AGENDA 2030

”MEGA CITY ONE” – NADCHODZI CZAS WIĘZIENNYCH PAŃSTW-MIAST

”MEGA CITY ONE” – NADCHODZI CZAS WIĘZIENNYCH PAŃSTW-MIAST

Wielu mnie pyta co robić w tej sytuacji, uważam, że nadchodzi czas państw-osiedli. Władza robi wszystko żeby wypełnić założenia agendy 2021 i 2030, więc niebawem rachunki za prąd, za gaz, za wodę będą astronomiczne. Właściciele sklepów już dostają zapowiedź podwyżki opłat za energię. Przykładowo jeden z nich otrzymał pismo z Taurona z prognozowaną ceną na jesieni za energię, za jeden miesiąc.

Opłata skoczy z kwoty 4000 zł do 14 000 zł ! Drastycznie będą rosły czynsze za mieszkania, średnio urosną ….. sześciokrotnie. Czynsze w granicach 800 zł podskoczą co najmniej do 1600 zł. W Koszalinie miejscowy dostawca ciepła już podwyższył opłatę za ogrzewanie o 79%. Czeka nas na jesieni lawina bankructw. Do tego inflacja jaka przekroczy 20%. Ceny za paliwo znowu pobiją rekord.

PIS właśnie wprowadził przepisy mocą których od 21 września 2022 roku zabronione będzie parkowanie samochodów na chodnikach. Wyobrażacie to sobie, Polska była budowana bezmyślnie, miejsc postojowych, parkingów jest mało, osiedla są pozastawiane samochodami . Dojdzie do dantejskich scen na osiedlach.

Między bijącymi się sąsiadami będą biegać inkasenci i zbierać na politykę socjalną PIS. Nie będzie innego wyboru, mieszkańcy osiedli będą musieli się zorganizować, wziąć co pod ręką i czekać na policję, czy inkasentów. Teraz już wiecie dlaczego Kaczyński nie chce uzbroić Polaków. To jeden z elementów wywierania presji na właścicielach samochodów, by je porzucili i przesiedli się do komunikacji publicznej.

W parze z tym dzikim pomysłem, co zapowiadałem dwa late temu, PIS wymyślił jak mocniej zachęcić posiadaczy do pozbycia się samochodów. Podnosi Towarzystwom Ubezpieczeniowym składkę na CEPiK 12 razy. Jak myślicie na kogo te Towarzystwa przeniosą ten koszt ? A jak wygląda transport publiczny po podwyżce cen ?

PKP Intercity sprzedaje bilety bez miejscówki i wróciliśmy do głębokiej komuny, co zapowiadałem w lutym 2020 roku, ludzie podróżują w toaletach, na korytarzach, zbici jak barany w stadzie. Co bardziej zdesperowani zajmują miejsca tych którzy mają miejscówki i gotowi są bronić zdobyczy pięściami. Pociągi notorycznie się spóźniają, już tylko 60% kursuje w miarę punktualnie.

Ostatnio w Gdańsku, PKP Intercity, na pociąg do Zielonej Góry, sprzedało setki biletów bez pokrycia. Pomimo że pociąga stał pół godziny na peronie, a ludzi próbowano wepchnąć do pociągu jak do japońskiego metra w godzinie szczytu, to wielu ludzi zostało na peronie z biletami w ręku.

Wielkie korporacje chemiczne właśnie istotnie ograniczają produkcje nawozów oraz CO2. Co z przemysłem browarniczym i mięsnym ? Kto czytał moje posty ten wie że opryski doprowadziły do tego, że aby uzyskać jako takie plony trzeba mocno nawozić ziemię nawozami organicznymi. Brak tych nawozów spowoduje spadek produkcji rolnej nawet o 70%. Czeka nas armagedon żywnościowy, wojna o przetrwanie. Kilkanaście razy, na mojej osi czasu, pisałem kilka late temu, że te programy o survivalu, dzielny Bear Grylls, nie były przypadkowe, to były lekcje instruktażowe. Nie bez powodu pozbyto się preppersa Kudlińskiego, który pięknie uczył jak żyć bez cywilizacji.

Nie trzeba wielkiej wyobraźni by zrozumieć, że te procesy będą się kumulować, o czym pisałem dziesiątki razy, i doprowadzą do agresywnej reakcji społecznej. Trzeba było wtedy, zaraz na początku zareagować, niestety, jak zwykle mądry to Polak będzie po szkodzie. Niestety, ludzie pouciekali po kątach, przekonani że jakoś to przetrwają, otóż nie przetrwają, choć można to tłumaczyć było dziesiątki razy, jak grochem o ścianę.

