Otwórz oczy

JAK KLAUS SHWAB WYCHODOWAŁ POLSKIE ELITY

JAK KLAUS SHWAB WYCHODOWAŁ POLSKIE ELITY

Każdy artykuł nie jest poradą, którą należy wprowadzić. Skontaktuj się z profesjonalistami, jeśli wygląda to za konieczne, ponieważ chodzi o życie i zdrowie twojego i urządzenia. Moim celem jest nagłośnienie problemu, bazując na jasnych źródłach. W celu ustalenia od głównych nurtów, wszystkie uwzględnione badania i źródła tekstów znajdują się w pogrubionej części każdego z moich artykułów.

Na stronie MaloneInstitute.org założonej przez doktora Roberta Malone, tego samego, który poddał się pod wątpliwość metody eksperymentalnej terapii genowej mRNA, której był współtwórcą, możemy przeczytać bardzo ważne informacje.

Wszystkie posady państwa, sztuki, kultury itp. są obsadzone ich ludźmi!

Szanowny czytelniku, NOWY WSPANIAŁY ŚWIAT jest publikacją wspieraną przez Ciebie. Nie ma tu żadnych reklam Google Ads, ani artykułów sponsorowanych. czysta czysta prawda. Aby móc korzystać z nowych postów i usprawnić pracę, warto być darmowym lub płatnym subskrybentem.Subskrybuj

Strona spisała działania mediów świata, czy polityki, którzy zostali wyhodowani przez Światowe Forum Ekonomiczne, po tym, jak zaimplementowani są w poszczególnych rozdziałach państw świata.

Światowe Forum jest niezależną pomocą wspomagającą, której celem jest pomoc sytuacji na świecie poprzez zaangażowanie przywódców publicznych, federalnych, akademickich i innych przywódców społecznych w kształtowanie narzędzi globalnych, regionalnych i branżowych.

„ Założone jako fundacja non-profit w 1971 roku, z główną siedzibą w Genewie w Szwajcarii, Forum nie jest powiązane z dodatkowymi interesami politycznymi, partyjnymi ani narodowymi ” – czytamy na ich stronie.

Klaus Schwab, jest niemieckim inżynierem, ekonomistą i założycielem Światowego Forum Ekonomicznego.

Pełnił kryteria klasyfikacji WEF od założenia organizacji w 1971 roku.

W swojej książce opisali wszystkie swoje zamiary dotyczące postępowania na świecie, który sprowadza się do jednego, ujętego w reklamie WEF, komunistycznego sloganu: „Nie będziesz miał niczego i będziesz zadowolony”.

Klaus Schwab właśnie zasugerował, że stoimy u progu czwartej rewolucji przemysłowej.

Zjawisko to, które rozgrywa się na naszych oczach, może być w rzeczywistości bardziej mroczne niż tylko „kolejna” rewolucja przemysłowa.

Po rewolucji rolnej (neolitycznej) i rewolucji przemysłowej możemy obecnie pracować nad wielką rewolucją ludzkości: rewolucję informacyjną.

Ten termin ten istnieje już od kilku dekad, rewolucja informacyjna tak naprawdę dopiero się zaczęło.

Zaczynając mówić o niej rządy, jak czytamy na rządowej stronie w Wielkiej Brytanii:

„ Czwarta rewolucja przemysłowa zmienia rodzaje miejsc pracy w myślach. Jesteśmy widoczni, że jako naród tworzonych miejsc pracy w przyszłości. Rewolucja cyfrowa przynosi ze sobą samą.

A jak RSA tak mocno określiła w określonym badaniu, ryzyko nie polega na tym, że przyjmiemy nowe technologie, które zniszczą miejsce pracy.

Zagrożenie dla miejsc pracy wynika z nieprzyjmowania nowych technologii.

Dzięki czemu wspierasz przesiedleń, a nie przyczyniasz się.

Twoim celem musi być automatyzacja pracy, ale i humanizacja pracy.

Pozwól maszynom robić to, co niebezpieczne, nudne i powtarzalne, i pozwólmy się, że my ludzie, mamy zdolność do tworzenia rzeczy kreatywnych, empatycznych i interaktywnych”.

Wielki Reset

Nowy Porządek Świata to fake news, szczepionki mają środki odczyny poszczepienne to fake news, Wielki Reset … fake news…

Tego samego dnia, w którym Światowe Forum Ekonomiczne przynoszące „Wielki Reset” jako źródło źródła „przyszłej metody na globalne zagrożenie”, New York Times ma wpływ, że całość jest „teorią spiskową”.

