Otwórz oczy

TEGO NIE ZOBACZYSZ W TV – NA SZCZYCIE G20 PODPISANO DEKLARACJĘ MIĘDZYNARODOWEGO PASZPORTU $ZCZEPIONKOWEGO

TEGO NIE ZOBACZYSZ W TV – NA SZCZYCIE G20 PODPISANO DEKLARACJĘ MIĘDZYNARODOWEGO PASZPORTU $ZCZEPIONKOWEGO

Jak zauważył były Rep. USA dr Ron Paul w powyższym wideo, założyciel Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) Klaus Schwab i inni globalistyczni liderzy zastępują prawdę swoimi własnymi opiniami. Oni decydują, co jest dobre, a co złe; decydują, co jest dobre dla wszystkich.

To oni dyktują, co jest „prawdą” w danym dniu.Każdy, kto się z nimi nie zgadza, jest „wrogiem państwa” – oni są „państwem”, a dokładniej Deep State, ukrytą siłą stojącą za pozorną władzą oficjalnego rządu. Kim są członkowie tej kabały? Nie ma oficjalnej listy członków, ale z czasem wielu z poszczególnych graczy stało się rozpoznawalnych.

Do globalistycznej kabały należą między innymi szefowie rządów, bankierzy oraz członkowie organizacji pozarządowych (NGO) i liberalnych think tanków na całym świecie.
Jednym ze sposobów, w jaki kabała ukrywa swoje niedemokratyczne wpływy jest posiadanie swoich członków w dziesiątkach różnych organizacji. Kiedy kilka organizacji zgadza się w jakiejś kwestii, sprawia to wrażenie, że istnieje pogląd większości, konsensus. W rzeczywistości jednak, jest to ta sama mała grupa osób, która realizuje swój program.

G20 daje zielone światło międzynarodowym paszportom szczepionkowym

Grupa G20, składająca się z 19 państw – w tym USA – oraz Unii Europejskiej, odbyła niedawno doroczne spotkanie biznesowe (B20) na Bali w Indonezji, na którym zadeklarowała, że cyfrowe paszporty szczepionek, standaryzowane przez Światową Organizację Zdrowia, będą częścią międzynarodowego zapobiegania i reagowania na pandemie w przyszłości.1

Część deklaracji politycznej 3 brzmi:

„Popieramy ciągły międzynarodowy dialog i współpracę w zakresie tworzenia zaufanych globalnych cyfrowych sieci zdrowotnych w ramach wysiłków na rzecz wzmocnienia zapobiegania przyszłym pandemiom i reagowania na nie, które powinny wykorzystać i wykorzystać sukces istniejących standardów i cyfrowych certyfikatów COVID-19. ”

Reguła dotycząca znormalizowanych międzynarodowych paszportów szczepionek zostanie podobno wprowadzona jako rewizja międzynarodowych przepisów zdrowotnych podczas następnego Światowego Zgromadzenia Zdrowia w Genewie. 5 Oznacza to, że po ogłoszeniu kolejnej pandemii tylko ci, którzy mają to cyfrowe świadectwo zdrowia, będą mogli swobodnie się poruszać i podróżować za granicę. 

I oczywiście tylko ci, którzy zostali odpowiednio przebadani i/lub zaszczepieni, będą mieli ważny paszport. Oprócz przyjęcia międzynarodowego cyfrowego paszportu szczepionek, zalecenia G20 obejmują również stworzenie wytycznych dotyczących globalnie skoordynowanej reakcji na kryzysy, „wzmocnionej przez technologicznie „zawsze działającą” globalną infrastrukturę zdrowotną” oraz wzajemne uznawanie COVID -19 szczepionek wyprodukowanych przez członków G20.

Schwab mówi nam, o co chodzi w G20

Oprócz kluczowych przywódców rządowych, na spotkaniach G20 obecni byli również znani globaliści, tacy jak Schwab. W swoim przemówieniu programowym B20 Schwab podkreślił program i cele Cabal: 6

„To, z czym musimy się zmierzyć, to głęboka, systemowa i strukturalna przebudowa naszego świata… [Świat] będzie wyglądał inaczej po przejściu przez ten proces przejściowy”.