Czy ONI tego nie przewidzieli ? ALEŻ TAK, przewidzieli, to wszystko jest celowo robione, by wywołać niepokoje społeczne, by zdestabilizować państwa, zaprowadzić w nich anarchię. Czy sądzicie że przypadkiem była ta dżuma, poprzedzająca spodziewany wybuch społeczny, cykliczne niespodzianki, ciągnące w dół finanse publiczne, czy przypadkiem obsypywali ludzi z nieba różnymi świństwami, czy przypadkiem zamontowano liczne anteny tak żeby ludzie do nich za szybko nie dotarli, czy przypadkiem rozmieszczono coś na orbicie Ziemi do czego masy nie sięgną, czy przypadkiem stworzono HAARP i mniejsze jej wersje ?

Pisałem o tym, że policja dysponuje dziś ponad setką różnych rodzajów broni nieśmiercionośnej, policja, nie wojsko. Mundurowi są uzbrojeni po zęby. Widzieliście z resztą próbkę tego co nas czeka w Holandii, czy Kanadzie.

Co się wydarzy jesienią ? Na te podwyżki, szok cenowy, ekonomiczny, na to tsunami, jakie zniszczy najpierw przedsiębiorczość, a potem własność, porządek jaki znamy, jedyne panaceum to choroba jakiej ludzie naprawdę będą się bali. Skoro mają opustoszeć ulice, a ludzie bać się wyjść z domu, choć za oknem puste półki, a głód przybije żołądki do kręgosłupa, to musi być coś co wywoła trwogę, pasuje coś gorączkowego z Czarnego Lądu albo przekleństwo Marka Antoniusza i jego syna Kommodusa.

A jeżeli im się nie uda, jeżeli, mimo tak dobrego przygotowania sprawa wymknie się spod kontroli ? Nie widzicie tego ? Ja tam widzę eskalację napięcia, Rosja i Chiny są od dawna w gotowości bojowej. A kto je stworzył do tego celu ? Kto zbroił ? Uwierzycie że pomyślano o tym ponad 70 lat temu ? Wojna na Ukrainie jest pozycyjna, choć Rosja mogłaby ją zakończyć w dwa dni, czekają na rozwój wydarzeń.

Czy teraz rozumiecie dlaczego Błaszczak i ekipa z PIS zbroją Polskę, widzą że w przypadku niepowodzenia programu świrus ruszy sprawdzona wojna ? Putin niby lokuje dywizje na Białorusi by uderzyć na Ukrainę, nic z tych rzeczy, Putin szykuje się do ataku na Polskę i jest on bardzo prawdopodobny. Zrobi to zanim PIS uzbroi nasz kraj ? Nasi serdeczni przyjaciele tak mieszali że Białorusini chętnie pomogą Putinowi.

PIS jak zbawienia oczekuje jesiennych nowości , będzie mógł odwrócić uwagę opinii publicznej od wielu problemów. To może powstrzymać Rosję, im niespodzianka będzie bardziej groźna tym bardziej bać się będą obywatele i towarzysz Putin. To będzie także dobra okazja do wprowadzenia pieniądza cyfrowego przed wielkim krachem, bo ludzie siedząc w izolacji będą płacić online. W końcu przydatne staną się izolatoria, bo tworzono je nie na świrusa tylko na to co po nim.

Tak wszyscy usiądą na jednej gałęzi ( no prawie wszyscy ). Jak powiedział Klaus Schwab nic nie będziecie mieli i będziecie szczęśliwi. Zapomniał dodać że szczęśliwi będziecie dlatego że przeżyjecie, a jeszcze bardziej szczęśliwi jeżeli będziecie zdrowi. Dożywotni skazańcy cieszą się z życia, kiedy darowano im karę śmierci. Wszystko zależy od punktu siedzenia. I na tym to wszystko polega, by był odpowiedni, by nikt nie śmiał prowadzić rachunków zysków i strat.

Udostępnij

”MEGA CITY ONE” – NADCHODZI CZAS WIĘZIENNYCH PAŃSTW-MIAST

Globalna Świadomość10 stycznia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRAWDZIWY CEL PROGRAMU ”HAARP” – BRAK WODY, EPOKA LODOWCOWA, UPIECZONA PLANETANastępny artykułTECHNOLIGIA 6G – TO TY BĘDZIESZ BATERIĄ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BLACKROCK I VANGUARD – KTO STOI ZA PROTESTAMI ROLNIKÓW ? PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”MEGA CITY ONE” – NADCHODZI CZAS WIĘZIENNYCH PAŃSTW-MIAST
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?