NYT wywołało wrażenie, że „Wielki reset” wpłynął na efekt na Twitterze i opublikowany artykuł , w wyniku czego, że jest to „bezpodstawna teoria spiskowa dotycząca koronawirusa”.

W rzeczywistości WEF, organizacje pozarządowe i światowi wykorzystanie od miesięcy przedstawiają wykorzystanie „szansy”, jak powiedział Justin Trudeau, działaj przez pandemię, aby wykorzystać „Wielki Reset”.

Raport NYT wspomniał o Trudeau, ale ukrył fakt, że utworzenie nazwy COVID-19 „okazją” telekonferencji ONZ.

Tego samego dnia w New York Times stwierdzono, że sprawa została wymarzona jako przyczyna „skrajnie prawicowych komentatorów internetowych”, a samo Światowe Forum Ekonomiczne obchodziło „Wielki Reset” jako sposób na zbudowanie „przyszłej szkody na globalne zagrożenie”.

Raport NYT o nazwie „plotkami” to, że elity umożliwiają pandemię do „narzucenia masom swojej globalnej kontroli ekonomicznej”, co udowodni, że globalista z Davos Karl Schwab nazwał w swojej ostatniej książce ten właśnie program COVID-19: The Great Reset

Schwab również wspiera dyktaturę technokratyczną, z którą ludzie akceptują wszczepialne mikroczipy, które mogą czytać ich myśli, a także przymusowe skany mózgu, aby móc zlokalizować.

Innymi słowy, usiłując pomóc ludziom, że elita nie podąża do nikczemnego „Wielkiego Resetu”, gazeta elity lobbowała za oddziaływaniem informacji o tym „spisku” (który nie istnieje) z przestrzenią publiczną.

Klika

Nie raz przychodzi ci do głowy, że to wszystko jest „jedna osoba”, że nie może być aż takim zrządzeniem losu, że za każdym razem, kiedy przychodzi ktoś nowy, może być tym samym głosem w grze przeciwko swoim obywatelom.

jak się okazuje, właśnie tak jest i to od wielu lat!

Na stronie MaloneInstitute założonej przez doktora Roberta Malone, tego samego, który został zlikwidowany w przestrzeni publicznej po zastosowaniu słów dotyczących eksperymentalnej terapii genowej mRNA, której sam był współodkrywcą, tworząc listę nazwisk wychowanków Światowego Forum Ekonomicznego.

Nazwiska, które się tam pojawią, mogą wprowadzić niejednego w słupienie, aby umożliwić pomyślenie i ostatecznie połączyć wszystkie kropki w całości.

Przemiana systemowa, która jest sekcją w „wolnej” Polsce w latach 1989/93 dała Polakom dobry, na lepsze jutro.

Oto dusząca Polskę komuna od wielu dekad odeszła w zapomnienie, a przy symbolizującym równorzędną równość okrągłego stoła, sekcja się następna nowy, świeży początek transformacji.

Nowe twarze dziennikarzy i polityków naprzemiennie rotowane w telewizji nadawane przeświadczenia o odejściu od czerwonych mordów minionego.

Nic wyższego mylnego.

Jak mawiał redaktor Stanisław Michalkiewicz „jak wiele musiało się zmienić, przez polecenie po staremu”. Tak właśnie było.

Jak się tworzy, pomaga tłumaczących jedną i wirtualną rzeczywistość dziennikarzy, po tę rzeczywistość mącących polityków nowej Polski, wszyscy posadzeni na nowych stołkach „wyzwoliciele” wyhodowani zostali pod skrzydłami załączonymi dekadę drugiego Światowego Forum Ekonomicznego.

Lista

Ta lista zawiera Globalnych Liderów Jutra Światowego Forum Ekonomicznego (roczny program, który trwał od 1993 do 2003) i Młodzi Globalni Liderzy (pięcioletni program, który tworzy się w latach 2004/2005 i nadal trwa).

Opracowane przez Malone Institute i Stiftelsen Pharos, Szwecja.

Aby utworzyć tę listę, korzystano przede wszystkim z publikowanych list i wyszukiwarek Światowego Forum Ekonomicznego (niektóre za pośrednictwem Wayback Machine).

Uwaga: wydaje się, że uczestnicy zostali usunięci ze strony internetowej WEF lub nigdy nie wymienieni, ale wymienieni przez samą Klausa Schwaba.