Częścią tej ogólnoświatowej restrukturyzacji społeczeństwa, nad którą wspólnie pracują WEF, G20 i wiele innych organizacji, jest wdrożenie globalnego paszportu szczepionek, na który zgodzili się teraz wszyscy członkowie G20. W przypadku USA prezydent Biden podpisał deklarację wbrew obietnicom złożonym przez szefa zespołu reagowania na COVID-19 w Białym Domu, Jeffa Zientsa, który w kwietniu 2021 r. stwierdził: 7

„Pozwólcie, że wyjaśnię, że rząd nie jest teraz i nie będzie wspierać systemu, który wymaga od Amerykanów posiadania poświadczeń. Nie będzie federalnej bazy danych szczepień ani federalnego mandatu wymagającego od wszystkich uzyskania jednego zaświadczenia o szczepieniu”.

Podstawa paszportów szczepionek już nie istnieje

Jeśli jesteś rozumną osobą, prawdopodobnie myślisz: „Ale czekaj, szczepionki COVID nie zapobiegają infekcji ani rozprzestrzenianiu się, więc nie ma już podstaw do paszportów szczepionek”. Rzeczywiście, fakt ten został już wielokrotnie ustalony. Samo to dowodzi ponad wszelką wątpliwość, że paszporty szczepionek przeciwko COVID nie mają nic wspólnego ze zdrowiem ani bezpieczeństwem publicznym.

Międzynarodowy paszport szczepionkowy jest bramą do pełnej totalitarnej kontroli, ponieważ cała siatka kontroli wokół osoby zostaje przez niego powiązana. Ich celem nie jest zapobieganie pandemiom ani ich powstrzymywanie. Stanowią mechanizm kontrolny 8 i to bardzo ważny. Paszporty szczepionkowe są bramą do całkowitej, totalitarnej kontroli populacji świata. Kabała globalistów desperacko potrzebuje, aby każdy miał ten paszport, ponieważ cała siatka kontrolna wokół osoby jest przez niego powiązana. Dlatego tak ważna jest walka o świadomą zgodę.

Ale w jaki sposób G20 radzi sobie z oczywistym faktem, że paszporty COVID są bezużyteczne do określonego celu? Ignorują to i zamiast tego podkreślają, że każdy potrzebuje tożsamości cyfrowej, a ten cyfrowy certyfikat COVID spełnia obie te funkcje. Poza ich własnym kręgiem to uzasadnienie nie ma żadnego sensu, ale jak zauważyła holenderska filozofka prawa Eva Vlaardingerbroek, fakt, że paszporty szczepionek są sprzedawane w oparciu o oszukańcze przesłanki, jest teraz „tak oczywisty, że wyrzucili logikę przez okno”. 9

Ich decyzje nie mają sensu i nie mają zamiaru uczynić ich rozsądnymi. Liczą na to, że będą w stanie uwięzić nas w swoim systemie kontroli, w którym to momencie będą mogli ci powiedzieć, że księżyc jest zrobiony z sera i nie będziesz miał możliwości ich poprawienia bez utraty wszystkiego.

Tożsamość cyfrowa to całkowita inwigilacja, która ma Cię kontrolować

Jak donosi 10; „W sierpniu 2021 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) opublikowała 99 -stronicowy przewodnik11 dotyczący wdrażania cyfrowej dokumentacji zaświadczeń o COVID-19, czyli paszportów szczepionkowych, stwierdzający, że „kartazdrowia oparta wyłącznie na indywidualnym statusie szczepień może zwiększyć ryzyko rozprzestrzeniania się choroby”. \

Dzieje się tak, ponieważ nigdy nie udowodniono, że „szczepionki” COVID-19 zapobiegają przenoszeniu ani infekcji, a niedawno w Parlamencie Europejskim wyszło na jaw, że firma Pfizer nigdy nawet nie przetestowała swojego produktu pod kątem powstrzymywania transmisji. Pomimo tego, że ta wiedza jest publicznie dostępna, B20 nadal zaleca dowód szczepienia jako środek podróżowania…

Według Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) paszporty szczepionkowe ze swej natury służą jako forma tożsamości cyfrowej. Tożsamość cyfrowa obejmuje wszystko, co czyni Cię wyjątkowym w świecie cyfrowym, i jest to system, który może konsolidować wszystkie Twoje najbardziej osobiste dane intymne, w tym odwiedzane strony internetowe, Twoje zakupy online, dokumentację medyczną, konta finansowe i to, kim jesteś. znajomym w mediach społecznościowych…

Cyfrowe schematy tożsamości mogą dać rządom i korporacjom moc zachęcania, zmuszania lub manipulowania ludzkim zachowaniem w inny sposób w ramach systemu kredytu społecznego. Tożsamości cyfrowe mogą być wykorzystywane do określania, jakie produkty, usługi i informacje są dla nas dostępne, i z pewnością mogą być wykorzystywane przez podmioty publiczne i prywatne, aby odmówić nam tego dostępu”.

