AGENDA 2030

KIEDY AGENDA 2030 ODBIERZE CI DOM LUB MIESZKANIE ?

KIEDY AGENDA 2030 ODBIERZE CI DOM LUB MIESZKANIE ?

Te tak zwane teorie spiskowe dotyczące „Wielkiego Resetu” nie wydają się chcieć umierać, wręcz przeciwnie, one rozwijają się, gdyż to jest po prostu rzeczywistość, która może nadejść. Teoria o „Wielkim Resecie” została zapoczątkowana na szczycie Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), który notabene miał temat: „Wielki Reset” i szczyt ten argumentował, że kryzys COVID-19 jest okazją do rozwiązania palących problemów, z jakimi boryka się świat.

Pozwólcie, że przedstawię wam bez żadnych wątpliwości i ogródek, wszystko, co globalne media publikują w ostatnim czasie w sprawie czegoś, co nazywa się „Wielkim Resetem”, a co de facto jest kompletnym i całkowitym kłamstwem. Ten tak zwany „Wielki Reset” to absolutnie coś wielkiego, ale to nie wielki reset a bardziej „wielki spisek”, który narodził się jednocześnie na najwyższych szczeblach ludzkich rządów jak i jednocześnie najniższych trzewiach piekła.

Brzmiący jak statysta ze starego czarno-białego hollywoodzkiego filmu klasy B o nazistach, szef Światowego Forum Ekonomicznego mówi każdemu, kto chce słuchać, że pandemia musi zostać wykorzystana do wywołania ogromnych globalnych zmian w celu ponownego okiełznania ludzkiej egzystencji.

Klaus Schwab pracuje na tych samych polach, co George Soros, David Rockefeller, Bilderbergerowie, a nawet Masoni, a oni wszyscy mają zamiar powitać nadchodzącego przywódcę nadchodzącego i krótkotrwałego królestwa, to jest samego Antychrysta.

Drodzy Czytelnicy według BBC termin „Wielki Reset” otrzymał ponad osiem milionów interakcji na Facebooku i został udostępniony prawie dwa miliony razy na Twitterze od czasu uruchomienia inicjatywy przez WEF. A teraz, czym jest ten mglisty i trudny do sprecyzowania: „Wielki Reset”? Otóż jest to plan globalnej elity dotyczący ustanowienia komunistycznego porządku świata poprzez zniesienie własności prywatnej.

Proces realizacji wyżej wspomnianego planu został bardzo przyspieszony podczas tej tak zwanej plandemii choroby COVID-19. Na naszych oczach rozwiązuje się także problem przeludnienia planety (proces depopulacji). ,,Istnieje potrzeba stworzenia Nowego Porządku Światowego, nowego ładu globalnego. Pamiętajmy, przy tym, że depopulacja powinna być najwyższym priorytetem trzeciego świata.’’ Stwierdził Henry Kissinger, wypowiedź z roku 1974.

W planie „Wielkiego Resetu” pojawiają się także pewne wręcz magiczne słowa, a mianowicie: „kapitalizm interesariuszy”. Ci tak zwani „interesariusze” w niedalekiej przyszłości mają stać się strażnikami społeczeństwa, tworząc ramy działania i egzystencji dla klientów, dostawców, pracowników i całych społeczności. Wszystko ma być połączone, to jest sektor prywatny, rządy i społeczeństwo obywatelskie we wszystkich obszarach zostaną poddane globalnemu zarządzaniu.

Media głównego nurtu, mam tutaj na myśli media amerykańskie, ponieważ te polskie elektryzują się „pierdołami” by nie rzec: „manipulacjami i kłamstwami”, no więc te amerykańskie jednak rozpisują się w kwestii „Wielkiego Resetu”. Zaznaczam, że te amerykańskie media głównego nurtu, również szerzą manipulację i kłamstwo, z tą jednak różnicą, że dostrzegają kwestie „Wielkiego Resetu” i informują w tej materii społeczeństwo. A informują zgodnie z zaleceniami swoich mocodawców, a więc my możemy dostrzec jaka jest „konstrukcja kłamstwa”.