Malone Institute przeprowadził wiele ręcznych badań, aby zidentyfikować i potwierdzić te GLT i YGL, które mają bardzo mało informacji na liście WEF.

“ Próbowaliśmy znaleźć brakujące informacje, a także dodaliśmy dodatkowe interesujące informacje. Lista jest ujawniona na i stan, jeśli ktoś zauważy błąd lub będzie miał więcej informacji ”- czytamy w opisie pliku do pobrania.

Podstawieni Polacy

Pośród dygnitarzy, główni organizacji rządowych, pozarządowych, prezydentów, premierów światowych, jak Sarkozy, Bezos, znaleźć tych, którzy zostali posadzeni na stołkach w Polsce.

Hanny Gronkiewicz-Waltz

Na stronie NBP można przeczytać wiele informacji o jej dorobku.

Brak jednocześnie jednej wzmianki o członkostwie WEF.

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Po studiach był pracownikiem naukowym w Instytucie Nauk Prawnych i Administracyjnych, w Katedrze Porównawczego Prawa Administracyjnego i Gospodarki Krajowej.

Tytuł doktora nauk prawnych urzędu w 1981 r., rozprawa doktorska została opublikowana w 1985 r. W 1989 r. pracował jako ekspert-radca Sejmu RP ds. prawa publicznego i gospodarczego, w jakimkolwiek prawie bankowym, m.in. jego kolejna zmiana.

W 1993 roku powstała pt praca. „Bank centralny – od gospodarki centralnie zarządzanej do gospodarki rynkowej. Zagadnienia prawne” zawiera propozycje zmian w polskim prawie bankowym i dowóda stopnia docenta.

W 1992 roku Hanna Gronkiewicz-Waltz została prezesem Narodowego Banku Polskiego.

W ciągu pierwszej 6-letniej kadencji wzmocniono niezależność banku centralnego i dynamicznego rozwoju sektora bankowego; ustanowiła również jasną umowę licencyjną.

W 1995 r. Dwie historyczne reformy polskiego systemu bankowego: ponowną emisję złotego ze zrewidowanym nominałem oraz przejście na płynny kurs złotego.

W 1998 r. została powołana na stanowisko prezesa NBP na drugą kadencję, ale zrezygnowała w grudniu 2000 r., po funduszu wiceprezesa Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOR) w Londynie.

Autorka ponad 40 publikacji naukowych, w tym monografii, jest także współautorką podręcznika z zakresu prawa a gospodarczego i gospodarczego.

Od 1998 roku specjalizuje się w prawie bankowym, ze względu na uwzględnienie podstaw prawnych regulacji banków centralnych.

Otrzymał podwyżkę nagród krajowych i międzynarodowych czasopism ekonomicznych i ekonomicznych.

Amerykański miesięcznik „Global Finance” czterokrotnie, w latach 1994,1997,1998 i 1999, zalicza go do najlepszych na świecie prezesów banków centralnych. W 1997 roku został odznaczony papieskim medalem „Ecclesiae Populoque Servitium Praestanti” – za wybitną służbę Kościołowi i Narodowi – iw tym samym roku został odznaczony za wspieranie banków spółdzielczych.

W 1998 roku został odznaczony przez NBP medalem za usługi dla Polskiego Systemu Bankowego.

Jest mężem, ma jednego z.

Jej nazwisko natomiast widnieje w spisie osób wyhodowanych przez Światowe Forum Ekonomiczne Klausa Schwaba.

Aleksander Kwaśniewski

Pojedyncze, którego pochodzenia na tej liście może dziwić, jest prezydentem RP, Aleksandrem Kwaśniewskim.

Na tej stronie internetowej możemy przeczytać wiele ciekawych wątków z jego życia, jednak wyhodowania jego osób przez komunistyczną organizację WEF chwalić się nie chciał.

Aleksander Kwaśniewski jest zastępem prezydenta RP (1995 – 2005). urodził się 15 listopada 1954 roku w Białogardzie.

Uczestniczył w słynnych negocjacjach „Okrągłego Stołu” w Polsce, które wynikają z transformacji Polski i całej Europy Środkowo-Wschodniej od komunizmu do demokracji.

Współzałożyciel i pierwszy wniosek Socjaldemokratycznej Partii RP. Wybory oceniające po raz pierwszy zwyciężyły w 1995 roku, startując z Lechem Wałęsą. Współautor nowej demokratycznej Konstytucji RP, której dotyczy 16 lipca 1997 r.