W marcu 2021 roku Naomi Wolf, autorka książki „The End Of America”, ostrzegała, że akceptacja cyfrowego dowodu tożsamości będzie końcem wszelkiej wolności: 13 , 14

„Nie mogę powiedzieć tego z wystarczającą mocą: to dosłownie koniec ludzkiej wolności na Zachodzie, jeśli ten plan rozwinie się zgodnie z planem… Paszporty szczepionek brzmią jak dobra rzecz, jeśli nie wiesz, co te platformy mogą zrobić.

Jestem dyrektorem generalnym firmy technologicznej i rozumiem, do czego służy ta platforma. Tu nie chodzi o szczepionkę, nie chodzi o wirusa, chodzi o dane. A kiedy to się stanie, nie będziesz miał wyboru, jeśli chodzi o bycie częścią systemu. Ludzie muszą zrozumieć, że każdą inną funkcjonalność można bez problemu załadować na tę platformę”.

Założyciel i prezes Liberty Counsel, Mat Staver, również wydał ostrzeżenie, mówiąc: 15

„Cyfrowe paszporty zdrowotne lub szczepionki wraz z aplikacjami do śledzenia i śledzenia stanowią poważne zagrożenie dla wolności. Paszporty szczepionek i aplikacje śledzące służą do gromadzenia danych i kontroli. Paszport szczepionkowy jest promowany na całym świecie w celu ograniczenia możliwości opuszczania domu, pracy, robienia zakupów, spożywania posiłków, podróżowania, uczestniczenia w wydarzeniach publicznych, a nawet oddawania czci.

COVID jest wykorzystywany do zwiększania tego niebezpiecznego zagrożenia dla wolności. Nigdy nie wolno nam akceptować paszportów szczepionek ani aplikacji śledzących jako nowej normy. Konsekwencje dla wolności są znaczące”.

Paszporty szczepionkowe są bramą do pełnej kontroli finansowej

Kiedy paszporty szczepionkowe po raz pierwszy stały się tematem międzynarodowych dyskusji, wielu z nas widziało napis na ścianie i ostrzegało, że takie wdrożenie stanie się narzędziem pełnej kontroli finansowej i fizycznej oraz automatycznie wyeliminuje podstawowe prawa i wolności człowieka. W tamtym czasie nazywano nas szalonymi teoretykami spiskowymi, ale nie minęło dużo czasu, zanim nasze najgorsze obawy się potwierdziły.

Twój paszport szczepionkowy będzie twoją tożsamością cyfrową (potwierdzoną przez WEF), a do tej tożsamości cyfrowej planują dodać programowalną cyfrową walutę banku centralnego (CBDC) i punktację kredytu społecznego. Plany te nie są teorią spiskową. Są na otwartej przestrzeni.

Kiedy dodasz wszystkie te składniki razem – wymagania dotyczące szczepionek do utrzymania ważnego paszportu, tożsamości cyfrowej, oceny zdolności kredytowej i programowalnych CBDC – otrzymasz siatkę kontrolną, która wyeliminuje twoją swobodę życia zgodnie z własnymi pragnieniami. Nawet twoja dieta może wtedy być podyktowana przez tych megalomanów.

Na przykład są zdeterminowani, aby wyeliminować twoją zdolność do jedzenia mięsa. Mówią, że cały świat, a zwłaszcza świat zachodni, musi przejść na białko owadów . W międzyczasie nie znajdziesz robaków mącznych i świerszczy w menu na ich globalistycznych zgromadzeniach. 16 Nie, białko owadów jest zbędne.

COVID jest wykorzystywany jako ścieżka do globalnego nadzoru finansowego

Po wprowadzeniu paszportów szczepionek / tożsamości cyfrowej i CBDC globalna kabała będzie w stanie kontrolować twoje fizyczne ruchy, zachowania i zakupy w oparciu o to, jak dobrze podporządkujesz się ich ideałom, bez względu na to, jak irracjonalne, niemoralne, nieetyczne, niesprawiedliwe lub niebezpieczne są te może. Jak donosi The Daily Sceptic: 17

„Przez jakiś czas wydawało się oczywiste, że obecny fiducjarny system monetarny jest w najlepszym razie niestabilny. W najgorszym przypadku jest to schemat Ponziego, którego czas dobiegł końca. Jeśli tak jest, podejrzewam, że bankowcy centralni i 0,1% wiedzą o tym i mogą być gotowi wprowadzić nowy system, zanim stary się sam zawali – nawet jeśli splądrują go po drodze najbardziej znaczącym transferem bogactwa w ludziach. historia.

