń, a fakt, że ta broń świetlna LED istnieje, nie jest przedmiotem sporu, ponieważ istnieje nawet strona o niej w Wikipedii , a organy ścigania rzekomo już jej używają.

Obezwładniacz diodowy (LED) to broń zaprojektowana jak latarka. Emituje niezwykle jasną, szybką i dobrze skupioną serię „różnokolorowych losowych impulsów”. Zanim ludzkie oczy mogą skupić się na jednej częstotliwości, pojawia się inna częstotliwość, powodując ciśnienie wewnątrzczaszkowe, które powoduje ból głowy, nudności, wymioty, dezorientację, drażliwość i zaburzenia widzenia u celu.

Nieśmiercionośna broń jest przeznaczona do ochrony przez funkcjonariuszy organów ścigania, takich jak policja i patrole graniczne. Emitowane światło jest w stanie tymczasowo oślepić przeciwników, dzięki czemu można ich łatwiej pokonać.

Obejrzyj cały wywiad Maria Zeee i Aman Jabbi. Nie zgadzam się ze wszystkim, co mówi Aman, zwłaszcza z jego rozwiązaniami. Próbowałem wyszukać tego faceta i dowiedzieć się, czy ma bloga lub Substack, które można subskrybować, ale pod koniec wywiadu, kiedy Maria zapytała, jak ludzie mogą się z nim skontaktować, powiedział za pośrednictwem swojej strony na Facebooku, która uznałem za niepokojące. Nawet podczas wywiadu przyznał, że ponieważ korzystali z oprogramowania Zoom firmy Microsoft, byli nagrywani i wpływało to na ich ocenę zdolności kredytowej. Dlaczego więc nie zalecił alternatywy dla wideokonferencji?

Podaje również lokalizację, w której mieszka, więc z jakiegokolwiek powodu, nawet jeśli jest świadomy tego, co robi technologia, nie robi nic, aby powstrzymać jej przed śledzeniem go, i to jest coś, z czym zdecydowanie się z nim nie zgadzam, podobnie jak prawdopodobnie osoby siedzące dziś w więzieniu, które były w Waszyngtonie 6 stycznia 2021 r., oraz brytyjski dziennikarz, który został zmuszony do pozostania w obozie kwarantanny w Chinach, ponieważ miał przy sobie telefon komórkowy.

Udostępnij

KLAUS SCHWAB – 'SMART ULICE” I TECHNOLOGIA LED DO KONTROLI BYDŁA

Globalna Świadomość1 grudnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułGŁĘBOKA ANALIZA – RESETOWE PANDEMIE I ZMIANY CYWILIZACJINastępny artykułTEGO NIE ZOBACZYSZ W TV – NA SZCZYCIE G20 PODPISANO DEKLARACJĘ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICE MEDYCZNE ”OSTATNICH LAT” – CZY GIGANCI ”BIG PHAPMY” WIEDZIELI OD O POCZĄTKU WSZYSTKIM ? GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE

Ostatnie wpisy

YALE SCHOOL OF ENGINEERING – NAUKOWCY OPRACOWUJĄ ”UNOSZĄCE SIE W POWIETRZU PREPARATY mRNA” CISZA PRZED BURZĄ – CO ZDARZY SIĘ

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KLAUS SCHWAB – 'SMART ULICE” I TECHNOLOGIA LED DO KONTROLI BYDŁA
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?