AGENDA 2030

CO USTALONO OBECNIE NA ŚWIATOWYM FORUM EKONOMICZNYM W DAVOS

CO USTALONO OBECNIE NA ŚWIATOWYM FORUM EKONOMICZNYM W DAVOS

Zaczniemy sobie od kwestii Davos. W Davos skrajny spęd globalistów. Klaus Schwab, chłopcy od Pfizera, od szczepień, prezydent Andrzej Duda, który otwartym tekstem wali o tym, że rozbroiliśmy państwo polskie. Odbieraliśmy sprzęt żołnierzom wcale nie z rezerwy, tylko ze stacjonującego, funkcjonującego wojska – zaczyna program redaktor Marcin Rola.

Nowy globalny ład fiskalny jest wdrażany

Właściwie media nawet się nie zająknęły o tym. W mojej opinii to jest zdrada nie tyle stanu, co zdrada narodowa. Z drugiej strony widzimy premiera Mateusza Morawieckiego, który bredzi na konferencjach prasowych o wprowadzeniu nowego, globalnego ładu fiskalnego, gospodarczego.

Mówiło się wiele o kwestiach pandemii, o nowych wirusach, o nowych gospodarkach, o cyfrowym pieniądzu, o likwidacji aut spalinowych i cenzury. Co te świry, ci bandyci planują na wolnych ludziach, czyli Polakach? – stawie pytanie Marcin Rola.

Inflacja szaleje, ciężka zima przed nami… w tle zlot czarownic w Davos…

Przede wszystkim temat wydaje się nie być tak ważny i aktualny, bo przy tym wszystkim, co się wokół nas dzieje, czyli upadek polskiej przedsiębiorczości, szalejąca inflacja, przy tej ciężkiej sytuacji gospodarczej w naszym kraju, przy tej ciężkiej zimie, ciężkich świętach dla nas, wydaje się być to Davos nie takie istotne – udziela odpowiedzi Karolina Pikula z Konfederacji.

Totalna inwigilacja społeczeństw i robale od Gatesa

My będziemy zwierzętami na dwóch nogach i nawozem przyszłości, niczym innym. My zwykli, szarzy, przeciętni obywatele, którzy po prostu chcemy żyć. W temacie odnośnie szczepień chcę przytoczyć pewną kwestię, o której mówił Tony Blair (były premier Wielkiej Brytanii).

Wzywa on do stworzenia odpowiedniej infrastruktury cyfrowej, która pozwoli na większą inwigilację celem dowiedzenia się, kto się zaszczepił, a kto nie – dodaje pani polityk. Żegnaj zatem wolność! Decydenci chcą nas załatwić. Klaus Schwab daje wytyczne premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. Bill Gates produkuje jedzenie z robali. Tak będzie wyglądać przyszłość?! Pozwolimy na to, my Polacy, wolni ludzie?

Całość raportu na temat szczytu w Davos znajdziesz pod tym linkiem

Udostępnij

  1. Hi, just required you to know I he added your site to my Google bookmarks due to your layout. But seriously, I believe your internet site has 1 in the freshest theme I??ve came across. Website: sollet

  2. Hi, just required you to know I he added your site to my Google bookmarks due to your layout. But seriously, I believe your internet site has 1 in the freshest theme I??ve came across.

  3. Hi, just required you to know I he added your site to my Google bookmarks due to your layout. But seriously, I believe your internet site has 1 in the freshest theme I??ve came across.