Dla każdego, kto zwraca uwagę na te trendy, wydaje się oczywiste, że tym nowym systemem będzie cyfrowa waluta banku centralnego (CBDC). Wszystko wskazuje na to, że nadejście CBDC jest bliskie. [15 listopada 2022 r.] kilka globalnych banków ogłosiło partnerstwo z Rezerwą Federalną w Nowym Jorku w celu pilotowania cyfrowych dolarów 18 , 19 …

Z mojego punktu widzenia nie da się przecenić ryzyka, jakie stwarza CBDC. Niezależnie od tego, czy jest to utopijna wizja oparta na dobrych intencjach, czy złowrogi spisek mający na celu zniszczenie naszej suwerenności, rezultat może być taki sam: kontrola. Cyfrowa waluta banku centralnego ma wszystkie wady pieniądza fiducjarnego, a także dodatkowe warstwy nadzoru i programowalności nadzorowane przez państwo.

Tak wielu ludzi w Team Reality prawdopodobnie czuło się dysydentami w ciągu ostatnich kilku lat po prostu dlatego, że rzucili wyzwanie czemuś poza mentalnością stada… Wyobraź sobie system monetarny z wbudowanymi funkcjami inżynierii społecznej, w jaki sposób żyjemy. Na przykład:

• Zdrowie: „Nie wziąłeś dawki przypominającej… nie masz wstępu do miejsc publicznych”.

• Energia: „Zużyłeś swój przydział energii w tym miesiącu… Twój samochód elektryczny nie chce się uruchomić”.

• Jedzenie: „Zjadłeś za dużo mięsa w tym tygodniu… Twoje pieniądze są dobre tylko dla roślin (lub robaków).”

• Oszczędności: „Jeśli wkrótce nie wykorzystasz racji… Twoje pieniądze stracą ważność pod koniec miesiąca”.

• Wolność słowa: „Podzieliłeś się informacjami, z którymi się nie zgadzamy… nasz algorytm nakłada na ciebie grzywnę”. (PayPal już zaczął to robić)…

Jak widzieliśmy w przypadku blokad, Chiny są modelem naśladowanym na zachodzie. Podobnie jak pełzanie w kierunku autorytarnych środków związanych ze zdrowiem, w tle czają się niewybrani globaliści z interesami finansowymi…

Jeśli jeszcze nie zauważyłeś, głównym tematem ostatnich ponad trzech lat (co najmniej) jest „wolność kontra kontrola”, więc nie jest przesadą sugerowanie, że przyszłość musi być zdecentralizowana, jeśli chcemy mieć pewność, że nasze dzieci dorosną w wolnym świecie”.

Jeśli w tym wszystkim jest coś pozytywnego, to fakt, że globalistyczna kabała – „głębokie państwo”, które pociąga za sznurki rządów na całym świecie, ukryta siła, która podejmuje decyzje niszczące dla całego świata – przesadziła podczas COVID, ujawniając całemu światu ich ohydne ideologie i plany. Jak zauważył Maajid Nawaz w wywiadzie zeszłego lata (wideo powyżej):

„Kiedy dogmat definiuje twoje zachowanie, nie patrzysz już na rzeczywistość… więc będziesz mniej pragmatyczny… To pozostawia poważne martwe punkty. W końcu nie widzisz rzeczywistości taką, jaka jest, i dlatego skończyło się na tym, że przesadzili z narracją. Nie patrzą na rzeczywistość, patrzą na swoje marzenie, swój ideał, który w rzeczywistości jest koszmarem. Jedną wspaniałą rzeczą, która wydarzyła się podczas COVID, było to, że przesadzili z kłamstwami.

Narazili się… Obecnie wśród tych, którzy słyszeli o Światowym Forum Ekonomicznym, nie ma wątpliwości, że próbuje ono wpłynąć na sposób, w jaki prowadzimy rządy i politykę… Dlaczego mamy niewybieralnego biurokratę, w dodatku obcą, który mówi nam, jak mamy żyć…? To nie ma sensu. Ale potem idziemy dalej. Dlaczego wszyscy wydają się być zobowiązani wobec tego niewybranego zagranicznego biurokraty? Dlaczego wszyscy wydają się wykonywać rozkazy tego człowieka? … Dlaczego nie mogą po prostu powiedzieć „nie”?

