Świat jest inny

DISNEY SIĘ JUŻ NIE KRYJE – ”KOCHAMY CIĘ SZATANIE”

DISNEY SIĘ JUŻ NIE KRYJE – ”KOCHAMY CIĘ SZATANIE”

Nikczemny świat Disneya ma „nowe” przesłanie dla milionów dzieci w tym sezonie świątecznym, i jest to przesłanie, które brzmi: „Kochamy cię szatanie”. Zatem czy należy już wnioskować o nową formę znanego powiedzenia, a mianowicie: „Ho-ho-ho, Merry Christmas Satan wishes Everyone”? Sprawa jest nad wyraz poważna, albowiem dotyczy ona dzieci, i ma wydźwięk stricte demoniczny, satanistyczny. Tak więc, witamy w świecie Disneya!

Kto zaś zgorszy jednego z tych małych, którzy wierzą we mnie, lepiej będzie dla niego, aby mu zawieszono u szyi kamień młyński i utopiono go w głębi morza.”

Ewangelia według Świętego Mateusza 18:6.

Zatem Disney+ właśnie wydał swój nowy „świąteczny klasyk” o nazwie „The Santa Clauses”, a jedną z charakterystycznych scen z filmu jest ta, w której elfy paradują przed Mikołajem i panią Claus, trzymając znak z napisem, który brzmieć powinien: „Kochamy Cię, Święty Mikołaju”, ale zamiast tego jest to napis: „Kochamy Cię, szatanie”. I niech mi ktoś teraz powie, że to przypadek, lub taki „świąteczny żarcik”. Zwrot: „Kochamy Cię, szatanie” nie ma nic wspólnego z żartem, ani z niczym konstruktywnym.

Aktorka grająca panią Claus uważa, że to najzabawniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziała, puentując całe zajście bardzo, ale to bardzo autentycznym śmiechem. To oznacza, że ten „diaboliczny bałagan” jest nam przedstawiony w formie żartu.

Disney+ obdarowuje dzieci „prezentem świątecznym”, który promuje szatana w bardzo podły sposób. Czy mnie to dziwi? W żadnym wypadku, od wielu lat mam świadomość tego, że Disney+ jest źródłem wszelkich form obrzydliwości, w tym LGBT oraz „skrytego” promowania pedofili.

Miliony ludzi nie rozumieją sedna sprawy, ponieważ nie rozumieją nadprzyrodzonych sił kierujących tymi pozornie rozdrobnionymi wydarzeniami.”

Anonymous.

W ostatnim czasie satanizm ewoluował i stworzył zgubną ideologię bez barier i zasad, ideologia ta mogłaby zostać nazwana drogą ku przepaści, została jednak nazwana ideologią gender. Możecie mi wierzyć lub nie, ale za tymi wszystkimi promotorami i mam tutaj na myśli tych znajdujących się u szczytu piramidy ideologii gender. No, więc oni wszyscy sterowani są przez demony. Jaki mają cel? Zniszczyć chrześcijaństwo i człowieka.”

Dr. James Phillips. Wykładowca na Uniwersytecie Oksfordzkim w Anglii.

Szanowni Państwo, nie jesteśmy naiwni i rozumiemy, że to nie był żart, ale starannie umieszczona i demonicznie sprytna wiadomość, która ma trafić do serc milionów dzieci w sezonie świątecznym. I dodam jeszcze jedną rzecz a mianowicie, śmiałość tego „przedsięwzięcia” jest zdumiewająca! Można również zadać pytanie o to jaką w obecnym świecie Lucyfer zyskał moc, że już nie ukrywa się ze swoim całkowicie jawnym oddziaływaniem?

Należy również zauważyć, że w ostatnich latach Disney promował kanibalizm, transgenderyzm, pokazy drag queen dla dzieci i aborcję na żądanie. Disney jest zdeklarowanym wrogiem czystości i niewinności twojego dziecka. Nie promujmy i nie wspierajmy ich parków rozrywki, przestańmy oglądać ich „gówniane” filmy i nie wspierajmy tego chaosu czasów ostatecznych, który Disney z „otwartą przyłbicą” promuje.

Reasumując, oto, co Hollywood myśli o chrześcijanach, o Biblii i o Jezusie Chrystusie. Święty Mikołaj jest teraz „elementem” umożliwiającym bardziej lub mniej świadomą deprawację najmłodszych. Niemniej jednak ta bezpośrednia wiadomość mówiąca: „kochamy cię szatanie” w świątecznym filmie dla dzieci? Brak słów. Sądzę, że po raz kolejny maski opadły i Disney ukazał swoje „prawdziwe oblicze”.

Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć. Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu!”

Fragment Pierwszego Listu Świętego Piotra.

Udostępnij