Wielki orędownik członkostwa Polski zarówno w NATO, jak iw Unii Europejskiej. To pod jego kierownictwem Polska wykonała operację do NATO w 1999 roku. Jest aktywnym wsparciem sojuszu w ramach polityki „otwartych drzwi”.

Zdecydowany orędownik integracji integracji, Kwaśniewski skuteczny jako rzecz zatwierdzenia traktatu akcesyjnego do Unii Europejskiej w 2003 roku, a Polska przystąpiła 1 maja 2004 roku.

Aleksander Kwaśniewski był jednym z agentów polityki europejskiej. Autorzy współpracujący z lokalnymi i regionalnymi, którzy włączyli się w światową wojnę z włączonym i poparł dodatkowy o dodatkowy i polski wojsko na wojnę przeciwko Saddamowi Husajnowi.

Wieloletni marsz niepodległości i niepodległości Ukrainy Aleksander Kwaśniewski zainspirował międzynarodowe postępowanie mediacyjne podczas pomarańczowej rewolucji 2004 roku, podczas którego doszło do powstania na Ukrainie.

Podczas gdy twój prezydent odważnie konfrontował się z przeszłością, wzrosło c się do pojednania Polaków z narodem niemieckim, żydowskim i ukraińskim.

7 marca 2006 roku Kwaśniewski został mianowany Distinguished Scholar in the Practice of Global Leadership na Georgetown University, gdzie wizytujący wykładowca dający wykłady dla studentów w Edmund A. Walsh School of Foreign Service na temat współczesnej polityki europejskiej, trans- Stosunki atlantyckie i demokratyzacja w Europie Środkowej i Wschodniej. Jest członkiem Rady Atlantyckiej Stanów Zjednoczonych, Przewodniczącym Rady Strategii Europejskiej w Jałcie, Założycielem Fundacji Amicus Europae.

Do listopada 2013 r. Prezydent Kwaśniewski współprzewodniczył misję obserwacyjną Parlamentu Europejskiego na Ukrainie w celu monitorowania spraw karnych przeciwko Julii Tymoszenko, Jurijowi Łucence i Walerijowi Iwaszczenko.

W 2020 r. zostałem przewodniczącym ds. Narkotyków Europy Wschodniej i Azji Środkowej oraz jest członkiem Światowej Komisji ds. Polityki Narkotycznej.

Dzięki Malone Institute możemy dowiedzieć się , że zostałem specjalnie do swojej roli przygotowywany przez Światowe Forum Ekonomiczne.

Wojciecha Kostrzewy

prezesem Polskiej Rady Biznesu Kostrzewa, figuruje w aktach Światowe Forum Ekonomiczne jako Prezes i Dyrektor Naczelny Oficer, Grupa ITI Corporation Sp. z oo, gdyby ktoś nie wiedział, dlaczego TVN ma takie, a nie inne ramówki, czy taka a nie inna narracja, to właśnie dzięki zwierzchnictwu WEF.

Na stronie miliarda grup czytamy :

“ Wojciech Kostrzewa został prezesem organizacji w maju 2019 r.

Kiedy jego pierwsze dokonanie utworzono pod znakiem walki z pandemią COVID-19, kiedy Polska Rada Biznesu wykonała działanie z urzędu partnera i w celu przeciwdziałania kryzysowi.

– Jaką organizację należy uwzględnić, aby chronić ich praw, inicjowaniu działań antykryzysowych oraz monitorowaniu zmian legislacyjnych, które mają wpływ na gospodarkę.

Sytuacja była dynamiczna i niepewna, wymagała stałego dialogu z rządem i instytucjami publicznymi, dlatego ostatnie dwa lata były dla nas szczególnie ważne – komentuje Kostrzewa ”.

Jan Maria Rokita

Jan Władysław Rokita (ur. 18 czerwca 1959 w Krakowie) – polska polityka i publicysta, w latach 1992–1993 Minister-szef Urzędu Rady Ministrów, poseł na Sejm w latach 1989–2007 ( II III IV naturalny).

Współzałożyciel Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego i jego prezes w latach 2000–2002. Jeden z liderów Platformy Obywatelskiej w początkowych latach jej istnienia, jej wiceprzewodniczący w latach 2001–2003 i 2005–2006 oraz udział w międzynarodowym programie w latach 2003–2005.

