Świat jest inny

JAK NA NASZYCH OCZACH POWSTAJE JEDNA ŚWIATOWA RELIGIA

JAK NA NASZYCH OCZACH POWSTAJE JEDNA ŚWIATOWA RELIGIA

28 października 2019 r. w rzymskim Koloseum, znanym miejscu męczeństwa chrześcijan, stanął pomnik niesławnego boga Molocha, kojarzonego z ofiarami z dzieci.

Budowanie jednej światowej religii przy wsparciu piekła 2
Pomnik Molocha w Narodowym Muzeum Filmowym w Turynie (Stella/wikimedia/CC BY-SA 4.0)

Oficjalne wyjaśnienie brzmiało następująco:

„Posąg Molocha, który był czczony przez Kananejczyków i Fenicjan, jest częścią wystawy poświęconej niegdyś wielkiemu rywalowi starożytnego Rzymu, miastu Kartaginie. Do 29 marca 2020 r. potrwa do 29 marca 2020 r. wielkoformatowa wystawa „Kartagina: nieśmiertelny mit”. Rekonstrukcja strasznego bóstwa Molocha, kojarzonego z religiami fenickimi i kartagińskimi, zostanie umieszczona przy wejściu do Koloseum, witając zwiedzających Wystawa.”

Inicjatywa władz rzymskich wywołała we Włoszech szok. Aferę związaną z ustawieniem samego pomnika komplikował fakt, że instalacja pomnika Molocha miała miejsce w dniu zamknięcia tzw. Synodu Biskupów Amazonii (potocznie zwanego Synodem Amazonii) , które odbywało się w Rzymie od 6 do 27 października 2019 r. Franciszek zapowiedział to wydarzenie z wyprzedzeniem 15 października 2017 r.

Posąg jest wykonany z wydrążonego brązu jako zestaw do filmu Cabiria z 1914 roku. W jednej ze scen filmu pokazane jest, jak za pomocą tego posągu kapłani poświęcają dzieci Molochowi. Tutaj w tym fragmencie filmu pokazano, jak dzieci były palone żywcem, poświęcając je. 

Film „Cabiria” został zrealizowany przez włoskiego reżysera Giovanniego Pastrone, który zajął się czysto techniczną stroną produkcji. Jednak przy scenariuszu, przy słowach pieśni kapłańskich, przy projektowaniu świątyń i posągów pomagał mu książę Montenevoso, książę Gallezy, hrabia Gabriele d’Annunzio – mason 33 stopnia, który trzymał Benito Mussoliniego na smyczy . Z tego można się domyślić, że brązowa „manekina” posągu Molocha jest wykonana w naturalnej skali i wszystko jest tam zrobione tak, jak powinno. 

Posąg Molocha znajdował się w Koloseum od 28 października 2019 do 29 marca 2020 i został usunięty, zanim papież Franciszek odprawił doroczną Via Crucis w rzymskim Koloseum.

A nieco wcześniej, 4 października 2019 r., Franciszek pobłogosławił przed kamerą pogańską Inkę Matkę Ziemię Pacha Mamę.

Budowanie jednej światowej religii przy wsparciu piekła 3

Co więcej, budynek Papieskiej Sali Audiencyjnej w Watykanie został zaprojektowany tak, aby wewnątrz i na zewnątrz wyglądał dokładnie jak gigantyczny gad. Kiedy Papież zwraca się do obecnych tam ludzi, wydaje się, że przemawia ustami gigantycznego gada.

Budowanie jednej światowej religii przy wsparciu piekła 4
Budowanie jednej światowej religii przy wsparciu piekła 5

Tuż za papieskim tronem ustawiono pomnik „Zmartwychwstania”, stworzony przez Peryklesa Fazziniego w 1977 roku, który ma ukazywać Jezusa Chrystusa, który powstał z „apokalipsy nuklearnej” i szuka całego świata, niczym scena z film „Noc żywych trupów”. Jeśli przyjrzysz się uważnie czubkowi głowy „Jezusa”, zobaczysz coś naprawdę interesującego. Zauważysz, że „głowa Jezusa” zamienia się w gada iw ten sposób przepisuje biblijne proroctwo Boga, że ​​szatan przegrywa z Jezusem podczas powtórnego przyjścia. 

