Bez kategorii

PRODUKCJA ŻYWNOŚCI NA ŚWIECIE JEST KONSEKWENTNIE NISZCZONA

PRODUKCJA ŻYWNOŚCI NA ŚWIECIE JEST KONSEKWENTNIE NISZCZONA

Produkcja żywności na Zachodzie jest systematycznie niszczona. Holendrzy skonfiskowali ziemię producentów mleka. Zakłady produkcji żywności w USA, Kanadzie i Nowej Zelandii są niszczone. Producenci karmy dla kurczaków zasznurowali swoją paszę substancją, która powstrzymywała kury przed znoszeniem jaj. USA straciły na skutek niewyjaśnionych zniszczeń 700 zakładów produkujących żywność.

Liczba incydentów jest zbyt duża i zbyt niezwykła, by mogły być przypadkowe. Jaki jest motyw? Czy to fanatycy Światowego Forum Ekonomicznego niszczą zapasy normalnej żywności, aby zmusić nas do diety robali i karczowników zalecanych przez WEA? Czy to producenci sztucznych pokarmów eliminują konkurentów, którzy dostarczają prawdziwe rzeczy?

Czy to, jak sugeruje FBI, działania Ransomware? Prawdopodobnie winą obarczy się Rosję lub chińskie balony, albo białych supremacjonistów i czerwonych państwowych terrorystów domowych. Zadziwiające, jak władze twierdziły natychmiast, że wiedzą, kto jest odpowiedzialny za 9/11, ale nie mogą odkryć, kto podpala zakłady produkujące żywność.

Kontynuując ciągłe niszczenie zakładów produkujących żywność na całym świecie, w tym ponad 700 w Stanach Zjednoczonych od czasu objęcia urzędu przez prezydenta Joe Bidena, fabryka przetwórstwa owoców morza w Kanadzie spłonęła doszczętnie ponad weekend, a w poniedziałek zniszczenie największej fermy jaj w Nowej Zelandii. Fabryka WE Acres Crabmeal w Nowym Brunszwiku ucierpiała w wyniku pożaru, który właściciel firmy określił jako „całkowitą stratę” – poinformowała Canadian Broadcasting Corp.

Chociaż przyczyna pożaru nie została oficjalnie ustalona i pomimo podejrzanych okoliczności towarzyszących , władze twierdziły, że nie było to podpalenie. Właściciel budynku, zaprzeczając jednocześnie wszelkim teoriom podpalenia, powiedział CTV News, że eksplozja nieznanego pochodzenia w beczce z olejem spowodowała zapłon wewnątrz zakładu, który produkuje owoce morza, nawozy i paszę dla zwierząt, co jest głównym problemem w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, i globalnie. „Co się …dzieje? To jeden z wielu podobnych „wypadków” w ostatnim czasie” – napisał na Twitterze jeden z zaniepokojonych Kanadyjczyków. „Czy mamy umrzeć z głodu?”

Pytanie nabrało jeszcze większego znaczenia, gdy w poniedziałek po incydencie na arenie międzynarodowej wybuchł pożar u największego producenta jaj w Nowej Zelandii, który zabił co najmniej 75 000 kur, według Zero Hedge. „Dostawy jaj są ograniczone, więc to w żaden sposób nie pomoże” – powiedział Michael Brooks, dyrektor wykonawczy Egg Producers Federation. Te podwójne pożary odzwierciedlają zniszczenie niezliczonych innych zakładów przetwórstwa spożywczego, niepokojący trend, który skłonił FBI do wydania ostrzeżenia wiosną ubiegłego roku.

„Aktorzy zajmujący się oprogramowaniem ransomware mogą być bardziej skłonni do atakowania spółdzielni rolniczych w krytycznych sezonach sadzenia i zbiorów, zakłócając operacje, powodując straty finansowe i negatywnie wpływając na łańcuch dostaw żywności” – poinformowało biuro . We wrześniu ubiegłego roku poinformowano, że od czasu objęcia urzędu przez Bidena zniszczono prawie 700 zakładów przetwórstwa spożywczego. Ten wrak wpłynął nie tylko na Stany Zjednoczone, ale także na inne kraje i globalne łańcuchy dostaw .

„Gdybym miał jakiekolwiek wątpliwości co do tego, że jest to celowe, w tym momencie całkowicie zniknęło” – powiedział wówczas niezależny badacz Gateway Pundit. „To prawie przerażające widzieć, co się dzieje, a większość ludzi nie ma o tym pojęcia. Każdego dnia dzieje się coś nowego, co można dodać do tej listy”.

Późniejsze wydarzenia pogłębiły obawy. Incydenty spalenia zakładów przetwórstwa żywności na popiół w samych Stanach Zjednoczonych obejmowały młyn w Oregonie, który stanął w płomieniach; gigantyczny zakład przetwórstwa mięsnego JBS USA w Nebrasce, który się zapalił , co kosztowało USA około 5% dostaw wołowiny; pożar, który zmusił firmę Taylor Farms Food w Kalifornii do zaprzestania produkcji , a Azure Standard, jeden z największych w kraju producentów żywności ekologicznej, spłonął doszczętnie.

Przed pożarem w Nowej Zelandii trzecia co do wielkości fabryka jaj w Stanach Zjednoczonych spłonęła w zeszłym miesiącu z powodu krajowego niedoboru jaj. Pożar w farmach Hillandale w Connecticut zniszczył tysiące kur i nie został jeszcze wyjaśniony.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PRODUKCJA ŻYWNOŚCI NA ŚWIECIE JEST KONSEKWENTNIE NISZCZONA

Globalna Świadomość14 lutego 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułRAPORT SPECJALNY – ”CZEMU NASZ ŚWIAT JEST TAKI ZEPSUTY ?” – NARODZNY OKULTYSTYCZNEJ PSYCHOLOGII I SEXUOLOGIINastępny artykułTARTARIA – ROLA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”CHOROBA X” – CZY WSZYSTKO PRZEBIEGNIE WEDŁUG ZNANEGO SCENARIUSZA ? WOJNA 5 GENERACJI – KIM WEDŁUG SWIATOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO STAŁA

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

CZYM BĘDZIE NOWY ”JAD” – 160 LABORATORIÓW PRODUKUJE ”BROŃ BIOLOGICZNĄ” 24 GODZ. NA DOBĘ ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE

Kategorie

AGENDA 2030 (186) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PRODUKCJA ŻYWNOŚCI NA ŚWIECIE JEST KONSEKWENTNIE NISZCZONA
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?