Otwórz oczy

WATYKAN, BLACKROCK, VANGUARD – NIEŚWIETA TRÓJCA POSIADA WSZYSTKO NA ZIEMI

WATYKAN, BLACKROCK, VANGUARD – NIEŚWIETA TRÓJCA POSIADA WSZYSTKO NA ZIEMI

Kiedyś Kościół katolicki był najbogatszą instytucją na świecie. Szczególnie w średniowieczu Kościół stał się bardzo bogaty i potężny. Ludzie oddawali dziesiątą część swoich dochodów na kościół. Ludzie płacili też za różne sakramenty, takie jak chrzest, ślub czy komunia. Ponadto mieszkańcy musieli płacić kościołowi za pokutę.
W rzeczywistości rola ta przeniosła się obecnie na rządy i urzędy podatkowe, które na potrzeby sceny są prowadzone przez demokratyczne rządy, ale w rzeczywistości nadal są prowadzone przez faraońską arystokrację.

Co jest jeszcze zrozumiałe z punktu widzenia Kościoła katolickiego, to fakt, że jest on właścicielem około 177 mln ha ziemi i związanych z nią nieruchomości.

Jest największym niepaństwowym właścicielem ziemi na świecie. Poniższy film autorstwa Tima Gielena zatytułowany „Monopoly – Who owns the world?” bardzo szczegółowo pokazuje, które organizacje w ostatnich dekadach zdobyły tak wielką władzę, że posiadają praktycznie wszystko na świecie.

Wyjaśnia również, że ludzie tacy jak Rockefeller, Soros i Bill Gates są w rzeczywistości pionkami w tej piramidzie władzy. W tym dokumencie wszystkie linie finansowe stają się jasne i na końcu są dwie wielkie organizacje, które posiadają wszystko: Blackrock i Vanguard (co znaczy „awangarda”).

Światowe Forum Ekonomiczne też tężeje, ale nadal nie wiadomo, kto stoi za Blackrockiem i Vanguardem. Oczywiście można się zorientować co do prezesów i struktur organizacyjnych, ale kto za nimi naprawdę stoi nie wiemy.

Jeśli mnie zapytasz, mamy do czynienia ze starożytnymi liniami krwi faraonów, a papież jest na szczycie piramidy z Koroną Brytyjską poniżej, przypuszczalnie na szczycie innych domów królewskich.

Można też twierdzić, że królowa i papież są obok siebie, przy czym papież jest bezpośrednią linią do Boga (budowniczego tej fałszywej rzeczywistości), a królowa jest na szczycie masońskich klubów faraońskich. W obu bardzo widoczna jest symbolika egipska, jak w ceremonii ślubnej Elżbiety (patrz np. piramida na tych zdjęciach z jej inauguracji) i na tym zdjęciu, gdzie papież też wchodzi na podwyższenie piramidy (i wiele innych symbolizmów).

Moje podejrzenie – a nie można wyrazić więcej niż przypuszczenie, ponieważ po prostu nie ma sposobu, aby to udowodnić – wynika z tego, że papież jest absolutną głową piramidy, a jest to szczególnie widoczne w tym, jak papież przedstawia się jako główna siła napędowa Wielkiego Resetu – ideologii Klausa Schwaba.

Drugie założenie jest takie, że Kościół katolicki w postaci papieża stoi wówczas również za Blackrock i Vanguard, przy czym nazwa Blackrock odnosi się do zwornika piramidy, a Vanguard do najwyższej rangi. Ważne przemówienie z 11 kwietnia 2021 roku pokazuje, że papież w pełni popiera i aktywnie promuje idee Wielkiego Resetu.

W tym wystąpieniu powiedział na przykład:

W Dziejach Apostolskich jest napisane, że „nikt nie uważał swojej własności za swoją, ale że wśród nich wszystko było wspólne” i to „nie jest komunizm, ale chrześcijaństwo w czystej postaci”. Tymi słowami papież Franciszek skomentował dzielenie się dobrami przez pierwszą wspólnotę chrześcijańską w homilii podczas Mszy św. w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.

„Prawo do własności prywatnej – kontynuuje Franciszek we Fratelli tutti – można uznać za wtórne prawo naturalne, wywodzące się z zasady powszechnego przeznaczenia dóbr stworzonych, a to pociąga za sobą bardzo konkretne konsekwencje, które muszą znaleźć odzwierciedlenie w funkcjonowaniu społeczeństwa. Często zdarza się, że prawa wtórne są stawiane ponad prawami pierwotnymi i głównymi, co pozbawia je praktycznego znaczenia”.

Innymi słowy „nie będziesz posiadał nic i będziesz z tego zadowolony”. Jest takie stare powiedzenie, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu i podejrzewam, że nic się nie zmieniło. Jesteśmy w przededniu ustanowienia rządu światowego kierowanego przez Kościół katolicki. A jeśli moje podejrzenia są słuszne, że za Blackrockiem i Vanguardem stoi Kościół, to widać, że władza i wpływy są ogromne.

Ty i ja jesteśmy mimo wszystko więksi od tego całego (pozornie tak potężnego) systemu. Porównuję to do kodu komórki macierzystej żywej komórki i braku tego twórczego kodu w wirusie. System wirusa może się zresetować (wykonać kopię) tylko przy użyciu żywego kodu komórki gospodarza. Ten twórczy „kod komórek macierzystych” znajduje się w Twojej świadomości, która jest połączona z pierwotnym wszechświatem i pierwotnym źródłem twórczym.

System lucyferiański nie ma mocy twórczej, więc ma tylko jedną szansę na stworzenie kopii siebie, a to poprzez przejście na poziom kodu i połączenie się z naszą świadomością na poziomie kodu. Oznacza to, że chcą zamienić ludzkość w kod. Dlatego coraz modniejszy staje się transhumanizm i życie w symulacjach.

Musimy połączyć się z AI, a skrótem do tego są szczepionki. Jest to ostateczna próba kradzieży naszego kodu twórczego w celu stworzenia resetu tego wirusowego wszechświata. Krótko mówiąc, ty i ja, ożywiona istota ludzka, jesteśmy najważniejszym i najcenniejszym minerałem na świecie.

Bez kradzieży kodu komórek macierzystych, który jest w nas, system ten nie może stworzyć kopii samego siebie. Ten twórczy kod musi zostać zebrany, a ponieważ w religii sprzedajesz swoją duszę systemowi, ale system nadal nie ma dostępu do kodu, jesteśmy teraz w punkcie, w którym kod musi zostać pozyskany.

Udostępnij

WATYKAN, BLACKROCK, VANGUARD – NIEŚWIETA TRÓJCA POSIADA WSZYSTKO NA ZIEMI

Globalna Świadomość13 stycznia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKLAUS SCHWAB, III RZESZA I HOLOKAUST PANDEMICZNEJ AGENDYNastępny artykułDARPA – TAJNE NANOTECHNOLOGIE I PROGRAM ZMIANY D.N.A LUDZKOŚCI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZYM BĘDZIE NOWY ”JAD” – 160 LABORATORIÓW PRODUKUJE ”BROŃ BIOLOGICZNĄ” 24 GODZ. NA DOBĘ CO WYDARZY SIE W POLSCE PO

Ostatnie wpisy

CZYM BĘDZIE NOWY ”JAD” – 160 LABORATORIÓW PRODUKUJE ”BROŃ BIOLOGICZNĄ” 24 GODZ. NA DOBĘ ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE

Kategorie

AGENDA 2030 (186) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WATYKAN, BLACKROCK, VANGUARD – NIEŚWIETA TRÓJCA POSIADA WSZYSTKO NA ZIEMI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?