Otwórz oczy

NIEUCHRONNOŚĆ JUTRA – KTO ROZPOCZNIE WIELKĄ WOJNE W 2023 ROKU ?

NIEUCHRONNOŚĆ JUTRA – KTO ROZPOCZNIE WIELKĄ WOJNE W 2023 ROKU ?

Tak więc rok 2022 dobiega końca. Rok, który niewątpliwie zadecyduje o dalszej historii naszego kraju w XXI wieku. Planeta Ziemia jaką znamy przestanie istnieć, wszystko się zmieni, chaos, głód, choroby, śmierć zajmą ich miejsce i rozprzestrzenią się wszędzie. Żyjemy w niestabilnym świecie, który zdaje się osiągać swoje granice.

Napięcie rośnie na całej planecie, podobnie jak konflikty wojenne. Niestety wojna światowa w 2023 roku jest już nieunikniona, pytanie tylko gdzie wybuchnie najpierw.

Czy będzie to Serbia?

Serbski prezydent Vucic w tym tygodniu postawił swoją armię na „najwyższym poziomie gotowości bojowej”, aby chronić serbskie obszary w północnym Kosowie, ale nie sądzimy, że Serbia będzie pierwszym znaczącym punktem zapalnym, po pierwsze dlatego, że kraje Europy Zachodniej są zdesperowane, aby uniknąć drugiej wojny na swoim podwórku, a po drugie dlatego, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że Bałkany dosłownie zapłoną.

Jeśli chodzi o Serbię i Kosowo, to sytuacja będzie dalej rozpalać się w Serbii, obejmując Czarnogórę i Kosowo, jednak nie należy jej rozszerzać.

Czy będzie to Korea Północna?

Cała nadzieja na pokój w regionie zniknęła, a Koreańczycy z Północy stają się coraz bardziej agresywni, Korea Północna przyłapała Koreę Południową na śnie, a rój dronów dotarł do Seulu! W odpowiedzi południowokoreańskie wojsko wystartowało z odrzutowcami myśliwców.

Nie sądzimy jednak, że Korea Północna będzie pierwszym krajem, który rozpocznie wojnę prowadzącą do WW3 w 2023 roku, przynajmniej nie teraz, Koreańczycy z Północy chcieli tylko przetestować obronę Korei Południowej i wygląda na to, że im się udało. Korea Północna tylko czeka, aż Chiny napadną na Tajwan i wtedy ruszą przeciwko Korei Południowej.

Co z Chinami?

„Sprawa Tajwanu” jest gorącym tematem tych dni, ponieważ Chiny wysłały 71 samolotów i siedem statków na Tajwan w ciągu zaledwie 24 godzin.

Kiedy Chiny zdecydują się na inwazję na Tajwan, wtedy USA i Chiny natychmiast znajdą się w stanie wojny z innymi, również zaangażowanymi krajami w regionie.

Nie sądzimy jednak, aby taki scenariusz wydarzył się jako pierwszy, ponieważ istnieje inny bardzo duży konflikt, który prawdopodobnie wybuchnie wcześniej. Gdzie będzie ten obszar? Iran czy Bliski Wschód. Równie dobrze może to być Bliski Wschód, a być może zacznie się od Iranu.

Netanjahu przyrzekł, że nigdy nie pozwoli Irańczykom na zbudowanie własnej broni atomowej, więc musi podjąć decyzję, teraz albo nigdy, albo podjąć akcję militarną, albo żyć z atomowym Iranem. A uderzenie Izraela nie będzie dotyczyć tylko obiektów nuklearnych, ale będzie to uderzenie totalne. Oczywiście, jeśli Izrael rozpocznie atak na Iran, Irańczycy uderzą niezwykle mocno. Gdy ta wojna się rozpocznie, będzie niesamowicie niszcząca i wciągnie wiele krajów w zagładę.

Możemy zobaczyć konflikty – wojny w Turcji, Azerbejdżanie, Izraelu, Syrii, Iranie, Iraku, może nawet w Jordanii. Jak to może być, zniszczenie rzeczywiście może przyjść z rzeki Eufrat.

Tymczasem uważamy, że sprawy na Ukrainie mają stać się jeszcze bardziej okrutne i destrukcyjne, rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow wydał oświadczenie „ultimatum”.

„Nasze propozycje demilitaryzacji i denacjonalizacji terytorium kontrolowanego przez reżim, eliminacji emanujących stamtąd zagrożeń dla bezpieczeństwa Rosji, w tym naszych nowych terytoriów, są dobrze znane wrogowi. Sprawa jest prosta: Wypełnijcie je dla własnego dobra. W przeciwnym razie o sprawie zadecyduje rosyjska armia.”

Istnieje duża szansa, że wojna na Ukrainie zakończy się rozlewem krwi po obu stronach i zaangażowaniem jeszcze jednego państwa.

NATO może wykonać „ruch” przeciwko Rosji, ale wtedy uaktywnią się Chiny i otworzą nowy front na Bliskim Wschodzie. Przed „inicjacją” Chin, moglibyśmy mieć mikroturbacje w rejonie Serbii, aby trzymać Rosję w ryzach.

Tym samym możemy mieć potrójne uderzenie, Ukraina, Iran, Syria – Kurdowie – Turcja.

Trzecia część wielkiej wojny może mieć miejsce we wschodniej części Morza Śródziemnego, zaangażowanych będzie 7 państw, coś dużego wydarzy się z Iranem. Trzeciej części, może towarzyszyć wielkie trzęsienie ziemi, jak w proroctwach.

We wschodniej części Morza Śródziemnego, mogą mieć miejsce śmiertelne bitwy morskie, a wojna cypryjska będzie toczona na morzu przez siły morskie różnych państw.

Po tym wszystkim zrozumiecie, że jesteśmy na skraju wojny światowej o ogromnych rozmiarach.

Wojna USA-Chiny jest nieunikniona, ale najpierw możemy zobaczyć Chiny pomagające Rosji przeciwko USA, a następnie Chińczyków odrzucających osłabioną wojną Rosję.

Udostępnij

NIEUCHRONNOŚĆ JUTRA – KTO ROZPOCZNIE WIELKĄ WOJNE W 2023 ROKU ?

Globalna Świadomość31 grudnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNIEWIDZIALNA ”WOJNA ŻYWNOŚCIOWA” TRWA – CZY W 2023 ROKU OBUDZIMY SIĘ W INNYM ŚWIECIE ?Następny artykułWRÓG U BRAM –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG” ZMARŁ W WIEKU 100 LAT CO PRZEWIDZIAŁ DLA NAS NA PRZYSZŁY ROK

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NIEUCHRONNOŚĆ JUTRA – KTO ROZPOCZNIE WIELKĄ WOJNE W 2023 ROKU ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?