Otwórz oczy

TO JUŻ SIĘ DZIEJE – BRAMKI KODÓW QR PRZED WEJŚCIAMI DO SUPERMARKETÓW

TO JUŻ SIĘ DZIEJE – BRAMKI KODÓW QR PRZED WEJŚCIAMI DO SUPERMARKETÓW

Upiorne nagranie z Waszyngtonu zapowiada to, co wkrótce nadejdzie w całej Ameryce, a być może także w Europie: system kredytów społecznych, który będzie wymagał od kupujących zeskanowania kodu QR, aby dokonać zakupów.

Zaniepokojony i przestraszony konsument wskazał na serię skanerów kodów QR przy wejściu do Whole Foods w DC:

Market ”Whole Foods” w Waszyngtonie przygotowuje się do Wielkiego Resetu z zakazem wstępu dla osób bez kodów QR.

„Cóż, w zasadzie nie możesz iść do Whole Foods Market w Waszyngtonie, chyba że zeskanujesz swój własny kod QR, a oni śledzą wszystko, co robisz. To jest przyszłość wszystkich sklepów spożywczych” – powiedział, dodając „powinienem zbojkotować Whole Foods”.

„Czy muszę mieć własny kod QR, aby wejść do Whole Foods?” zapytał kolegę, który potwierdził, że rzeczywiście będzie go potrzebował.

Kody QR są postrzegane przez alternatywne media w USA jako podstawowy element programu Wielkiego Resetu Światowego Forum Ekonomicznego, który będzie nie tylko śledził twoje nawyki wydatkowe, ale także historię zdrowia i szczepień jako część „cyfrowej tożsamości”.

Nie minie wiele czasu, gdy ten model kredytu społecznego zostanie wykorzystany do monitorowania i kontrolowania ruchów ludzi, co już ma miejsce w komunistycznych Chinach pod pozorem ochrony zdrowia publicznego. Oczywiście w Ameryce i Europie sprawy nie będą takie proste, bo świat reaguje.

Brytyjski „system kredytu społecznego” będzie zawierał dane z mediów społecznościowych i systemów CCTV, mówią dokumenty rządowe

Rząd Wielkiej Brytanii poczynił plany stworzenia własnego systemu kredytu społecznego opartego na modelu Chińskiej Partii Komunistycznej – wynika z dokumentów rządowych.

W dokumencie Patrick Vallance, główny naukowiec rządu Wielkiej Brytanii i jeden z architektów Lockdown, szaleje na temat modelu PDA i tego, jak taki system działałby w Wielkiej Brytanii.

Dokument wymienia: Posty w mediach społecznościowych, zapisy policyjne, dane z kamer bezpieczeństwa, zapisy samorządowe, zapisy edukacyjne, zapisy medyczne, a nawet zakupy online będą włączone do systemu.

Wszystkie te elementy razem wzięte, które nazywane są „danymi obywatelskimi”, składają się na wszystkie Twoje dane osobowe i w rzeczywistości pozbawiają Cię jakiejkolwiek prywatności.

Udostępnij

TO JUŻ SIĘ DZIEJE – BRAMKI KODÓW QR PRZED WEJŚCIAMI DO SUPERMARKETÓW

Globalna Świadomość27 grudnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”RAJ UTRACONY” – JAK WYŁĄCZENIE POLA MAGNETYCZNEGO ZIEMI KASUJE PAMIĘĆ O PORZEDNICH CYWILIZACJACHNastępny artykułKŁAMSTWO AGENDY KLIMATYCZNEJ – CO NAPRAWDĘ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TO JUŻ SIĘ DZIEJE – BRAMKI KODÓW QR PRZED WEJŚCIAMI DO SUPERMARKETÓW
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?