Świat jest inny

ROSYJSKI PLANA APOKALIPSY – NUKLEARNE BOMBARDOWANIE WULKANÓW W USA

ROSYJSKI PLANA APOKALIPSY – NUKLEARNE BOMBARDOWANIE WULKANÓW W USA

Rosyjski „ekspert” zasugerował, że Rosja uderzy w Park Narodowy Yellowstone , powodując, jak powiedział, ogromną katastrofę, która zniszczy zachodnią cywilizację.

W dyskusji, która toczyła się wokół pogorszenia stosunków amerykańsko-rosyjskich po wojnie na Ukrainie, rosyjski ekspert powiedział:

„Zarówno Sarmat, jak i Poseidon przenoszą mniej więcej ten sam ładunek nuklearny. Celem tych dwóch broni może być Park Narodowy Yellowstone, który eksploduje w wyniku erupcji superwulkanu, która może zmieść zachodnią cywilizację z powierzchni ziemi”.

Prezenterka programu, znana Olga Skabeyeva, dodała z sarkazmem: „I to jest piękny park”.

Rosyjski ekspert miał na myśli broń RS-28 Sarmat i torpedę jądrową Poseidon. Pierwszym z nich jest międzykontynentalny pocisk balistyczny na paliwo ciekłe, który może przenosić wiele niezależnie kierowanych pojazdów powrotnych (MIRV), od 10 do 15 lub więcej z wielodźwiękowych pojazdów powrotnych znanych jako Avangard. Jego zasięg szacuje się na 18 000 km.

Drugą bronią, o której mówił rosyjski ekspert, jest supertorpeda Posejdon, która ma być zdolna przenosić głowice jądrowe na odległość 10 tys. km.

Z dostępnych informacji wynika, że ​​Posejdon ma 24 metry długości, szacunkową prędkość na dnie 180 km, może nurkować na głębokość 1 km i głowicę nuklearną o masie 100 MT, jest sterowany przez sztuczną inteligencję i ma zasięg 10 000 km.

Ta konkretna broń jest przenoszona przez okręty podwodne o napędzie atomowym, takie jak K-329 Biełgorod, który jest zmodyfikowaną wersją klasy okrętów podwodnych, którą NATO nazywa Oscar II.

Wulkan Yellowstone: ile miliardów ludzi umrze, jeśli wybuchnie

Ogromna erupcja w Yellowstone może doprowadzić do spadku globalnych temperatur w wyniku uwolnienia chmur tlenku węgla i gazu, które pokryją niebo i ostatecznie doprowadzą do śmierci dwóch trzecich populacji planety.

Materiały wulkaniczne, które zostałyby wyrzucone, pokryłyby wszystko w promieniu 500 km, tworząc warstwę o grubości jednego metra. W wyniku wyrzucania popiołu i emisji gazów lub tlenku siarki do atmosfery bylibyśmy świadkami znacznego spadku temperatury. Z powodu skutków zmian klimatu około pięć miliardów ludzi umarłoby z głodu.

Jedyne, co można zrobić, to ewakuacja ludności. Skoro jednak mówimy o całym narodzie – i to bardzo dużym – to należałoby go przenieść na inny kontynent.

Wraz z początkiem inwazji Rosji na Ukrainę świat wielokrotnie słyszał groźby użycia broni jądrowej, która nie ma odpowiednika na świecie. Jednak z wyjątkiem kreskówek wykonanych na niemieckim oprogramowaniu nikt nigdy nie widział potężnej rosyjskiej pałki nuklearnej. 

Z drugiej strony porozumienie z Rosją może być niemożliwe dla świata i mogą pojawić się oznaki przygotowań do działań zapobiegawczych.   

Udostępnij

ROSYJSKI PLANA APOKALIPSY – NUKLEARNE BOMBARDOWANIE WULKANÓW W USA

Globalna Świadomość18 grudnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTO JUŻ SIĘ DZIEJĘ – ECTOLIFE – POWSTAJE FABRYKA KTÓRA WYPRODUKUJE 30.000 DZIECI ROCZNIENastępny artykułOBCA AGENDA – TAJNE PODZIEMNE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ROSYJSKI PLANA APOKALIPSY – NUKLEARNE BOMBARDOWANIE WULKANÓW W USA
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?