Budowanie jednej światowej religii przy wsparciu piekła 6
I żeby położyć temu kres, dokładna wysokość tej obrzydliwości wynosi dokładnie 66 stóp. 
Budowanie jednej światowej religii przy wsparciu piekła 7
Papież Franciszek nosi srebrny „Krzyż”, na którym wyryta jest postać ze skrzyżowanymi ramionami na piersi, podobnie jak na przedstawieniach Ozyrysa, ale także innych bóstw egipskich. Gołębica „Ducha Świętego” na krzyżu jest odwrócona.
Budowanie jednej światowej religii przy wsparciu piekła 8
Tiara noszona przez papieży ma identyczny kształt jak ta, którą nosili „bogowie” lub aniołowie widywani na starożytnych asyryjskich tabliczkach. Jest podobny do Dagona, boga-ryby.
Budowanie jednej światowej religii przy wsparciu piekła 9
Odwrócony krzyż w Watykanie 
Budowanie jednej światowej religii przy wsparciu piekła 10
Dlaczego papież nosi ten sam „krzyż” co bóstwo babilońskie?
Budowanie jednej światowej religii przy wsparciu piekła 11
Czy w Watykanie brakuje pieniędzy na zakup zwykłego krzyża? 
Budowanie jednej światowej religii przy wsparciu piekła 12
Oko gada w Watykanie.
Budowanie jednej światowej religii przy wsparciu piekła 13
Tutaj papież, oprócz babilońskiego „krzyża” odciśniętego na swoim „ubiorze”, ma obcą istotę podobną do wzoru, który pochodzi z malowidła naskalnego starszego niż Babilon.  
Budowanie jednej światowej religii przy wsparciu piekła 14
Pierwszy rząd: dziwny „krzyż” papieża z rękami skrzyżowanymi na piersi. Środkowy rząd: masoni z rękami skrzyżowanymi na piersi jak w „krzyżu”. Ostatni rząd: katoliccy księża robią to samo, ale z rękami skrzyżowanymi na piersiach jak Ozyrys, który był czczony w całym starożytnym Egipcie jako bóg zmarłych.
Budowanie jednej światowej religii przy wsparciu piekła 15
W kościele katolickim mają czarnego „Chrystusa” bez krzyża iz kozimi nogami. Czy to metafora antychrysta?

W 2017 roku papież Franciszek wezwał do „jednego rządu światowego” i „władzy politycznej”

W środku „pandemii”, 8 grudnia 2020 r., papież Franciszek zapowiedział utworzenie pewnej nadrzędnej struktury do kierowania procesem ustanawiania nowego „inkluzywnego” kapitalizmu, czyli właśnie „Wielkiego Resetu”, który Klaus Schwab i jego mówią współpracownicy.

Ten skandaliczny fakt jest bardzo sensownie opisany w artykule „Ogłuszający triumf Watykanu. Wspólny projekt Rothschildów, Rockefellerów i papieża”.

Źródła polskiego wywiadu podają, że sowiecki dyktator Józef Stalin od lat 30. XX wieku umieścił tysiące mężczyzn w kapłaństwie watykańskim, aby zniszczyć kościół od środka. „Chodziło o to, by zburzyć społeczeństwo wroga od wewnątrz”.

Moloch to także Metafora, symbol degeneracji Rozumu lub stagnacji w jego rozwoju, która ostatecznie prowadzi do degradacji i samozniszczenia. Zobaczmy, jak zniszczą nas szalone kreatury, których przedstawiciele nazywani są „rządami postępowej cywilizacji”. 

Widzimy nie tylko spisek, ale także konsekwencje. I za te konsekwencje poniesiemy teraz odpowiedź przed Stwórcą przez zamanifestowaną samokaranie, która dla niektórych wygląda na spisek. Dla innych jest to „obiektywny proces historyczny” i tak dalej. 

Tu nie słowa się liczą, ważny jest wynik pośredni i perspektywa. Mamy wszelkie szanse na rozwój, ale staliśmy się „robakami”. A robaki nie żyją długo. Po zabiciu organizmu, w którym się osiedliły i pasożytowały, same umrą.

Udostępnij

JAK NA NASZYCH OCZACH POWSTAJE JEDNA ŚWIATOWA RELIGIA

Globalna Świadomość24 grudnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSPOŁECZNY EKSPERYMENT – JAK NAPRAWDĘ DZIAŁA PRAWDZIWA KONTROLA UMYSŁU ?Następny artykułEKSPERYMENT SCHWABA – AFRYKA JUŻ KARMIONA ROBAKAMI I TERMITAMI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAK NA NASZYCH OCZACH POWSTAJE JEDNA ŚWIATOWA RELIGIA
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?