Zatem te media głównego nurtu tylko i wyłącznie w samych pozytywach komentują „Wielki Reset”. Nikt nie stawia trudnych pytań, mało tego, otóż coraz częściej pojawiają się przesłania typu: „nie będziesz mieć nic, ale będziesz szczęśliwy”. Sądzę, że tego typu przesłanie powinno przebudzić człowieka, niczym zderzenie się ze ścianą. Tutaj ewidentnie chodzi o własność prywatną. Tutaj chodzi o zniewolenie materialne ludzkości.

A teraz jeszcze jedna rzecz, która unaoczni nam „piękno przekrętu” Światowego Forum Ekonomicznego (WEF). Otóż Szanowni Państwo partnerami WEF są jedne z największych firm naftowych: Saudi Aramco, Shell, Chevron oraz BP). W sferze spożywczej: Unilever, The Coca-Cola Company oraz Nestlé. W sferze technologicznej jest to: Facebook, Google, Amazon, Microsoft oraz Applei w sferze farmaceutycznej: AstraZeneca , Pfizer i Moderna. To, co zostało napisane powyżej samo się komentuje.

Wkrótce rząd wyśle do ciebie list z prośbą o wprowadzenie pewnych zmian w twoim domu,

Przewiduje znany norweski bloger i YouTuber Bjørn Andreas Bull-Hansen. Za to trzeba zapłacić z własnej kieszeni. A jeśli wynajmujesz, Twój właściciel wręczy Ci list informujący, że czynsz wzrośnie w wyniku tych zmian.

Mowa o tzw. dyrektywie w sprawie charakterystyki energetycznej budynków, która jest częścią Europejskiego Zielonego Ładu. Bull-Hansen spodziewa się, że wkrótce plany te zostaną wdrożone poza UE.

Wszystko to ma związek ze Światowym Forum Ekonomicznym, Wielkim Resetem i Agendą 2030 – wyjaśnia. Do 2033 roku wszystkie domy prywatne muszą posiadać etykietę energetyczną D. Do 2050 roku wszystkie domy muszą być bezemisyjne. Koszt jednego domu: około 100 000 €.

https://www.youtube.com/embed/Y2sqV7alDz8?feature=oembed
Wiele osób nie jest w stanie zebrać 100 000 euro i będzie zmuszonych sprzedać swoje domy. Nic nie będziesz posiadał i będziesz szczęśliwy. I czy w ogóle wolno sprzedawać taki dom? Czy zostaniesz ukarany grzywną? Czy zabiorą ci dom? To ewidentny atak na klasę średnią, argumentuje Bull-Hansen.

Potem są tylko bardzo bogaci i biedni ludzie. W ten sposób zbliżamy się do systemu feudalnego lub feudalizmu.

Bull-Hansen jest przekonany, że duże firmy będą kupować te domy i że wielu ludzi nie będzie mogło w przyszłości kupić własnego domu.

Musimy się przed tym bronić – podkreśla. „Musimy być nieposłuszni i nie dopuścić do tego. To jest redystrybucja bogactwa, której nie możemy zaakceptować.

Nie poddawaj się. Wygramy.

Udostępnij

KIEDY AGENDA 2030 ODBIERZE CI DOM LUB MIESZKANIE ?

Globalna Świadomość16 stycznia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE GRAFENU – OTO DLACZEGO MASZ JEŚĆ ROBAKINastępny artykułKLAUS SCHWAB – ”JEŚLI CHCESZ ŻYĆ BĘDZIESZ MUSIAŁ STAĆ SIĘ BATERIĄ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

100- LETNIE DOKUMENTY UJAWNIAJĄ PLANOWANIE 3 WOJNY ŚWIATOWEJ LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ? CYFROWE

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KIEDY AGENDA 2030 ODBIERZE CI DOM LUB MIESZKANIE ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?