Jak zauważył Nawaz, przywódcy rządowi, którzy z jakiegoś powodu nie odmawiają Schwabowi, nie mogą odmówić, prawdopodobnie dlatego, że zostali skompromitowani. Kompromitowanie i szantażowanie urzędników w imieniu globalistycznej kabały było specjalnością Jeffreya Epsteina i nie ma powodu sądzić, że ich tajemnice umarły wraz z nim.
Osoby z czystszą dokumentacją mogły być zagrożone przestrzeganiem przepisów. Dodałbym trzecią możliwość, a mianowicie, że biorą w tym udział, ponieważ podzielają ideały globalistów, które obejmują nie tylko odgórny autorytaryzm, ale także transhumanizm i eugenikę (i satanizm dopow.). Czwarta możliwość to instynkt samozachowawczy. Mogą po prostu chcieć zabezpieczyć swoją pozycję w hierarchii rządzącej w nowym świecie „mieć wszystko” i narzucą innym „nie mieć nic”.

Teraz wiemy, do czego są zdolni

Bez względu na motywację, problemem, przed którym teraz wszyscy stoją, jest fakt, że przedwcześnie ujawnili siebie i swoje plany. Ujawnili również, jak daleko są gotowi się posunąć. Na przykład wiemy, że są gotowi przejąć twoje konto bankowe i zablokować możliwość zawierania transakcji z powodu czegoś tak drobnego, jak przekazanie darowizny na rzecz, której nie lubią, lub publikowanie „niewłaściwych” informacji w mediach społecznościowych — i to jest bez korzyści z CBDC!

Tak więc pokazali nam już, co ZROBIĄ po wprowadzeniu CBDC. Jedyną różnicą jest to, że kary można wtedy zautomatyzować. Czy to jest świat, w którym chcesz żyć? Czy tego chcesz dla swoich dzieci i wnuków? Jeśli nie, twoim obowiązkiem jest być ruchem oporu. Dzisiejsi dorośli są ostatnim pokoleniem, które będzie w stanie zapobiec tej globalnej tyranii.

Jeśli nic nie zrobimy, nasze dzieci zostaną zamknięte w cyfrowym więzieniu, z którego nie będą mogły się uwolnić. Dlatego nie możemy im tego zostawić. To zależy od nas. Tak więc, kiedy CBDC zostaną wprowadzone, musimy je odrzucić, bez względu na to, jak niewygodne może to być. Kiedy wprowadzane są paszporty szczepionek, musimy je odrzucić, pomimo ograniczeń, które mogą przynieść.

W 2021 r. niezliczone osoby zostały zmuszone do zaszczepienia się, ponieważ chciały podróżować, obawiając się, że zakazy podróżowania dla osób nieszczepionych będą trwałe. Cóż, nie byli, ponieważ wystarczająco dużo ludzi się wycofało. Być może będziemy musieli znosić ograniczenia, jeśli odrzucimy nadchodzący międzynarodowy paszport szczepionkowy, ale jeśli wystarczająco dużo ludzi na całym świecie odmówi, system nie zadziała, a te ograniczenia okażą się tymczasowe. Jedynym sposobem, w jaki którykolwiek z globalistycznych planów może stać się trwałym, jest zrobienie tego, co nam kazano i podążanie za nimi.

Udostępnij

TEGO NIE ZOBACZYSZ W TV – NA SZCZYCIE G20 PODPISANO DEKLARACJĘ MIĘDZYNARODOWEGO PASZPORTU $ZCZEPIONKOWEGO

Globalna Świadomość2 grudnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKLAUS SCHWAB – 'SMART ULICE” I TECHNOLOGIA LED DO KONTROLI BYDŁANastępny artykułDISNEY SIĘ JUŻ NIE KRYJE – ”KOCHAMY CIĘ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE WPROWADZAJĄ NOWE TECHNIKI NADZORU UŻYTKOWNIKÓW KLAUS SCHWAB PRZYZNAJE ŻE AGENDA

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U ”CHOROBA X” – CZY WSZYSTKO PRZEBIEGNIE WEDŁUG ZNANEGO SCENARIUSZA ? MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TEGO NIE ZOBACZYSZ W TV – NA SZCZYCIE G20 PODPISANO DEKLARACJĘ MIĘDZYNARODOWEGO PASZPORTU $ZCZEPIONKOWEGO
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?