Niestety, internet milczy o jego historii związanej ze Światowym Forum Ekonomicznym, na którego liście widnieje jego nazwisko z roku 1993.

Waldemar Pawlak

Na stronie biografie24 możemy przeczytać wszystko o jednym z liderów obrotowych partii PSL, prócz tego, ze wyhodowano go w 1995 roku w środowisku Światowego Forum Ekonomicznego.

Waldemar Pawlak – urodzony 5 września 1959 r. w Modelu polskiej polityki. Studiował na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.

Jako student w strajkach na uczelni w 1981 r. Po studiach Waldemar Pawlak pracował jako nauczyciel podstaw obsługi komputera w szkole podstawowej.

Obronił doktorat na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W 1985 r. wszedł do ZSL, a po jego zakończeniu związał się z PSL. Sprawował funkcję prezesa PSL od 1991 do 1997 r. W 1992 Lech Wałęsa oraz Sejm RP zaproponowali mu stanowisko premiera.

Pawlak ustanowił chrześcijańsko-ludowo-liberalny rząd, co zakończyło się niepowodzeniem. wybrano go premierem w 1993 r.

Dwa lata później podano do dymisji publicznego politycznego. W 1995 r. Waldemar Pawlak kandydował w wyborach dokonanych – bez większego sukcesu.

Został ponownie wybrany na prezesa PSL w 2005 r. a następnie wystąpiłem. W postępowaniu przedterminowym w 2007 r. z urzędu wiceprezesa Rady Ministrów i Ministra Gospodarki.

Waldemar Pawlak kandydował w przedterminowych wyborach dokonanych w 2010 r., w pierwszej turze zdobył 5. miejsce. 20 maja 2010 został wprowadzony w skład Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

Paweł Piskorski

Paweł Bartłomiej Piskorski to była polska polityka.

Był prezydentem Warszawy od 30 marca 1999 do 14 stycznia 2002. W 1997 został wybrany do Sejmu z list wyborczych Unii Wolności, aw 2001, po udziale w secesji z tej partii, z całkowitym kandydował pod szyldem Platformy Obywatelskiej.

Światowe Forum Ekonomiczne Wychowanek.

Arkadiusz Nowak

Bardzo silną postacią na liście WEF z 2001 roku jest Arkadiusz Nowak prezesem Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej.

Na stronie fundacji czytamy, że nadzór nad nią sprawuje sam minister zdrowia.

Uważam, że niespodzianką jest to, że Arkadiusz Nowak ma pod sobą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, co widać na grafice poniżej.

Wsparcie może zostać przyjęte po zobowiązaniu przez WEF, Instytut Praw Pacjenta oraz Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Wszystko do sprawdzenia na liście WEF podane dzięki Malone Institute.

Tomasz Lis

W latach 1990–1997 dziennikarz Telewizji Polskiej; prowadzący programu TVP1 Wiadomości , główny sprawozdawca roczny, w latach 1994–1997 korespondent TVP w Stanach Zjednoczonych.

W latach 1997–2004 dziennikarz telewizji TVN; współtwórca, szef redakcji i prowadzący główne wydanie Faktów .

W latach 2004–2007 jako komentator Wydarzeń , członek zarządu i dyrektor programowy Polsat.

W latach 2008–2016 prowadzący autorski program publicystyczny Tomasz Lis na żywo , na antenie TVP2.

Jako dziennikarz prasowy m.in. z dziennikiem „Polska The Times” i „Gazetą Wyborczą”.

W latach 2010–2012 redaktor naczelny tygodnika „Wprost”, w latach 2012–2022 redaktor naczelny tygodnika „Newsweek Polska”.

Na liście World Economic Forum Young Global Leaders hodowany w końcu „Sztuka i Kultura”, które urabiały na polskiej ziemi przez wiele lat.

A to wierzchołek góry lodowej. Ileż to nazwisk jeszcze na Dodano wymienione wymienione listy, która jest na bieżąco aktualizowana?

Udostępnij

JAK KLAUS SHWAB WYCHODOWAŁ POLSKIE ELITY

Globalna Świadomość29 grudnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNIKT NAPRAWDĘ NIE WIE CO JEST W TYCH FIOLKACH – CZEMU NIE KAŻDY ZA$ZCZEPIONY UMIERA ?Następny artykułPRZEPOWIEDNIE NAJWIĘKSZEJ OKULTYSTKI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAK KLAUS SHWAB WYCHODOWAŁ POLSKIE ELITY
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?